Niuqi, Nail Salon, Lakier hybrydowy kolor UV/LED

Niuqi, Nail Salon, Lakier hybrydowy kolor UV/LED

Lakiery hybrydowe do paznokci Niuqi marki Laqell. W kolekcji podstawowej występują w ośmiu pastelowych odcieniach. Pojawiają się też różne edycje limitowane oferujące nowe kolory.

Prawdziwy hit z Biedronki

Moja przygoda z hybrydami zaczęła się właśnie od Niuqi ze względu na cenę - nie chciałam na początek dużo inwestować w lakiery. I nie żałuję tego :)
Lakiery można kupić często w promocji po 5 zł, ja wypróbowałam śliczną, intensywną czerwień nr 8. Wygodny pędzelek, zero problemów z utwardzeniem czy odpryskiwaniem oraz łatwe malowanie bez zalewania skórek. Na minus trochę ograniczona gama kolorystyczna. Jednak naprawdę warto wypróbować :)

Jestem pozytywnie zaskoczona

Kupiłam na próbę (kolor jasny fiolet), ale szczerze mówiąc nie wierzyłam, że lakier hybrydowy w tej cenie może być wart uwagi. Jednak się myliłam :) Trwałością nie odbiega od lakierów Semilac, ma genialny pędzelek i konsystencję - ani za rzadki, ani za gęsty. Krycie w miarę ok, przy dwóch warstwach są leciutkie prześwity, ale żeby je dostrzec trzeba się naprawdę dobrze przyjrzeć.
Niestety dzisiaj, jak chciałam dokupić inne kolory większość buteleczek była otwierana i pozalewana...

Lubię je!

Lakiery Niuqi kupuję, bo są bardzo tanie i wytrzymałe, mają przyzwoite krycie i świetnie współgrają z bazami i topami innych marek (czy to z Neonail, czy z Rosalindami).

Obecnie w swojej kolekcji posiadam neonowy żółty. Kupiony pomyłkowo, przez błąd oznaczenia koloru. Uważajcie na zielony i żółty, bo buteleczki i barwy opakowania są takie same!

Jak to neon, można malować nim zaraz po bazie, ale będzie wtedy bledszy i jakby przeźroczysty. Bardziej polecam nakładać go na dwie warstwy białego, jest wtedy na prawdę mocny i piękny. Jeśli biały jest idealnie rozprowadzony (bez prześwitów) to spokojnie wystarczy jedna warstwa neonu. Ja dla głębi koloru dodaję jeszcze jedną ultra cieniutką warstewkę.

Konsystencja jest dość rzadka jak na kolorowy lakier, ale dobrze się z nim pracuje. Nic nie ucieka, nie spływa. Nie zauważyłam w nim też żadnych drobinek, śmieci czy grudkowania się lakieru. Pędzelek działa bez zarzutu. Nie jest ani za cienki, ani za gruby. Można nim bardzo precyzyjnie podjechać pod skórki.

Lakier jest tak samo trwały jak lakiery innych marek. Nie mogę powiedzieć nic złego. Nie wiem, jak inne kolory tej marki - bo póki co miałam tylko kilka, a zawsze może się trafić jakiś jeden bubel.

Tani pewniak

Świetnej jakości lakiery hybrydowe w dobrej cenie i do tego dostępne stacjonarnie. Mają świetny pędzelek i dobre krycie, jedynie jasne kolory potrzebują 3 warstw, ale w przypadku droższych marek też się to zdarza. Przechowywane w szafce dla użytku własnego nie utwardzają się we flakonikach i śmiało mogę je polecić. Bardzo dobrze współgrają z bazami i topami innych marek.

bardzo dobry

Nie mam do czego się przyczepić w przypadku tych lakierów. Ładne kolory, choc ograniczony jest ich wybór i dostępność. Dobrze się z nimi pracuje, nie smużą, dobrze utwardzają i można używać ich z innymi firmami.

Lakiery mają fajną przyjemną konsystencję i precyzyjny pędzelek co ułatwia aplikację. Trzymają się bez jakichkolwiek problemów 3 tygodnie. Myślę,że jak na tak niską cenę są naprawdę godne uwagi. Jedyny minus to ciężko znaleźć taki odcień, który akurat byśmy chcieli.

Super

Lakier jest wydajny, Lakiery są bardzo dobrze napigmentowane, mają gęstszą konsystencję, standardowo nakładam 2 warstwy i utwardzam 60s w lampie uv/led. Nie spływają z paznokcia, nie marszczą się pod lampą. Cena jest ok

Pozytywne zaskoczenie

Jestem pozytywnie zaskoczona tą marką. Przyzwyczaiłam się do wyższych cen innych znanych marek, a w tym obawiałam się, że dobra cena nie pójdzie w parze z jakością. Byłam w błędzie. Lakier trzyma się naprawdę długo, nie widzę różnicy między nim a innymi, konkurencyjnymi markami. DOdatkowo ładne się rozprowadzana i nie pozostawia smug. Mam go kilka miesięcy i póki co nie wysycha

Lakier hybrydowy

Używałam lakierów hybrydowych różnych marek, głównie semilaca. Gdy w biedronce zobaczyłam lakiery z Niuqi kupiłam dwa kolory na przetestowanie i okazało się że nie muszę wydawać 30 zł na 1 lakier. W niczym nie różnią się od lakierów z wyższej półki. Mają bardzo fajny, precyzyjny aplikator a dwie cienkie warstwy pokrywają paznokieć bez żadnych prześwitów. Trzymają się aż do zmiany całej stylizacji.

Nic szczególnego

Skuszona bardzo pozytywnymi opiniami kupiłam te lakiery za 9,99 zł, kolory są bardzo ładne, ale lakier dla mnie jest zbyt rzadki co jest bardzo denerwujące. Wysusza skórę wokół pazn.

Świetne kolory

Długo omijałam lakiery tej firmy, uważałam, że jak coś takiego dostępne jest w biedronce, to nie może być zbyt dobrej jakości. Pojawiła się kolekcja pastelowa, która dość szybko zniknęła z półek, więc postanowiłam przetestować i ja. Zakupiłam lakier żółty i niebieski, obydwa pastele. Jestem zachwycona trwałością, kolorem i tym, że nie trzeba malować miliona warstw, żeby uzyskać ładne krycie. Cena też jest bardzo dobra. Polecam przetestować.

✔️ Kolory
✔️ Cena
✔️ Trwałość
✔️ Krycie

❌ Dostępność

Pozytywne zaskoczenie

Podczas zakupów w Biedronce nie raz widziałam lakier tej marki, jednak zawsze je omijałam bo myślałam, że za tą cenę lakier hybrydowy nie może być dobrej jakości. Na szczęście skusiłam się w końcu na zakup i już po pierwszym użyciu wiedziałam że moje wcześniejsze uprzedzenia były bez sensu.
Szkoda że lakiery nie są w stałej ofercie, bo gdy tylko się pojawią w sklepie to szybko znikają i ciężko je upolować.
Lakiery występują w wielu wersjach kolorystycznych, w swojej kolekcji posiadam tradycyjne kolory jak czerwień czy róż ale mam również wersję brokatową czy pastelową.
Lakiery kosztują około 10 zł, czasem można je dostać jeszcze taniej.
Pędzelek jest cienki i można dokładnie pomalować nim paznokcie. Konsystencja jest dość rzadka i dobrze się rozprowadza, ale nie spływa z paznokci.
Mają dobre krycie, zazwyczaj 2 warstwy wystarczają aby uzyskać ładny kolor.
Lakiery ku mojemu zdziwieniu są o wiele bardziej trwałe niż te znanych marek, które są 2-3 razy droższe.
Stale poszerzam swoją kolekcję tych lakierów i czekam aż w sklepie będą dostępne nowe odcienie :)