Provocater, Led/UV Hybrid (Lakier hybrydowy)

Provocater, Led/UV Hybrid (Lakier hybrydowy)

Oto lakiery hybrydowe marki Provocater, którymi zachwycił się świat. Opinie znanych modowych blogerek mówią same za siebie. Teraz możesz je wypróbować sama! Piękny, głęboki kolor, idealne krycie już po pierwszej warstwie, łatwość w aplikacji i niezwykła gęstość - to wszystko sprawi, że manicure będzie łatwy i przyjemny, a swoimi hybrydami będziesz się cieszyć przez długie tygodnie.

nabłyszczające
Efekt
naturalne

Nawet spoczko

Raczej zadowolony. Mam bazę, kolory, i topa no wip' ie. Trwałość ok, kolory też. Fajnie utwardza, choć kolor trzeba! cienkimi warstwami. Da się przyzwyczaić. Najważniejsze, że nie uczula. Jako alergik uważam, że firma powinna bardziej reklamować bezpieczeństwo produktu, ponieważ kupiłam go w ciemno. Nigdzie nie znalazłam info na temat dokładniejszego opisu składu. Faniej, że firma wprowadziła na rynek tkz. mini lakiery ( chyba 4ml). Właśnie tej pojemności kupiłam jako pierwszy by zobaczyć czy po prostu mi odpowiada, dopiero później kupiłam siódemki

Wszystko ok

Z firmy Provocater mam top i kolor. Produkty jak najbardziej godne polecenia.
Wygląd atrakcyjny, wybijający się wśród konkurencji. Bardzo wygodny pędzelek. Łatwa aplikacja produktu, dobre krycie, nie ścieka. Świetnie sie utwardza. Nie tworzy się kożuszek nawet przy grubszej warstwie. Jak dla mnie minusów brak. Zawiera wszystko to co powinna dobra hybryda.

Moja ulubiona marka

Osobiście uważam że jest to najlepsza marka dostępna na rynku jeżeli chodzi o manicure hybrydowe. Niezależnie czy kupię bazę, top czy lakier do paznokci nigdy nie zawiódłam się na jakości. Lakiery są warte swojej ceny. Chyba każdy będzie zadowolony z zakupu

Muszę się wyłamać spośród rzeszy fanów, ale po prostu ich nie lubię :/

Wiem, że lakiery marki Provocater cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Na początku również byłam ich fanką, lecz gdy zaczęłam testować lakiery hybrydowe innych marek, zmieniłam o nich zdanie.
Zacznę od plusów- lakiery są wybitnie dobrze napigmentowane, dlatego jedna warstwa jest wystarczająca na idealne pokrycie paznokcia. Mają duży wybór kolorystyczny, podążają za trendami. Ich opakowanie przykuwa uwagę, jest po prostu inne niż dotychczasowych lakierów hybrydowych.
To, co bardzo mi się nie podoba w tych lakierach jest ich konsystencja. Konsystencja jest bardzo gęsta, przez co lakier trudno rozprowadza się po paznokciu. Należy również uważać, ponieważ pędzelek nabiera bardzo dużą ilość gęstego produktu i łatwo z tą ilością przesadzić. Na pewno nie polecam dla osób zaczynających przygodę z hybrydami, nimi naprawdę trzeba umieć pracować.

Dobra hybryda

Paznokcie hybrydowe robię sobie sama, choć dopiero się uczę i nie do końca jestem w tym temacie ekspertem staram się ćwiczyć i próbować cały czas.
Używałam lakierów hybrydowych różnych marek aby znaleźć coś dla siebie.

Lakiery od Provocater przykuły moja uwagę głównie dzięki swoim wyjątkowym opakowaniom. Myślę, że wyróżniają się na tle innych. Jednak nie do końca jest ono dla mnie wygodne do trzymania podczas malowania. Również pędzelek nie należy do moich ulubionych.

Lakiery są dobrze napigmentowane, już po pierwszej warstwie widać dobre krycie. Nie miałam problemów z ich nakładaniem, rozprowadzają się bezproblemowo i równomiernie. Nie miałam również żadnych problemów z ich utwardzeniem i trwałością.

W gamie kolorów jest ogromny wybór odcieni, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Warto przetestować

To moje pierwsze podrygi z lakierami hybrydowymi więc nie mam dużego porównania ale mogę powiedzieć że jestem zadowolona z zakupu. Skusiłam sie bo były tanie i natknęłam się kilka tygodni temu na nie w lidlu. Kupiłam na próbę 2 kolory po czym po tygodniu wróciłam i dobrałam jeszcze 3 XD Krycie jest super nic się nie maże! Kolory fajne intensywne mocne, ale mam też jeden nude i też jest przyjemny.

Paznokcie wytrzymują u mnie długo. Właściwie bardzo rzadko coś odpryśnie raczej sama je po prostu ściągam bo już odrost jest. Ogólnie super lakiery i pomimo kupienia tez dwóch kolorków z semilac to ta marka bardziej przypadła mi do gustu. Cena niższa a jakość taka sama

Ideały

Te lakiery są wręcz idealne. Kupuję je od kilku miesięcy i ani razu nie trafiło mi się, aby któryś kolor był ferelny i nie spełnił moich oczekiwań. Tymi, które najchętniej noszę są: nr 155, 160, 163 i 147. Uwielbiam te kolory, mają w ofercie zarówno mocne, intensywne jak i nude które mimo wszystko dobrze pokrywają płytkę paznokcia i nie smugują się.

Kupuje je w Beauty Store lub w Rossmanie, jak robię większe zamówienie to zamawiam przez stronę internetową.

Ceny nie są wysokie, a jakoś naprawdę dobra więc ja osobiście serdecznie polecam!

Niska cena dobra jakość

Hybrydy robię sobie w domu od roku, ale nie słyszałam o Provocaterze wiele. Pierwszy lakier dorwałam w Lidlu za "psie pieniądze" i nie spodziewałam się praktycznie niczego po nim, a tu takie WOW.

Pierwsze wow za konsystencje lakieru: jest gęsty i trochę mnie to przeraziło, ale zupełnie nie potrzebnie, bo okazało się że bardzo łatwo się go nakłada na paznokcie.

Drugie wow za pigmentacje: wystarczy jedna warstwa, nic nie prześwituje, nie robią się nieładne maziaje.

Trzecie wow za trwałość. Jak już takie zaskoczenie to tutaj na pewno polegnie! Otóż nie! Trzy tygodnie i ani pół odprysku :)

Czwarte wow to cena i możliwości. Paleta dostępnych kolorów jest ogromna, wszystkie bardzo w moim guście i ciężko się zdecydować :D Na szczęście właśnie dzięki cenie mogę pozwolić sobie na więcej, a dzięki małej pojemności nie psują się, bo jestem w stanie zużyć całe opakowanie.

Polecam!

Bardzo lubię te lakiery

Oprócz świetnej buteleczki, wygodnego pędzelka, dużej gamy kolorystycznej lakiery Provocater mają też świetna jakość, dobrze utrzymują się na paznokciach, nie odpryskują.
Dostępne są w mniejszych pojemnościach 4ml i dużych ( bodajże 7ml).
Każda miłośniczka szaleństw na paznokciach znajdzie kolor idealny dla siebie.

Po prostu świetny

Lakiery hybrydowe z Provocatera nie są drogie. Ale niech was to nie zmyli, bo w tej buteleczce ukryta jest dobra jakość :)

Konsystencja lakierów nie jest ciężka. Są one gęste, ale dobrze się z nimi pracuje. Jest to również zasługa dobrego pędzelka, który jest zbity i świetnie rozprowadza produkt. Nie trzeba nakładać wiele warstw, bo krycie jest bardzo dobre już po jednej, nawet przy jasnych kolorach. Drugą warstwę nakładam zazwyczaj po to, by uzyskać głębię koloru.

Do trwałości też nie można się za bardzo przyczepić. Manicure wytrzymuje nawet 3 tygodnie, mimo tego, że non stop pracuje rękami.

Zaletą się także dostępne dwie pojemności. Ja zazwyczaj kupuję tą mniejszą, bo używam lakierów tylko do domowego użytku :)

Ogólna ocena: 5+

Całkiem przyjemne w użytkowaniu

Temu produktowi nie mam nic do zarzucenia (jego opakowaniu owszem :)).
Bardzo dobrze się z nim pracuje, ma odpowiednią gęstość i pigmentację. Posiadam tylko kilka kolorów, ale w tym zdecydowanie moj numer 1 wśród hybryd (nr 24 ♡) nie miałam nawet najmniejszych problemów ze spływaniem, zalewaniem skórek czy utwardzaniem.

Powracając do opakowania... zwraca uwagę, to na pewno. Jest wyjątkowe i tak charakterystyczne, ze od razu wiadomo, z jaką marką ma się do czynienia. Jest jednak równie oryginalne, co niepraktyczne :)
Ostre zakończenie zakrętki wielokrotnie wbiłam sobie w dłoń, szukając czegos w kuferku, tak dlugi korek utrudnia przechowywanie, a kształt uniemożliwia postawienie zakrętki "do góry pędzelkiem".
Jednak zdecydowanie zaletą jest dostępność dwóch pojemności. Świetnie rozwiązanie, dzięki któremu hybrydy mogą trafić do profesjonalistek, jak i amatorek, które nie potrzebują dużej pojemności lakierów kolorowych.

Nie oceniam trwałości, bo ona zależy od kilku innych czynników- przygotowania płytki czy użytej bazy.

Samą markę podziwiam i trzymam kciuki za jej rozwój. Czytający etykiety pewnie powiązali już pewnie markę z innymi tej samej firmy. ;)

Najczęściej wybierane

W swoim salonie mam dużo marek i pracuje z wieloma, jednak klientki najczęściej wybierają właśnie Provocaera. Z pewnością przyczynia się do tego szeroka paleta kolorów i często jest tak, że klientka ma za duży wybór i nie może się zdecydować. Jednakże trwałość tych lakierów jest bardzo dobra i nie sądziłam, że za tak niską cenę będzie można osiągnąć taki efekt. Klientki przychodzą do mnie z reguły z 3 tygodniowym odrostem, ale zdarzają się tak zwane spóźnialskie (7 tyg) a manicure w nienaruszonym stanie.
Poza tym praca z tymi produktami jest prosta i przyjemna. Pędzelek jest zbity, precyzyjny, dociera w każdy zakamarek. Konsystencja lakierów jest co prawda trochę zbyt ciężka i trzeba uważać żeby nie przesadzić w produktem na paznokciu, ale jest to do wyćwiczenia. Nawet jasne kolory dobrze kryją i rozprowadzają się równomiernie nie pozostawiając żadnych smug.
Kolejną zaletą jest pojemność lakierów, która dostępna jest w dwóch wariantach. Ja co prawda używam przeważnie tej większej, ale czasem kupuję 4 ml by przetestować produkt.
Moimi faworytami są dwa kolory: biały i czarny. Bardzo ciężko dostać te odcienie dobrej jakości, a te z Provo są wręcz idealne. Przy białych odcieniach największy problem jest przy kryciu, tutaj nie mam z tym problemu i nie muszę nakładać 3 czy 4 warstw, dzięki czemu mani wygląda estetycznie. Wbrew pozorom z czarnym również zdarzyło mi się testować babole, które nie miały dobrego krycia. Od Provocatera czarny jest na prawdę czarny, głęboki i nadaje się zarówno na pokrycie całego paznokcia jak i do pracowania z nim na wzorkach.
Podsumowując z lakierami od Provo pracuje się dość dobrze. Klientki często wybierają tę markę z uwagi na ładne kolory i trwałość manicure. Jeśli chodzi o kondycje paznokci po hybrydzie - nie miałam nigdy żadnych uwag.