Pojemność 7,2 ml

Tusz posiada Max Factor Masterpiece MAX szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Wydłużenie - tak!

Ogólnie jestem fanką firmy Max Factor. Większość ich produktów sprawdza się u mnie rewelacyjnie. Ten tusz tez jest całkiem spoko. Wydłuża i pięknie rozdziela rzesy. Troche brakuje mi tego efektu pogrubienia.

najlepszy tusz

Kupiłam w promocji i nie żałuje. Dzięki szczoteczce łatwo dotrzemy do każdej rzęsy, ma mocny czarny kolor, delikatnie wydłuża i pogrubia rzęsy. Super daje efekt, rzęsy są naturalnie podkręcone, tusz jest trwały i bez problemów można go zmyć.

Bardzo dobry

Tusz bardzo dobry, spełnia swoje zadanie. Dobrze się nabiera nie tworząc grudek i nie skleja rzęs. Tusz dobrze rozczesuje rzęsy podczas malowania oraz wydłuża się, unosi je. Tusz nie kruszy się i utrzymuje się przez cały dzień.

Max Factor, Masterpiece Max (tusz wydłużająco-pogrubiajcy)

Jednym słowem jest swietny! Uwielbiam go! Pierwszy raz dostalam go w prezencie około 2 lata temu od tamtej pory za każdym razem sięgam po niego na sklepowej półce! Zagościł w mojej kosmetyczce na dobre. Szczotka jest wydłużająca co daje fajny efekt na oku. Polecam!

Do tej pory nie znalazłam lepszego

Ten tusz jest moim KWC od kilkunastu lat. Używałam już różnych mascar przeróżnych marek, niestety żadna z nich nie może się równać z moim ulubieńcem. W moim przypadku spełnia wszystkie obietnice producenta: jest bardzo trwały, nie robi grudek, nie kruszy się. Wytrzymuje bez szwanku nawet niezbyt intensywne łzawienia (był moim tuszem ślubnym, bez sztucznych rzęs, utrzymał się idealnie). Daje efekt dość naturalny, jednak rzęsy są ładnie podkreślone i widoczne. Bez problemu się dobudowuje, można dodawać kilka warstw. Opakowanie przeciętne, ale funkcjonalne. Silikonowa szczoteczka idealna - używam umytych ze zużytych opakowań jako szczoteczek do poprawek przy innych tuszach. Warto jednak zaznaczyć, że jest dość twarda - jeśli ktoś takich nie lubi, nie będzie zadowolony.

Fajny

Tusz jest fajny, Tusz jest dosc trwaly, musialam sie napracowac zeby zuzyc go przed okresem przydatnosci!
Nie kruszy się, nie robi pandy. Na samym poczatku byl jednak dosc lejacy, ale ta szczoteczka mozna swietnie manewrowac i nalozyc odpowiednia ilosc.

Zawsze do niego wracam

W przerwach między robieniem rzęs u kosmetyczki zawsze po niego sięgam. Tworzy spektakularny i natychmiastowy efekt wachlarza rzęs. Mam naturalne długie rzęsy, które zdecydowanie pogrubia tak jak tego oczekiwałam. Jest wydajny. Głęboko czarny kolor bez prześwitów. Po kilku godzinach zaczyna się osypywać, ale nie znalazłam jeszcze żadnego tuszu, który by tego nie robił.

Ulubiony!

Mimo, że ciągle poszukuje ideału to i tak mam swojego ulubieńca. Jest nim właśnie dana maskara. Przepięknie roczesywuje rzęsy, a jest to dla mnie najważniejsze, ponieważ nienawidzę zlepionych rzęs (efekt muchy). Poza tym cudowanie wydłuża. Mógłby jeszcze nieco pogrubiać rzęsy- wtedy byłby ideałem!

Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Rzęsy są pogrubione i wydłużone, jest dość gęsty więc nie trzeba kilkakrotnie powtarzać tej samej czynności. Jeżeli chcesz mieć efekt bardzo gęstych rzęs, wystarczy powtórzyć czynność po kilku minutach, dość szybko wysycha.
Bardzo podoba mi się intensywność czerni, moje wcześniejsze tusze mają bardziej grafitowy odcień, ten jest czarny. Szczoteczka ładnie rozczesuje rzęsy, jest bardzo dobrze zaprojektowana.

Brak efektu WOW

Znam znacznie tańsze tusze, około 20 zł, które tworzą efekt sztucznych rzęs. Tutaj niestety mizerne wydłużenie, produkt potrafi się kruszyć po pewnym czasie. Nie ma efektu jaki lubię - pogrubionych, podkręconych rzęs. Konsystencja, szczoteczka zdecydowanie na plus. Maskara nie odbija się na powiekach w trakcie dnia. A także nie skleja rzęs.
Myślę, że odpowiednia dla osób z długimi rzęsami lubiącymi delikatny efekt. Dla mnie średniak.

Średniaczek

Tusz kupiłam w promocji i tylko to mnie pociesza.
Ładnie rozczesuje rzęsy dzięki silikonowej szczoteczce, ale nie daje jakiegoś super efektu wydłużenia ani pogrubienia.
Dodatkowo duży minus za osypywanie się.

jeden z ulubionych od Max Factor

Polecam jeżeli ktoś szuka tuszu który da bardzo naturalny efekt a nie efekt "sztucznych rzęs". Nie pogrubia ani nie wydłuża jakoś znacząco ale za to sprawdzi się jeżeli mamy ładne naturalne rzęsy i chcemy je tylko podkreślić czarną mascarą