Babydream, Fur Mama [Mamas Babydream], Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Babydream, Fur Mama [Mamas Babydream], Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

W listopadzie 2017 roku nastąpiła zmiana składu. Obecny skład to: Glycine Soja Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil/Unsaponifiables, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

Poprzedni skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil , Helianthus Annus Seed Oil , Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol , Parfum

Must have każdej mamy

Będąc w ciąży zależało mi na dobrym nawilżeniu ale także na tym aby produkt nie miał intensywnego zapachu. Oliwkę dostałam w drogerii do testowania
i tak mi się spodoba, że kupiłam ponownie. Niska cena a jakość produktu powala. Dobrze nawilża. Nie miałam i nie mam (po ciąży) rozstępów. Skóra na brzuchu i na nogach wygląda świetnie. Teraz po porodzie nadal używam i będę kupować kolejne opakowania

Miłe zaskoczenie

Na oliwkę skusiłam się dzięki promocji Rossmann, w której dostałam oliwkę za 1gr. Zazwyczaj jedyną oliwką którą używałam była ta z Hipp. Nie jestem wielką fanką oliwek, ale postanowiłam spróbować. Szczerze mówiąc bardzo mile się zaskoczyłam bo oliwka dosyć szybko się wchłania (jak na oliwkę), przecudownie pachnie, ładnie nawilża skórę. Mam wrażenie, że jest dużo lepsza niż Hipp. Oczywiście jak to z oliwką bywa opakowanie jest niewygodne, ale nie można mieć wszystkiego. Rozstępów na tą chwilę nie posiadam, ale też nie oczekuje od niej cudów. Myśle, że to naprawde dobry produkt za całkiem niską cenę.

Warty polecenia

Kupiłam na podstawie wizażowych recenzji i faktycznie był to strzał w 10-tkę :) Na początku ciąży używałam emulsji z tej samej serii fur mama, kupionej przez pomyłkę, ale szybko się jej pozbyłam z powodu kiepskiej wchłanialności. Olejek jest o niebo lepszy w kwestii właśnie wchłanialności (na mokrą skórę po prysznicu , kąpieli); odżywienia skóry - jest mięciutka, nawilżona,odżywiona i efekt ten nie zanika po kilku dniach. Mam porównanie do oliwki hipp-a, którą kupiłam w syt. awaryjnej (wyjazd do miasta, w którym brak rossmanna) -niby też niezły kosmetyk, ale blado wypada przy oliwce rossmannowej. Ta zresztą ma bogatszy skład, a pewnie przez to działanie, z tym,że trzeba zaznaczyć, że jest przeznaczona dla skóry dojrzałej, a hipp jednak docelowo dla noworodków.
Jestem w końcówce ciąży, a rozstępów brak - nie wiem na ile to zasługa oliwki, a na ile genów :D, ale myślę,że oliwka nie zaszkodziła. Na minus to to,że nie daje rady swędzeniu skóry na brzuchu (nie wiem, czy coś w ogóle na to daje radę), no i ewentualnie zapach dla wrażliwych nosów może być za intensywny (jak dla mnie jest suuuper).

Olejek

Będąc w ciąży miałam okazję dostać tą oliwkę z clubu Rossmann za grosz. Fajnie się sprawdziła, jednakże nie uniknęłam rozstępów. Przyjemnie pachnie , bardzo wydajna i patrząc na cenę-tania. Fajnie nawilża, nie wysusza,nie podrażnia. Jednak minusik za brak pompki. Opakowanie szybko było tłuste od olejku.

Pozytywne zaskoczenie

Nie jestem fanką tłustych konsystencji a ty bardziej oliwek ale wiadomo, czas ciąży to czas kiedy warto się poświęcić i wdrożyć konkretniejsza pielęgnację ciała.

I tutaj już na początku mile zaskoczenie - konsystencja olejku jest jakby bardziej sucha.. Nie lepi się, można już po paru chwilach się ubrać. Oliwka szybko się rozprowadza, jest wydajna, pięknie ale delikatnie pachnie, skład jest fajny. Jedyny minus to opakowanie, wolałabym pompkę aczkolwiek oliwka to oliwka, zawsze będzie robić bałagan na butelce i się rozlewać. Na pewno będę jeszcze używać bo moja skóra jest bardziej nawilżona, elastyczna, sprężysta.. Co do rozstępów to czas pokaże ale słyszałam dobre opinie więc liczę że i u mnie się sprawdzi

Najlepsza oliwka jaką stosowałam

Oliwkę babydream stosuję od kilku lat. Stosowałam ją nie będąc w ciąży i stosuje także w trakcie ciąży. Zużyłam już kilkanaście opakowań co świadczy o tym, że faktycznie ją polubiłam.
Oliwkę nakładam zazwyczaj na suche ciało, chociaż czasem również na mokre od razu po kąpieli. Aplikuje się ją bardzo szybko, nie trzeba jej starannie wmasowywać w ciało jak w przypadku balsamów. Oliwka jak to oliwki mają w zwyczaju ma dość tłusta formułę więc nie wchłania się ekspresowo co mi nie przeszkadza. Zapach oliwki jest obłędny (podobny do zapachów kosmetyków dla dzieci). Po jest zastosowaniu skóra jest bardzo miękka, nawilżona i wygląda bardzo zdrowo, promiennie. O czym należy wspomnieć to oczywiście skład -
mieszanka naturalnych olejów.
Za taką cenę nie dostaniecie lepszej oliwki.

Ten skład, zapach i cena nie zastanawiać się tylko kupować

Tak boskiego zapachu nie ma żaden kosmetyk!

Oliwkę poznałam będąc w ciąży u szukając czegoś z dobrym, bezpiecznym składem.

Kosztuje nie wiele, ma rewelacyjny skład i obłędnie pachnie .

Całą ciążę stosowałam oliwkę, jest bardzo wydajna, skóra po niej idealnie natłuszczona, nie do końca poradziła sobie z swędząca skóra na brzuchu w czasie ciąży a w szczególności już pod koniec jednak nawilżenie było zapewnione.
Co odkryłam?
Idealnie a wręcz znakomicie sprawdza się do olejowania włosów .
Będąc fryzjerką, wyszukuje się najdroższych, najróżniejszych specyfików, odżywek, emulsji a tutaj taka oliwka a działa jak nie jeden kosmetyk za miliony monet.
Włosy olejowałam dwa dni przed myciem, po umyciu idealnie gładkie, błyszczące, pięknie pachnące i rozczesują się jak tralala .
Nie jedna odżywka, bądź spray dużo dużo droższe nie umiały tego zapewnić co ten olejek.
Trzeba jednak pamiętać , żeby nie stosować caly czas bo mocno obciąża włosy za czym idzie mi mocno przyklapniętę lub przedłużające się i nie potrzeba , ponieważ wystarczy nam ta olejowa kuracja na kilka myć i czuć efekt :).

Jeśli chodzi o brzuch w ciąży nie zdziałał cudów z uniknięciem rozstępów - nie jest to odpowiedni kosmetyk do tego celu, ale świetnie nawilża, odżywia skórę która obłędnie pachnie a na włosy strzał w dziesiątkę - prawdziwa regeneracja jak z salonu .

Co ważne , bardzo smarowałam brzuch w czasie ciąży z powodu swędzenia i bardzo mocno napiętej skóry , oliwka pozostawia bardzo widoczne i tłuste ślady na ubraniach , oczywiście do sprania , ale jeśli ktoś chce się wysmarować, ubrać i gdzieś wyjść to odradzam. Idealnie sprawdza się jako wieczorna domowa pielęgnacja.

Doskonała pielęgnacja

Olejek ma świetny skład, jest tani oraz widocznie nawilża i pielęgnuje skórę. Sprawia, że jest miękka w dotyku i elastyczna. Wystarczy niewielka ilość żeby skutecznie nawilżyć ciało. Pomimo tłustej konsystencji nieźle się wchłania. Produkt przy aplikacji przyjemnie pachnie. Podczas ciąży nie pojawiły mi się żadne rozstępy ale nie jest to moja pierwsza ciąża i uważam, że ogromny wpływ mają na to indywidualne predyspozycje.

Sądzę, że olejek jest świetny do pielęgnacji skóry nie tylko kobiet w ciąży. Sama chętnie bym do niego wróciła gdyby nie pewien minus. Dotyczy on wszystkich produktów olejkowych jakich miałam okazję używać. Otóż produkt wchłania się również w ubrania, koszulki nocne, posciel i po około 2 dniach zaczyna smierdziec starym olejem. Zapach ten drażni mnie i przyprawia o ból głowy. Przy regularnym stosowaniu nie jestem w stanie nadążyć z praniem aby skutecznie go wyeliminować. Jest to jedyny powód dla którego nie kupię więcej tego olejku, a szkoda bo produkt jest naprawdę świetny.

Małym minusem jest też opakowanie ponieważ przy tej konsystencji olejek łatwo rozlać, ścieka również po butelce i pozostawia tłustą warstwę. Jednak uważam to za drobiazg łatwy do opanowania:-)

A mogło być tak pięknie

Oliwka z dobrym składem i do tego w super cenie, ale po co ta perfuma?! Osobiście nie jestem w stanie zdzierżyć zapachu tego produktu... Zwłaszcza teraz - w ciąży. Może gdyby chociaż był mniej intensywny...
Dodatkowo olejek jest dość rzadki, przez co mocno leci przez palce.

Najlepsza z najlepszych!

Według mnie najlepszy produkt dla kobiet w ciąży!
Produkt o naturalnym składzie, doskonale nawilża skórę.
Używałam od początku ciąży, smarując całe ciało plus kilka miesięcy po porodzie. Na skórze widoczne.... zero rozstępów (wiadomo że do tego dokładna się też genetyka) ale kondycja skóry rewelacyjna! Gorąco polecam ze względu na efekty i super skład plus dostępność cenowa!

Pozytywne zaskoczenie ????

Od początku ciąży używam balsamu na rozstępy Palmer's, który bardzo mi odpowiada. Jego cena jest jednak dość wysoka dlatego ostatnio postanowiłam przetestować olejek z Babydream. Jakież było moje szczęście,gdy przy kasie dodatkowo okazało się,że mam go za grosz. Przyznam,że obawiałam się trochę konsystencji olejku z racji poprzednich doświadczeń z zapachem, wchłanianiem się itd. i w tym miejscu muszę napisać, że już po pierwszym prysznicu PRZEPADŁAM, a Babydream zostanie ze mną do końca ciąży jak nie dłużej. Ma piękny zapach, jego konsystencja nie jest tępa, co sprawia,że krótkim masażem możemy spowodować całkowite wchłonięcie kosmetyku. Skóra pozostaje gładka i nawilżona, przy czym nie brudzi i nie tłuści ubrań. Co do działania na rozstępy trudno mi się wypowiedzieć, gdyż póki co udało mi się ich uniknąć.

Wielofunkcyjna naturalna oliwka dla lubiących tłustą pielęgnację

Oliwkę dostałam w gratisie do zakupów jakiś czas temu. Używałam jej zarówno w ciąży jak i potem, a to dzięki wielu możliwościom zastosowania.

OPAKOWANIE
Butelka o pojemności 250 ml z zamknięciem na zatrzask. Jest mało wygodnie, przez większość czasu opakowanie było zalane.

WNĘTRZE
Lejący oleisty płyn o żółtawej barwie i zapachu mydlano-pudrowym kojarzącym się z niemowlęcymi kosmetykami.

Skład w pełni naturalny, mieszanka olejów, witamina E dla zwiększenia trwałości i na końcu parfum.

DZIAŁANIE/EFEKT
W ciąży smarowałam brzuch, jednak niezbyt często. Olejek długo się wchłaniał. Rozciągająca się skóra bardzo mnie swędziała, a masaż olejkiem tylko ją drażnił. Nie miałam rozstępów, myślę że to bardziej zasługa genów.

Po ciąży została mi prawie cala butelka. Zużyłam ją do różnych celów: smarowania skórek przy paznokciach, olejowania końcówek włosów, czyszczenia pędzli itp.

Myślę że produkt spodoba się miłośniczkom olejowej pielęgnacji: jest tani, ma dobry skład. Ja aż tak bardzo olejów nie lubię, do moich celów pojemność 50 ml jest wystarczająca i starcza mi na długo. Zużycie tak dużej butelki było bardziej męczące niż przyjemne, do tego w ciąży niezbyt się sprawdziła.