Silcare, Flexy, Hybrid Gel (Lakier hybrydowy)

Silcare, Flexy, Hybrid Gel (Lakier hybrydowy)

Pojemność 4,5 g

Hybryda ma doskonały połysk, dobre przyleganie, jest elastyczna, odmacza się w acetonie w 3 minuty:
- elastyczna (dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych oligomerów)
- intensywnie napigmentowana (to solidna dawka energetycznej kolorystyki)
- doskonałej przyczepności (łączy się z bazą poprzez hydrogen bonds)
- idealna do lamp LED i UV-LED (znaczna wydajność kwantowa)
- bezproblemowo utwardzana (dzięki zastosowaniu efektywnych fotoinicjatorów).

Lepszy niż semisraki,prierdygo czy inny neofail.

Ah, Flexy. Gdybym miała wybrać 3 hity kosmetyczne mojego życia, to Flexy znalazłby się na wysokim podium. Tak uwielbiam tę hybrydkę,że zastanawiam się, czy nie dać córce na imię: Flexy właśnie. Ale do rzeczy. Na markę Silcare trafiłam przeszło rok temu, gdy zdruzgotana cenami konkurencyjnych, niebyt tanich firm szukałam w internecie tańszych zamienników. ,,A zamowię ze 3 kolorki"-pomyślałam, wszak kilka ziko za sztukę to nie majątek. Wzięłam sie za malowanie przygotowana na mozolne nakladanie miliona warstw. Moje nastawienie uzasadnione było poprzednimi ciężkimi bojami z tanim badziewiem. I wtedy przyszedł ten moment, podejrzewam, że był to delikatny stan przedzawałowy, bo aż mi sie w głowie zakręciło: machnęłam pędzlem raz-utwardziłam i doszłam do wniosku, że przez bardzo dlugi czas żyłam bez świadomości o istnieniu mojego ideału. Istny Święty Graal pośród lakierów hybrydowych za bezcen!

RECENZJA ZACZYNA SIĘ TU. WYŻEJ TYLKO ZWYKŁE PIERDZIELENIE.
Krycie-bajka, przy jaśniejszych kolorach wystarczą dwie cienkie warstwy a przy różach,czerwieniach i ciemniejszych kolorach tylko jedna. Palety kolorów bajeczne, spokojnie można oszacować, że, na próbowaniu wszystkich kolorów, ktore mi się podobają spędze kilka lat, więc nudy nie doświadczę. Wydajność wobec tego bezkonkurencyjna. Pędzelek pozwala dojechać pod samiutkie skórki. Flexy ma super konsystencję, nie rozlewa sie na skórki, jest dość gęsty. Trwałość? Zawsze, ale to zawsze zmieniam stylizację przez odrost. Nie ma żadnych przetarć ani odprysków. 30 sek w lampie uv/led 42w spokojnie wystarcza, a przy białym i czarnymI co ważne, nie ma mowy o żadnych marszczeniach, zapowietrzeniach i innych koszmarach, które spędzały mi kiedyś sen z powiek. W dodatku w drogeriach Silcare często są promki. Flexy uwielbiam i uwielbiać będę na wieki wieków, amen.

Top of the top

Paznokcie hybrydowe robię już od 3 lat. Zaczynałam od Semilaca, mam całkiem sporą kolekcję jak na amatorkę, ale z niektórymi kolorami pracowało mi się ciężko, więc postanowiłam spróbować czegoś innego.
Obecnie używam lakierów firmy hi hybrid, ale jakiś czas temu zainteresowałam się firmą Silcare i jej linią lakierów hybrydowych „Flexy”. Cena 7 czy 8 zł to kosmos w porównaniu z Semilac czy Indigo.
Myślałam, że jakość będzie jakaś słaba, ale okazało się zupełnie odwrotnie. Lakiery długo utrzymują się na paznokciach (u mnie rekord to ponad miesiąc), jest ogromna gama kolorystyczna, kryją fantastycznie i szybko się utwardzają w lampie. Polecam wszystkim, którzy robią paznokcie sami i nie chcą wydawać fortuny na lakiery, bo naprawdę jakość i cena są świetne.

Tanie i dobre

Powiem szczerze, że nie mam dobrego doświadczenia z tanimi lakierami hybrydowymi, a te do takich należą. Kiedyś jednak trafiłam na promocję 2+1 i postanowiłam dać im szansę. Kolory są na prawdę piękne i jest ich mnóstwo. Dodatkowo producent wypuszcza też takie, które są zgodne z trendami. Miałam nie lada wyzwanie żeby wybrać trzy, niektóre różniły się tylko o kilka tonów ale dla nas kobiet to przecież znacząca różnica :) Pozytywnie się zaskoczyłam pracą z nimi. Są dosyć gęste i mają ładne krycie, przy niektórych kolorach wystarczy jedna warstwa, przy reszcie max dwie cienkie. Przede wszystkim na wielki plus,że nie kurczą się przed włożeniem do lampy jak to mają w zwyczaju tanie hybrydy. Niestety tak też miały te standardowe lakiery Silcare Color it! Seria Flexy jest inna. Można spokojnie zrobić całą rękę i dopiero włożyć do lampy. Stosuję je na baze z Semilaca i dobrze z nią współpracuje. Trochę gorzej jest z bazą peel off z Nees - tutaj niektóre kolory lubią się pomarszczyć w lampie, nie wiem od czego to zależy. Top również mam z Semilaca i są z nim bardzo trwałe, a rąk nie oszczędzam. Praktycznie wytrzymują mi 2 tygodnie do ściągnięcia. Reasumując biorąc pod uwagę cenę (regularna już jest niska, a często możemy trafić też na promocję) i szeroką kolorystkę to lakiery są na prawdę godne polecenia i jestem w stanie im wybaczyć małe wady :)

Godny uwagi

Lakiery zakupiłam przez internet w ciemno i okazały się miły zaskoczeniem. Bardzo wydajne i idealnie kryją (wystarczy jedna warstwa, a przy jaśniejszych kolorach dwie). Mają bardzo fajne opakowanie, a do tego niską cenę. Na pewno zakupię jeszcze kilka kolorów z tej firmy. Z czystym sumieniem polecam :)

Mój numer 1!

Hybrydy Flexy od Silcare zmiażdżyły konkurencje lakierów innych, droższych marek w mojej kolekcji. Cena, paleta barw lakierów, oraz ich doskonała pigmentacja kryjąca po pierwszej warstwie to ogrom plusów jakie zgarniają te lakiery. Polecam spróbować a gwarantuję, że będziecie chciały mieć je wszystkie ! :)

SILCARE FLEXY - SUPER

Hybrydy flexy to według mnie rewelacja, jest mega krycie już po jednej warstwie, chciałabym naprawdę polecić je innym i to robię, bo jestem mega zadowolona

Flexy przebija inne wiodące marki

Lakier nie rozlewa się na skórki, ma odpowiednią gęstość. Wspaniałe krycie w przypadku ciemnych kolorów wystarczy jedna warstwa. Kolejny plus za cenę jedynie 10zł. Łatwo zdejmuje się go nawet acetonem. Linia Flexy jest idealna.

Porażka

Kupiłam te lakiery na Allegro i nie polecam. Owszem, kolory ładne, dobrze napigmentowane, ale porażka jeśli chodzi o jakość i trwałość. Lakiery szybko się kruszą i schodzą, marszczą się, jeden odcień nawet nie twardnieje, rozlewa się. Z kolorów, które zamówiłam jedynie czerwony jakoś się trzymał. Czarny już na drugi dzień zaczął się kruszyć, jasny fiolet/liliowy nie twardniał w lampie, mama dziś zrobiła paznokcie i podczas kąpieli wszystko zaczęło schodzić

bardzo przeciętny lakier

Zachęcona sporą ilością pozytywnych komentarzy postanowiłam wypróbować na sobie lakier Silcare z lini Flexy. Cóż mogę powiedzieć, lakier jest jak dla mnie średniej jakości. Dobre krycie siąga dopier przy min, trzeciej warstwie, a dla mnie to kwestia priorytetowa. I do tego właśnie aspektu mam duże zastrzeżenie. Poza tym, lakier jest tani i dostępny w małych pojemnościach co mi akurat bardzo odpowiada. Jeśli nie przeszkada ci to, że lakier ten wymaga min. 3 warstw -to polecam.

Mój ideał lakieru hybrydowego

Używam tych lakierów od marca tego roku. W mojej kolekcji znajduje ich się dosyć sporo, obstawiam, że około 30 buteleczek. Silcare flexy to Polska firma, lakiery są wyprodukowane w naszym kraju. Lakiery są trwałe, pięknie napigmentowane, konsystencja jest znakomita, absolutnie nie jest leista. Buteleczki są bardzo dobrze wykonane, poręczne. Pędzelkiem bardzo łatwo się maluję, jest dość mały i dobrze skrojony, bez trudu można pomalować przestrzeń tuż przy skórkach. Lakiery nie uczulają!
Jeszcze nigdy nie zdarzył mi się żaden tzw. fabric feller, czego nie mogę powiedzieć o dużo droższych lakierach innej firmy.
Spełniają swoje zadanie w milionach procent.
Gdy mam ochotę na nowe kolorki, wybieram się do hurtowni po silcare flexy. Cena jest bardzo atrakcyjna i mam nadzieję, że taka pozostanie.
Trwałość? Cóż zrobiłam próbę. Zostawiłam dwa paznokcie bez zmiany. Wytrzymały mi 7 i pół tygodnia! Bez odprysków , bez uszkodzeń ani zapowietrzenia. Oczywiście użyłam w tej stylizacji wszystkich produktów od silcare.
Cóż jeszcze mogę dodać. Myślę, że negatywne opinie innych, to skutek braku doświadczenia i wiedzy, jak należy wykonać stylizację, lub łączenie z inną firmą, czy też zakup z niepewnego źródła.
Jedyne co mogłoby być lepsze to oznaczenie koloru na buteleczce.

Miłe zaskoczenie

W naszym społeczeństwie powstało pojęcie taniego produktu. Tani znaczy nie dobry... Niestety nie w tym przypadku !! Polskie, tanie, świetnej jakości produkty, które moim zdaniem mogą konkurować z najdroższymi znanymi nam markami. Są to lakiery, które są gęste, a zarazem świetnie na pigmentowane. Chyba właśnie tego powinno oczekiwać się od produktu, świetnego krycia, dobrej ceny jak i łatwości w zdobyciu. Gama kolorystyczna bez zarzutów i powstaje co chwile coraz to więcej kolorów ! Polecam, bo ja zakochałam się od pierwszego użycia.

Masakra

Ja się zastanawiam skąd tyle gwiazdek ... szkoda gadać. Posiadam nr 103. Pod lampą się rozmazuje/ spływa. Bardzo krótko się trzyma. Nierównomiernie się maluje. Co z tego ze jest tani jak taki bezużyteczny. NIE polecam !