Silcare, Flexy, Hybrid Gel (Lakier hybrydowy)

Silcare, Flexy, Hybrid Gel (Lakier hybrydowy)

Pojemność 4,5 g

Hybryda ma doskonały połysk, dobre przyleganie, jest elastyczna, odmacza się w acetonie w 3 minuty:
- elastyczna (dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych oligomerów)
- intensywnie napigmentowana (to solidna dawka energetycznej kolorystyki)
- doskonałej przyczepności (łączy się z bazą poprzez hydrogen bonds)
- idealna do lamp LED i UV-LED (znaczna wydajność kwantowa)
- bezproblemowo utwardzana (dzięki zastosowaniu efektywnych fotoinicjatorów).

Warto sprawdzić

Mam trzy kolory lakierów 15, 51 i 64 ( na zdjęciu ten ostatni). Silcare oferuje bardzo ładną paletę barw, bardzo duży wybór kolorów. Swoje lakiery kupowałam przez internet i niestety kolory wyglądają trochę inaczej niż w rzeczywistości ( kolor 15 jest bardzo cukierkowy). Lakiery ładnie kryją przy dwóch warstwach. Wydaje mi się, że trochę słabiej utwardzają paznokcie (po tygodniu zaczęły mi się łamać, co zwykle nie dzieje się mimo tego, że nie używam rękawiczek przy pracach domowych). Polecam jednak do eksperymentów z hybrydami, albo do krótszych paznokci:)

Całkiem całkiem

Lakiery hybrydowe z niższej półki, nie różnią się niczym szczególnym od tych droższych. Wygodna butelka z pędzelkiem. Fajna szata graficzna. Lakiery są dość gęste. Dobrze rozprowadza się na płytce. Należy pamiętać o cienkim aplikowaniu na płytkę paznokcia. W przeciwnym razie lakier się nie utwardzi, bądź zapowietrzy. Utrzymuje się nawet do 3 tygodni. Jeśli chodzi o sciagniecie acetonem tej hybyrdy to rzeczywiscie nie potrzebuje dużo czasu, wysyarczy chwila i hybryda odchodzi.Dość spora baza kolorów do wyboru.

Jest OK

Jest ok, ciemne kolory kryją dobrze, ale z jasnymi bywa różnie.
Zostawiają smugi i bąbelki. Jest bardzo gęsty i trzeba uważać nakładać cienkie warstwy bo może się nie utwardzić

Dobry, tani lakier

Skusiłam się na kupno tego lakieru ze względu na cenę, była bardzo niska w porównaniu do innych firm. Wybrałam kolor neonowo różowy, który okazał się piękny! Był bardzo dobrze napigmentowany i na pewno nie nazwałabym go typowym neonem, był idealny dla mnie. Efekt utrzymywał mi się dopóki sama go nie zdjęłam, dwie warstwy wystarczyły, aby krycie było w 100%. W przyszłości robiąc zakupy z produktami do paznokci, wypróbuję inne kolory, bo warto!

Jak dotąd ulubione

Zajmuje się paznokciami od niedawna i moja kolekcja lakierów nie jest spektakularna, ale jest w niej sporo marek. Muszę przyznać ze lakiery flexy są jak dotąd moimi ulubionymi. Nie dosyć ze maja przystępna cene to są one trwałe, elastyczne i bardzo dobrze poziomując się na paznokciu, do tego świetnie napigmentowane, pierwsza warstwa jest w stanie już całkowicie pokryć kolorem plytkie, a druga pogłębia kolor. Polecam zwłaszcza osobom które zaczynaja swoją przygodę z paznokciami w domowy zaciszu a nie chcą inwestować dużej sumy pieniędzy na produkty.

OK poza obietnicą "flexy"

Całkiem przyjemna, tania i dobrej jakości hybryda. Duża gama kolorystyczna, niska cena, dostępność w wielu drogeriach internetowych przemawiają za jej zakupem. Lakier ma wyważoną, gęstą konsystencję; łatwo się rozprowadza i nie rozlewa na końcówkach czy przy skórkach. Przy pierwszej warstwie kryje w 70%, druga to już praktycznie 100% możliwości (czasami jednak robi smugi i prześwity). Nieźle się spiłowuje, ale czy taka łatwa w odmoczeniu w acetonie jest? Nie zauważyłam tego, gdy jeszcze tak usuwałam hybrydy. Nie wyróżniła się jakoś specjalnie na tym polu.

Słaby pędzelek

Lakier jest fajny. Dobrze kryje i się utrzymuje, ale problemem jak dla mnei jest pędzelek , którym strasznie źle się maluje. Nie można precyzyjnie nim pomalować paznokcia, ale jak za taką cenę to i tak jest na plus.

Mam mieszane uczucia

Lakiery kupiłam już jakiś czas temu, ale dopiero teraz zdecydowałam się je przetestować. Jest duża gama kolorystyczna. Lakiery bardzo dobrze kryją, ale ciężko się nimi maluje, ponieważ konsystencja jest niby średnio gęsta, ale lakier wylewa się na skórki niestety. Trwałość jest ok, jak da się na wierzch top z formy wyżej półki to jego trwałość jest porównywalna do Semilaca. Jak za tak niską cenę to jest to bardzo dobry lakier. Na zdjęciu kolorek nr 89

Lakiery na miarę tych wysokopółkowych

Lakiery marki silcare stosuję już jakieś 2 lata. Odkryłam je jakoś całkiem przypadkiem w drogerii blisko mojego domu i powiem szczerze - zakochałam się. Lakiery niczym nie różnią się od tych z wyższej półki jak NeoNail czy Semilac. Dobrze utwardzają się w lampach o różnej mocy, mają bardzo dobre krycie, ponieważ już pierwsza warstwa załatwia sprawę ale ja wolę zawsze nałożyć dwie. Przede wszystkim nie spływają z powierzchni po zaaplikowaniu bazy, miałam tak z niektórymi tańszym lakierami. Nie kurczą się, a także nie marszczą w kontakcie z lampą. Bardzo dobrze współpracują z wszelkiego rodzaju bazami, topami czy pyłkami. Utrzymują się długo i nie kruszą się. Mają fajną, dość gęstą konsystencję, którą bardzo łatwo rozprowadza się po paznokciu. Aplikator jest dość duży, spłaszczony. Miałam przez jego wielkość kilka problemów z aplikacją ale to kwestia wprawy. Gama kolorystyczna jest niesamowicie bogata, każdy znajdzie coś dla siebie. Pojemniczki są trochę małe ale dla osób, które robią hybrydy tylko sobie, posłużą na długi czas. Naprawdę warto za taką cenę, zwłaszcza, że jakość jest cudowna.

Miałam okazję zakupić lakier hybrydowy tej firmy . Mimo niskiej ceny lakier jest dość fajny . Gęsty więc nie spływa z paznokcia. Mam jasny kolor i myślę , że dwie wartwy sa wystarczające do ładnego pokrycia . Duży wybór kolorów . Jedynie co mi się pasuje to mała pojemność buteleczki .

Idealne dla samodzielnych stylistek :)

Jeśli lakier hybrydowy od Silcare, to tylko Flexy. Aż miło, że polska produkcja potrafi zrobić coś tak wspaniałego, zamkniętego w 4,5ml buteleczce :)

Lakiery można kupić na allegro już od 5 zl za sztukę, ale u samego producenta bardzo często są też promocje.

Jeśli ktoś robi sobie pazurki w domu sam, to te lakiery w zupełności wystarczą. Pojemności są nieduże, więc zdążymy je wykorzystać (nie lubię marnotractwa :<). I ta cena!

Gama kolorystyczna jest dosyć bogata, a kolorów wciąż przybywa. Ostatnia kolekcja "Ale Meksyk!" okazała się być zupełnym hitem! mam już ok 30 kolorów i z wielka przyjemnością zamawiam kolejne, i kolejne :) lakiery są dobrze kryjące, tylko na jednym kolorze zdarzyło mi się, żeby zmarszczył się w lampie.

Pędzelek jest dosyć krótki i szeroki, pozwala pomalować pazurki pod same skórki :) Dla mnie, za tę cenę to produkt genialny! Zdecydowanie polecam !

Lepszy niż semisraki,prierdygo czy inny neofail.

Ah, Flexy. Gdybym miała wybrać 3 hity kosmetyczne mojego życia, to Flexy znalazłby się na wysokim podium. Tak uwielbiam tę hybrydkę,że zastanawiam się, czy nie dać córce na imię: Flexy właśnie. Ale do rzeczy. Na markę Silcare trafiłam przeszło rok temu, gdy zdruzgotana cenami konkurencyjnych, niebyt tanich firm szukałam w internecie tańszych zamienników. ,,A zamowię ze 3 kolorki"-pomyślałam, wszak kilka ziko za sztukę to nie majątek. Wzięłam sie za malowanie przygotowana na mozolne nakladanie miliona warstw. Moje nastawienie uzasadnione było poprzednimi ciężkimi bojami z tanim badziewiem. I wtedy przyszedł ten moment, podejrzewam, że był to delikatny stan przedzawałowy, bo aż mi sie w głowie zakręciło: machnęłam pędzlem raz-utwardziłam i doszłam do wniosku, że przez bardzo dlugi czas żyłam bez świadomości o istnieniu mojego ideału. Istny Święty Graal pośród lakierów hybrydowych za bezcen!

RECENZJA ZACZYNA SIĘ TU. WYŻEJ TYLKO ZWYKŁE PIERDZIELENIE.
Krycie-bajka, przy jaśniejszych kolorach wystarczą dwie cienkie warstwy a przy różach,czerwieniach i ciemniejszych kolorach tylko jedna. Palety kolorów bajeczne, spokojnie można oszacować, że, na próbowaniu wszystkich kolorów, ktore mi się podobają spędze kilka lat, więc nudy nie doświadczę. Wydajność wobec tego bezkonkurencyjna. Pędzelek pozwala dojechać pod samiutkie skórki. Flexy ma super konsystencję, nie rozlewa sie na skórki, jest dość gęsty. Trwałość? Zawsze, ale to zawsze zmieniam stylizację przez odrost. Nie ma żadnych przetarć ani odprysków. 30 sek w lampie uv/led 42w spokojnie wystarcza, a przy białym i czarnymI co ważne, nie ma mowy o żadnych marszczeniach, zapowietrzeniach i innych koszmarach, które spędzały mi kiedyś sen z powiek. W dodatku w drogeriach Silcare często są promki. Flexy uwielbiam i uwielbiać będę na wieki wieków, amen.