Clinique, All About Eyes Rich

Clinique, All About Eyes Rich

Cena PLN 120.00

Druga odsłona popularnego kremu All About Eyes. All About Eyes Rich to odżywczy krem o gęstej, bogatej konsystencji. Zmniejsza podkówki, zmarszczki i cienie pod oczami. Wspomaga naturalna produkcje kolagenu w skórze, przez co wygląda ona na bardziej napięta, rozjaśniona. Do wszystkich typow cery, szczególnie do cery suchej. Bezzapachowy.

kremy pod oczy
bezzapachowa

Godny polecenia

Clinique Rich jest tresciwym kremem pod oczy. Bardzo wydajny (15ml wystarcza na ok 2,5-3 m-ce regularnego stosowania), swietnie sie wchlania i doskonale nawilza. Niestety nie zauwazylam rozjasnienia cieni (dlatego daje tylko 4 gwiazdki).
Trudno mi powiedziec jak dziala na worki pod oczami, bo ich na szczescie nie posiadam.
Z racji niezwyklej wydajnosci warty swojej ceny.

Używam tego produktu od:4 m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

problem rozwiazany :o)

Jeszcze zadnego kremu pod oczy nie ocenilam tak wysoko :)
Moj idealny krem pod oczy:
jest kremem (zadne zele)
swietnie nawilza
nie zostawia tlustej warstwy
jest bezzapachowy
koi skore
ma wlasciwosci przeciwzmarszczkowe
redukuje worki pod oczami!!!!

Niestety jeszcze nie spotkalam zadnego kremu, ktory poradzilby sobie tak z workami pod oczami jak wlasnie All About Eyes Rich :)
Dawka wieczorem, nie budze sie z oczami jakbym przeplakala cala noc
Dawka rano, poranna opuchlizna znika w oka mgnieniu

All About Eyes stosuje kilku tygodni ale efekty byly natychmiastowe :)
Polecam goraco
Moje KWC jesli chodzi o kremy pod oczy :)
Jest po prostu idealny :)
Używam tego produktu od:2 miesiace

Niezły

Szczerze mówiąc jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym kremem.
Ma gęstą, mila konsystencje, jest bardzo wydajny. Po miesiącu używania niewiele ubyło ze słoiczka.
Rewelacyjnie rozjaśnił skore pod oczami, daje sobie nieźle rade z cieniami, a co mnie zaskoczyło najbardziej- faktycznie zredukował zmarszczki pod oczami.
Drobne linie są wyraźnie płytsze i mniej widoczne!
Z pewnoscia do niego powrócę.

tak 3,5*

Lżejszej wersji nie uzywałam, bo preferuje raczej solidniejsze kremidła.
Słoiczk ładny, cena przyzwoita, wydajnośc bardzo dobra ( ale przy kremach pod oczy to normalne). Gesty, raczej tresciwy - dobrze sie rozprowadza, ładnie wchłania. Nawilza i odzywia skóre. Odczekuje chwile - i nie mam poblemu z korektorem ( magic rubinstein). Nie mam cieni i worków pod oczami, więc nie wiem, jak na nie oddziałuje. Na zmarszczki mimiczne szczuc go raczej nie ma co ;) Ale one u mnie zyja w przyjaźni ze wszystkimi chyba mazidłami, aktualnie siłuje sie z nimi Botoina :D
Podsumowując - przyjemny kremik, nie na tyle, bym mu dała 4 *, ale powrotu nie wykluczam.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

sama niewiem

kupiłam go po przeczytaniu dobrych recenzji na wizażu.jednak nie jest to kosmetyk raczej dla mnie.faktycznie rozjasnia skóre pod oczami ale ze zmarszczkami wogóle sobie nie radzi , nawet nie ma o tym mowy. miałam dziwne wrażenie ze tak super nie nawilża mojej skóry

Używam tego produktu od:miesiąca

Doskonale usuwa cienie :)

Genialnie poradził sobie z moimi cieniami pod oczami. Walczyłam z nimi od lat i to był pierwszy krem, który dał radę :) Polecam wszystkim, którzy mają podobny problem!

Używam tego produktu od:3 miesiące

a dla mnie chyba nie ;-(

wersja normalna była dla mnie suuuper więc skusiłam się na nowy RICH, ale... niestety jest chyba dla mnie za silny bo strasznie rozjaśnił mi skórę pod oczami, zrobiła się wręcz biała :-(( będzie dobry dla osób z cieniami, ja takowych nie mam, ale dobrze działa na opuchnięciai bardzo ładnie nawilża, niemniej jednak dla mnie tylko na 3 bo popsuł ładny kolor skóry pod oczami :-(((( wracam do wersji normalnej, albo poszukam czegoś innego. Niemniej jednak jest bardzo wydajny i treściwy, świetny na noc, ale pod makijaż też się nadaje.

Używam tego produktu od: w trakcie 1
Ilość zużytych opakowań: ok 2 m-cy

baaardzo przeciętny

Muszę dodać łyżkę dziegciu.
nietety choć mam 24 latka kremik nie spowodował u mnie nawet najmniejszego zaniuku zmarszczek pod oczami!!
Stosuję go codziennie, 3/4 słoiczka zeszło a wyniki - jakbym go wcale nie używała.
nie robi również nic z cieniami i zmęczoną skóra..
ehh żal tylko tych 24 euro, mogłam sobie kupić biotherm lub avene.
Aby go czym prędzej zużyć aplikuję go również na noc, no i obdzielam też męża ;)
Ogólnie - nie polecam, no chyba ze kremik ma działać jak placebo.

dla mnie bomba!!!!

krem jest dla mnie doskonały. Wspanaiale nawilża suchą skórę pod oczami, lekko niweluje opuchnięcia(trzymam go w lodówce), szybko sie wchłania, radzi sobie z pierwszymi zmarszczkami lecz na cienie raczej nie pomoze, nadaje sie pod makijaż i jest dosyc wydajny. Mam juz 2 opakowanie i jestem zachwycona.

Używam tego produktu od:2 m-cy

Super Odżywczy

Witam, To pierwszy mój kremik z Clinique pod oczka. Muszę przynać że mnie nie rozczarował a oto powody:
- bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę
- praktycznie bezzapachowy (co czasami jest zaletą;-)
- treściwa konsystencja ale wchłania się bez zarzutu i nie zostawia świetlistej powłoczki.
Co do redukcji cienii to niestety nic nie pomógł. Dotychczas żaden krem nawet z wyższych półek z nimi nie wygrał.
Jeśli chodzi o walkę ze zmarszczkami to też średnio sobie radzi (a jestem w połowie opakowania). Dzięki super odżywieniu zmarszczki nie rzucają się może tak w oczy.
Na pewno lepiej nawilża i odżywia niż YSL Age Express, Lancome Primordiale.
A czy zakupię? chyba dalej będę szukać ideału a do KWC najbliżej ma Shisheido.

Używam tego produktu od: 1,5-2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Polecam!!!

Produkt wpadł mi w oko głownie dlatego, że z jego poprzednika All About Eyes byłam bardzo zadowolona.
Tutaj konsystencja jest bardzo treściwa, dla mnie chyba nawet za bardzo, a lubie takie kremy.
Rozprowadza się przez to trochę trudniej. Ale z całą pewnością nawilża, odżywia i wygładza skórę. Gdyby nie ta konsystencja dałabym mu 5*.
Nie wiem czy kupię go ponownie, bo lubie zmiany!!!!
Aha, i jest niesamowicie wydajny!!!

Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego