Babydream, Fur Mama [Mamas Babydream], Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Babydream, Fur Mama [Mamas Babydream], Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

W listopadzie 2017 roku nastąpiła zmiana składu. Obecny skład to: Glycine Soja Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil/Unsaponifiables, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

Poprzedni skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil , Helianthus Annus Seed Oil , Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol , Parfum

oliwka / olejek
pielęgnacja ciała
regenerujące, uelastyczniające / na rozstępy, nawilżające
w butelce

• Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 3

Jedna z lepszych, ale dla fanek bardzo tłustych kosmetyków. Wolałam Hipp. Obie przyzwoite.

Zalety:
– niezły skład
– bardzo tłusta
– trochę chroni
– dla osób nieuczulonych na zapach, to jest niedrażniący, chociaż czasami nie pachniała ładnie : (

Wady:
– schodzi ze skóry
– nie nawilża (w kategorii oliwki mam na myśli to, że skóra po czasie nie jest nawilżona, nie działanie nawilżające oliwki, tylko ochronę przed ucieczką wody)
– substancje zapachowe w składzie!!!
– nie dla skór wrażliwych!!!
– ja w ciąży bym unikała!!!
– brak parafiny (ja lubię ten składnik), same oleje to za mało
– cieknie po opakowaniu i wylewa się, ale nie daję za to minusa

Ogólnie: ma potencjał, ale minus za zapach i dodatek parafiny wzbogaciłby znacząco skład. Szkoda.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

Pachnąca i nawilżająca oliwka

Oliwkę Pielęgnacyjną Mamas Babydream otrzymałam za 1 grosik dzięki aplikacji Rossnę w drogerii Rossmann. Oliwka ta zawiera olej migdałowy, olej makadamia, olej jojoba oraz olej sojowy.
Wmasowuje ją codziennie wieczorem, głównie na brzuszku, pośladkach i piersiach - w miejsca najbardziej narażone na powstawanie rozstępów. Oliwka świetnie nawilża, uelastycznia skórę. Przynosi ulgę swędzącej skórze na brzuchu - bardzo mi w tym pomaga. Wymaga dłuższej chwili na wchłanianie, więc stosuję ją głownie wieczorami gdy mam więcej czasu na pielęgnację. Posiada przyjemny, delikatny zapach. Jest bardzo wydajna.

To moja ulubiona oliwka

Mam bardzo sucha skórę i od pewnego czasu do smarowania nóg czy rąk używam mieszkanki balsamu i oliwki. Dzięki temu skóra jest nawilżona i gładka.
Oliwkę babydream uwielbiam za zapach, za pełne nawilżenie i odżywienie skóry.
Dzięki oliwce poziom nawilżenia na długo utrzymuje się na bardzo dobrym poziomie. Zauważyłam że po dłuższym stosowaniu, moja skóra jest gładsza, ma lepszy koloryt i na pewno jest super nawilżona. Dzięki tej oliwce czuje lekkie odprężenie.
Już niewielka ilość starcza na pokrycie dużej powierzchni. Oliwkę można kupić za ok 8-10 zl w Rossmanie- zdecydowanie polecam. Super jakość w dobrej cenie

Jest ok!

Oliwkę dostałam za 1 grosz w ramach programu Rossnę. Ogólnie nie jestem wielką fanką oliwek ale ta akurat jakoś mnie przyciągała. Pięknie pachnie, skóra jest po niej nawilżona, wygładzona. Produkt bardzo wydajny tylko czasem za dużo jej się wylewa co jest mało komfortowe. Używałam ja w okresie ciąży, na rozstępy raczej nie działa.

Świetna oliwka

Oliwkę dostałam z Rossmanna za 1 grosz podczas dołączenia do kluby Rossnę. Wcześniej zakupiłam kilka innych produktów do pielęgnacji brzucha i piersi, ale tą oliwkę lubię najbardziej.

Oliwka ma prosty, naturalny skład, pięknie pachnie i dobrze nawilża. Jej stosowanie jest czystą przyjemnością. Do tej pory nie pojawiły mi się rozstępy na brzuchu, więc narazie działa.

Jest dość tania i dostępna w Rossmannie. Na pewno do niej wrócę.

Wizażanki najczęściej polecają:

Godna uwagi

Olejek używałam w czasie i po ciąży.
Trzeba nauczyć się wylewać odpowiednią ilość oliwki, ponieważ na początku, wylewa się jej za dużo.
Jak najbardziej spełnia oczekiwania skóra p niej jest elastyczna i miękka w dotyku.
Jest lekkiej konsystencji, ładnie się wchłania.
Zapach ma bardzo ładny, delikatny

Bardzo dobra oliwka

Polecam ta oliwkę mam do niej duży sentyment stosowałam ją w dwóch ciążach dostałam za 1gr w ramach programu rossne jest uniwersalna pięknie nawilża nie jest zw tłusta pomaga zapobiegać rozstępom w ciąży stosowałam ją codziennie na skórę brzucha polecam

• Opakowanie: 5

Już zawsze będę miała do niej sentyment ❤️

Kupowałam tę oliwkę i w poprzednich ciążach, i w tej ostatniej, szczęśliwie zakończonej, stąd właśnie tytuł mojej recenzji. Bardzo lubię kosmetyki Babydream, zarówno te dedykowane maluszkom, jak i te przeznaczone dla przyszłych mam.
Ta oliwka (oraz lanolina, której poświęcę osobną recenzję) sprawdziła się u mnie na tyle dobrze, że kupuję i używam jej nawet teraz, 6 tygodni po porodzie - bo jest po prostu świetna!

Oliwka znajduje się w wygodnym, solidnym, plastikowym opakowaniu zamykanym na zatrzask. Szata graficzna jest typowa dla linii Babydream Mama.
W składzie znajdują się same naturalne olejki, natomiast brak tutaj parafiny, co ogromnie doceniam.
Zapach oliwki jest przyjemny, choć muszę przyznać, że miałam taki moment w trakcie ciąży, że ten aromat trochę mnie męczył - na szczęście nie zmienia się on na skórze w zjełczały czy mdlący.

Działanie oliwki jest skuteczne i takie, jakie być powinno - skóra jest uelastyczniona, miękka, wygładzona i przyjemnie natłuszczona. Oliwka świetnie łagodziła swędzenie oraz niwelowała nieprzyjemne napięcie skóry na rosnącym brzuchu. Nigdy mnie nie uczuliła, nie podrażniła i nie spowodowała wysypu krostek, za to m.in. dzięki niej na moim ciele nie pojawiły się rozstępy - a mam do nich skłoność, więc nie, to nie geny :).
Kolejnymi zaletami tej oliwki są niska cena, dobra dostępność oraz wydajność - a w czasie ciąży wydatków jest niemało, dlatego super, że można zadbać o siebie tak niewielkim kosztem.

Czy polecam ten produkt? Oczywiście, że tak, ponieważ spisuje się na medal - dba o skórę, pielęgnuje, starcza na długo i kosztuje niewiele - czego chcieć więcej?
Ja pozostanę jej wierna, bo sprawdza się u mnie doskonale - i Wy również powinnyście ją poznać ❤️

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 4
  • Opakowanie: 2

Świetna do masażu.

Kupiłam na podstawie recenzji na wizaż i faktycznie był to strzał. Olejek w miarę dobrze się wchłania (na mokrą skórę po prysznicu , kąpieli); odżywia skórę - jest mięciutka i nawilżona, efekt ten nie zanika po kilku dniach. Oliwka ma bogaty skład, a pewnie przez to działanie, dla mojej dojrzałej skóry sprawdziła się nieźle.
Dla mnie problemem jest opakowanie ciężko je dozować i jest bardzo nieporęczne ,robi jednak zamieszanie w łazience. Ja po prostu przelałam oliwkę do opakowania z pompka i jest super .Generalnie nie przeszkadza mi zapach oliwek-taka ich uroda pachną specyficznie ale dla niektórych osób może być drażniący. Oliwka służy mi także do masażu ciała,na początku daje idealny poślizg a potem ładnie się wchłania- skóra jest nawilżona a z czasem widać że poprawia się jej koloryt i jest jędrniejsza..

• Opakowanie: 5

Sprawia, że skóra jest miękka w dotyku..

Oliwkę kupiłam w drogerii Rossmann za 1grosz w ramach programu Rossnę. W składzie ma praktycznie same oleje. Konsystencja jest lejąca, tłusta i lekko żółtawa. Olejek przyjemnie rozprowadza się po skórze zapewniając uczucie otulenia, nawilżenia. Skóra po zastosowaniu jest miękka w dotyku, nie swędzi. Producent informuje, że regularne stosowanie może zapobiegać rozstępom - należy pamiętać, że z rozstępami nie ma reguły i jedna kobieta będzie je miała, a druga nie. Regularne stosowanie oliwki na pewno sprawi, że skóra będzie bardziej miękka i przyjemniejsza w dotyku - to dla mnie ogromny plus. Oliwka ma przyjemny zapach. Opakowanie ma 250ml więc wystarczy na kilka miesięcy stosowania.

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 3

Dostałam za darmo ale nie działa

Kiedy byłam w ciąży z moim synkiem otrzymałam właśnie ten olejek od rossmanna za 1 grosz jako że byłam w programie rosnę.

Olejek niestety nie nawilżał mojej skóry tak jak tego oczekiwałam, po zastosowaniu i w tarczył go w brzuch pozostawała taka lepka struktura, czasami wręcz wszystko kleiło się wtedy do tego brzucha.

Próbowałam używać go na parę różnych częściach ciała ale na żadnej się nie sprawdził.

Ostatecznie spróbowałam go jako oleju do olejowania włosów , tutaj troszkę się sprawdził ale i tak ten efekt nie był zadowalający.

Jeżeli miałabym go kupić to bym go na zapewne nie kupiła.

Znajduje się w butelce plastikowej, nie ma żadnego aplikatora, przez co aplikowanie oleju jest utrudnione, ja kiedy nabierałam go na dłoń to on po prostu wylewał się po butelce.

Szata graficzna to są kolory fioletowo-białe. Nie ma nic specjalnego w całej grafice butelki.

Kupiony w: Nie podano

• Opakowanie: 4

Super

Oliwka ma świetny skład, szybko się wchłania. Kocham ten zapach. Jest uniwersalna, można stosować nie tylko do ciała, ale tez do włosów. Ja stosuję do ciała po każdej kąpieli - nie wiem, czy faktycznie zapobiegnie rozstępom (jestem w 5 miesiącu), ale mimo to nadal będę jej używać. Jedyny minusik to brak dziubka, jest otwór, przez który czasem wylewa się za dużo. Ale działanie to wynagradza..