Calaya, Ryżowa maska-peeling do twarzy z orkiszem bio, ogórkiem i...

Calaya, Ryżowa maska-peeling do twarzy z orkiszem bio, ogórkiem i...

Dlaczego Ryżowa maska-peeling do twarzy z orkiszem bio, ogórkiem i...to rozwiązanie Twoich problemów?
Orkisz bio łagodzi zaczerwienia i koi cerę. Puder ryżowy delikatnie złuszcza, nie podrażniający przy tym nawet bardzo wrażliwej skóry. Ekstrakt z ogórka przynosi ulgę, przywraca blask, nawilża.
Jak to działa?
Ryżowa maska-peeling do twarzy z orkiszem bio, ogórkiem i... jest bazą do przygotowania maski lub peelingu do twarzy. Dodaj ulubiony olej lub hydrolat i ciesz się zabiegiem domowego spa w zaciszu własnego domu :)
Kto polubi ten produkt?
Każdy, komu dokucza cera naczynkowa i szuka ukojenia.
Każdy, kto tęskni za uczuciem czystej cery bez ściągnięcia, czy podrażnienia.
Każdy, komu zależy na gładkiej skórze, ale nie lubi silnie abrazyjnych peelingów.
Wegański, Nie testowany na zwierzętach, 100% naturalny.
Bez sztucznych barwników, Bez składników GMO, Bez silikonów, Bez pochodnych ropy naftowej, Bez parafiny, Bez parabenów, Bez konserwantów, Bez alkoholu, Bez SLS, Bez PEG-ów.

w saszetce
drobnoziarniste
mechaniczne
naczynkowa
rozświetlające, oczyszczające, wygładzające
bez alkoholu, bezzapachowa, oil – free / nietłusta, bez parabenów

Moja naczynkowa skóra lubi to!

Peeling-maskę wrzuciłam do koszyka podczas ostatnich zakupów w internetowym sklepie Calaya. Szczerze mówiąc, wypróbowałam setki peelingów i zawsze było coś nie tak, albo nie działał wcale, albo działał zbyt mocno. Tym razem nie na stawiałam się na nic, stwierdziłam, że jeżeli nie nada się na twarz to zużyję go na ciało, cena nie jest pozwalająca więc spróbować można :) Peeling-maska przychodzi w porządnej saszetce, jest to proszek z mąki ryżowej i dodatków. Mój sposób to łączenie odrobiny produktu ze sprawdzoną pianką do mycia twarzy, nakładam powstały twór na twarz i delikatnie masuję. Podczas masażu czuć, że zluszczamy naskórek i w pewnym momencie wystraszyłam się, że po umyciu twarz będzie cała czerwona. Na szczęście efekt bardzo mi się spodobał, cera jest rozświetlona - promienna, wyraźnie oczyszczona i wygładzona. Nie ma żadnych czerwonych plam jak po innych mechanicznych peelingach. Producent opisuje wielorakie użycie produktu, jako peeling, maskę czy pastę łagodnie oczyszczającą także każdy znajdzie zastosowanie odpowiednie dla sidbie. Myślę, że fanatyczki naturalnej pielęgnacji będą nim zachwycone :) Ja ze swojej strony mogę szczerze polecić produkt do stosowania jako peeling raz w tygodniu.