Philips, Prestige, Suszarka z technologią SenseIQ i 3 nasadkami BHD827/00

Philips, Prestige, Suszarka z technologią SenseIQ i 3 nasadkami BHD827/00

Cena 1 300,00 zł

Spersonalizowane funkcje suszenia
Odczytuje temperaturę włosów- Cyfrowy czujnik podczerwieni nieustannie odczytuje temperaturę włosów, aby zapobiec ich przegrzaniu. Podczas gdy inne suszarki mierzą tylko temperaturę strumienia powietrza, suszarka Philips z technologią SenseIQ mierzy temperaturę włosów. Czujnik jest bardzo precyzyjny i rozpoznaje nawet najmniejszą zmianę, zapewniając spersonalizowaną ochronę włosów.
Dostosowuje wydajność suszenia Inteligentny mikroprocesor to mózg suszarki SenseIQ. Analizuje on i dostosowuje temperaturę strumienia powietrza ponad 12 tysięcy razy podczas sesji suszenia
Wyjątkowa pielęgnacja włosów.
Odprężająca funkcja masażu skóry głowy
Wibrująca nasadka do masażu skóry głowy stymuluje przepływ składników odżywczych do włosów. Po podłączeniu nasadki automatycznie wybierany jest tryb masażu skóry głowy. Miękkie, wibrujące ząbki oraz delikatne nagrzewanie stymulują krążenie krwi, które dostarcza skórze tlen i składniki odżywcze przyczyniające się do poprawy zdrowia włosów. Taki masaż odpręża też skórę głowy.
Dyfuzor zwiększający objętość włosów
Nasadka dyfuzora pozwala uzyskać maksymalną objętość, gęstość i sprężystość loków. Po podłączeniu nasadki automatycznie wybierany jest tryb loków. Wypustki dyfuzora o specjalnej fakturze rozpraszają strumień powietrza na włosach, dzięki czemu zwiększają ich objętość i eliminują puszenie. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, dyfuzor należy trzymać blisko skóry głowy, przy cebulkach włosów.
Pielęgnacja jonowa
Natychmiast uwalnia 2 razy więcej jonów, dzięki czemu zapewnia gładkie i lśniące włosy. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i skóry głowy oraz wygładzają łuski włosowe, nadając fryzurze gładkość i połysk.

Zastosowanie

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Ulubiona

Po przetestowaniu kilku suszarek w końcu trafiłam na tą i zdecydowanie przy niej zostanę!
Suszenie włosów kręconych zawsze było mega wyzwaniem, zwłaszcza jeśli chodzi o czas suszenia. Przy poprzednich suszarkach czas suszenia wynosił nawet pół godziny co przy myciu głowy co dwa dnia było mega męczące.
Suszarka Philips zdecydowanie szybciej radzi sobie z moimi włosami za co najbardziej ją polubiłam. Oprócz tego mega atutem jest automatyczne dopasowanie temperatury do włosów. Do tego wiele trybów suszenia i poręczność.

Suszarka posiada też trzy wymienne końcówki (koncentrator, dyfuzor i masażer skóry głowy). Wszystkie trzy świetnie mi się sprawdzają i z przyjemnością z nich korzystam. Dyfuzor jest odpowiedniej wielkości a masażer bardzo relaksuje.

Zdecydowanie mogę polecić tą suszarkę i uważam że jest warta swej ceny.

Kosmos.

Do kwestii gadżetów kosmetycznych podchodzę bardzo entuzjastycznie - no uwielbiam je, sięgam po nowości bardzo często, sprawia mi to niesamowitą radość (konto bankowe już się tak nie cieszy, wiadomo :D).
Jeśli o suszarki chodzi, to tutaj nie wychodziłam raczej poza strefę 150 złotych. Wyjątkiem było urządzenie wielofunkcyjne Dysona, ale w sumie je dostałam, więc ja poza strefę 150 złotych nie wyszłam :D Teraz szukałam konkretnej suszarki, która posłuży mi lata i będzie skutecznie i szybko suszyć. Wybór też padł na Dysona, ale gdy przeglądałam oferty sklepów internetowych w oko wpadła mi ta suszarka Philipsa. Zaczęłam guglować, czytać, oglądać filmiki. I ostatecznie zdecydowałam się na to cudo.

I nie żałuję. Ta suszarka to jest jakiś kosmos, to nowy level suszenia włosów, bez kitu.
Bezsprzecznie jest to rzecz po prostu piękna - złamana biel i różowe złoto, szare elementy akcesoriów... No coś pięknego. Świetnie leży w dłoni i mimo całkiem słusznego ciężaru ręka się nie męczy podczas procesu suszenia. Bardzo intuicyjna jest też obsługa tego urządzenia, przyciski są ulokowane bardzo ergonomicznie. Zachwyca mnie też pierścień, na którym wyświetlane są wszystkie opcje suszenia, no rewelacja. To jest luksus.

A suszenie? No powiem Wam, że sensor działa. Do tej pory suszyłam włosy mocno odciśnięte w ręcznikowy turban z mikrofibry. Teraz suszę włosy praktycznie zaraz po wyjściu spod prysznica, niemal ociekające wodą. I o ile proces suszenia nie trwa u mnie 4 minut, to jednak, jak na moje standardy i doświadczenia, odbywa się 'minusiem', bo zamykam się w kwadransie (ale ja włosia mam naprawdę dużo, u fryzjera standardem jest 'jeżu, ile pani ma tych włosów, takie gęste, takie piękne'). Suszarka faktycznie sama dobiera temperaturę nawiewu, nie ma szans na 'poparzenie' sobie skóry głowy. Włosy po standardowym suszeniu są bardzo gładkie i lśniące, takie sypkie, fryzura ma też niesamowitą objętość. Dla mnie bomba.

Z akcesoriów nie używałam jeszcze tylko koncentratora. Ale masażera i dyfuzora używam bardzo często. Masażer jest genialny. Przyznam, że wcieram nim wcierki, świetnie się do tego nadaje. Masaż głowy wykonany tą nasadką niesamowicie mnie relaksuje. Dyfuzor też jest fajny, świetnie radzi sobie z lokami, tryb suszarki 'curl' wykorzystuje sensor i włosy są dokładnie wysuszone, loki są podkreślone i zdefiniowane.

Jestem zakochana w tym sprzęcie. Owszem, kosztuje bardzo dużo, ale suszarka jest Warką każdej złotówki. Naprawdę czuć różnicę w suszeniu między SenseIQ a zwykłymi suszarkami, bez bajerów. Wszystko jest w niej fantastyczne i mam nadzieję, że będzie mi służyć długie lata.
Polecam!

• Łatwość obsługi: 5

Recenzja Philips, Prestige, Suszarka z technologią SenseIQ i 3 nasadkami BHD827/00

Zakochałam się w tym, jak szybko i dokładnie suszy moje włosy - dosłownie zajmuje to 2 minuty. W dodatku samo suszenie, bez użycia szczotki, daje mi już zadowalający efekt - kosmyki są lekkie i pełne objętości, a nawet tworzy się na nich tafla, co ciężko było wydobyć mi wcześniej. W dodatku zapomniałam o ich puszeniu się, chociaż nie zmieniłam pielęgnacji. Zauważyłam też, że kosmyki po wyszuszeniu suszarką są bardziej miękkie i lnściące, a w dodatku bardziej nawilżone - nie muszę nakładać olejku na końcowki, bo wyglądają na bardzo zdrowe i równe. Nie mam też problemu z rozczesywaniem kosmyków, bo suszarka zwyczajnie ich nie plącze.

Ogromnym plusem suszarki jest również ilość trybów - śmiało je dostosowuje do tego, czego aktualnie potrzebuję. Nie da się też nie wspomnieć, że suszarka po prostu wygląda przepięknie!Przy okazji jest niezwykle lekka, dlatego unoszenie rąk do góry nie jest aż takim wysiłkiem, jak w przypadku innych sprzętów.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Namiastka luksusu

Według mojej oceny suszarka Philips SenseIQ nie przesuszyła moich włosów i nie pozbyła ich blasku. Gabarytowo w dłoni leży idealnie, przyjemnie się ją trzyma, nie jest ciężka i nie wyślizguje się. Ciekawą zaletą jest pierścień suszarki wzbogacony o funkcję SenseIQ, który dobiera parametry tak by włosy nie doznały uszkodzeń podczas suszenia. Czuję różnicę w dotyku i w wyglądzie. Są lekkie, błyszczące bez większych przesuszeń.
Zaskakującą funkcją jest tylni wyświetlacz, który podświetla tryby, niestraszne mi nocne suszenie :)
Bardzo podoba mi się design, jest kobieca z małą domieszką luksusu :)
Kabel jest długi ( to ogromna wygoda! ) manewrowanie nie sprawia większego kłopotu.
Zimny nawiew wyraźnie chłodniejszy, a podwójna jonizacja sprawia, że włosy są odpowiednio nawilżone.
Z tego modelu jestem zadowolona i mogłabym z czystym sumieniem polecić. Gdyby ktoś mnie teraz poprosił o polecenie dobrej suszarki - bez zastanowienia mówię Philips. Myślę, że w ciemno zaufałabym również pozostałym modelom, weryfikując jedynie ich funkcje (wysoka moc, ustawienia temperatury, nawiewu, ochrona przed przesuszeniem, zimny nawiew oraz podwójna jonizacja - to musi być dla mnie obecne).
Zdecydowanie idealnie dopasowany produkt do moich potrzeb i preferencji :)

Podbiła moje serce

Od miesiąca używam suszarki Philips SenseIQ i jestem nią miło zaskoczona.

Philips SenseIQ wyróżnia się na tle innych tego typu przyrządów funkcjonalnymi trybami. Ma ich 5: szybki, delikatny, manualny, stylizacja, loki, masaż głowy. Trzy ostatnie włączają się po przyłączeniu do urządzenia specjalnych nakładek – koncentratora, dyfuzora i masażera (dołączonych do zestawu). Do tego dochodzi możliwość manualnego ustawienia siły nawiewu i temperatury.

Designie tego urządzenia i jego urok docenią w szczególności kobiety, ale sądzę, że nie tylko one. Stylowe połączenie bieli i różowego złota (miedzi) mówi samo za siebie. Może trochę przysłodzę, ale według mnie patrzenie na ten produkt to sama przyjemność.

Zwykle, kiedy używałam moich dawnych suszarek, trwało to kilkanaście minut – czasem ręka mi już cierpła. W przypadku SenseIQ czas suszenia włosów wynosi średnio… 4 minuty. Przyznacie, nieprzeciętny wynik. To jeden z atutów przyrządu, który mnie osobiście przekonuje. I niejedyny. Najczęściej używam włączonego IQ z trybem szybkim. Na koniec suszenia ustawiam chłodny nawiew (przycisk ze śnieżynką z przodu rączki). Niska temperatura pomoże włosom zamknąć ich łuski.
Kilka razy w ciągu ostatniego miesiąca użyłam dodatkowo nasadek. Miałam zwykle na to czas wyłącznie w dni wolne. Najchętniej sięgałam po masażer. Wyposażono go w specjalne półmiękkie wypustki. Gdy podłączamy nasadkę do suszarki, przełącza się ona w tryb Scalp i zaczyna wibrować. Z początku używanie tego trybu urządzenia daje dziwne wrażenie. Głowa czasem aż drga od wibracji. Nie mogłam się do tego przyzwyczaić – gdy tylko przykładałam suszarkę do nasady włosów, śmiałam się z tego. W końcu wyluzowałam się, poddałam wibracjom i powiem Wam, że z czasem ten zabieg zyskuje. Trzeba po prostu wyczuć go i całkowicie oddać się relaksowi
Dodam, że suszarka Philips SenseIQ w trybie Scalp daje bardzo łagodny nawiew o przyjemnej letniej temperaturze. Nie ma obaw przed przegrzaniem czy poparzeniem skóry. Nasadka, w porównaniu z pozostałymi dołączonymi do urządzenia, nie nagrzewa się zanadto. Dyfuzor na przykład po dłuższym używaniu jest gorący. Żeby go odłączyć od suszarki należy chwilę odczekać, inaczej nie unikniemy poparzenia dłoni. Podobnie jest z koncentratorem. To uważam za jeden z minusów, którego nie da się jednak wykluczyć – każdy materiał narażony długo na bezpośredni kontakt z ciepłym powietrzem będzie mocno nagrzany. Sama suszarka się nie nagrzewa.

Philips SenseIQ ma dość duże gabaryty, jak na tego typu urządzenie. Nie należy do najlżejszych, ale używanie jej nie sprawia dyskomfortu. Waga nie jest tak odczuwalna, zważając na krótki czas suszenia. Wygodę użytkowania podbija również kabel – jest na tyle długi, że możemy swobodnie stylizować pasma bez potrzeby podłączania przedłużacza.

Podsumowując: suszarka Philips SenseIQ podbiła moje serce. Wysusza moje włosy w kilka minut, nie przesuszając ich, nie elektryzując (ma podwójną jonizację), nie pusząc nadmiernie i nie plącząc. Brakuje mi w całym zestawie jakiegoś etui/woreczka do przechowywania suszarki w łazience lub w celu zabezpieczenia jej na czas podroży.

Dużym minusem dla wielu osób może stać się cena. Nie jest rzeczywiście niska. Nie od dziś jednak wiadomo, że za komfort, funkcjonalność, technologię i ułatwienie codzienności trzeba więcej zapłacić.

• Łatwość obsługi: 5

Włosy jak po wizycie u fryzjera

Ta suszarka to jakieś cudo. Uwielbiam efekt na moich włosach tuż po wysuszeniu nią. Włosy są śliskie, błyszczące i uniesione, zupełnie inaczej niż ma to miejsce w przypadku standardowych suszarek . Strumień powietrza nie jest zbyt gorący ani zbyt chłodny. Suszarka ma kilka końcówek i kilka różnych funkcji i ustawień. Osobiście korzystam z manualnej i sama dostosowuję sobie temperaturę, moc itp. Urządzenie jest dosyć ciężkie, ale nie przeszkadza to zbytnio w użytkowaniu. Największy minus suszarki to cena, bo zdaję sobie sprawę, że nie każdy może sobie pozwolić na jej zakup. Ale jeśli kogoś stać i zastanawia się czy warto zainwestować w ten produkt- to jak najbardziej polecam.

Dziękuje za XXI wiek!

Suszarka jest niesamowita.

kojarzycie masażery do głowy, przypominające trzepaczki? Kilka lat temu były bardzo popularne, gdyż masaż nimi wykonywany był bardzo przyjemny. Nakładka masująca działa podobnie, z tym, ze dodatkowo oprócz uczucia odprężenia działa stymulująco na mieszki włosowe. Po zamontowaniu nakładki od razu włącza się tryb „scalp”, dzięki czemu powietrze jest o optymalnej temperaturze
suszarka jest lekka i zadziwiająco cicha. Działa również bez żadnej nakładki, co powoduje, ze nadaje się również w podróż
nakładki montuje się bardzo prosto, od razu po ich zamontowaniu wyświetla się odpowiedni tryb. Bez żadnej nakładki suszarkę możemy dostosować do naszych potrzeb. Na tylnej tarczy wyświetla się wybrana opcja
prędkość suszenia jest niesamowita! Mimo, iż na początku używałam nakładki maskującej, a dopiero później suszyła resztę włosów, to trwało to o wiele szybciej niż używanie standardowej suszarki, nawet o dużej mocy. Włosy nie są spuszone ani bardziej suche, wyglądają idealnie
czy suszarka jest warta swojej ceny? Moim zdaniem tak. Jeżeli zależy wam na czasie i jakości suszenia, jest to doskonały wybór, wiec polecam zwłaszcza osobom, które codziennie rano myją włosy, a poranna pielęgnacja i suszenie to wyścig z czasem ☺️

Jestem zaskoczona jej intuicyjnością, jakością. Tym, ze włosy do pasa są suche w mniej niż 5 minut. Tym, ze mogę najpierw wykonać masaż skóry głowy, a potem wysuszyć włosy temperaturą odpowiednio dobraną do moich włosów, a wyglądam jak po wyjściu od fryzjera! Jej mocą, designem. Możliwością ustawień. Wiem, że już się z nią nie rozstanę.
Jezeli ktokolwiek się dziwi, ze suszarka tyle kosztuje, to nie poznał jej możliwości, które są przygotowane na miarę XXI wieku.

dobry wybór

Zakupiłam suszarkę w mediamarkcie. Jest znacznie lepsza niż babyliss którą wcześniej miałam, nie przegrzewa się i jest w dobrej cenie. Bardzo łatwo montuje się i wymontowuje końcówki.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

• Łatwość obsługi: 5

Najlepsza suszarka jaką miałam!

Za co najbardziej polubiłam Suszarkę PhilipsSenseIQ ?
Przede wszystkim za szybsze suszenie. Suszarka pozwala mi znacznie szybciej wysuszyć moje włosy, co jest dla nich bardzo korzystne. Suszarka jest praktyczna i łatwa w obsłudze. Mimo wielu trybów suszenia obsługa tej suszarki jest dziecinnie prosta. Ponadto jest ona bardzo wygodna i poręczna. Często suszę włosy w dość dużym pośpiechu zatem ważna jest dla mnie wygoda w uzytkowaniu suszarki. Nie cierpię gdy jest ona za ciężka lub odwrotnie - zbyt lekka przez to możliwe jest wypadnięcie z ręki i w efekcie uszkodzenie. W przypadku suszarki Philips SenseIQ nie mam najmniejszego problemu z jej użytkowaniem, jest wręcz pod tym względem idealna! Za co jeszcze polubiłam Philips SenseIQ ? Za bezpieczeństwo, a dokładniej możliwość indywidualnego doboru ustawień. Umożliwia mi to tryb manualny, który pozwala mi na ustawienie odpowiedniej temperatury i szybkości suszenia. W rezultacie moje włosy są mniej narażone na przegrzanie. Podwójna jonizacja jest wręcz zbawienna dla moich włosów. Po zakończeniu suszenia moje dość niesforne włosy prezentują się o niebo lepiej. Nie mogę również nie wspomnieć o wyglądzie suszarki Philips SenseIQ - jest piękna! ❤

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Rewelacja !!!

Moje włosy od zawsze przysparzają mi problemów i powoduj dyskomfort. W naturalnym ciemny blondzie połyskują bardzo jasne pasemka ze skłonnością do nadmiernego przesuszenia i puszenia. Dlatego też włosy suszę tylko jesienią i zimą , a wiosną i latem daje im odpocząć .

Nigdy nie przywiązywałam wagi do jakości i funkcji suszarek. Aż do dziś wystarczyła mi najzwyklejsza w świecie suszarka. Aż do momentu kiedy w posiadanie dostała najnowszą suszarkę SenselQ od Philips .

Suszenie włosów stało się przyjemnością , a nie przymusem. Czynność ta zwłaszcza tuż przed wyjściem do pracy jest dość stresująca ale nie z tą suszarką. Dzięki niej zyskuję 1/3 czasu poświęcanego na suszenie zwykłą suszarką.

Nowość od Philips cały czas monitoruje stopień nagrzania i reaguje gdy temperatura przekroczy górną granice. Dzięki tej funkcji włosy zachowują swoje nawilżenie , a dzięki jonizacji są błyszczące i gładkie.

Dodatkowy plus za inteligentny i łatwy w obsłudze interface. Suszarka jest łatwa w obsłudze i możemy ją kontrolować kciukiem. Wygląd zewnętrzny też cieszy oko. Klasyczna biel z połyskującym różem.

Suszarka naprawdę jest godna polecenia i warta swojej ceny .

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

• Łatwość obsługi: 5

Piękna, funkcjonalna i prosta w użyciu

Suszarka bardzo mnie zaskoczyła - oczywiście pozytywnie ponieważ nie sądziłam że technika poszła aż tak do przodu. Mam również inną suszarkę tej marki i bardzo dobrze mi się jej używa dlatego z tą nie mogło być inaczej.
Wygląd zewnętrzny, solidność wykonania, kolor, dodatki i elementy to coś na co kobieta zwraca uwagę w pierwszej kolejności. Perłowa matowa kolorystyka z dodatkiem elementów różowego złota powala. Dodatki – czyli 3 nakładki -dyfuzor, pielęgnacja jonowa do modelowania oraz nakładka masująca zapewniają użytkowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb.
Najbardziej zaskakująca jest dla mnie nakładka masująca i za to ta suszarka jest dla mnie The Best!
Poręczna, nie za duża i nie za mała, idealnie wpasowuje się w dłoń.
Technologia SenseIQ zapewnia suszenie dostosowane do indywidualnych potrzeb moich włosów. Cyfrowy czujnik podczerwieni suszarki nieustannie odczytuje temperaturę włosów, aby zapewnić odpowiednią ochronę.
Zaawansowane programy cyfrowe i prosty w obsłudze interfejs to coś czego potrzebowałam, nie zawsze korzystam z tych samych programów, dzięki kilku opcjom dobieram odpowiedni do swojej potrzeby.
Wg. producenta naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i skóry głowy oraz wygładzają łuski włosowe, nadając fryzurze gładkość i połysk co potwierdzam już po pierwszym użyciu. Włosy po wysuszeniu były z salonu fryzjerskiego, fajnie się układały i nie miałam z nimi żadnego problemu.

Podsumowując to najlepsza suszarka jaka miałam.
Wygląd, estetyka wykonania, jakość oraz funkcjonalność to coś co ją wyróżnia.

Suszarka ta nie jest jednak tania, ale uważam że warta swojej ceny.

• Łatwość obsługi: 5

Suszenie włosów na wyższym poziomie

Suszarka Philips SenseIQ jest świetna w użyciu. Ja najpierw podsuszam włosy bez żadnej nakładki, a następnie zakładam nakładkę od stylizacji, biorę szczotkę i tak dosuszam włosy. Na żywo wygląda na dość ciężki sprzęt, jednak bez problemu mogę suszyć włosy jedną ręką.
Uwielbiam SenseIQ, bo nie muszę sama dobierać temperatury, tylko suszarka zrobi to za mnie, dzięki temu, że czujnik stale sprawdza temperaturę włosów. Tak o to nawiew zmienia się przez gorący, ciepły i letni (są 3 stopnie temperatury), a ja nie muszę się martwić, że moje włosy zostaną spalone i zniszczone.
SenseIQ polega na tym, że czujnik podczerwieni stale sprawdza temperaturę włosów. Mikroprocesor dobiera cały czas optymalne parametry suszenia do unikalnych potrzeb włosów, więc są chronione przed przegrzaniem - dzięki temu włosy zachowują do 95% naturalnego nawilżenia. Jest ono dostępne w trybie szybkim, delikatnym, stylizacji oraz do loków. W trybie manualnym i do masażu skóry głowy jest wyłączony. W trybie manualnym same możemy ustawić temperaturę, szybkość oraz możemy włączyć lub wyłączyć zimny nawiew (jest dostępny w każdym trybie), a przycisku od zimnego nawiewu nie trzeba trzymać (tak powinna mieć każda suszarka!).
Weszliśmy w erę mądrego suszenia włosów, gdzie suszarka lepiej wie jaka temperatura będzie odpowiednia i szczerze powiem, że jest to ogromne ułatwienie. My tylko dobieramy tryb, który będzie dla nas odpowiedni - bez nakładki preferuję tryb delikatny, mam tyle czasu, że nie muszę używać trybu szybkiego, który po prostu, jak wskazuje nazwa - ma szybszy nawiew.
Czy zamieniłabym Philips SenseIQ na moją poprzednią suszarkę? Nie ma szans. Weszłam na wyższy level suszenia włosów i na nim pozostaje. Suszenie jest nią tak banalnie proste i po prostu fajne, że po jej użyciu nie da się wrócić do wcześniejszego urządzenia.
Dodatkiem do jej wspaniałego działania jest wygląd. Połączenie bieli z rose gold, jest strzałem w dziesiątkę.