Mustela, Maternite, Krem na rozstępy

Średnia ocena: 4.69/5

aptemax.pl
Średnia ocena: 4.85/5

zobacz więcejzwiń

Specjalnie opracowana formuła, aby zapobiegać powstawaniu rozstępów w czasie ciąży i po porodzie.

Działanie 3 w 1:
- zapewnia długotrwałe nawilżenie
- poprawia elastyczność skóry
- łagodzi uczucie napięcia skóry

Receptura:
Olej z awokado, opatentowany naturalny składnik aktywny: bogaty w NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe) chroni i uzupełnia barierę skórną osłabioną podczas ciąży.
Peptydy awokado, opatentowany naturalny składnik aktywny: wzmacniający płaszcz hydrolipidowy skóry. Łagodzi uczucie napięcia i nawilża skórę.
Kompleks polifenoli marakui i ekstraktu oczaru wirginijskiego, składniki pochodzenia naturalnego: poprawia elastyczność, zapobiegając powstawaniu rozstępów.
Gliceryna pochodzenia roślinnego: nawilża i chroni skórę.

SPOSÓB UŻYCIA
Stosuj od pierwszego miesiąca ciąży, aż do kilku miesięcy po porodzie. Nakładaj cienką warstwę kremu rano i wieczorem na brzuch, uda, biodra i piersi. Nie stosować na bliznę po cesarskim cięciu.

w tubie
krem
>100ml

Mustella na rozstępy

Na krem natrafiłam kiedy to dowiedziałam się, że jestem w ciąży i zaczęłam intensywne poszukiwania w sieci kremu który może uchronić mnie przed rozstępami - wiedząc że ja sama mam do nich skłonności, nie mówiąc już o genach, patrząc na brzuch po ciążach mojej mamy. Przyznam, że nie chciałam wcale na ten cel oszczędzać wiec tak naprawdę szukałam nawet czegoś droższego licząc że cena przełoży się na jakość. Zdecydowałam się po przeszukaniu internetu na mustelle krem, którą zaczęłam stosować gdzieś od 10 tyg ciąży aż po dziś czyli 38 tc :) min. 1x dziennie czasami 2 jak mi się przypomniało. Jeśli chodzi o wydajność to ja do tej pory zuzylam jakoś 3x 250 ml i 2x 150ml. Chyba sporo :) ale nakładam wszędzie gdzie trzeba i nie mało. Na początku używałam zapachowej wersji jednak zapach jak dla mnie jest średni. Producent daje wybór i można tez wziąć wersje bezzapachowa na którą się później przerzuciłam :) i mnie bardziej odpowiada. Konsystencja jest ok, faktycznie lekka i szybko się wchłania, nie tłusta, można zaraz po aplikacji założyć ubranie. Polubiłam się z tym kremem, nie dokucza mi swędząca skóra brzucha na co często dziewczyny W ciąży narzekają. Myśle, ze to za sprawą odpowiedniego nawilżenia. Co najważniejsze.. nie chce zapeszać bo zostały jeszcze 2 tygodnie, ale póki co nie mam żadnych rozstępów, z czego jestem mega zadowolona ! Przed ciąża w jakimś okresie przytyłam ok 8 kg i zaraz pojawiły się rozstępy na udach i „boczkach” teraz w ciąży przy stosowaniu mustelli przytyłam 17 kg brzuch jest spory a rozstępów na chwile obecna nie widać. Myśle, ze zawdzięczam to właśnie mustelli. Oby tak zostało do końca. Szczerze polecam.

Świetny

OPAKOWANIE
Krem jest w poręcznej tubie, zamykanej na klik. Nie jest trudno otworzyć i bardzo dobrze. Napisy są w różnych językach. Gustowny design.

ZAPACH
Mam wersję bez zapachu, jednak trochę czuję taki cynk.

KOLOR
Krem jest biały.

KONSYSTENCJA
Krem jest lekko wodnisty, ale szybko się wchłania.

DZIAŁANIE
Nie jestem w ciąży, ale mam trochę rozstępów i białych i siwych. Już po 4 dniach zauważyłam, że siwy rozstęp znika! Niewiarygodne A jednak możliwe! Polecam!

CENA
Krem kosztuje dość dużo, ale jest wydajny. Nie wiem czy kupię ponownie, bo nie wiem czy mi będzie już potrzebny.

Skuteczne zapobieganie

Jestem na końcówce ciąży, w związku z czym mój brzuszek szybko się powiększa. Krem stosuje codziennie rano i wieczorem. Jest przyjemny w użyciu, ani za lekki ( nie spływa) ani za gęsty. Szybko się wchłania i nie pozostawia klejącej powierzchni. Nie wiem jak działa na istniejące rozstępy, bo takich nie mam, ale na pewno zapobiega powstawaniu nowych. Zapach trochę nijaki, ani nie przeszkadza ani nie zapada szczególnie w pamięci. Lubię stosować krem w ciągu dnia, gdy pojawia się duże napięcie skóry związane z ruchami dziecka, mam wrażenie, że skóra odczuwa wtedy ulgę i staje się bardziej elastyczna. Generalnie polecam i sądzę, że zakupie przy ewentualnej kolejnej ciąży ????

Rewelacyjny krem

Krem ma bardzo delikatny zapach, który nie jest dominujący (dla mnie zaleta). Wygodne i poręczne opakowanie, które w wygodny sposób można przewozić. Krem posiada rewelacyjną konsystencję, nie lepi się, nie klei i rewelacyjnie wchłania w skórę. Posiadam bardzo suchą skórę, a produkt okazał się ratunkiem na moje problemy - bardzo dobrze nawilża. Skóra jest elastyczna i odżywiona, regularne stosowanie pozwala na spłycenie posiadanych już rozstępów. Krem wydajny, polecam do codziennego stosowania.

Przyjemny

Krem ma bardzo fajną konsystencję, odpowiednio miękką by z łatwością rozprowadzić go na skórze. Przez to, że ma konsystencję dość zwartego (ale miękkiego) kremu łatwo można dozować potrzebną ilość z poręcznej tuby, co sprawia, że krem jest wydajny. Nie wiem czy rzeczywiście super działa na blizny po rozstępach, bo wsmarowuje go w brzuch celem uniknięcia takowych. Mogę powiedzieć tyle, że przy jego stosowaniu rozstępy się nie pojawiają, przy rosnącym brzuszku. Jest to krem przyjemny w stosowaniu, który szybciutko się wchłania. Pozostawia skórę przyjemnie nawilżoną i zaopiekowaną, bez tłustego filtru.
Zupełnie nie rozumiem zachwytów nad zapachem, który do mnie kompletnie nie przemawia. Nie jest jakiś straszny, ani tym bardziej cudowny. Pierwsze co zauważyłam po jego otwarciu, to ten zapach, z którym wiedziałam, że się nie polubimy. Liczyłam na znacznie przyjemniejszą woń.
Stosowałam wiele produktów dla przyszłych mam na rozstępy i mogę stwierdzić iż krem Musteli nie wybija się, aż tak bardzo na tym tle. Jest to porządny krem, o fajnym składzie i konsystencji, jednak czy wart aż takiej ceny?

Mustela, krem dla mnie

Przez ostatnie dwa tygodnie stosowałam krem na rozstępy marki Mustela, teraz mam okazję opowiedzieć Wam o wszystkich zaobserwowanych przeze mnie zjawiskach:
Opakowanie w formie tuby jest bardzo dużym ułatwień podczas aplikowania kremu;
Kolor czystej bieli, konsystencja aksamitnej, bardzo przyjemnej mazi;
Zapach nie jest intensywny, ale pobudza zmysły seksualnością;
Wchłanialność bardzo szybka;
Przechodzimy do najważniejszych elementów, czyli działanie: jestem w tym momencie ciąży, ze rozstępy się mnożą, a stosując ten krem widzę różnicę i spokojnie mogę stwierdzić, ze krem spełnia swoje działanie i jest godnym polecenia produktem. Pozdrawiam

Mustela krem na rozstępy

Rewelacyjny krem dla kobiet w ciąży. Idelanie sprawdza się do delikatnej skóry rosnącego brzuszka. Jego delikatny zapach, rewelacyjne wchłanianie i ekstra wydajność. Czego chcieć więcej. Polecam każdej mamie. Tej młodej i dojrzałeś.

Rewelacyjny krem!

Krem ma bardzo przyjemny delikatny zapach, dobrze się rozprowadza i wchłania. Produkt jest bardzo wydajny. Łatwo się rozprowadza i wchłania, a po jego użyciu skóra jest wyraźnie gładsza i jędrniejsza. Skóra na miejscach smarowanych jest delikatna i nawilżona. Przy regularnym stosowaniu moje rozstępy są zdecydowanie bladsze i płytsze. Ogromną zaletą jest skład, który jest bezpieczny dla kobiet w ciąży. Jestem zadowolona i polecam!

wydajny i skuteczny

Z marką Mustella zetknęłam się wcześniej ale nie przy takim zadaniu. Miło się zapisała w mojej pamięci więc byłam ciekawa jak ten zadaniowiec się sprawdzi.
Krem jest w estetycznej tubie z fajną szatą graficzną. Ma neutralny ale nie plastikowy zapach, co jest ważne nie jest w żaden sposób drażniący.
Odpowiada mi konsystencja, bez klejenia jednak wymaga wsmarowania i czuć bogactwo skladników. Nie zostawia lepiącej warstwy na skórze, ale jednak wyczuwalny filtr, który na szczęście nie brudzi ubrań. Natomiast jest rezultat, widać że skóra jest nawilżona i świetnie sprężysta bez uczucia ściągania ani podrażniania. Elastyczna i odżywiona. Moim zdaniem to cudo działa aktualnie jako profilaktyka, ale na pewno zakupię kolejne opakowania by nie dopuścić do pręgowania, bo po tym używaniu jestem zdecydowanie na tak.
Krem stosuje od około dwóch tygodni, dwa razy dziennie na brzuch, piersi, uda i pośladki, widać ubytek jednak jest wydajny . Przy takim dość częstym i regularnym stosowaniu na wymienione partie zużycie jest dość niewielkie, także myślę że jest to dobry kompan do zachowania niezmienionej skóry.

Wszystko na swoim miejscu

Zdecydowanie mój faworyt jeżeli chodzi o kremy dla kobiet w ciąży. Przed nim stosowałam krem innej firmy oraz olejek, ale nie zaskoczyły mnie one tak pozytywnie jak ten. Pierwsze co się rzuca w oczy to bardzo ładna tubka kremu, taka wiosenna akurat. Po drugie - zapach. Ten krem pachnie obłędnie. Wiem, że w czasie ciąży zmienia się wrażliwość węchu , ale ten krem mogłabym non stop wąchać. Po trzecie - konsystencja. Krem bardzo dobrze się rozprowadza, dla mnie na plus jest na pewno też, że nie zostawia takiej tłustej warstwy. Jest raczej z tych lekkich, dobrze chłonnych. Pozostawia po sobie miłą w dotyku skórę, gdzie ten efekt czuję nawet rano. Po czwarte, według mnie bardzo dobrze się rozprowadza. Po piąte, jak już wspomniałam wcześniej, czuję że moja skóra jest miła w dotyku, nawet następnego dnia rano. Po wieczornym prysznicu i nałożeniu kremu, czuję ten efekt nawilżenia i miękkości, ale ogromnym zaskoczeniem i plusem dla mnie jest to, że rano również moja skóra jest miękka i miła. Wcześniej, nie miałam takiego efektu po żadnym kosmetyku. Dzięki temu, mam wrażenie że moja skóra jest naprawdę nawilżona.

Godny Polecenia

Zanim dostałam krem do testów miałam inny z którego byłam zadowolona. Ten pozytywnie mnie zaskoczył i pod kilkoma względami okazał się lepszy. Podoba mi się konsystencja, jest wydajny i dobrze się wchłania. Bardzo dobrze nawilża skórę. Nawet po dłuższym czasie skóra jest nawilżona, gładka i jędrna. Po 2 tyg stosowania widać już poprawę jakości skóry. Niewiele mogę powiedzieć o działaniu na rozstępy bo ich nie mam, ale widząc jak moja skóra się zmienia śmiem twierdzić, że do końca ciąży nie będę mieć żadnych, czyli zapobiega rozstępom :)
Bardzo fajny krem i pewnie kupię kolejne opakowanie.

Fajnie się wsmarowywuje i działa

Markę Mustella znam z produktów pielęgnacyjncych dobrych gatunkowo i bezpiecznych dla alergika.
Krem ma fajną tube co ważne bez aplikacji dłońmi. Odpowiada mi jego woń i wcieralność, bo wchłania się bez klejącej powłoki. Co prawda krem dedykowany dla przyszłych mam, ale skóra jest dobrze odżywiona i napięta. Wydajność też bardzo ok, opakowanie starcza na miesiąc regularnego używania.