Discreet, Zone Plus, Deo Waterlily Plus (Wkładki higieniczne)

Discreet, Zone Plus, Deo Waterlily Plus (Wkładki higieniczne)

Wkładka o klasycznym kształcie.
Aby zapewnić Ci lepszą ochronę, wkładki higieniczne Discreet Waterlily Plus mają grubszą warstwę wewnetrzną niż wkładki Discreet Waterlily. Zapewniają nawet do 12 godzin świeżości, dzięki oddychającej powłoczce. Mają klasyczny kształt, więc idealnie pasują do standardowych rodzajów bielizny. Delikatny zapach lilii wodnych sprawi, że poczujesz się pewnie w 100%.
Oddychające
Delikatnie perfumowane
Miękka górna warstwa dla wyjątkowej wygody

ochronne, odświeżające
zapachowa
pakiet
podpaski, wkładki, tampony

Dobra, ale dla mnie za gruba

Wkładki Discreet są moimi ulubionymi. Zwykle używam tych normal albo multiform, nie byłabym jednak sobą, gdybym nie wypróbowała wszystkich, by ostatecznie zdecydować, które najbardziej mi odpowiadają.

Wariant plus kształtem nie różni się od pozostałych modeli, ma jednak dużo grubszą warstę wewnętrzną wkładki. To zdecydowanie model idealny na dni tuż przed okresem i pod jego koniec. Nie trzeba wówczas martwić się przykrymi niespodziankami.
Klej jest mocny, dobrze trzyma się bielizny, wkładka nie odkleja się ani nie przesuwa.

Wkładka jest delikatnie perfumowana, ale jest to rzeczywiście delikatny, ledwie wyczuwalny zapach, za co duży plus.
Spełnia swoje zadanie, pozwala czuć się świeżo i pewnie, jednak dla mnie jest trochę za gruba i czuję jej obecność. Podejrzewam, że tak się przyzwyczaiłam do cieniutkich muliformów i normal, że tu jednak ta różnica jest dla mnie mocno wyczuwalna. Dla mnie produkt dobry, jednak na wyjątkowe, awaryjne sytuacje, na co dzień zostaję przy wersji multiform i normal.

Dobre

Wkładki stosuje codziennie a te sprawdzają się znakomicie. Są cienkie ale nie za cienkie - takie w sam raz. Ich zapach nie drażni a co ważne nie powoduje nieprzyjemnego zapachu. Jakość wykonania, trwałość ich jest odpowiednia. Mają mocny klej przez co dobrze trzymają się każdej bielizny. Nie rolują się i dopasowują. Często można dostać na promocji i są łatwo dostępne.

Lubie

Wkładki są bardzo wygodne, niewyczuwalne, klej trzyma bardzo dobrze.
Nie zauważyłam żadnej alergii. Nie przeciekają. Lubię do nich wracać, ale w sumie teraz przeniosłam się już na wkładki z Lidla.

Są Super :)

Bardzo je lubię. Są chłonne, ładnie pachną i mają mocny klej. ich rozmiar jest duzy, ale nie jakoś specjalnie by przeszkadzały. Sądzę, że większość pań je polubi.

Bardzo dobre

Są to naprawdę wysokiej jakości, bardzo chłonne wkładki do bielizny. Są one dość sporych rozmiarów, ale nie na tyle, żeby coś przeszkadzało. Idealne przed spodziewaną miesiączką oraz na jej końcu. Posiadają delikatny, bardzo przyjemny zapach. Dobrze trzymają się bielizny i nie przemieszczają w ciągu dnia, nawet przy intensywnym ruchu.

Komfortowe na tyle, że aż można o nich zapomnieć!

Zacznę od tego, że bardzo lubię wkładki Discreet. Przetestowałam już wiele rodzajów i wszystkie są świetne. Z tymi jest nie inaczej :)

Wkładki są cienkie, miękkie i bardzo chłonne, jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby coś przez nie przeciekło. Całe są pokryte chłonnym materiałem, a na środku, w najbardziej newralgicznym miejscu mają dodatkową, ciut grubszą, jeszcze bardziej chłonną strefę. Są na tyle cienkie, że nie czuję ich podczas dnia, już nieraz zdarzyło mi się, że zapomniałam, że je w ogóle mam na sobie ;) Komfort noszenia 10/10.

Kolejną rzeczą, która umila korzystanie z wkładek Dicreet jest ich zapach. Pachną przyjemnie, kwiatowo, nie jest to zapach dominujący, ale na tyle intensywny, że podczas "tych dni" nie czujemy żadnych przykrych zapachów. Dodatkowo, jakby ktoś się zastanawiał, wkładki zapachowe nie uczulają, a przynajmniej mnie nic się nie stało.

Kolejna ważna kwestia to klej, które te wkładki mają, moim zdaniem, mocny. Wszystko dobrze się trzyma bielizny, nic się nie przesuwa podczas noszenia w ciągu dnia. Jest super! Jestem wierna Discreet.

Dobre

Wierna bylam jednym wkladkom,Femina.
Z braku ich na stanie kupilam Discreet. Wzielam duza paczke 50szt. Mają ciensza strukturę niz dotychczasowe, ktore uzywalam. Mialam duze watpliwosci gdy otwarlam opakowanie. Pytanie,czy beda odpowiednio dobre?

Wizualnie mi pasuja. Biala barwa z rozowymi wzorkami. Mimo, iz nie lubie zapachowych srodkow higienicznych, ten zapach nie przeszkadza. Jest delikatny. Po zuzyciy wkladki nie miesza sie z innymi zapachami i nie sprawia,ze sa intensywniejsze.
Ksztalt dopasowany do bielizny, nic nie wystaje poza nia. Klej moglby byc mocniejszy , nieraz zdarzyla mi sie odklejona ,przekrecona wkladka.
Cena za opakowanie 50 sztuk to ok.9zl w Biedronce. Sa rozne warianty , male pudelka16szt lub mega paki.

Super!

Niewiele marek, ktore posiadaja w swoim asortymencie wkladki, przypada mi do gustu. Mimo wszystko Discreet są fenomenalne! Nie odklejaja sie, dzieki czemu przede wszystkim nie wedruja gdzies, gdzie nie powinny. Sa delikatne i naprawde nie czuc, ze sie je nosi. Mily dla nosa zapach, nie jest mocny, ale tez nie pozwala czuc innym tego, czego nie powinni. Nie dosc, ze cena nie jest z ksiezyca, to pasuja do wszystkich rodzajów majtek. Bardzo polecam

Świetne

Wkładki higieniczne Discreet, Zone Plus, Deo Waterlily Plus świetnie się u mnie sprawdziły.
Często próbuje nowych wkładek, tym razem trafiłam na te i już wiem że będę do nich wracać
Ładne opakowanie to nie jedyny atut tego produktu.
Wkładki są fajnie wyprofilowane, idealnie przylegają do bielizny. Nie spadają, nie odklejają się.
Sprawiają, że w dni tuż po okresie czuje się komfortowo i bezpiecznie.
Ładnie pachną.Są bardzo cieniutkie, nie czuć ich podczas noszenia, są niewyczuwalne.
Zakładając je czuje się świeżo i czysto. Nie czuć żadnych nieprzyjemnych zapachów. Nie przeciekają. Są chłonne.
Są miękkie, nie drażnią wrażliwych miejsc ciała.

Świetne

Wkładek używam każdego dnia. Dzięki nim czuje się świeżo i czysto w każdej sytuacji. Plusem jest to że są cieniutkie i dostosowują się do bielizny. Cena jest odpowiednia do ilości. Bardzo dobry produkt.

Świetne

Wkładek Zone Plus używam tuż przed i tuż po okresie, gdy ich cieńsza wersja jest za cienka. Używałam obu wersji zapachowych - lilia wodna i wiosenna bryza, obie mi się podobają i nie umiem wybrać lepszego wariantu. Są świetne! Cienkie, wygodne, nie przemieszczają się na bieliźnie, chociaż czasem mam wrażenie, że nie każdego materiału chcą się tak samo dobrze trzymać.

Idealne

Wkładek używam naprzemiennie z innymi wkładkami, gdyż bardzo lubie testować nowości.
Pierwszy raz te wkładki kupiłam jakiś rok temu i bardzo dobrze się spisywały dlatego wracam do nich co jakiś czas.
Wkładki maja same plusy:
Bardzo ładnie pachna
Sa bardzo cienkie i chłonne
Wykonane z miękkiego materiału
Oddychają
Nie przesuwają się na bieliźnie
Nie odznaczają się na ubraniach
Można je kupić w dużym opakowaniu w atrakcyjnej cenie