Head & Shoulders, Men, Ultra Total Care, Szampon dla mężczyzn przeciwłupieżowy

Head & Shoulders, Men, Ultra Total Care, Szampon dla mężczyzn przeciwłupieżowy

Szampon przeciwłupieżowy Head & Shoulders Men Ultra Total Care zawiera skutecznie działające składniki i zaspokaja potrzeby wymagających mężczyzn (w kwestii włosów i skóry głowy). Substancje nawilżające i oczyszczające zawarte w butelce tego szamponu przeciwłupieżowego zapewnią czystą skórę głowy i łatwo układające się włosy. Szampon z serii Head & Shoulders Men Ultra, który usuwa do 100% łupieżu (usuwa widoczne oznaki łupieżu, przy regularnym stosowaniu).

szampony
oczyszczające, przeciwłupieżowy
płyn

Jest ze mną w domu i w pracy

Ciężko pracuje więc po pracy w pracy pod prysznic wskakuje i swoje włosy z opiłków metali też spłukuje.
Łupież również mam bo pod czapka w pracy włosy chowam .
Szampon od paru miesięcy regularnie stosuje i łupież już tak nie potęguje.
W lecie gdy głową się poci to wiadomo dużo na głowie wilgoci .
Wtedy szampon mnie ratuje i łupież na głowie likwiduje.
Fajnie pachnie .
Typowo męski zapach .
Trochę go nakładam bo dobrze się pieni .

Ogólnie jest to moja ulubiona marka szamponów do włosów. Szampon mega oczyszcza włosy z skórę głowy i odświeża. Mam tendencje do nadmiernej potliwość skóry głowy więc dla mnie musi być dobrze oczyszczający szampon. Nie przesusza. Nie podrażnia nawet przy codziennym użytkowaniu. Mega wydajny. Dobrze się pieni i ładnie pachnie w sensie nie drażni.

Dobrze oczyszcza

Szampon charakteryzuje się wygodnym opakowaniem, płaska nakrętką dzięki czemu przy końcówce można postawić do góry dnem. Szampon ogólnie używam mój mąż ale od czasu do czasu lubię porządnie oczyścić włosy i skórę głowy.

Szampon ma bardzo przyjemny i delikatny zapach, konsystencja jest biała, która bardzo dobrze się pieni.

Szampon świetnie oczyszcza włosy, skórę głowy wszystkie produkty do stylizacji włosów zmywa bez problemów.

Włosy po zastosowaniu są sypkie i lekkie.

Nie ma wpływu nie korzystnego na włosy ale też nie nawilża czy wygładza.

Produkt wydajny.

Lekki i chłodzący

Mąż od zawsze borykał się z łupieżem. Mimo stosowania różnych szamponów wraz z preparatami aptecznymi nie mógł pozbyć się problemu. Jako dobra żona postanowiłam poszukać mu szamponu który raz na zawsze rozwiąże problem. I tak trafiłam na ten szampon. Efekty były naprawdę widoczne po kilkukrotnym użyciu szamponu. Już nie sypał się łupież.mąż mógł bez obawy założyć ciemne t-shirty.. delikatny szampon do włosów.. perfekcyjnie pozbył się łupieżu.

świetny na lato, ale nie tylko

Jak w tytule recenzji- szampon najlepiej sprawdzi się letnią porą, a to ze względu na swoje właściwości chłodzące. Nie oznacza to jednak, że nie można używać go wiosną , jesienią czy zimą.

Opakowanie jest typowe dla produktów tej marki- solidna plastikowa biała butla z przyjemną dla oka szatą graficzną. Sam szampon ma gęstą konsystencję oraz intensywny, świeży, przyjemny męski zapach. W zetknięciu z wodą świetnie się pieni i zapewnia efekt ochłodzenia skóry głowy.

Szampon doskonale oczyszcza-nie tylko z łupieżu, ale też z innych zanieczyszczeń, jakie gromadzą się na włosach . Pozostawia włosy przyjemnie świeże, a także miękkie. Można odnieść wrażenie, że lepiej się one układają.

Oczywiście produkt wywiązuje się ze swojej podstawowej obietnicy. Łupieżu po nim brak, zaś skóra głowy jest zdrowa i wolna od podrażnień.

Ze względu na gęstą formułę szampon jest wydajny, wystarcza na prawie dwa miesiące.
Daję pięć gwiazdek.

Tylko okazjonalnie

Ze względu na skład tego produktu - używam go wyłącznie okazjonalnie, średnio wychodzi raz na 3-4 tygodnie. Daje turbo efekt odświeżenia skóry głowy, więc po takim myciu spokojnie można przerzucić się na produkty z bardziej naturalnym składem i nie odczuć zwiększonego gromadzenia się zanieczyszczeń. Nie używam żadnych odżywek po tym szamponie, są wystarczająco miękkie i błyszczące. Fajny, jako okazjonalny produkt do super oczyszczenia skóry głowy i włosów.

Czasem podbieram mężowi

Skóra mojej głowy od lat boryka się z nawracającym łupieżem. Mam co prawda swój wypróbowany szampon, który niweluje sypiący się problem jednak czasem podbiorę ten szampon mojemu mężowi. Lubię jego gęstszą konsystencję, świetny zapach no i działanie. Włosy są miękkie i bez łupieżu. Bez odżywki gorzej się rozczesują jednak to męski szampon, więc pewnie w zamyśle ma być do krótkich włosów, których rozczesywać nie potrzeba. Mąż go sobie chwali, używa na zmianę z żelem 3w1 (takim do wszystkiego). Dawno u niego nie widziałam łupieżu.

Moj ojciec od zawsze uzywa szamponow tej firmy. Nigdy nie narzekal a jego wlosy naprawde wygladaja duzo lepiej, niz slynnego Ibisza. Nie ma dzieki niemu problemow z lupiezem, co dawno temu bylo jego udreka.

Klasyczny szampon, w męskim wydaniu

Mój mężczyzna od lat do mycia włosów używa tylko produktów Head&Shoulders. Jego skóra głowy skłonna jest do przesuszania i w następstwie- do powstawania łupieżu. Dotychczas decydował się on głównie na zakup wersji Classic Clean, jednak wyprzedaż - 50% na serię Men skusiła go do testowania.

Opakowanie jest nieco mniejsze, niż w przypadku standardowych wariantów, gdyż skrywa w sobie 270ml, zamiast 400. Butelka wygodnie leży w dłoni, a zamknięcie na klik pozwala na szybką i wygodną aplikację.
Kosmetyk ma w sobie typowo męskie, świeże nuty zapachowe. Jego aromat bardzo ładnie osiada na włosach, utrzymując się na nich jeszcze przez cały dzień.
Konsystencja produktu jest gęsta i bardzo wydajna. Już niewielka ilość jest w stanie dokładnie oczyścić skórę głowy, bez jej przesuszania. Przy codziennym stosowaniu szampon dodaje włosom blasku, oraz poprawia ich nawilżenie, dzięki czemu stają się mocne i zdrowe. A łupież? Nie istnieje!

Super.

Szampon w wersji dla mężczyzn. Używa go mój tata jak i brat. Mój parter ma dość problematyczną skórę dlatego nie daje rady używać tego szamponu - jedynie apteczne i to przez dość krótki czas mu skutkują. Musimy pamiętać że nie każdy szampon jest przeznaczony dla wszystkich.
Szampon bardzo fajny. Dobrze się pieni, myję skóre głowy jak i włosy. Zapewnia świeżość. Sama stosowałam, gdy skończył się mój i jestem zadowolona jak zawsze. Bardzo dobry!

Bardzo dobra.

Co prawda wersja dla mężczyzn ale również miałam okazję ją używać i jestem jak zawsze bardzo zadowolona z tego produktu. U mnie sprawdza się w 100%. Przede wszystkim świetnie myje włosy. Dobrze się pieni. Łupież też jest pod kontrolą. Jest to raczej wydajny produkt. Bardzo dobry!

Ulubiony

To ulubiony szampon mojego męża, po umyciu włosy są świeże i pachnące, nie są przyklapnięte i nie wydają się tłuste jak to bywa po użyciu innych szamponów. Szampon ma intensywny, piękny zapach, co uwielbiam w kosmetykach. Nie powoduje łupieżu, a faktycznie go redukuje. Zdecydowanie polecam wszystkim panom.