Indigo Nails Lab, Professional Wellness Home Spa, Richness, Matrioshka Hand Cream (Krem do rąk)

Kochasz kosmetyki, które sprawiają, że Twoja skóra jest zadbana i gładka? A będzie jeszcze lepiej, gdy dodatkowo rozpieszczą Cię olśniewającym zapachem – tak jak krem do rąk Matrioshka! Ekonomiczne opakowanie o pojemności 300 ml może zagościć na stałe w Twojej łazience!

Sensualne aromaty to Twoja bajka? W takim razie Matrioshka na pewno spodoba Ci się od pierwszego użycia. Słodkie nuty karmelu i wanilii przełamane zostały aromatem czerwonych owoców. Efekt takiego połączenia to ciepły, romantyczny i bardzo zmysłowy zapach – idealny dla szykownych kobiet na każdą porę roku!

Unikalna formuła perfumowanych kremów do rąk Indigo oparta jest na dobroczynnych właściwościach skrupulatnie dobranych składników, które naturalnie pracują nad wyglądem i kondycją Twojej skóry. Sprawdź sama, jaką moc mają zawarte w naszych produktach D-panthenol, masło shea czy olej słonecznikowy. Niech rozpieszczą Twoje dłonie, nadając im niesamowitą gładkość!

kremy do rąk
nawilżające, wygładzające
z pompką, w butelce
normalna

Jak pachnie "matrioszka"?

Tak, bardzo lubię kosmetyki, które "sprawiają, że moja skóra jest zadbana i gładka". Lubię też wszystko, co ma rosyjskie konotacje, dlatego gdy lata temu będąc na zakupach w sklepie Indigo, i zobaczyłam krem o nazwie "Matrioshka", natychmiast zdecydowałam się na zakup (zwykle długo się zastanawiam, zanim coś kupię; w tym przypadku naprawdę nie zwlekałam :D). Jestem uzależniona od kremowania rąk, co ma odzwierciedlenie w ich nienagannym stanie - nie zależało mi na intensywnej pielęgnacji, czy regeneracji, gdyż moje dłonie tego nie potrzebują; najmocniej intrygował mnie zapach. Jak pachnie "Matrioszka"? - głowiłam się... Mimo, że kupowałam ten krem w sklepie stacjonarnym, pani ekspedientka niestety nie miała testera tego kremu... Zakup był zatem w ciemno. No, w prawie-ciemno... Wtedy znałam już bowiem "Siódme niebo" od tej marki i byłam nim po wielokroć zachwycona; tym razem chciałam przetestować ten egzemplarz. Zarówno intuicja, jak i zdrowy rozsądek, podpowiadali mi, że będzie to kolejny rozpieszczać zmysłu powonienia i rewelacyjne nawilżenie... - i tak też było! Pełnowymiarową buteleczkę zużyłam już dawno, dawno temu (krem poznałam blisko 10 lat temu), ale nie miałam wtedy konta na wizażu - stąd takie opóźnienie w zrecenzowaniu. ;) Dzisiaj znalazłam próbkę "Matrioshki". Rozcięłam saszetkę, wyciągnęłam z niej trochę kremu i odświeżyłam sobie pamięć. Rzeczywiście, moje serce zadrżało z zachwytu w podobnym rytmie, jak wtedy, gdy pierwszy raz nałożyłam ten krem na swoje dłonie.

Nie wiem, jak sprawdzi się w przypadku skór problematycznych, ale nawilżenie i cudowny zapach macie jak w banku! Bogactwo składników aktywnych zawartych w kremie, takich jak:
- olej ze słodkich migdałów,
- masło shea,
- masło kakaowe,
- wosk pszczeli,
- witamina E,
- gliceryna,
- alantoina,
- D-pantenol,
brzmi zachęcająco i być może obietnice Producenta w kontekście regeneracji zniszczonych rąk nie muszą być fałszywe. Szczególnie, że 15% poprawa kondycji skóry przy systematycznym stosowaniu przez miesiąc brzmi uczciwie; nikt tu nie gwarantuje żadnej niemożliwości i bankietowej poprawy po pierwszym użyciu kremu.

Dodam również, że krem odznacza się lekką formułą, extrawydajnością (przy ogromnej pojemności!) oraz błyskawiczną wchłanialnością; zapewnia wyraźne wygładzenie i zmiękczenie naskórka, porządnie nawilża, a pachnie... pachnie przez całe, długie godziny!

Jak pachnie "matrioszka"?
Bo to, że intensywnie, długo i prze-wspaniale, to już wiemy.
Nie jestem zbyt dobra w wyłanianiu poszczególnych nut zapachowych w kremach, dlatego posłużę się opisem Producenta.

Wymienione zostają:
- malina,
- brzoskwinia,
- pomarańcza,
- cytryna

Jak na mój nos, krem jest w sumie zbliżony do herrerowskiej "Good Girl" i faktycznie, kompozycja zapachowa jest podobna. Pewnie dzieje się to za sprawą obecności czekolady, pralin, wanilii, jaśminu, konwalii, drzewa sandałowego, piżma i cytrusowych nut w obu przypadkach. Jeśli tak, jak ja, nie przepadacie za słodyczami w kremach i balsamach, to mimo wszystko nie skreślajcie "Matrioshki"! Gdybym nie zajrzała do ściągawki, w ogóle nie pomyślałabym, że jest tam czekolada, czy pralinka! Przede wszystkim czuję tu białe piżmo, wanilię, jaśmin, różę, doprawdy pięknie ujętą konwalię (co jest rzadkie w wyrobach okołoperfumeryjnych), drzewo sandałowe, mango, brzoskwinię, malinę i cytrusy. Powiedziałabym, że jest to zapach kwiatowo-owocowy, który obiera słodki orientalny kierunek, i nie pomyliłabym się.

Rozpisałam się trochę, prawda? Nie wiem, czy potrzebne jest tu jakieś podsumowanie... Po co cokolwiek przedłużać? Nie jest to konieczne, bo wszystko już zostało powiedziane. Polecam. Po prostu – polecam. :)
Aha! No i przyznaję miano HITU! ♥️

Mój ulubieniec

Od kiedy zaczęłam używać kremu do rąk Indigo Nails Lab, jestem absolutnie uzależniona od tego zapachu. To jest po prostu niesamowite, jak ten krem potrafi zmienić zwykły moment pielęgnacji dłoni w chwilę pełną przyjemności.

Zapach jest intensywny, ale w sposób, który nie przytłacza. Jest to bogata, słodka kompozycja, która utrzymuje się na skórze przez długi czas, co bardzo mi się podoba. Czasami łapię się na tym, że w ciągu dnia specjalnie używam kremu, żeby poczuć ten zapach jeszcze raz.

Jeśli chodzi o sam krem, to również nie mam mu nic do zarzucenia. Jest gęsty i odżywczy, ale szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy na dłoniach. To sprawia, że można go używać w ciągu dnia, bez obawy, że zostawi ślady na dokumentach czy klawiaturze.

Dłonie po jego użyciu są miękkie i dobrze nawilżone. Wystarczy niewielka ilość, żeby zapewnić im odpowiednią pielęgnację, więc krem jest też bardzo wydajny. To świetna opcja, zwłaszcza jeśli Twoje dłonie potrzebują dodatkowej troski, szczególnie w zimniejsze dni lub po częstym myciu rąk.

Podsumowując, jestem zachwycona tym kremem do rąk. Jego zapach mnie uzależnił, a działanie przekonało do regularnego stosowania. Jeśli szukasz produktu, który nie tylko nawilży Twoje dłonie, ale także dostarczy wrażeń zapachowych, to naprawdę warto go wypróbować.

Przepiękny zapach!

Ten krem od marki INDIGO jest jednym z najpiękniej pachnących kremów do rąk jaki miałam - jego słodki zapach, owocowy, z nutą karmelu i wanilii jest silnie uzależniający :) intensywny, bardzo długo utrzymuje się na skórze.

Jest również wydajny - 300ml produktu starczy nam na dobrych kilka miesięcy.

Dłonie są po nim miękkie, nawilżone, pomaga w utrzymaniu zdrowego wyglądu skóry, jednak nie jest produktem na tyle silnie nawilżającym, by tylko na nim oprzeć swoją pielęgnację, jest jej świetnym uzupełnieniem.

Tłuścioch

Ładny zapach, dosc tłusta formuła. Nie wchłania sie do zera, przez co tłuścimy wszystko czego dotkniemy przez pewien czas.

Jest to cena ktora musimy zapłacić za mięciutkie raczki, bo krem nawilza dosc dobrze. Skora jest gładka i aksamitna w dotyku.

Nie używam jednak kremów ktore nie wchłaniają sie do zera, bo nie cierpie uczucia lepkości na dłoniach. Dlatego tez nie powrócę do niego :)

Glamorous w kremie

Ten krem do rąk to ziszczenie marzeń i snów.
Przepiękny, niepowtarzalny, hipnotyzujacy i trwały zapach zamknięty w opakowaniu z pompką.
Zużyłam 2 opakowania tego produktu i mam ochotę na więcej! Za każdym razem, gdy się kończy, czuję wielką potrzebę natychmiast kupić następny. Jest bardzo wydajny - celem pokrycia obu dłoni, wystarczy 1 pompka.
Uważam, że w widoczny sposób poprawił kondycję skóry moich dłoni, wygładził ją, podczas jego używania nie miałam problemu z przesuszoną czy pękającą skórą dłoni.
On jest uzależniający! Dodaje elegancji, kobiecości, a przy tym jest plasterkiem ochronnym dla dłoni.
Ten krem do rąk pozostawia dotychczas znane i używane kremy daleko, daleeeeko w tyle....

Jeśli raz spróbujesz, nie będziesz chciała używać żadnego innego kremu!

Boski zapach nawilżenie już nieco mniej ;)

Marka Indygo ma przepięknie pachnąca serie produktów do dłoni i ciała.
Nawilżenie jak na wymogi mojej suchej skory nie jest najlepsze wiec potrzebuje czegoś extra dla wzmocnienia dogłębnego nawilżenia
Mimo to ten produkt jest super, lubię go trzymać na biurku w pracy bo pompka ułatwia higieniczna aplikacje a sam krem wchłania sie szybko i nie pozostawia tłustego filtru jedynie delikatna przyjemna powłoczke.
Faktycznie daje uczucie domowego spa, moja manikiurzystka używa produktów indygo i zawsze kończy zabieg masażem dłoni z użyciem tego kremu.

Kobiecy zapach

Buteleczka z pompka zawiera 300 ml produktu, łatwo się aplikuje. Najbardziej zachwyca mnie zapach produktu, który długo się utrzymuje, zapach jest kobiecy, nie jest duszący. Krem świetnie się wchłania i nawilża dłonie już po pierwszym zastosowaniu widać nawilżenie, nie pozostawia tłustej warstwy.

najlepsze zapachy

Muszę przyznać, że marka INDIGO ma najpiękniejsze zapachy kremów do rąk jakie poznałam. Spotkałam je u mojej kosmetyczki, a później sama używałam w domu.
Zapachy te, chociaż trudno jednoznacznie określić ich nuty, są intensywne, ale nie nachalne. W moim odczuciu dają wrażenie mini spa w domu.
Jeśli chodzi o działanie kremów to nie ma tutaj takiego wow, że nagle skóra przestanie się przesuszać. Działanie jest krótkotrwałe. Co nie zmienia faktu, że chętnie sięgnę po kolejne zapachy.

Nie dla mnie

Fajnie nawilża dłonie, czuć ze jest na rękach ale nie są one tluste, jestem średnio zadowolona z zapachu - nie czuć karmelu a tylko czerwone owoce

Jakoś ten zapach mi nie przypadł

Cudowny zapach!

Krem posiadam w kompozycji zapachowej Raspberry love. Piękny owocowo słodki zapach. Konsystencja bardzo lekka szybko się wchłania nie powoduje uczucia lepkości. Szczerze nie rozumiem bardzo fenomenu tych kremów bo myśle że prócz pięknym zapachem nie powodują jakiś cudów na dłoniach. Krem nawilża bardzo delikatnie nie jest to jakaś regeneracja dłoni. Wydaje mi się on mocno przereklamowany ma fajne opakowanie z pompka i cudowne zapachy ale bardziej używam go właśnie dla zapachu niż dla nawilżenia. Krem jest bardzo wydajny.

Kupiony w: U konsultantki

Skuteczny

Krem poznałam w salonie manicure kiedy stanowił miłe zakończenie zabiegu w połączeniu z delikatnym masażem paluszków. Było to bardzo relaksujące, a dodatkowo skóra dłoni prezentowała się rewelacyjnie. Skusiłam się zatem na pełnowartościowy produkt o zapachu Matrioschka. Od razu zaznaczę, że pojemność jest ogromna. Opakowanie z praktyczną pompką. Właściwości preparat ma salonowe, każde użycie to miła dawka dobroci dla moich łapek. Jeden szkopuł tkwi w koncepcji produktu a mianowicie tym, że jego luksusowość ma iść w parze z silnym luksusowym zapachem. Producent pisze coś o olśniewającym zapachu. Dla mnie takie olśnienie to pewien problem (migreny) ale myślę że może to być atrakcyjny czynnik. Wszystkie zapachy serii są bardzo intensywne, raczej słodkie, choć przyznam, że ciekawe, w typie dobrych perfum. Właściwości kremu adekwatne do ceny.

Piękny i skuteczny

Krem jest cudowny. Schowany w pojemnym, schludnym opakowaniu pozwalającym na dozowanie niewielkich porcji produktu, pozwala na zużywanie tylko takiej ilości, jaka jest potrzebna- nie ma ryzyka, ze wyciśniemy za dużo, co pozwala nam zaoszczędzić krem na dłużej. Ma odpowiednia, ani za ciężka, ani za lekka konsystencje i przecudny zapach, który długo utrzymuje się na dłoniach i w powietrzu. Może wydawać się drogi- kosztuje 30zl i wzwyż, jednak jak przeliczymy sobie to na standardowa ilość 100ml już nie taki diabeł straszny, a uważam, ze w ten produkt warto zainwestować każda złotówkę, bo działa rewelacyjnie i równie dobrze się prezentuje na półce.