Indigo Nails Lab, Professional Wellness Home Spa, Richness, Matrioshka Hand Cream (Krem do rąk)

Kochasz kosmetyki, które sprawiają, że Twoja skóra jest zadbana i gładka? A będzie jeszcze lepiej, gdy dodatkowo rozpieszczą Cię olśniewającym zapachem – tak jak krem do rąk Matrioshka! Ekonomiczne opakowanie o pojemności 300 ml może zagościć na stałe w Twojej łazience!

Sensualne aromaty to Twoja bajka? W takim razie Matrioshka na pewno spodoba Ci się od pierwszego użycia. Słodkie nuty karmelu i wanilii przełamane zostały aromatem czerwonych owoców. Efekt takiego połączenia to ciepły, romantyczny i bardzo zmysłowy zapach – idealny dla szykownych kobiet na każdą porę roku!

Unikalna formuła perfumowanych kremów do rąk Indigo oparta jest na dobroczynnych właściwościach skrupulatnie dobranych składników, które naturalnie pracują nad wyglądem i kondycją Twojej skóry. Sprawdź sama, jaką moc mają zawarte w naszych produktach D-panthenol, masło shea czy olej słonecznikowy. Niech rozpieszczą Twoje dłonie, nadając im niesamowitą gładkość!

z pompką, w butelce
krem
>250ml
Skóra
normalna
kremy do rąk
nawilżające, wygładzające

Indigo matrioshka

Co mnie przekonało do tego produktu? Przede wszystkim obłedny zapach, mam wrażenie że to nie krem do rąk a perfumy w kremie :). Bardzo lubię lakiery hybrydowe firmy Indygo szczególnie odcienie czerwieni, kiedy manicurzystka posmarowała mi dłonie tym kremem byłam już zakochana. Opakowanie ma pojemność aż 300 ml , bardzo wygodną pompkę do dozowania produktu, krem bardzo dobrze nawilża dłonie i ogromną zaletą jest szybkie jego wchłanianie. Mam nadzieję że kolejne kremy będą tak doskonałe jak Matrioshka. Obecnie planuję zakup rasperry love.b

Hit ponadczasowy!!

Ten krem jest najlepszy na świecie. Mocno nawilża i regeneruje sucha skórę na dłoniach jak również wzmacnia paznokcie. Przepięknie pachnie i dość szybko się wchłania.

Szkoda tylko że nie jest łatwiej dostępny.

Ale polecam jak najbardziej <3

Świetne działanie

Krem kupiłam dość dawno i mimo codziennego użytkowania jest go ponad połowa, także jest bardzo wydajny! Bardzo dobrze nawilża, wygładza, poprawia koloryt i kondycje skóry. Jedynym mankamentem jest to, że pozostawia cienką, tłustą warstwę, która niektórym może przeszkadzać, dla mnie nie stanowiło to problemu, ponieważ warstwa była cieniutka i nie przeszkadzała mi w wykonywaniu prac jedynie czułam dobrze nawilżone dłonie. Jeżeli chodzi o zapach, to jest przepiękny! Produkt ma wygodną pompkę, która ułatwia aplikacje.

Zapach petarda!

Mam już go ponad pół roku i końca nie widać. Jest bardzo wydajny, obłędnie pachnie i naprawdę doskonale nawilża dłonie. Czuć, że skórę pokrywa filtr, ale nie jest na tyle tłusty by przeszkadzać w codziennych obowiązkach.

Indigo - HIT !!

Uwielbiam całą sobą :) Świetne kremy do rąk, piękne perfumowane zapachy i długotrwały efekt. Jak używam w pracy, to wszyscy myślą, że to zapach perfumu, dziwią się, że kem do rąk może posiadać tak piękny zapach.
Ponadto doskonałe nawilżenie moich dłoni, zimą, latem, każdą porą roku. Uwielbiam również nakładać go na stopy, bardzo dobrze nawilża. Dodatkowo wygodna butelka z pompką, przez co produkt jest bardzo wydajny.

Wykorzystała: kilka próbek

Zapach intryguje!

Dostałam próbkę tego produktu i coś co najbardziej mnie zaintrygowało to zapach. Zanim znalazłam jakie nuty się tu znajdują to nieźle się nagłowiłam. Jest dosyć słodki, subtelny, delikatny i kobiecy. Połączenie czerwonych owoców, karmelu, wanilii jest cudowny i wcale nie przesadzony.

Działanie - Krem jest dosyć bogaty, nawilżenie jest mocne, wchłania się stosunkowo wolno, fajnie działa nałożony grubszą warstwą przed spaniem. Zostawia po sobie warstwę, ale nie jest to taka lepiąca, uciążliwa warstwa.

Poza stosowaniem jako klasyczny krem, bardzo lubię też nakładać go na skórki zamiast oliwki. Świetnie je zmiękcza, nawilża i sprawia, że wyglądają na zdrowe i zadbane.

Pełnowymiarowe opakowanie mogę ocenić tylko z wyglądu i design bardzo mi się podoba.