Gerber, Krem przeciw rozstępom (nowa wersja)

Gerber, Krem przeciw rozstępom (nowa wersja)

Zawiera aktywny kompleks pochodzenia roślinnego stymulujący proces enzymatycznego spalania tłuszczów. Dzięki niemu ujędrnia skórę, zapobiega powstawaniu oraz zmniejsza nierówności i rozstępy. Jest delikatny i nie wykazuje właściwości drażniących. Regularne masaże kremem sprawią, że skóra będzie gładka, elastyczna, nwilżona i dobrze odżywiona.
Należy jednak pamiętać, że kobiety karmiące piersią nie powinny stosować żadnych kremów do pielęgnacji biustu.
Najlepsze efekty mozna osiągnąć stosując krem od 4 miesiąca ciąży do 3 miesiąca po urodzeniu dziecka.

pielęgnacja ciała
uelastyczniające / na rozstępy, regenerujące, nawilżające
hipoalergiczna
w tubie
normalna, z defektami

Bardzo dobry nawilżacz

Krem świetnie nawilża a więc przygotowuje skórę do rozciągania. Smarowałam się nim wieczorem a rano skóra była dogłębnie nawilżona, nie wiem jak to opisać doslownie jakby mokra, jakby mi się to nawilżenie "przelewało" a do tego super gładka! Nigdy nie osiągnęłam takiego efektu przy żadnym innym kosmetyku, super sprawa. Stosowałam go raz dziennie wieczorem po 4 miesiącu ciąży i kilka tygodni po porodzie, rano nakladalam oliwkę babydream fur mama, która przy okazji także gorąco polecam. Efekty? Tam gdzie stosowałam krem (biust przestałam smarować, ponieważ karmiłam piersią co spowodowalo, że dorobiłam się kilku rozstępów), nie mam ani jednego rozstepu, co uważam za najlepszy dowód na działanie kremu. Oczywiście jeżeli ktoś ma duże predyspozycje do rozstępów to być może z genami nie wygra ale i tak warto sprobowac. Jeśli chodzi o wydajność to nie jest powalajaca, a produktu jest mało. Jednak cena jest przystępna. Dodam że produkt pięknie pachnie a tubka jest miękka co sprawia, że bardzo przyjemnie się go użytkuje. Gdybym mogła to używałabym go jako balsamu już zawsze! Teraz jestem w drugiej ciąży i dziś biegnę do apteki po ten cudowny krem :)