bebeauty, Sól do kąpieli (nowa wersja)

bebeauty, Sól do kąpieli (nowa wersja)

Cena PLN 3.60

Dzięki relaksującym solom Be Beauty Care Twoja kąpiel będzie przyjemniejsza. Są one źródłem cennych składników mineralnych niezbędnych do odpowiedniej pielęgnacji skóry. Dostępne w trzech aromatycznych kompozycjach zapachowych.

normalna
zapachowa
gruboziarnista
sole do kąpieli
relaksujące / aromaterapeutyczne
w słoiku

Uwielbiam tę sól do kąpieli

Sól do kąpieli Be Beauty jest w ładnym opakowaniu, przyjemnie pachnie, lawendą, delikatnie barwi wodę, a przede wszystkim, sprawia, że kąpieli jest o niebo przyjemniejsza. Produkt jest bardzo wydajny, wystarcza na wiele użyć, a cena jest dość niska. Sól jest również super dodatkiem do prezentu.

Pachnąca przyjemna chwila relaksu z solą be beauty :)

Sól do kąpieli od Be beauty dostępna w Biedronce w kilku wariantach zapachowych. Opakowanie jest schludne, wykonane z wysokiej jakości plastiku z nakrętką. Naklejka z ogólnymi informacjami dotyczącymi produktu i grafika składnika głównego w recenzowanym wybrałam wersję z kokosem. Sól gruboziarnista w kolorze niebieskim = kokos. Kryształki szybko rozpuszczają się w ciepłej wodzie, barwiąc ją na niebiesko, średnio się pieni. Umila czas kąpieli i wprowadza nas w blogi stan lenistwa ;) Skóra jest miękka, delikatna i pachnąca, nie zostaje podrażniona ani przesuszona. Sól nadaje się do kąpieli oraz do moczenia stóp. Formuła bez mikroplastiku, odpowiednia dla wegan, duża pojemność 600 g, niska cena, a i tak często są promocje. Opakowanie nadaje się do recyklingu.

Uatrakcyjnia kąpiel

Łazienka to moja oaza i miejsce,gdzie kapielą rozpoczynam swój rytuał pielęgnacyjny.Uwielbiam różne kosmetyki,które zwiekszają atrakcyjność kąpieli w wannie,bo pozwala mi zrelaksować się i przygotować skórę na dalszą dbałość.
Kosmetyk włożono do plastikowego opakowania,które jest transparentne,więc nie tylko możemy śledzić zużycie,ale już w sklepie widzimy sól w pełnej okazałości.
Jest to odmiana gruboziarnista,w pięknym niebieskim odcieniu.
Pojemnik zakończony jest srebrną,metalową nakretką.Posiada przejrzystą etykietę,która ma białe opisy wraz z grafiką kokosu nawiazujacą do składu.
Widnieje na nim wyraźna data ważności.Takie opakowania oraz sypka,kamienna formuła pozwala na zużycie produktu do końca bez marnowania,można też użyć pustego opakowania do czegoś innego. Wnętrze nie jest w żaden sposób zabezpieczone np.folią,więc jest możliwość,że ktoś przed nami może odkręcić nakrętkę.
Jest to produkt wegański,a skład nie budzi zastrzeżeń.
Sól barwi wodę na delikatny,lazurowy odcień.Szybko się rozpuszcza i delikatnie pieni.W całej łazience zaczyna się roznosić przyjemny aromat z lekką,ale wyczuwalną kokosową nutą.
Kosmetyk pozwala cieszyć się aromatyczną kąpielą.Daje efekt gładkiej skóry,nie podrażnia jej i nie wywołuje problemów ze sferami kobiecymi.
Kosmetyk jest wyjątkowo wydajny i tani.Dostępny w każdej Biedronce na stałe w ofercie.

Zdecydowanie jestem na tak

Cena produktu jest naprawdę kusząca za tak duża ilość . Produkt czyli sól morska jest bardzo aromatyczna , barwi wodę co daje fajny efekt kąpieli. Przyjemny zapach tez zachęca do kupna produktu . Ogólne odczucia na tak . Fajne opakowanie ,ładnie wyglada jako nawet dekoracja w łazience .

Świetna za niewielkie pieniądze!

Te sole są super! Nie spodziewałam się niczego rewelacyjnego, ale okazało się, że ten kosmetyk sprawdza się równie dobrze co jego dużo droższe odpowiedniki.
Zapach lawendy jest bardzo mocno wyczuwalny i nie sposób pomylić go z czymś innym - pięknie wypełnia całą łazienkę. Sól dodana do wanny sprawia, że kąpiel jest niezwykle relaksująca, a dla mnie to idealne zakończenie ciężkiego dnia. Szybko się rozpuszcza i delikatnie barwi wodę. Świetnie nadaje się również jako dodatek do moczenia stóp. Taka kąpiel bardzo szybko przynosi ulgę po całym dniu w szpilkach!

Świetna!

Sól ta jest idealnym umilaczem kąpieli. Ma piękny kolor i zapach. Daje nawilżenie i ukojenie. Używanie jej podczas kąpieli jest niezwykle relaksujące. Opakowanie jest przystępne. Cena również zachęca do testów.

Bardzo fajna sól do kąpieli

Be Beauty Care, Sól do kąpieli , jest moją ulubioną ze względu na cenę oraz jej dobry skład oraz działanie.
Moim faworytem jest coconut water, która jest nawilżająca, o otulającym i pięknym zapachu. Dzięki niej kąpiel staje się jeszcze bardziej przyjemna i relaksująca, a skóra po niej jest nawilżona, miękka i pachnąca.
Sól pozostawia na skórze delikatną warstwę, która jest przyjemna w dotyku.
Produkt jest wegański.
Jej kolor niebieski, sprawia że woda staje się koloru morskiego.
Z tą solą od czasu do czasu , również robię kąpiel moim dzieciom :)

Produkt jest wydajny i wystarcza na wiele kąpieli

Starsza wersja była zdecydowanie lepsza

Przeszłam się ostatnio do Biedronki, aby uzupełnić zapas moich ulubionych soli i tu zaskoczenie, wyglądają trochę inaczej, kolory jakby intensywniejsze, ale ok, wzięłam. Te ze starszej wersji uwielbiam, bo i fajnie barwią wodę i pięknie pachną i opakowanie jest duże więc starcza naprawdę na długo. Po zakupie nowszych, tych o intensywniejszych kolorach w opakowaniu, nie ukrywam, że doznałam zawodu. Użyłam najpierw różanej. Zapach nie był zbytnio wyczuwalny, woda w ogóle nie zmieniła koloru, a co więcej pływały w niej różowe kawałki jakby ta sól się nie rozpuściła. Później doczytałam, że są to płatki róż, aczkolwiek wyglądem jest to naprawdę odpychające. Co do niebieskiej, kokosowej wersji to już lepiej. Zapach także uważam, że kiedyś był mocniejszy, ale przynajmniej nic ohydnego nie pływa w tej wannie. Niestety zupełnie nie zmienia koloru wody jak starsza wersja. Ogólnie wszystkim 3 kolorom ze starszej wersji dałabym 5, a tym nowszym co są teraz (początek 2023 roku) dałabym maksymalnie 3, różanej na pewno już nigdy nie kupię.

Tania i pięknie pachnie

Uwielbiam używać soli do kąpieli i często szukam nowości. Trafiłam na Be Beauty Care już dawno i uważywam jej do tej pory.
Moge powiedzieć, że jest przede wszystkim tania, pięknie pachnie, odpręża j nawilża skórę.

Tania ale przyjemna sól do kąpieli

Perełki Biedronkowe chyba nie przesłaną mnie zaskakiwać. Ta sól jest naprawdę fajna.

Mimo iż budżetowa, to sól bardzo ładnie prezentuje się na półce dzięki plastikowej buteleczce z metalową zakrętką. Kolory odpowiadają zapachom, ja osobiście przetestowałam kilka.

Właściwości zmiękczające mają takie same jedynie zapachem się różnią. Mimo iż są różne to w każdym zapachy są mało intensywne ale może dla niektórych być ro akurat zaletą.

Niewielka ilość ładnie zabarwia wodę i zmiękcza skórę. Myślę że za tą cenę naprawdę warto bo bardzo nie odbiegają od droższych soli.

Jest ok

Polubiłam się z solami do kąpieli. Miałam niebieską oraz fioletową, na swoją kolej czeka różowa. Sól ładnie się rozpuszcza, nie zostawia brzydkiego osadu na wannie. Farbuje wodę na dany kolor i ładnie pachnie dając oczekiwane odprężenie. Niestety nie zauważyłam efektu np. nawilżenia ale moja skóra jest specyficzna i ciężko ten efekt nawet najlepszym balsamem osiągnąć. Także jestem zadowolona a tym bardziej z ceny i wielkości opakowania.

Fajna :)

Sól do kąpieli o licznych właściwościach odżwyczych, pięknym intensywnym zapachu i kolorze, a w dodatku w tak niskiej cenie - czego chcieć więcej?
Kiedy po raz pierwszy kupiłam tą sól, nie pałałam nadmiernym entuzjazmem. Sądziłam, że istnieją lepsze, bo droższe tego typu produkty. Niebawem przekonałam się, że byłam w błędzie. Jest to na prawdę dobra sól. Składniki mineralne w niej zawarte zmiękczają skórę i działają korzystnie na jej stan biorąc pod uwagę dłuższą perspektywę stosowania. Jej intensywny, cudowny zapach koi zmysły, daje poczucie odprężenia, ulgi po ciężkim dniu i wprowadza nas w stan harmonii między umysłem, a ciałem. Czasami tylko tego nam trzeba.
Sól posiada plastikowy, przezroczysty słoiczek zdobiony ładną oprawą graficzną i intensywne kolory w zależności od wyboru. Szczególnie do gustu przypadła mi ta o zapachu czarnej róży, można powiedzieć, że jestem lekko uzależniona od tego niezwykłego aromatu. Kiedy tylko ją widzę na półce w sklepie zawsze od razu kupuję.
Jestem przekonana, że ta niedroga sól sprawdzi się u każdego jak trzeba i bez konieczności przepłacania. Warto wypróbować i znaleźć swój ulubiony zapach na te wyjątkowe chwile relaksu.