L`Oreal Paris, False Lash Wings, Midnight Black Mascara (Ultra czarny tusz do rzęs)

Tusz dodaje objętości od nasady aż po same końce, wydłuża i idealnie rozdziela. Efekt - rzęsy są szeroko rozpostarte, podkręcone i wydłużone w zewnętrznych kącikach niczym skrzydła motyla.
Tusz Midnight Black zawiera extra - czarne pigmenty, które nadają rzęsom bardzo głębokiej, wielowymiarowej czerni. Formuła produktu zawiera unikalne włókna, które otulają i wyciągają rzęsy, która nie skleja, nie powoduje kruszenia się tuszu oraz jego osypywania się.

Uwielbiam jak ten tusz pięknie wyciąga rzęsy z zewnętrznego kącika i tworzy zmysłowe kocie oko! Rewelacyjny tusz o trwałej formule, rozdziela, pogrubia i wydłuża rzęsy. Mój ulubieniec!

mój hit

Testowałam wiele tuszów do rzęs z różnym efektem
Jednak kiedy kupiłam ten (w różnych wariantach - najmniej lubię wodoodporny, bo denerwuje mnie, że trudno się zmywa, paradoksalnie) to nie zmieniam go na żaden inny
w połączeniu z zalotką idealnie wydłuża i pogrubia rzęsy
na e-glamour w fajnej cenie

Hit hitów

Tusze do rzęs należą do moich must have w kosmetyczce, przerobiłam ich już naprawdę wiele. Ten śmieszny dziwak od L'Oreala jest moim absolutnym ulubieńcem - dosyć szybko łapie "tą odpowiednią" konsystencję (kiedy tusz się odrobinę utlenia i nie jest tak potwornie rzadki jak po otwarciu) ale też długo ją utrzymuje, szczoteczka do mojego oka wyprofilowana idealnie, ładnie dociera do każdej rzęsy, nie osypuje się, nie szczypie w oczy, można uzyskać nim i efekt naturalny i prawie sztucznych rzęs przy odpowiednich manewrach, czerń jest naprawdę głęboka i intensywna. Cena wysoka ale mi osobiście opakowanie wystarcza na 3-4 miesiące, więc zawsze można się załapać na jakąś promocję, można przy tańszych uzyskać podobny efekt ale one dużo szybciej wysychają. Opakowanie śliczne, kiedyś srebrne elementy się przemieszczały ale już to poprawili, więc naprawdę nie ma się do czego przyczepić <3

Ideał!

Mój ulubiony tusz do rzęs. Choć trafiłam na niego zupełnie przypadkiem i na dodatek kupiłam go w fioletowym kolorze, to od razu stał się moim ulubieńcem.
Niespotykana szczoteczka, która u mnie sprawdza się idealnie. Rozdziela rzęsy oraz pięknie je podkreśla w kącikach.

Wiele lat razem

Używałam tego tuszu pare ładnych lat zuzylam x opakowań. Naprawdę był fajny rzęsy długie podkreślone. Nie osypywała się. Idealny. Trochę cena wysoka jak na tusz gdyż po czasie zauważyłam ze tanie masakry dają podobny efekt. Jedyny tusz loreala który naprawdę lubiłam.

Nietypowa szczoteczka?

Tusz ten już mam bardzo długo, więc wystarczyło czasu, aby wyrobić o Nim zdanie. Ma bardzo fajną i niespotykaną szczoteczkę, która dociera do najkrótszych rzęs. Jest dobrze napigmentowana, elegancka. Myślę, że każdy kto Ją kupi będzie zadowolony!

Super

Tusz zrobił na mnie może nie spektakularne, ale duże wrażenie. Bardzo spodobało mi się opakowanie a i zawartość jest niczego sobie. Mascara faktycznie wydłużyła i pogrubiła moje rzęsy, po pierwszej aplikacji już było widać efekty. Kolor jest naprawdę intensywnie czarny. Duża asymetryczna szczoteczka trochę sprawiała mi problemy przy pokryciu najkrótszych rzęs, ale może muszę nabrać wprawy :) Plus za idealną konsystencję i nie pozostawianie grudek, czego bardzo nie lubię. Do nieznacznych minusów zaliczyłabym pojemność, to tylko 7ml.

Ciekawy tusz

Tusz ten kupiłam na ostatniej promocji -55% w rossmannie. Jednak zaczęłam go używać dopiero na początku grudnia. Tusz zakapowany jest w bardzo eleganckie i ładne opakowanie, przez co przyciąga wzrok. Opakowanie jest solidne, napisy się nie ścierają, co jest ogromnym plusem tego tuszu. Spośród innych tuszy wyróżnia go oczywiście nietypowa szczoteczka, która zawdzięcza mu wyjątkowość. Bardzo podoba mi się intensywnie czarny kolor tuszu, jednak nie uważam, że jest on jakoś "wzmocniony"- po prostu zwykły czarny kolor. Już podczas pierwszego nakładania tuszu zauważyłam, że szczoteczka wyłapuje każdą rzęsę, przez co uzyskujemy spektakularny efekt doskonale rozdzielonych i wydłużonych rzęs. Według mnie nie trzeba się jakoś przyzwyczajać do innej szczoteczki, maluje rzęsy tak jak zawsze i efekt jest super. Mascara wydłuża rzęsy i robi to naprawdę nieziemsko- przy tym tuszu to oczy wychodzą na pierwszy plan w makijażu. Niestety pomimo wielu plusów ten tusz ma jedną wadę- czasami zdarza się, że się osypuje i nie wygląda to wtedy ładnie. Nie wiem czy to wina tylko mojego opakowania czy też nie, ale myślę, że zakupię go ponownie by się przekonać.

Kocham

Jest to jeden z tych tuszów do których wracam. Uwielbiam go głównie za szczoteczkę, która jest totalnie w moim guście. idealnie wyprofilowana, przyjemnie sie nią pracuje. Mascara pięknie podkreśla rzęsy, wydłuża, pogrubia, ma intensywny kolor, nie skleja, nie kruszy sie. Czego chcieć wiecej? :D

Nie ma lepszego tuszu do rzęs

Jedyny i najlepszy! Używałam wielu tuszów do rzęs nigdy nie mogłam znaleźć takiego, który jednocześnie
- nie zniszczy rzęs
- rzęsy będą czarne
- wydłuży
- nie sklei
- nie będzie problemu ze zmywaniem a jednocześnie będzie trwały
Wszystkie te cechy posiada False lash wings od Loreal ! Używam go od 3 lat i nie zamienię na żaden inny !

Mój ulubieniec :)

Od bardzo dawna poszukiwałam swojego tuszu, takiego hitu nr 1.
I zdecydowanie jest nim L'Oreal Paris, False Lash Wings, Midnight Black Mascara . Od lat wierna temu jednemu. Czasami zdarzyło mi się kupić coś innego, zachęcona reklamami, ale to nie było to. Nie warto inwestować i inne, skoro ten jest najlepszy. Po promocji można go wyrwać w dobrej cenie :)
świetna szczoteczka, która zda egzamin przy każdych rzęsach.,

L'Oreal False Lash Wings Midnight Black Tusz do rzęs

Polecam wszystkim Paniom których natura nie obdarzyła naturalnie firankami rzęs.
Idealnie wydłuża i podkręca.
Pozwala na stopniowanie efektu za pomocą nakładania kolejnych warstw.
Silikonowa szczoteczka pozwala na dotarcie do każdej rzęsy.
Daje głęboką czerń z delikatnym połyskiem.
Nie pozostawia grudek, nie ma efektu pajęczych nóżek, nie skleja.
dodatkowym plusem jest przyjemny zapach co w przypadku mascary jest rzadkością.
Posiada eleganckie opakowanie.
Reasumując Polecam Polecam Polecam!!!