Odświeżający, inspirowany naturą zapachu grejpfruta oraz trawy cytrynowej oraz lekkie uczucie orzeźwienia pod pachami. Teraz możesz poczuć świeżość i czystość przez cały dzień. 24 godzinna ochrona.

ochronne, zapachowe
antyperspiranty
zapachowa
w kulce

Średniak

Antyperspirant jest delikatny i nie podrażnia. Może budzić nieco ubrania kiedy np zakładamy bluzkę zaraz po aplikacji. Podczas zakupu, zapach wydawał mi się świeży i przyjemny, jednak po zetknięciu ze skórą strasznie mnie drażni. Jeśli chodzi o ochronę przed potem to jest taka sobie. Kulka raczej nie sprawdzi się podczas upałów, u osób bardzo aktywnych lub u tych którzy mają większe problemy z potliwością. W tak zwane leniwe dni antyperspirant był w porządku. No może poza tym zapachem...

Skuteczny

Antyperspirant w kulce w plastikowym opakowaniu. Charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem takim cytrusowym - orzeźwiajacym.

Antyperspirant nie brudzi, nie zostawia śladów. Jedt skuteczny, dobrze chroni przed potem zarówno na codzień jak i podczas wysiłku fizycznego.

Nie jest to mój faworyt ale daje rady to trzeba mu przyznać.

Energiczny zapach

Lubię produkty Dove, więc z chęcią próbuję różnych ich wariantów. Antyperspiranty w kulce tej marki dobrze się u mnie spisują. Z chęcią więc sięgam po różne zapachy

Ich niewątpliwą zaletą jest długotrwała ochrona przed potem. Po aplikacji wystarczy odczekać kilka minut aż produkt się wchłonie i można cieszyć się świeżością przez cały dzień.

Zapach Fresh Energise jest przyjemnie owocowy. Lubię używać go przed treningiem.

Nie, dziękuję.

Ja: Do antyperspirantów i dezodorantów nie przywiązuje się zbytnio. Nie mam swojego ulubionego kosmetyku w tej kategorii. Dużo testuje i sprawdzam. Nie pocę się dużo, więc nie jestem zbyt wymagająca jeżeli chodzi o dobór antyperspirantu/dezodorantu.

Oczekiwania: Dobra ochrona przed potem, ładny zapach, brak białych śladów na czarnych ubraniach.

Opakowanie: Plastikowe, solidne. Odwrócone, by móc wydobyć jak najwięcej produktu. W środku aplikator typu kula, czasem się zacina. Opakowanie się nie niszczy i nie psuje wrzucone luzem do torebki. Z zewnątrz charakterystyczna dla marki szata graficzna. Minimalistyczna, przyjemna dla oka.

Wrażenia: Antyperspirant ma ciekawy zapach, delikatny, ale dość długo utrzymuje się na skórze po użyciu. Jest odświeżający, idealny na lato. Kulka dozuje idealną ilość kosmetyku, dobrze się nakłada i rozprowadza. Nie brudzi czarnych ubrań na biało, niestety nie jest tak dobry by nie zostawiać żółtych plam na białych ubraniach. Nie jestem osobą która poci się mocno, a ten antyperspirant niestety nie działa zbyt dobrze. Nie hamuje wydzielania potu, maskuje tylko nieprzyjemny zapach zatem działa bardziej jak dezodorant. W zwykły dzień działa jakiś czas, ale trzeba powtórzyć aplikację kosmetyku. W dzień upalny czy aktywny kompletnie sobie nie radzi. Zatem obietnice o 48 godzinnej ochronie można sobie wsadzić między bajki. Podczas stosowania mnie nie podrażniał, ale niestety gdzieś po ponad połowie opakowania zaczął uczulać. Skóra była zaczerwieniona i swędząca. Odstawiłam go, wróciłam po jakimś czasie i historia się powtórzyła. Niestety jest to dość powszechne w przypadku antyperspirantów Dove. Na pewno plusem tego produktu jest zapach, dostępność i niewygórowana cena kosmetyku. Ja na pewno nie wrócę do tego kosmetyku.

Lubię

Po przejściu przez różne dezodoranty (w spreju, sztyfcie, różnych firm) uważam, że Dove najlepiej mi pasuje. Jest łagodny dla skóry, nie podrażnia jej, nie uczula, pozostawia lekko nawilża, ale po chwili wchłania się i nie pozostawia na ubraniu mokrych plam. Nie wywołuje zżółknienia białych podkoszulków, i wybielania czarnych.
Pot w codziennych warunkach maskuje całkiem ok, przy dużym wysiłku już niekoniecznie.
Seria Go Fresh ma świetną gamę zapachową, idealną na lato. Cytrynowa jest świeża, ożywcza, ale nie utrzymuje się zbyt długo. Jednak ciężko go znaleźć w lokalnych drogeriach....
Lubię Dove także za różnorodność zapachów, dzięki czemu nie nudzą mi się ich dezodoranty.
Nie za bardzo mogę się przyczepić do tego produktu, bo moje oczekiwania i wymagania spełnia, aczkolwiek wiem, że są jeszcze bardziej skuteczne dezodoranty, tylko w wyższych cenach.

Dobry produkt

Dove, Go Fresh Energise (Antyperspirant w kulce o zapachu grejpfruta i trawy cytrynowej) kupiłam podczas promocji, skuszona niewielką ceną.Ma on świeży delikatny zapach, który utrzymuje się bardzo długo, nie podrażnia skóry,Antyperspirant ten także nie brudzi ubrań co jest wielkim plusem. Jest też bardzo wydajny. Z pewnością zostanie ze mna na dłużej. Polecam

Fajny produkt

O MNIE
Jestem aktywną osobą i lubię być w ruchu. Dlatego od mojego antyperspirantu wymagam dość dużo.

WARUNKI TESTU
Antyperspirantu używam po każdej kąpieli i w trakcie dnia przed czynnościami, przy których wiem, że mogą wywoływać wzmożone pocenie. I oczywiście latem używam go częściej.

O KOSMETYKU
Produkt zakupiłam w Rossmann w promocji 2+2 zł.

W opakowaniu jest 50 ml produktu. Opakowanie to plastikowa buteleczka / tubka z aplikatorem w formie kulki. Jest to białe opakowanie z grafiką charakterystyczną dla Dove. Tubka łatwo się otwiera i zamyka. Dzięki ustawieniu tubki na koreczku mamy łatwy dostęp do produktu i nic nie pozostaje w opakowaniu. Na opakowaniu znajduje się rozkładana naklejka z krótkim opisem w języku polskim i innych językach, spis składników oraz informacja że produkt zachowa swoje właściwości przez 24 miesiące od momentu otwarcia. Na koreczku znajdziemy numer serii produktu. Podczas aplikacji na koreczku nie zostaje nieładny osad, co jest dużym plusem.

Produkt:
Produkt jest w formie kremowej. Bardzo dobrze się rozprowadza dzięki czemu nie ma problemów z nazbyt dużą ilością produktu. Jest naprawdę wydajny.
Zapach jest świeży, przyjemny, nie duszący. Wyczuwalne są cytrusowe nuty.
Kosmetyk jest biały. Na skórze i na ubraniach nie zostawia śladów.

JAK STOSUJE
Po kąpieli nakładam produkt na osuszoną skórę i czekam chwilę zanim się ubiorę.

DZIAŁANIE I EFEKTY
Produkt sprawdza się u mnie naprawdę dobrze. Kiedy rano użyję antyperspirantu to spokojnie do godzin popołudniowych pozwala mi on na zachowanie świeżości. Nawet w chwilach większego wysiłku czuć, że spełnia swoje zadanie 

PORÓWNANIE DO INNYCH KOSMETYKÓW
Lubię go za zapach i trwałość, ale ostatnio ciężko mi go kupić, więc szukam czegoś nowego.

Zużyłam kilka opakowań tego kosmetyku, wracam do niego co jakiś czas, w wersji z kulką albo w sprayu.
Antyperspirant ładnie pachnie, jest wydajny ( wystarczył mi na 2 miesiące używania) oraz całkiem porządnie chroni przez potem i brzydkim zapachem. Nie mam ogromnego problemu z potliwością, ale staram się być aktywna w ciągu dnia, poza tym ćwiczę 3-4 razy w tygodniu, więc potrzebuję kosmetyku, który będzie dobrze chronił i ten kosmetyk zapewniał mi tę ochronę.

Ideał

Mogłabym ocenić praktycznie każdy zapach, bo testowałam różne i każdy ma jak dla mnie te same (zbawienne) właściwości. Zapach kwestia gustu, mi się podoba każdy oprócz klasycznego. Używam od lat i po wielu przykrych próbach zmiany dezodorantu, zostaję przy swoim ulubionym Dove. Zaznaczam, że nie mam problemów z nadpotliwością. Uprawiam sport, ale nawet gdy się spocę to ten antyperspirant dalej chroni przed przykrym zapachem.

nigdy więcej...

Sądziłam, że po "Dove, Go Fresh, Antyperspirant w kulce o zapachu ogórka i zielonej herbaty" nie trafię na nic gorszego / bardziej śmierdzącego - jakże się myliłam.
Wersja "cytrusowa" to jeden z największych koszmarów kosmetycznych ostatnich lat.

Dobry produkt

Jako fanka cytrusów nie mogłam przejść obojętnie obok tego produktu. Markę Dove lubię i często kupuję jej produkty, które są naprawdę dobrej jakości i w korzystnej cenie. Połączenie cytrusów i trawy cytrynowej to jedno z moich ulubionych, szczególnie w produktach do pielęgnacji ciała.

OPAKOWANIE

Charakterystyczne dla marki Dove, o prostej kolorystyce i pięknej grafice. Przeważa biel oraz różne odcienie żółtego z zielenią. Dół opakowania jest właśnie żółty, zatyczka biała z piękną grafiką przedstawiającą cytrynę oraz źdźbła trawy cytrynowej ułożone w fantazyjny sposób. Całość prezentuje się bardzo ładnie i schludnie. Dezodoranr typu roll-on to jeden z moich ulubionych rodzajów. Tutaj kulka dozuje odpowiednią ilość produktu, nie zacina się aż do końca użytkowania.

DEZODORANT

Ma wspaniały świeży i odprężający zapach, który idealnie pobudza do rozpoczęcia nowego dnia. Wyraźnie wyczuwamy cytrynę z domieszką trawy cytrynowej, zapach przeważa na korzyść cytrusów. Po aplikacji trzeba chwilę odczekać aż dezodorant się wchłonie. Dezodorant bardzo dobrze chroni przed poceniem, choć używam go w okresie zimowym. Nie wiem jak sprawdziłby się w okresie letnim. Dzięki temu, że zawiera ¼ kremu nawilżającego, jest delikatny dla skóry i ją pielęgnuje. Nie brudzi ubrań, co dla mnie ważne, bo nie ma nic gorszego jak białe ślady na czarnych ubraniach, często nie do usunięcia. Produkt jest wydajny, kupić go można wszędzie w korzystnej cenie.

PLUSY:
+ piękny zapach
+ ochrona i nawilżenie w jednym
+ nie brudzi ubrań
+ wydajny
+ w korzystnej cenie
+ ma ładne opakowanie

Ekstra, na prawdę działa

Bardzo skuteczny antyperspirant, mój ulubiony, mam już 4 opakowanie. Nigdy mnie nie zawiódł, pięknie pachnie, nie podrażnia skóry. Nie brudzi ubrań, nie zostawia śladów na czarnych ubraniach. Świetny, polecam.