Babydream, Fur Mama [Mamas Babydream], Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Babydream, Fur Mama [Mamas Babydream], Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

W listopadzie 2017 roku nastąpiła zmiana składu. Obecny skład to: Glycine Soja Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil/Unsaponifiables, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

Poprzedni skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil , Helianthus Annus Seed Oil , Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol , Parfum

Najlepsza z najlepszych!

Według mnie najlepszy produkt dla kobiet w ciąży!
Produkt o naturalnym składzie, doskonale nawilża skórę.
Używałam od początku ciąży, smarując całe ciało plus kilka miesięcy po porodzie. Na skórze widoczne.... zero rozstępów (wiadomo że do tego dokładna się też genetyka) ale kondycja skóry rewelacyjna! Gorąco polecam ze względu na efekty i super skład plus dostępność cenowa!

Pozytywne zaskoczenie ????

Od początku ciąży używam balsamu na rozstępy Palmer's, który bardzo mi odpowiada. Jego cena jest jednak dość wysoka dlatego ostatnio postanowiłam przetestować olejek z Babydream. Jakież było moje szczęście,gdy przy kasie dodatkowo okazało się,że mam go za grosz. Przyznam,że obawiałam się trochę konsystencji olejku z racji poprzednich doświadczeń z zapachem, wchłanianiem się itd. i w tym miejscu muszę napisać, że już po pierwszym prysznicu PRZEPADŁAM, a Babydream zostanie ze mną do końca ciąży jak nie dłużej. Ma piękny zapach, jego konsystencja nie jest tępa, co sprawia,że krótkim masażem możemy spowodować całkowite wchłonięcie kosmetyku. Skóra pozostaje gładka i nawilżona, przy czym nie brudzi i nie tłuści ubrań. Co do działania na rozstępy trudno mi się wypowiedzieć, gdyż póki co udało mi się ich uniknąć.

Wielofunkcyjna naturalna oliwka dla lubiących tłustą pielęgnację

Oliwkę dostałam w gratisie do zakupów jakiś czas temu. Używałam jej zarówno w ciąży jak i potem, a to dzięki wielu możliwościom zastosowania.

OPAKOWANIE
Butelka o pojemności 250 ml z zamknięciem na zatrzask. Jest mało wygodnie, przez większość czasu opakowanie było zalane.

WNĘTRZE
Lejący oleisty płyn o żółtawej barwie i zapachu mydlano-pudrowym kojarzącym się z niemowlęcymi kosmetykami.

Skład w pełni naturalny, mieszanka olejów, witamina E dla zwiększenia trwałości i na końcu parfum.

DZIAŁANIE/EFEKT
W ciąży smarowałam brzuch, jednak niezbyt często. Olejek długo się wchłaniał. Rozciągająca się skóra bardzo mnie swędziała, a masaż olejkiem tylko ją drażnił. Nie miałam rozstępów, myślę że to bardziej zasługa genów.

Po ciąży została mi prawie cala butelka. Zużyłam ją do różnych celów: smarowania skórek przy paznokciach, olejowania końcówek włosów, czyszczenia pędzli itp.

Myślę że produkt spodoba się miłośniczkom olejowej pielęgnacji: jest tani, ma dobry skład. Ja aż tak bardzo olejów nie lubię, do moich celów pojemność 50 ml jest wystarczająca i starcza mi na długo. Zużycie tak dużej butelki było bardziej męczące niż przyjemne, do tego w ciąży niezbyt się sprawdziła.

Jedyna oliwka z naturalnym składem !

Oliwkę poznałam będąc w ciąży (dostałam aż dwie poprzez program Rossnę z Rossmanna).
Jak obiecuje producent ma ona za zadanie uelastycznić i nawilżyć skórę, która podczas ciąży jest mocno narażona na rozciąganie co w konsekwencji powoduje nieestetyczne rozstępy.

Oliwki używałam całą ciąże, naprzemiennie z biooilem. Wiadomo olejek bio oil ma dość wysoką cenę, ale jest dobrze znany wszystkim kobietom na rynku (dobra reklama) natomiast ta oliwka mimo niskiej ceny (groszowe sprawy jeśli chodzi o cenę regularną) ma REWELACYJNY SKŁAD!
Zapewne gdybym nie zaszła w ciążę, wcześniej bym o niej nie usłyszała i nie zwróciła na nią uwagi na drogeryjnej półce.
Oliwka zawiera w swoim składzie:
-olej z ziaren soi
-olej ze słodkich migdałów
-olej z nasion słonecznika
-niezmydlona frakcja otrzymana z oleju słonecznikowego
-wosk jojoba
-olej z nasion makadamii
-tokoferol czyli wit. E
-mieszanina kompozycji zapachowej
WSZYSTKIE TE SKŁADNIKI SĄ POCHODZENIA NATURALNEGO, co oznacza, że są bezpieczne przede wszystkim dla delikatnej skóry kobiet w ciąży, ale oczywiście nie jest powiedziane, że pozostałe kobiety nie mogą jej używać.

DZIAŁANIE:
Oliwka na prawdę mocno natłuszcza, nawilża i wiadomo nadaje skórze blasku. Nie uczula, nie wysusza, nie podrażnia. Po długim stosowaniu mogę śmiało powiedzieć, że koi swędząca na brzuchu skórę i łagodzi podrażnienia wywołane przez drapanie się. Mimo predyspozycji genetycznych do rozstępów byłam mega zaskoczona bo zrobiły mi się na końcówce ciąży tylko wokół pępka (kilka cienkich linii), których aktualnie wgl nie widać. Zatem myśle, że oliwkowa kuracja dała radę.
Dobre praktyczne opakowanie z zamknięciem „klik”, gdzie produkt na pewno nam się nie wyleje.
Specyficzny, ale przyjemny zapach, który fakt faktem za moment się ulatnia.
Mogę śmiało polecić ten produkt wszystkich, zarówno kobietom jak i mężczyznom.

Dobra pielęgnacja w przystępnej cenie

Na wstępie zaznaczę, że nie należę do wielkich entuzjastek tej oliwki, jakich tutaj pełno;) No ja jakoś się nią nie zachwycam. Ot, zwykła oliwka w dobrej cenie. Skład jest ok, fajnie nawilża, dobrze się rozprowadza, całkiem szybko wchłania. Zapach jest ok, nie jakiś szałowy ale i nie natrętny. Opakowanie przeciętne, mogłoby być z pompką to wygodniej by się używało produktu. A tak to cała butelka jest tłusta i ma brzydkie żółte plamy.

Co do działania profilaktycznego przeciw rozstępom - niestety i tak się pojawiły mimo używania. Więc to chyba kwestia dobrych genów i tyle.

Mam płyn do kąpieli z tej serii, kupiłam też olejek do kompletu :)

Mam płyn do kąpieli z tej serii, kupiłam też olejek do kompletu :) I jest świetny! Dobrze nawilża ciało, dzięki niemu jest delikatne, skóra się nie przesusza. Olejek bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustych plam na ubraniu. Duże, pojemne opakowanie i przystępna cena. Używam od 3 miesięcy i mam wrażenie, że poprawiła mi się ogólnie skóra, jest bardziej jędrna. Obłędny zapach <3

Kosmetyk wszechczasów!

Dla mnie to najlepszy wszechstronny kosmetyk,który jest ze mną od wielu lat.
Ma świetny bogaty skład a co za tym idzie rewelacyjnie działa.
Konsystencja jest typowo oliwkowa i niestety takie opakowanie się nie sprawdza, ale to jedyny minus.
Oliwkę używałam w każdej ciąży - efekt zero rozstępów
Oliwkę używam czasami do kąpieli nawet maluchy w niej kąpie. Skóra jest mega nawilżona i przepięknie pachnie.
Oliwka służy mi także do olejowania włosów o tu sprawdza się naprawdę super od wielu lat. Moje włosy bardzo lubią jej skład.
Oliwka służy mi także do masażu ciała.na początku daje idealny poślizg a potem ładnie się wchlania- skóra jest nawilżona i pięknie pachnie a z czasem widać że poprawia się jej koloryt i jest jedrniejsza.
Dla mnie najlepszy kosmetyk do pielęgnacji włosów i ciała.

Cudowna i przyjemna

Jeden z produktów rossmannowych z linii dla kobiet w ciąży. Zakupiłam ją od razu jak tylko zaczął rosnąć brzuszek ze względu na dobre opinie zamieszczone o niej tutaj oraz zasłyszane od koleżanek.
Opakowanie normalne plastikowe, wygodne w użytkowaniu. Nie przecieka korek- to ważne, bo wiele oliwek cieknie gdy się źle postawi i potem mamy dodatkowy problem ze sprzątaniem.
Oliwka jak to oliwka, jest konsystencji oliwki i jest tłusta :) to wiadomo.
Łatwo się rozprowadza na skórze i dość szybko się wchłania. Nie brudzi i nie tlusci ubrań ani pościeli.
Zapach bardzo delikatny, przyjemny. Miałam w ciąży spory problem z zapachami ale akurat ten jest tak delikatny że wcale mi nie przeszkadzał.
Bardzo dobry, krótki skład. Jak widać w działającej oliwce nie musi być tony chemii.
Co do działania nie oceniam jej jako oliwki przeciw rozstępom bo wg mnie bardzo duże znaczenie w rozstępach ma genetyka. Ja używałam oliwki praktycznie całą ciążę i niestety mój brzuch, piersi, pupa są pełne rozstępów pomimo tego że mało przybrałam na wadze. taki najwidoczniej mój urok, nie liczyłam na działanie cud.
Ale oliwka bardzo pomogła mi na efekt ciągnięcia, rozciągania i swędzenia skóry kiedy brzuszek się powiększał. Dawała mi ogromną ulgę. Dodatkowo smarowałam również nią ręce i nogi. Uwielbiam swoją skórę po tej oliwce - gładka, delikatną.
Teraz kiedy karmię również jej używam. I wiem, że będę używać nawet jak skończę karmić;) po prostu ją lubię, a oliwkę zawsze w domu warto mieć :)
Dodatkowe świetnie działanie: idealnie zmywa klej po opatrunku:)

Sprawdził się na 5!

Był to jeden z pierwszych produktów, które kupiłam w ciąży i został ze mną do końca. Ślicznie, ale i delikatnie pachnie, jest łagodny dla skóry, bardzo szybko się wchłania i łatwo rozprowadza. Jest to jeden z produktów, do których zdecydowanie wrócę w przypadku kolejnej ciąży :)

Do wszystkiego i nie tylko dla przyszłych mam:)

Oliwka uniwersalna i tania z prostym i dobrym skladem.
Używam na skórę i do olejowania włosów. Świetnie odżywia i nawilża skórę, pięknie pachnie. Włosy również są gładsze i bardziej nawilżone kiedy olejuję je przed myciem w porównaniu do mycia bez użycia oliwki.
Stosowałam ją także w ciąży naprzemiennie z Palmersem i rozstępów brak chociaż na to ma wpływ wiele różnych czynników.
Tłusta bo w końcu to oliwka więc może opakowanie z pompką sprawdziłoby się tu lepiej.

Olejowa oliwka

Mój stosunek do produktów tego typu nie jest jednoznaczny. Lubię olejki od czasu do czasu na włosach, zwłaszcza zachęciły mnie do tego efekty. Ale tę oliwkę kupiłam z myślą o ciele i rozstępach. I tu już jest gorzej, bo to mazanie po skórze z jednej strony jest przyjemne, z drugiej wrażenie tłustości nie do końca mi odpowiada.
Skład tego produktu jest przyjazny, to kilka olejów w jednym i nikłe dodatki. Zapach jest piękny, kojący, bardzo mi się podoba, nie spodziewałam się go tutaj. Co do efektów, nie są oszałamiające, rozstępy się jednak pojawiły, ale powiedzmy, że nie ufałam tej obietnicy ślepo. Ogólnie skóra jest w dobrym stanie, jakby jędrniejsza i uelastyczniona. Nawilżenie także odczuwam i miękkość. U mnie sprawdza się lepiej na włosach, ale to już kwestia indywidualna, moje włosy lubią olej z migdałów, który jest tu w składzie. Na ciało tylko dla miłośników masażu i takiej konsystencji, bo efekty przynajmniej w moim przypadku lepsze po konkretniejszych balsamach lub masłach.

Uwielbiam jego zapach

Olejek spisuje się u mnie dobrze zarówno na włosach jak i stosowany na ciało. Bardzo dobrze nawilża i odżywia, a w dodatku pięknie pachnie.
Jedyny minus to buteleczka, bo olejek zawsze mi spływa gdzieś po bokach i często opakowanie robi się tłuste i odchodzą naklejki.