Babydream, Fur Mama [Mamas Babydream], Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Babydream, Fur Mama [Mamas Babydream], Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

W listopadzie 2017 roku nastąpiła zmiana składu. Obecny skład to: Glycine Soja Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil/Unsaponifiables, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

Poprzedni skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil , Helianthus Annus Seed Oil , Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol , Parfum

Idelany dla kobiet w ciąży

Przeczytałam o tym olejku na Internecie będąc w 2 ciąży. W pierwszej nabawiłam się ogrom rozstępów i o dziwo nie na brzuchu tylko na udach. Więc bałam się że po 2 ciąży będzie jeszcze gorzej. Od razu pobiegłem do sklepu i kupiłam ten olejek stowowalam to cała ciążę na wszystkie partie ciała narażone na rozstępy i byłam pozytywnie zaskoczona. Olejek był super ekstra pachniał fajne się go smakowało no i ani jednego rozpsetu !! Teraz polecam go wszystkim przyszłym mamą. Jedyny minus to taki że później ciężko było piżamę wyprać.

Babydream, Oliwka pielęgnacyjna przeciw rozstępom

Oliwkę dostałam przy okazji zakupów w Rossmanie i wcześniejszej aktywacji karaty Rossnę. Cena dla Klubowiczów to 1 gr. Oczywiście zaraz po powrocie do domu postanowiłam zawalczyć o skórę bez rozstępów, a wiadomo to zmora kobiet w ciąży. Produkt zaskoczył mnie zapachem, typowy ,,oliwkowy" zapach jednak miły dla nosa,konsystencja jak to oliwka niczym się nie wyróżnia. Wkurzające jest jednak zamkniecie, w momencie kiedy źle się przekręci opakowanie i ponownie zamknie oliwka spływa po butelce...no chyba że ja jestem taką kaleką jeśli chodzi o nakładanie oliwki;p
Co do efektów...chyba jeszcze za wcześnie by o nich mówić. Na pewni skóra jest bardziej nawilżona, uda, okolice biustu i brzuch są delikatne i mięciutkie , jednak czy nie będzie rozstępów...okaże się;)

Dobry produkt, w dobrej cenie

Używam od kilku miesięcy, bo nie podrażnia i nie wysusza mojej atopowej skóry. Dobrze nawilża skórę, szybko się wchłania i bardzo ładnie pachnie. Po jej użyciu moja skóra jest bardzo miękka i delikatna. Czasem nawilżam nią włosy, fajnie odżywia ;) Cenowo bardzo ok, często jest na promocji w Rossmanie i butla starcza na dłuższy czas. Na etykiecie jest napisane, że pomaga również na rozstępy, tego niestety nie zauważyłam po stosowaniu przez kilka tygodni. Minus jest taki, że bardzo mocno się leje podczas wyciskania i trzeba uważać.

Świetna oliwka. Działa!!!

Kupiłam ją z polecenia. Smarowałam się nim od 4miesiaca ciąży do końca- efekt: ani jednego rozstępu. Świetnie się sprawdził. Jestem bardzo zadowolona.
Była dosyć wydajna.
Nie zostawiła plam na ubraniach.
Dobrze się wchłaniała.

Oliwka z olejkiem migdalowym i makadamia dla przyszłych mam Mamas Baby Dream

Delikatna oliwka pielęgnująca o zapachu lawendy. Nie zawiera środków konserwujących, barwników. Nie pozostawia tłustego filmu, szybko się wchłania. Nawilża i uelastycznia napiętą skórę brzucha, piersi. Idealnie sprawdza się również pod prysznicem, po nałożeniu na całe ciało spłukuje ją. Efekt nawilżenia moim zdaniem jeszcze lepszy. Producent wskazuje, że produkt zapobiega rozstępom. Jednak rozstępy to sprawa genetyki, na którą rzadko mamy wpływ. Stosuje w ciąży i zamierzam po do codziennej pielęgnacji.

Nie zapobiega rozstępom

Olejek stosowałam w czasie ciąży. Nie zapobiega rozstępom jednak bardzo nawilża skórę. Ma działanie jak zwykła oliwka. Jest bardzo wydajny i ma ładne opakowanie

Idealny do demakijażu

Na ciało nigdy nie używałam ale do demakijażu ten olejek jest idealny! Nie "mgli" oczu, zmywa makijaż przy delikatnym masażu, nie zapycha. Ideał. Zmywam go rękawicą delete makeup, następnie myje twarz żelem i twarz błyszczy i nie ma ani grama makijażu. Polecam spróbować właśnie do zmywania makijażu zarówno tego z twarzy jak i z oczu.

Dobry skład

Olejek ma fajny skład, dobrze nawilża skórę i tu się sprawdza. Niegdyś moja skóra często się przesuszała, a odkąd go używam jest ok. Wg. producenta, to olejek przeciw rozstępom, ale takiego działania nie zauważyłam. Bardzo ładnie pachnie! I jest wydajny :)

Olejek nie oliwka

Zacznę od tego iż faktycznie bardziej nazwała bym ją olejkiem do ciała a nie oliwka bo nie jest aż tak tłusta jak oliwka , dość szybko się wchłania pozostawiając skórę miękką lecz efekt nawilżenia / odżywienia znika chwilę po wchłonięciu . Dobrze się sprawdza nie tylko do smarowania ciała ale i do kąpieli , ma delikatny ciepły zapach . Niestety rozstępy mi się pojawiły lecz jak wiadomo to nie wina oliwki lecz skory , jestem już po ciąży i nadal stosuje ja sobie gdyż dobrze mi służy . Cena też jest bardzo korzystna a oliwka bardzo wydajna , jak najbardziej polecam

Zwykła oliwka

Jest to zwykła oliwka o dość specyficznym zapachu, który akurat ja bardzo lubię. Ma naturalny skład i generalnie działa jak oliwka :) czyli po prostu natłuszcza :) Smaruję nią ciało i dodaję do kąpieli, niestety rozstępy na brzuchu i tak się pojawiły. Duży plus za cenę, dostępność i naturalny skład.

Wydajny i skuteczny

Świetny olejek, nawilża, dobrze się wchłania, ciało się dzięki niemu nie wysusza. Skład też ma fajny, żadnej chemii i barwników. Używam od kilku tygodni zawsze po kąpieli, skóra jest po nim delikatna, bardzo ładnie pachnie. Jest wydajny, cena ok. Jedyny mały minus, to fakt, że leci jak szalony z butelki i trzeba uważać w momencie używania.

bardzo fajna i niedroga alternatywa dla drogich kosmetyków!

Oliwkę tą kupiłam o tym jak zobaczyłam płynnie zmniejszające się swoje konto po zakupie wysokopółkowych kosmetyków zapobiegających rozstępom w ciąży ;)
Na wstępie zaznaczę, że przez cały okres ciąży rozstępy się u mnie nie pojawiły - używałam także innych specyfików, więc nie jestem w stanie powiedzieć czy akurat ten się u mnie sprawdził pod względem niepowstawania rozstępów.
Produktu używałam raz dziennie na pośladki i raz dziennie na uda.

Plusy:
*bardzo dobrze nawilża skórę
*skóra po użyciu jest miękka i przyjemna w dotyku
*nie podrażnia i nie uczula
*dobry skład
*piękny zapach
*wydajna
*niska cena za dużą pojemność

Nie wiem czy będzie to minusem, ale tak jak inne oliwki do ciała wolno się wchłania. Ale nie spotkałam się jeszcze z z oliwką, która by robiła to szybko ;)

Polecam i przy kolejnej ciąży wrócę do niej napewno :)