Oriflame, The One, 5 in 1 Wonder Lash Luminescence Blackout Black (Tusz do rzęs)

Nasyć swoje rzęsy wyjątkowo intensywną czernią! Limitowana edycja kultowego tuszu Wonder Lash nadaje rzęsom głęboki odcień czerni. Technologia Lash Blackout z mikrosferami pomaga definiować, rozdzielać, wydłużać rzęsy oraz zapewniać im oszałamiającą objętość i podkręcenie. Rzęsy stają się prowokująco śmiałe i ciemne niczym noc.

Ciekawy tusz

Całkiem niezly produkt Oriflame podchodzę z dystansem do marki bo kiedyś się kilkukrotnie nacielam na suche tusze ale ten jest ok. Tusz ma silikonowa szczoteczkę która dość ładnie i równomiernie się nakłada tusz, głęboka czerń daje rzęsom objętości takiej w sam raz, podkręcenia nie zauważyłam i wydłużenie jakieś minimalne chyba też jest choć na tym mi nigdy specjalnie nie zależało. Dość wydajny ciekawy produkt na codzien

Kolejny tusz Oriflame i kolejny raz jestem zadowolona

Producent zapewnia, że tusz ma:
- rozdzielać - spełnione, aczkolwiek czasami znowu skleja te rzęsy, nie wiem od czego to zależy i jaka jest reguła, ale raz jestem mega zadowolona, a raz takie mehhh
- być intensywnie czarny - tutaj się zgodzę, przyciemnia nasze rzęsy, jest mocno czarny
- wydłużać - tak, ale też nie jest to w 100% jego główne zadanie, ale fakt, rzęsy są wydłużone
- nadawać objętość - tak, ale też nie w 100% maksymalną
- podkręcać - widać, że są te rzęsy podkręcone
Ogólnie jest to tusz, który ma dawać efekty poprawienia wszystkiego, ale nie maksymalnie. Rzęsy są ładnie uniesione. Pracuje się z nim łatwo, bo szczoteczka jest ładnie wyprofilowana, nie jest zbyt duża, przez co raczej nie zdarza się nim ubrudzić. Po kilku godzinach mogę powiedzieć, że raczej się nie osypuje, raz na jakiś czas się zdarzy, ale to naprawdę baaardzo rzadko.
Wydaje mi się, że to ten typ tuszu, który musi trochę odstać, bo po czasie staje się lepszy.
Czy polecę? Jeśli ktoś chce poprawę każdego aspektu to jak najbardziej tak, ale na promocji, a nie w pełnej cenie, bo 40 zł to trochę dużo jak na niego, ale 20 zł spokojnie bym dała za dobry tusz.

Przyjemniaczek

Ten tusz to strzał w 10 . Spełnia obietnice producenta . rzęsy są pięknie podkręcone.Kolor intensywnie czarny . Szczoteczka ładnie rozczesuje i rozdziela rzęsy. Podczas dnia nie osypuje się . Zapach delikatny .Mógłby być wprowadzony na stałe

Bardzo dobry

Tusz wydłuża i pogrubia moje rzęsy jednak trochę je skleja. Pod koniec dnia lekko sie kruszy ale nie rozmazuje. To kolejny tusz z oriflame który mnie pozytywnie zaskoczyl.

Mocno czarny

Kolor tego tuszu jest na prawdę intensywny. Sam tusz przede wszystkim pogrubia rzęsy, nie zauważyłam spektakularnego podkręcenia czy wydłużenia, choć moje rzęsy są beznadziejne, raczej krótkie, proste, bez tuszu wyglądają, jakby ich nie było ;) Więc dla mnie tak na prawdę każdy tusz jest dobry, byle nie sklejał i nie znikał po pół dnia. Fajny tusz na co dzień, nie daje spektakularnych efektów, ale jest przyjemny w użyciu. Nie osypuje się i jest bardzo trwały, nie zmyjemy go samym żelem do mycia twarzy. Tusze od Oriflame są jednymi z lepszych do codziennego użycia, zazwyczaj mam w swojej kosmetyczce któryś z ich oferty. Niewielka szczoteczka nie pozwala na zrobienie sobie krzywdy, co dla mnie, z moją ogromną wadą wzroku, jest bardzo istotne. :D Polecam. Mój akurat był w promocji, za chyba 15zł. Pewnie nie ma go już w katalogach.

Faworyt wśród tuszy

Zakochałam się w tym produkcie od pierwszego użycia.
Szczoteczka jest mega przemyślana. Z jednej strony mamy krótkie grzebyczki do pogrubiania rzęs, a z drugiej długie to wydłużana rzęs. Całość jest silikonowa, co mi osobiście nie przeszkadza.
Efekt końcowy jest spektakularny. Długie i grube rzęsy, wyglądające jakby były doklejane sztuczne z najwyżej pułki. Nic się nie osypuje w ciągu dnia. Łatwo zmywa się makijaż oka.

Jeden z ulubionych!

Świetny tusz - intensywna czerń, trwała formuła i przyjemna szczoteczka. Zarówno wydłuża jak i nadaje objętości, jednocześnie wytrzymuje na rzęsach cały dzień. Najlepszy jest, jeśli chwilę "odstoi" - od razu po otwarciu był trochę zbyt wodnisty i nie dawał tak dobrego efektu, jaki daje po pewnym czasie. Polecam, bo jest świetny i na co dzień, i do bardziej wyjściowego makijażu, naprawdę daje radę ;)

Mega wydłużenie

Do tego tuszu miałam 2 podejścia. Za pierwszym razem odrzuciłam go, bo wydawał mi się niezbyt dobry do mojego rodzaju rzęs, poza tym już jakiś czas temu zrezygnowałam z silikonowych szczoteczek, a ten taką właśnie ma. Na szczęście dałam mu jeszcze jedna szansę i bardzo się z tego cieszę, bo w tej chwili nie wyobrażam sobie bez niego makijażu ! :) Tusz jest dobrze na pigmentowany, jego czerń jest taka jak być powinna, precyzyjnie rozdziela rzęsy i dociera nawet do tych najkrótszych, a jego głównym atutem jest to, że genialnie wydłuża rzęsy. Efekt rzęs do nieba z tym tuszem macie gwarantowany ! :) Co dodatkowo jeszcze zauważyłam? Na pewno to, że tusz się nie kruszy i pozostaje na rzęsach przez cały dzień. Kolejny ulubieniec do mojej kolekcji. <3

Jestem zachwycona!

Ten tusz jest świetny! W dodatku kupiłam go w promocji za 15 zł. Doskonale wydłuża, unosi i pogrubia rzęsy. Są długie, wyraziste i idealnie rozdzielone. Super szczoteczka, silikonowa, fajnie wyprofilowana. Łatwo i szybko można uzyskać wspaniały efekt. Makijaż wygląda schludnie , nic się nie grudkuje, nie kruszy. Jest wydajny. Gdy mi się skończy będę na niego polować. :)

Uwielbiam razy 3:)

To limitowana edycja maskary Wonder Lash. Kosmetyk jest genialny. Niesamowicie wyprofilowana silikonowa szczoteczka, która po jednej stronie ma krótsze, a po drugiej dłuższe włoski idealne pokrywa rzęsy czarnym tuszem. Idealnie również je podkręca, wydłuża i pogrubia nadając im spektakularny efekt. Tusz nie kruszy się i nie osypuje a rzęsy wyglądają perfekcyjnie przez cały dzień. Jestem pod dużym wrażeniem tej maskary i jest to zdecydowanie jedno z większych moich makijaziwych odkryć ostatnich kilku miesięcy. Nic dodać nic ująć. Bardzo dobry produkt i polecam go bardzo serdecznie.

Jest swietny

Maskara jest zamknięta w eleganckim opakowaniu, szczoteczka jest silikonowa.
Tusz widocznie wydłuża rzęsy już przy pierwszym pociągnięciu szczoteczki, za drugim pociągnięciu - jeszcze bardziej podkreśla nasze oczka.
Szczoteczka precyzyjnie rozdziela rzęsy, nie skleja je, delikatnie podkręca.
Tusz idealni się trzyma przez cały dzień, nie posypuje się, nie powoduje powstawania grudek.
Na rzęsach się utrzymuje przez cały dzień, a spojrzenie nabiera uwodzicielskiego spojrzenia

The One, 5 in 1 Wonder Lash Luminescence Blackout Black intensywnie czarna masakra która ma silikonowa szczoteczkę o rożnej długości włosia , dzięki czemu dociera nawet do najkrótszych rzęs. Maskara wydłuża i pogrubia rzęsy . Aby efekt był bardziej widoczny zalecam użycie 2-3 warstw. Tusz nie kruszy się, nie osypuje się, nie skleja rzęs . Nie podrażnia oczu. Jest naprawdę trwały i jednym z lepszych tuszy jakie miałam do tej pory.