Babydream, Fur Mama [Mamas Babydream], Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Babydream, Fur Mama [Mamas Babydream], Pflegeöl (Olejek do pielęgnacji ciała)

Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

W listopadzie 2017 roku nastąpiła zmiana składu. Obecny skład to: Glycine Soja Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil/Unsaponifiables, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

Poprzedni skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil , Helianthus Annus Seed Oil , Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol , Parfum

Dobry skład

Oliwka ma w swoim składzie m.in olej ze słodkich migdałów,jojoby, słonecznika ,macadamia .Bez zbędnej chemii.
Zapach dość ciężki dla mnie
Idealnie natłuszcza ciało po kąpieli, nadaje skórze miękkości , sprawdzi się tez do olejowania włosów
Cena ok 18 zł ale na promocji można kupic za 10 zł a butelka jest spora i wydajnośc też na plus
Wiadomo że takie produkty nie wchłaniają się tylko pozostawiają tłusta warstwe na skórze

dla mnie bomba !

Szukałam kosmetyku, który pomoże mi utrzymać moją skórę w ciąży w dobrej kondycji. Najważniejsze przy wyborze kosmetyku było dla mnie to aby skład był bezpieczny dla dziecka. Babydream oferuje bezpieczny skład, niską cenę, oraz bezproblemową dostępność, zapach jest bardzo delikatny co osobiście bardzo mi odpowiada. Olejek ma dobrą konsystencję, dobrze nawilża skórę, wiadomo że tak naprawdę jeśli rozstępy mają się pojawić to niestety tak będzie, ale chodzi też o to aby skóra po ciąży wróciła do normalnego stanu w czym pomaga właśnie ten olejek.

Mój hit!

Ten produkt jest ze mną od wielu lat. Pomaga w ciężkich chwilach gdy moja skóra ma gorsze dni. Nakładam ją pod prysznicem na mokra skórę, po czym wycieram ręcznikiem. Ciało jest pięknie nawilżone, cudownie pachnące. Pomogła również w trakcie ciąży na swędzącą skórę brzucha. Jednak moim ulubionym wykorzystaniem tej oliwki jest olejowanie włosów. To, jakie ta oliwka działa cuda to jest jakaś magia.. Moje włosy są pięknie nawilżone, błyszczące, przestały się plątać. Same ohy i ahy. Uwielbiam!

Hit!

Oliwka pielęgnacyjna to mój ulubieniec .Uwielbiam ją za jej skład i działanie .To super produkt który nawilża i wygładza skórę.Świetnie też się sprawdza w pielęgnacji włosów.Ja nakładam go na końcówki.Pięknie pachnie.ldealnie sprawdzi się dla osób które olejują sobie włosy.Olej makadamia i olej migdałowy to świetna kombinacja dla wszystkich miłośniczek włosingu.

Mój ideał!

Na tą oliwkę miałam okazję trafić w jednej z okolicznych drogerii. Od pewnego czasu szukałam oliwki lub olejku, który miałby świetny skład, nie miałby ceny z kosmosu i byłby ogólnodostępny, abym mogła go zawsze i wszędzie dokupić w razie draki. Bardzo cieszę się z zakupu i jestem pewna, że zagości w mojej toaletce niejeden raz! Poniżej opisuję moje doświadczenia

Super

Zaczełam go stosować będąc w Ciąży, okazał się super. Brzuszek był coraz większy i bałam się o rozstępy i postanowiłam kupić ten olejek. Bardzo w przystępnej cenie, fajnie nawilża i nadaje się idealnie do masażu. Żaden rozstęp się nie pojawił. Polecam serdecznie :)

Bardzo fajny produkt

Oliwka fajnie nawilża, dobrze się wchłania. Poczułam ulgę na mojej napiętej skórze odkąd zaczęłam ją stosować. Produkt godny polecenia. Dobra cena i jakość.

Wielofunkcyjna

Nie jestem w ciąży, jednak skład tej oliwki skusił mnie do jej kupna. W środku mamy tylko mieszankę naturalnych olejów, witaminę E jako konserwant i zapach. Jako, że nie zawiera parafiny, możemy ją używać również do ciała i włosów.

Nowa szata graficzna jest piękna, nowoczesna i przyciąga oko. Opakowanie jest spore i wygodne, możemy wylać na rękę tyle oliwki, ile chcemy.

Działanie
CIAŁO
Można dodać kilka kropel do kąpieli, dzięki czemu z wanny wyjdziemy już z miękką skórą. Można również zastosować oliwkę pod prysznicem na mokrą skórę lub zaraz po, na już osuszoną. Najlepsze działanie można zaobserwować poprzedzając aplikację oliwki peelingiem lub masażem szczotką na sucho. Fajnie również wzbogacić balsam kroplą oliwki, dzięki temu stanie się bardziej treściwy. Robiłam również kąpiel dla stóp z dodatkiem oliwki i rezultaty również były super. Można wykonywać nią tez masaż całego ciała, dzięki olejowi ze słodkich migdałów napina skórę oraz pomaga pozbyć się cellulitu i rozstępów.

WŁOSY
Oliwki tej używam jako olejowanie w trzech sposobach:
1.na suche włosy (łyżka oliwki wystarcza na długie włosy)
2.na podkład z wody różanej/żelu aloesowego/wody z cukrem lub miodem/glutka lnianego
3.na podkład z odżywki
Dodawałam ją również do wzbogacenia masek.

Zapach jest piękny, słodki i delikatny. Polecam, cena jest niewielka, a spektrum zastosowań ogromne.

Uwielbiam!

Stosowałam tą oliwkę w ciąży! Pokochałam ją od pierwszego użycia, idealna do masowania rosnącego brzuszka. Miała taki przyjemny zapach.
Nie wiem czy to jej zasługa ale nie mam a ni jednego rozstępu po ciąży, raczej rzecz genów ale myślę że masowanie tą oliwką tylko poprawiło kondycję skóry. Do tego ma bardzo dobry , naturalny skład.
Polecam szczerze wszystkim przyszłym mamom.

Bardzo lubię

Jeden z produktów tanich a dobrych. U mnie znalazł zastosowanie dla dzieci, do ciała jak i do włosów. Ma wiele zalet, wad nie znalazłam. Oliwka jest bardzo wydajna dlatego można ją stosować na wiele sposobów, u mnie w ciąży również się sprawdziła. Polecam

Do masażu - rewelacja.

Używałam ten olejek przez całą ciążę do masażu nóg i do smarowania brzuszka. Jestem nim bardzo zachwycona, gdyż pięknie pachnie i łatwo się rozprowadza. Jeżeli chodzi o to czy zapobiega powstawaniu rozstępów to tak naprawdę ciężko powiedzieć, bo i tak pojawiły mi się lekkie na boczkach. Na pewno skóra jest dobrze nawilżona.

Inne zastosowanie produktu

Gdzieś w internecie przeczytałam, że można go stosować do olejowania włosów. Tak też go stosuję, nie próbowałam go stosować do ciała. Do włosów nadaje się idealnie, bardzo dobrze mi się sprawdza i jest mega wydajny. Plusem jest zapach - taki słodkawy, migdałowy. Na moje wysokoporowate włosy działa bardzo dobrze.