Discreet, Zone Plus, Deo Waterlily Plus (Wkładki higieniczne)

Discreet, Zone Plus, Deo Waterlily Plus (Wkładki higieniczne)

Wkładka o klasycznym kształcie.
Aby zapewnić Ci lepszą ochronę, wkładki higieniczne Discreet Waterlily Plus mają grubszą warstwę wewnetrzną niż wkładki Discreet Waterlily. Zapewniają nawet do 12 godzin świeżości, dzięki oddychającej powłoczce. Mają klasyczny kształt, więc idealnie pasują do standardowych rodzajów bielizny. Delikatny zapach lilii wodnych sprawi, że poczujesz się pewnie w 100%.
Oddychające
Delikatnie perfumowane
Miękka górna warstwa dla wyjątkowej wygody

ochronne, odświeżające
zapachowa
pakiet
podpaski, wkładki, tampony

Bardzo je lubię

Są to kolejne wkładki, poza tymi z Bell, które bardzo lubię, są świetne do stosowania razem z tamponami aby mieć dodatkowe zabezpieczenie, przylegają dobrze do bielizny i można czuć się w nich komfortowo.

Chłonne!

Bardzo dobre wkładki, które są cienkie, nie czuć ich, a mają dodatkowe, chłonne miejsce, które pochłania wszystko. U mnie bardzo dobrze się sprawdzają. Do tego dostępne są w dobrej cenie i w każdej drogerii. Polecam!

Zalety:
- chłonne,
- cienkie,
- niezawodne,
- cena,
- dobra dostępność.

Komfort i ochrona

Porządne wykładki higieniczne. Są solidne, klej dobrze trzyma, nic się nie odkleja. Pozostają na swoim miejscu.
Mają bardzo delikatny zapach, nienachalny.
Wkładki są delikatne, nie odparzają, nie podrażniają. Są chłonne i mało wyczuwalne podczas noszenia. Nie odznaczają się.
Nie rolują się i nie rwą.
Porządny produkt w dobrej cenie.

Najlepsze!

Dla mnie najlepsze wkładki higieniczne. Zapewniają wysokie poczucie komfortu i przede wszystkim świeżości. Są bardzo chłonne, w 100% przykrywają nieprzyjemny zapach delikatną, liliową wonią. Nie odklejają się, więc za to wielki plus, bo w niektórych produktach tego typu to prawdziwa zmora. Nie uczulają, nie podrażniają, nie odbijają się na bieliźnie. Są naprawdę dyskretne. Dla mnie to nr 1 tego rodzaju produktach.

U mnie się nie spisały

Nigdy nie byłam jakoś szczególnie przekonana do wkładek. Po używaniu tych bardziej je znienawidziłam niz polubiłam. Zdecydowanie nie polecam, sa niewygodne, przesuwaja się, a na dodatek obtarły mnie. Jak dla mnie beznadzieja.

Świetne nawet w podróży

Najczęściej używam tych wkładek kiedy wiem, że spędzę wiele godzin w podróży, kiedy nie ma możliwości zadbać o swój komfort i higienę na tak wysokim poziomie jak robimy to na co dzień w domu.

Wkładki ani razu mnie nie zawiodły. Przylepiają się bardzo mocno, więc nie ma problemu z ich przesuwaniem się czy odklejaniem od przodu, co zdarza się w innych wkładkach nagminnie.

Dzięki tym wkładkom naprawdę można zachować i czuć świeżość przez wiele godzin obojętnie czy używamy ich w zwykły dzień czy przed/po okresie w celu dodatkowej ochrony.

Dyskretna ochrona

Cieniutki wkładki, o delikatnym zapachu. Można je dopasować do każdej bielizny, nie odklejają się, są chłonne. Mają bardzo ładne opakowanie - zapach wkładek w pudełku utrzymuje się. Cena trochę wygórowana, ale warto ;) Jestem w 100% zadowolona. Polecam.

Bardzo dobre

Wkładki sprawdziły sie u mnie na 100%, sa cieniutkie, dobrez chłona maja bardzo mocny klej i dzieki temu zawsze moge czuc sie pewnie, bałam sie o ich chłonnosc ale bardzo pozytywnie je odebrałam po zastosowaniu, ładny zapach o nucie kwiatów i wizualnie ciesza oko. Polecam

Jak najbardziej TAK

Wkładki są bardzo cieniutkie,wręcz niewyczuwalne,ale chłonne. Duży plus za to że można je dopasować do różnego rodzaju bielizny.Mają bardzo ładny zapach, odświeżający, kwiatowo-perfumeryjny.Na wkładkach znajdują się fajne kiatowe wzorki.Klej dobrze trzyma,nie odklejają się.Jestem jak najbardziej na tak

Rewelacja

Wkładki bardzo fajne, delikatnie pachną i zapewniają świeżość przez cały dzień.
Klej na wkładce bardzo trwały, wkładka trzyma się bielizny cały dzień bez przesuwania i zbrylania.
Na duzy plus także dostępność w prawie każdej drogerii

Dyskretna ochrona

Te wkładki higieniczne spotkałam w jednej z drogerii w moim mieście. Zakupiłam je skuszona opisem producenta jak i przepięknym, profesjonalnym opakowaniem. Nie zawiodłam się. Są naprawdę cudowne na każdą porę roku. Pięknie pachną, są dyskretne, nie odklejają się, nie podrażniają. Więcej informacji poniżej.

bardzo dobry produkt :)

Klej solidnie trzyma wkładkę na bieliźnie, przez co wkładka nie roluje się czy nie przemieszcza się co jest jej ogromnym atutem. Posiada przyjemny , lekki, świeży zapach, który utrzymuje się cały dzień. Nie podrażnia skóry. Wkładka jest bardzo chłonna, lekka i wręcz niewyczuwalna.