Valera, Suszarka Silent 2200W Super Ionic

Valera, Suszarka Silent 2200W Super Ionic

Półprofesjonalna suszarka o dużej mocy i ograniczonym poziomie hałasu.
Generator jonów ujemnych daje efekt balsamu do włosów - są one nawilżone, nie elektryzują się i łatwiej rozczesują.
Dane techniczne:
- moc: 2200W
- wyjątkowo cicha - ogranicza poziom hałasu do 72 db
- 6 kombinacji temperatury i nawiewu dzięki dwóm przełącznikom - 2 poziomy nawiewu i
3 poziomy temperatury, w tym nawiew zimnego powietrza

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

bardzo dobra

Suszarka jest bardzo dobra. Szybko suszy włosy. Na pierwszym biegu suszę włosy w kilka minut ( mam cienkie, ale długie i po umyciu zostawiam na jakieś pół godziny, żeby podeschły) Gwiazdkę odejmuję za to, że miała być cicha, a jest w sumie taka jak mój stary Grundig ( choć żeby być sprawiedliwą tam też był opis, że jest cicha). W każdym razie nie jest jakaś strasznie głośna ani cicha. Jest po prostu średnio głośna. Jeśli ktoś chce ją kupić tylko z tego powodu ( jak ja) to dobrze żeby sprawdził to w sklepie. Nie jest ciężka. Jest bardzo porządnie wykonana. Bardzo lubię nią suszyć włosy.
Zaznaczyłam, że nie wiem czy ją kupię ponownie, bo nie wiem czy będzie taka potrzeba.