Ziaja, Med, Nawilżający płyn do higieny intymnej

Ziaja, Med, Nawilżający płyn do higieny intymnej

Receptura oparta na kwasie mlekowym. Intensywnie nawilża i wpływa osłaniająco na śluzówkę. Wzmacnia naturalną florę bakteryjną. Zapobiega podrażnieniom oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji. Bez zapachu.

równowaga flory bakteryjnej, nawilżające, ochronne
płyny
bezzapachowa
z pompką
płyn
wrażliwa

Świetny!

Miałam łagodzący płyn z tej serii i dla odmiany kupiłam nawilżający - nie zawiodłam się. To naprawdę kapitalny produkt. Jest stosunkowo tani. Bardzo wydajny, już niewielka ilość wystarczy. Ma kremową konsystencję i przyjemny zapach. Opakowanie nieduże co prawda ale za to doskonałe do spakowania np. na wyjazd. Buteleczka jest poręczna i dobrze leży w dłoni. Załączona pompka jest wg mnie naprawdę doskonałym rozwiązaniem, przy delikatnym naciśnięciu dozuje odrobinkę płynu, a przy mocniejszym większą ilość, przez to możemy same dostosować ile płynu chcemy wycisnąć jednorazowo.
Płyn jest naprawdę dobry. Łagodzi stany zapalne, nawilża śluzówkę. Myje i jednocześnie dba o okolice intymne. Pozostawia uczucie świeżości i komfortu. Ma przede wszystkim działanie profilaktyczne ze względu na swój skład.
Szczerze polecam.
Ja kupiłam w sklepie firmowym Ziaja, ale widziałam ten płyn także w aptekach, zatem nie ma problemu z dostępnością.

Trafił w me gusta

Na płynach do higieny intymnej z Ziaji nie zawiodłam się nigdy. Po wypróbowaniu łagodzącego z tej serii Med sięgnęłam również po wersję nawilżającą.

Może jestem jakaś dziwna, ale nie zauważyłam żadnej różnicy pomiędzy tymi dwoma płynami - ani w działaniu, ani w konsystencji. Nawet w zapachu. Niemniej zarówno tamten jak i ten sprawdziły się u mnie świetnie, poprawiły poziom nawilżenia, złagodziły różne podrażnienia, jakie pojawiają się w okolicach intymnych.

Jestem ogromnie na tak, bo te płyny - zwłaszcza z serii Med to perełka za grosze. Nie ustępują aptecznym produktom za 20-30 złotych.

super jest :)

+ cena
+ wygodne opakowanie z pompką
+ idealna konsystencja, płyn dobrze się pieni i jest wydajny ;)
+ dobrze oczyszcza i daje uczucie świeżości
+ nawilża
+ łagodzi podrażnienia, zero pieczenia

Ten płyn do higieny intymnej nie ma żadnych wad, robi to co powinien. Skóra okolic intymnych jest nawilżona, ukojona i dobrze odświeżona :) nie występuje uczucie ściągnięcia czy dyskomfort wywołany swędzeniem i pieczeniem - zero uczulenia. Zakupiłam go na doz.pl za 6.99 :)

Znam tylko jeden.

Nie miałam nawet pojęcia o tym, że Ziaja Med wypuściła więcej płynów do higieny intymnej na rynek. Znam tylko ten.

Cechy:
- bezbarwny żel o dość gęstej konsystencji
- teoretycznie bezzapachowy, ale pachnie jak większość produktów tego typu, specyficznie, medycznie
- skutecznie myje
- jest delikatny
- co prawda nie nawilża, ale nie przesusza miejsc okolic intymnych
- łagodzi podrażnienia
- odświeża
- dobry także do porannego mycia twarzy
- posiada popmkę
- atrakcyjną cenę
- dobry skład
- znacznie lepszy niż płyny do higieny intymnej Ziaja

Fajny płyn

Bardzo nie lubię, gdy moderatorzy usuwają moje recenzje i jeszcze bezczelnie piszą, że to ja je usunęłam. Tak się nie robi. Piszę swoje recenzje m.in. po to, by po czasie do nich zaglądać i sprawdzać, co napisałam. Bo kupuję mnóstwo kosmetyków i po czasie czasem zapominam, czy mi odpowiadały, czy nie. I sprawdzam, co pisałam w przeszłości , bo wtedy wiem, czy kosmetyk mam znów kupić czy nie. Nie każdy kosmetyk używany się pamięta.
Akurat ten pamiętam:) żel fajny, nie podrażniał. Był wydajny. Czy nawilżał? Nie wydaje mi się. Na pewno nie wysuszał :) Opakowanie wygodne, z pompką. Cena w normie.

Chyba najlepszy

Nawilżający płyn do higieny intymnej Ziaja Med, kupiłam bo polecił mi go ginekolog, kiedy byłam w ciąży. Pokochałam go od razu. Konsystencja jest dla mnie idealna, żel jest wydajny. Plus za higieniczne opakowanie z pompką. Żel daje uczucie czystości i świeżości przez cały dzień.

Ilość zużytych opakowań: około 6

bliźniak Łagodzącego

plusy:
+ podoba mi się składowo *
+ bezpieczny dla mnie alergika
+ bez środków zapachowych **
+ w formie bezbarwnego żelu
+ pomocny przy wszelkich dyskomfortach
+ skutecznie myje nie wysuszając przy tym
+ bezpieczny nawet przy podrażnieniach i otarciach
+ higieniczna pompka
+ przyjazna cena
+ produkt wydajny
+ dostepny w aptekach
+ częste i atrakcyjne promocje

* często wybieram myjadła do hig intymnej które zawierają glicerynę, gdyz jest ona środkiem grzybobójczym dla komórek drożdzaków jesli takowe siedzą na skórze
** bezzapachowy czyli, że w składzie nie ma substancji zapachowych (czyli dodatkowych podrażniaczy), a to z kolei oznacza, że produkt nie zostawia na skórze/błonie śluzowej żadnego zapachu. Myje czyli odświeża dzięki temu, okolice intymne są czyste, a nie naperfumowane. Sam kosmetyk posiada zapach składników uzytych do jego produkcji, najwazniejsze jednak jest dla mnie to, ze na ciele nie zostawia zapachu

Minusowym ułamkiem jest nieprzezroczysta butelka, osobiście wolę widzieć ubytek preparatu.

Nalepszy z testowanych (od AA Intymna Pro, i AA Intymna Help). Nigdy ale to nigdy nie kupię Testowanego Na Zwierzętach Lactacydu, który jest najchemiczniejszy z nich wszystkich do tego barwiony i perfumowany !!!

Bliźniaki Ziaji (łagodzący i nawilżający) Mimo wszystko czuję, że gdzieś jest KWC i ten żel mimo, że idealny może mieć lepszego zastępcę

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: ¼ opakowania

Najlepszy z serii Ziaja-Intima

Mam oba - Kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym w opakowaniu ekonomicznym i Nawilżający płyn do higieny intymnej - MED.
Produkty różnią się diametralnie - wielkością, trwałością opakowaniem, zawartością, aprobatą ECOCERT, skutkiem leczniczym/ stopniem ochrony.

"Higiena intymna

Ziaja med do pielęgnacji intymnej to preparaty:
niezbędne – do prawidłowej codziennej higieny przeznaczone dla kobiet w każdym wieku,
rozpoznawalne – zawierają kwas mlekowy (naturalnie wytwarzany przez fizjologiczną florę bakteryjną),
skuteczne i bezpieczne – poparte badaniami w Instytucie Położnictwa i Chorób Kobiecych Akademii Medycznej w Gdańsku.
nie zawierają mydła, barwników i substancji zapachowych.
Preparaty dostępne również w formie chusteczek do higieny intymnej wygodnych do stosowania, w szczególności podczas podróży, na wakacjach, podczas korzystania z publicznych toalet."

+opiniowany tu produkt ma wszystkie składniki ekologiczne, zaaprobowane przez międzynarodową organizację certyfikującą ECOCERT ( założona we Francji w 1991 roku. Swoje działania skupia przede wszystkim na potwierdzaniu organicznego pochodzenia żywności i produktów spożywczych; posiada też wieloletnie doświadczenie w certyfikacji naturalnych i organicznych kosmetyków, detergentów, perfum i tekstyliów. Zasięg działania ECOCERT sięga ponad 80 krajów na całym świecie).

+ph fizjologiczne

+ nie zawiera mydeł i barwników

+testowany klinicznie, więc farmaceutyk dostępny głównie ( nie wiem, czy nie tylko) w aptekach

+ bezzapachowy i hipoalergiczny
______________

Substancje aktywne
witamina surfaktantów, Prowitamina B5 (D-panthenol), Kwas mlekowy, Alga Porphyra umbilicalis (Alga Nori)

Polecam szczególnie osobom, mającym problemy z "dołami".

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Przyzwoity

Jestem już w wieku, gdy potrzebuje się czasem nawilżyć "te miejsca". :-) Próbowałam wcześniej żeli i płynów innych firm, ale nie byłam zachwycona. Ten spodobał mi się z początku faktem, że jest bezzapachowy, bo jestem alergiczką uczuloną na wiele zapachów. Potem trochę mi to zaczęlo przeszkadzać, ale tak czy inaczej, nie w zapachu rzecz. Płyn bardzo długo mi służył, natomiast po kilku miesiącach zaczęłam odczuwać podrażnienie i swędzenie. Nie mogę powiedzieć na 100 proc,. że to wina płynu, a nie powodujących swędzenie innych przyczyn (chorobowych), ale kiedy zmieniłam go na inny płyn Ziaji - oliwkowy, który niedawno się pokazał, podrażnienia się skończyły.
Reasumując: alergiczki na pewno mogą go wypróbować - a reszta, to rzecz indywidualna. :-)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam dokładnie, ale na pewno 3-4

Bardzo dobry płyn. Niby bez zapachu, ale jakiś tam zapaszek ma. Naprawdę daje uczucie świeżości i czystości. Nawilża. Nie pozostawia uczucia wysuszenia.
Wygodne opakowanie z pompką, estetyczna i czytelna butelka. Konsystencja nie za gęsta, nie za rzadka. Mi jak najbardziej pasuje :)

Dobry

Żel jest tani i wydajny. Nie powoduje podrażnienia skóry i uczucia pieczenia. Już jego niewielka ilość wystarczy, aby umyć nim okolice intymne. Nie pieni się nadmiernie jak niektóre preparaty tego typu. Ogólnie jestem z niego zadowolona, ale jak narazie żaden produkt do pielęgnacji higieny intymnej nie wywarł na mnie większego wrażenia.

Kiepski według mnie

Dla mnie ten płyn do higieny intymnej wcale nie jest zadowalający.
Zalety: tylko cena i opakowanie z pompką .

Co do minusów:
ten płyn ma jakiś dziwny brzydki zapach...teoretycznie jest bezzapachowy a w praktyce ten zapach jest.
Nie odświeża na długo, w trakcie używania złapałam infekcję, a przecież dbam o higienę i ten płyn powinien mnie ochronić przed infekcją ;(
Mam też wrażenie lekkiego pieczenia po każdym myciu :(
Odejmuje gwiazdkę za zbyt rzadką konsystencję - to najbardziej niewydajny produkt do hig. intymnej jaki miałam !

Brak po nim uczucia odświeżenia i czystości
-więcej nie kupię !