Shelley, Thai Silk Perefumed Body Spray (Dezodorant perfumowany)

Shelley, Thai Silk Perefumed Body Spray (Dezodorant perfumowany)

To produkt idealny do damskiej torebki. 75 ml perfumowanego dezodorantu możemy mieć zawsze przy sobie. Kosmetyk nie ma właściwości antyperspiracyjnych, natomiast doskonale odświeża i nadaje skórze cudowny zapach. Występuje w 6 wariantach zapachowych.

dezodoranty zapachowe
zapachowe
zapachowa
w sprayu

Całe opakowanie w 4 dni?

Posiadam wersję fioletow, czyli tranquility. Za produkt zapłaciłam 3,20 zł. Zpach jest przeciętnie słodki i raczej delikatny. Jak napisałam zużyłam go w 4 dni - jest bardzo niewydajny. Zapach utrzymuje się minutę. Kosmetyk można dostać w małych sklepikach.

Używam tego produktu od: 4 dni
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Niepotrzebne piskadło

Dostępne w kioskach, sklepach spożywczych itp.;)
:)zapach memories- ładny, trochę mleczny, delikatny, podobny do eternal magic z avon-u tylko, że bez tak mocnej nuty irysowej
:(zapach bliss (różowy) okropny nachalny, wręcz trująco chemiczny, proszkowy... Nie polecam! Podobno to nagietek, ale nagietek np., w ziaji ślicznie pachnie...
Dezodoranty nic nie robią, szybko się kończą, szybko wietrzeją... Tylko chyba cena kusi;)

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Dawno, dawno temu...

Dostałam go w prezencie będąc jedenastolatką. Miałam dezodorant fioletowy, nie pamiętam dobrze czym konkretnie pachniał, ale wiem, że zapach mi się bardzo podobał-był słodki, ale łagodny. Idealny. Wytrzymał sporo czasu zajmując zaszczytne miejsce na mojej półce-w końcu był to mój pierwszy dezodorant, a jak wiadomo-dziewczynki, które już powoli wchodzą na szczeble dorosłości bardzo lubią wszelkie kosmetyki-wtedy czują się taki dorosłe;)
Wiem, że kiedyś ten dezodorant znajdę i kupię, bo zapach był taaaki śliczny.
Tak ogółem to można go jeszcze gdzieś kupić?:)

Używam tego produktu od: oj, kiedy to było:)
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Ładny, ale krótko trzyma

Miałam każdy wariant zapachowy z tej serii.

PLUSY
- zdecydowanym plusem jest cena
- małe opakowanie wszędzie się zmieści
- ładne zapachy

MINUSY
- niestety zapachy są krótkotrwałe, przez co produkt traci również na wydajności
- brak właściwości antyperspiracyjnych

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: sześć

memories ^

Zgadzam sie z opisem. Produkt ten nie ma żadnych właściwości antyperspirancyjnych, ale posiada ładny zapach ( mam zapach memories) i dziala odswieżająco :) idealny do torebki czy do plecaka w szkole po wf jak najbardziej :)

Używam tego produktu od:niedawna