Babydream, Fur Mama [Mamas Babydream], Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Babydream, Fur Mama [Mamas Babydream], Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

W listopadzie 2017 roku nastąpiła zmiana składu. Obecny skład to: Glycine Soja Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil/Unsaponifiables, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

Poprzedni skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil , Helianthus Annus Seed Oil , Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol , Parfum

Świetna oliwka do ciała

+ bardzo dobrze nawilża ciało (co było dla mnie najważniejsze)
+ dobrze się wchłania, nie pozostawia bardzo tłustej warstwy na skórze
+ sprawdza się na mokre ciało
+ świetna do olejowania włosów
+ bardzo dobry skład
+ przyjemny zapach
+ estetyczne opakowanie
+ przystępna cena
+ dostępność

Świetna

Oliwka świetnie się sprawdza zwłaszcza w olejowaniu włosów. Wystarczy mała ilość rozprowadzić na włosach, zostawić na jakiś czas, następnie nałożyć maskę i spłukać. Efekt super. Włosy dobrze nawilżone. Sprawdza się idealnie po dodaniu do kąpieli. Przy wycieraniu ręcznikiem skóra robi się miękka i gładka a dodatkowo pięknie neutralnie pachnie. Testowałam również do kąpieli dla stóp. Rozmiękcza stopy i daje im gładkość i nawilżenie. Bardzo polecam, produkt ma wiele zastosowań :)

Działa

Swego czasu używałam go na rozstępy które się u mnie pojawiły. Poradził sobie ze zdecydowaną większością z nich, teraz skóra wygląda dużo dużo lepiej. Trzymam go dalej, okazjonalnie używam go do olejowania włosów :) Też się sprawdza

Świetny na włosy

Przyznaję bez bicia-nie używam tej oliwki do ciała, więc na ten temat się nie wypowiem, natomiast wyczytałam, że jest świetna do olejowania włosów. Jako, że nie bardzo wiedziałam jakimi produktami olejować włosy, po przekopaniu internetów i przeczytaniu, że ta oliwka do tego się nadaje, postanowiłam spróbować. Włosy olejuje 3 razy w tygodniu, zawsze nakładam oliwkę na całą noc, nie zauważyłam, żeby brudziła mi poduszkę, gdyż w miarę szybko się ona wchłania. Włosy są po niej bardziej lśniące, lepiej się rozczesują, myślę że dla kogoś kto nie wie, albo nie ma czasu szukać czym olejować włosy ta oliwka będzie super. Podobno oliwka dla dzieci też babydream też jest dobra do włosów, na pewno przetestuję jak ta mi się skończy.

ŚWIETNA

Plusy(+)
- odżywia
- nawilża
- natłuszcza
- ładnie pachnie
- skład
- wiele zastosowań : olejowanie włosów, masaż ciała, stosowanie normalnie na ciało, używanie prosto po depilacji, używanie pod peeling.
- cena
- dostępność
- wydajność
- dużo olejów w składzie

Długotrwałe natłuszczenie skóry

Dostałam ten olejek za 1gr z klubu ROSSNĘ!, inaczej bym po nią na pewno nie sięgnęła, ponieważ nie jestem fanką olejków i oliwek, ale zaczęłam go używać gdy skończył mi się balsam.
Zapach ma typowy dla oliwek dla dzieci - specyficzny i delikatny. Konsystencja bardzo tłustą. Jest dość rzadki, ale dzięki temu łatwo się go rozprowadza, przy czym jest bardzo wydajny.
Efekt nawilżenia utrzymuje się 24h i ma działanie rozjaśniające na roztępy.
Wadą jest to, że wolno się wchłania i brudzi ubrania, więc nadaje się na noc lub wtedy kiedy nie planujemy wychodzić z domu.
Mimo wszystko produkt jest godny uwagi.

Ulubiona pielęgnacja

Ta oliwka to moja ulubiona i bardzo prosta codzienna pielęgnacja ciała. Nie jestem fanką balsamowania się ani używania kosmetyków do ciała, jednak używanie tej oliwki to sama przyjemność i zauważalne efekty na skórze. Używana w rozsądnych ilościach nie klei się do ubrań, pozostawia skórę bardzo miękką, odżywioną i pięknie pachnącą. Ma dobry skład, dostępna w każdym rossmanie no i cena... :) Same plusy! Uwielbiam na codzień jako oliwkę na mokro lub na suche ciało bądź do masażu.

Przyjemny skład, ale nie użytkowanie ...

Oliwkę dostałam za 1 gr w Drogerii Rossmann i niestety długo musiała odstać swoje na półce. W pierwszym trymestrze mój organizm zupełnie odrzucił tego typu produkty. Zapach był zbyt ciężki, mdlący, nachalny. Po nasmarowaniu skóry zwymiotowałam. Od drugiego trymestru robiłam co jakiś czas próby kontrolne i najpierw wąchałam i sprawdzałam, czy już mi przeszło. Kiedy w końcu zapach przestał być dla mnie drażniący, postanowiłam wdrożyć stosowanie oliwki do codziennej (naprzemiennej z innym produktem) pielęgnacji ciała.

Zapach w dalszym ciągu wydaje mi się zbyt nachalny, niczym typowa oliwka dla bobasa. Co więcej po rozgrzaniu się skóry staje się jeszcze bardziej ciężki i nachalny.

Opakowanie tragiczne, nie chce się szczelnie zamknąć, produkt przelewa się przez ręce. Wszystko dookoła jest tłuste i pochlapane. Postawienie olejku na czymkolwiek pozostawia okropne plamy, które natychmiast trzeba zmyć. Musiałam się nieźle naszorować, żeby zrobić mu zdjęcie :)

Konsystencja jest bardo rzadka, płynna i tłusta. Produkt pomimo tego, że leje się strumieniami jest jednak bardzo wydajny, starcza naprawdę na długo.
Oliwka pozostawia na skórze (i nie tylko) tłusty film, w sumie jest wyczuwalna cała czas. Wchłania się w ubrania, pościel. Stosuję ją tylko wtedy, gdy nie planuję wychodzić z domu. O skuteczności mogę powiedzieć niewiele. Rozstępów jak nie było, tak nie ma, ale nie jest to jedyny kosmetyk, który stosowałam podczas ciąży.

Gdybym miała dostać kolejne opakowanie za 1 gr, to pewnie bym przygarnęła w razie "w", ale raczej do przesmarowania przesuszonych łydek, niż do stosowania na większe partie ciała i to w okolicach nosa :) W cenie regularnej nie kupię na pewno. Punktacja odnosi się do produktu w cenie regularnej, bo wiadomo, że nie zagląda się w gębę darowanemu koniowi :D

Super

Po olejek ten sięgnęłam będąc w ciąży aby uniknąć niechcianych rozstępów i nawilżyć skórę ciała. I tu bardzo na plus. Przyjemnie się go używa ma ładny zapach jest wydajny i super nawilża. Gdy wieczorem się nim smarowałam rano skóra była gładka jednak nie lepiąca więc nie musialam gonić pod prysznic i wszystkiego zmywać. Od niechcianych rozstępów niestety mnie nie uchroniła bo w ostatnich dwóch tygodniach się one pojawiły jednak nie mam jej tego za złe to widocznie skłonność i geny które zrobiły swoje ???? kolejną buteleczkę tej oliwki dostałam w prezencie i używałam jej po urodzeniu córeczki więc nie koniecznie jest to specyfik wyłącznie dla kobiet w ciąży. Smarowałam nią całe ciało przed snem przez jakiś miesiąc aż do denka. Skórę mam po niej taka elastyczną, nawilżona i przyjemnie mieciutką w dotyku. Idealnie sprawdzi sie również do masarzu. Polecam

Nigdy bym nie pomyślała, że olejek na rozstępy sprawdzi się jako olejek do włosów!

Głównym celem kupna olejku było olejowanie włosów. Wyczytałam w internecie, że doskonale się w tym sprawdza. I faktycznie zawiera mieszankę oleju makadamia, slonecznikowego, migdalowego, jojoba, które świetnie nawilżają włosy. Moje są porowate, płacząc się i bardzo suche przez rozjaśnianie. Olejek bardzo nawilża włosy. Wystarczy mi że naloze go 10 min przed umyciem głowy. Bardzo polecam wypróbować nie tylko na rozstępy. Również go używam do nawilżenia skóry i podrażnień wywołanych, np. Depilatorem. Olejek szybko koi i łagodzi podrażnienia. Szybko się wchlania nałożony na delikatnie wilgotną skórę. Na temat rozstępów nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ nie używam go co dzień :) a kolejny plus, że produkt jest Eco. Nie zawiera barwników, środków konserwujących, olejów mineralnych, parafinowych i silikonowych.

Uwielbiaaaam ! Prawdziwa mama babydream

Zacznę do tego , że bardzo długo na różnych forach w internecie szukałam dobrego i bezpiecznego składem kosmetyku, który sprawdziłby się do nawilżenia i ukojenia swędzącej skory a co najważniejsze z dobrym składem .
Tak właśnie trafiłam na ten kosmetyk .

Chociaż olejek mam około tydzień to naprawdę mogę go polecić . Już po pierwszym stosowaniu zauważyłam, ze moja skóra jest bardzo dobrze nawilżona, zniknęło nieprzyjemne swędzenie i podrażnienie a skóra jest całkowicie gładka i delikatna .
Zapach kosmetyku jest mega cudowny, ma się ochotę na wieczorna rutynę z użyciem tego olejku. Skóra przede wszystkim jest bardzo dobrze nawilżona i dodatkowo przepięknie pachnie .
Skład jest bardzo dobry , przede wszystkim bezpieczny dla kobiet w ciąży .

Cena i wydajność jest rewelacyjna , zakupiłam go w rossmanie (szybko schodzi co świadczy o tym ze jest bardzo rozchwytywany).

Polecam ! :)

Olejek na rozstępy

Dostałam w rosamanie za 1 grosz i się zakochałam, stosowalam w ciąży przez pół roku i ani jednego rozstępu na brzuchu. Bardzo ładnie pachnie, jestem zaskoczona że ten olejek działa cuda, teraz stosuje na pośladki i widzę że rozstępy uległy zmniejszeniu.