Philips, Prestige, Suszarka z technologią SenseIQ i 3 nasadkami BHD827/00

Philips, Prestige, Suszarka z technologią SenseIQ i 3 nasadkami BHD827/00

Pojemność 1 szt
Cena 1 300,00 zł

Spersonalizowane funkcje suszenia
Odczytuje temperaturę włosów- Cyfrowy czujnik podczerwieni nieustannie odczytuje temperaturę włosów, aby zapobiec ich przegrzaniu. Podczas gdy inne suszarki mierzą tylko temperaturę strumienia powietrza, suszarka Philips z technologią SenseIQ mierzy temperaturę włosów. Czujnik jest bardzo precyzyjny i rozpoznaje nawet najmniejszą zmianę, zapewniając spersonalizowaną ochronę włosów.

Dostosowuje wydajność suszenia Inteligentny mikroprocesor to mózg suszarki SenseIQ. Analizuje on i dostosowuje temperaturę strumienia powietrza ponad 12 tysięcy razy podczas sesji suszenia
Wyjątkowa pielęgnacja włosów.
Odprężająca funkcja masażu skóry głowy
Wibrująca nasadka do masażu skóry głowy stymuluje przepływ składników odżywczych do włosów. Po podłączeniu nasadki automatycznie wybierany jest tryb masażu skóry głowy. Miękkie, wibrujące ząbki oraz delikatne nagrzewanie stymulują krążenie krwi, które dostarcza skórze tlen i składniki odżywcze przyczyniające się do poprawy zdrowia włosów. Taki masaż odpręża też skórę głowy.
Dyfuzor zwiększający objętość włosów
Nasadka dyfuzora pozwala uzyskać maksymalną objętość, gęstość i sprężystość loków. Po podłączeniu nasadki automatycznie wybierany jest tryb loków. Wypustki dyfuzora o specjalnej fakturze rozpraszają strumień powietrza na włosach, dzięki czemu zwiększają ich objętość i eliminują puszenie. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, dyfuzor należy trzymać blisko skóry głowy, przy cebulkach włosów.
Pielęgnacja jonowa
Natychmiast uwalnia 2 razy**** więcej jonów, dzięki czemu zapewnia gładkie i lśniące włosy. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i skóry głowy oraz wygładzają łuski włosowe, nadając fryzurze gładkość i połysk.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

dobry wybór

Zakupiłam suszarkę w mediamarkcie. Jest znacznie lepsza niż babyliss którą wcześniej miałam, nie przegrzewa się i jest w dobrej cenie. Bardzo łatwo montuje się i wymontowuje końcówki.

Najlepsza suszarka jaką miałam!

Za co najbardziej polubiłam Suszarkę PhilipsSenseIQ ?
Przede wszystkim za szybsze suszenie. Suszarka pozwala mi znacznie szybciej wysuszyć moje włosy, co jest dla nich bardzo korzystne. Suszarka jest praktyczna i łatwa w obsłudze. Mimo wielu trybów suszenia obsługa tej suszarki jest dziecinnie prosta. Ponadto jest ona bardzo wygodna i poręczna. Często suszę włosy w dość dużym pośpiechu zatem ważna jest dla mnie wygoda w uzytkowaniu suszarki. Nie cierpię gdy jest ona za ciężka lub odwrotnie - zbyt lekka przez to możliwe jest wypadnięcie z ręki i w efekcie uszkodzenie. W przypadku suszarki Philips SenseIQ nie mam najmniejszego problemu z jej użytkowaniem, jest wręcz pod tym względem idealna! Za co jeszcze polubiłam Philips SenseIQ ? Za bezpieczeństwo, a dokładniej możliwość indywidualnego doboru ustawień. Umożliwia mi to tryb manualny, który pozwala mi na ustawienie odpowiedniej temperatury i szybkości suszenia. W rezultacie moje włosy są mniej narażone na przegrzanie. Podwójna jonizacja jest wręcz zbawienna dla moich włosów. Po zakończeniu suszenia moje dość niesforne włosy prezentują się o niebo lepiej. Nie mogę również nie wspomnieć o wyglądzie suszarki Philips SenseIQ - jest piękna! ❤

Rewelacja !!!

Moje włosy od zawsze przysparzają mi problemów i powoduj dyskomfort. W naturalnym ciemny blondzie połyskują bardzo jasne pasemka ze skłonnością do nadmiernego przesuszenia i puszenia. Dlatego też włosy suszę tylko jesienią i zimą , a wiosną i latem daje im odpocząć .

Nigdy nie przywiązywałam wagi do jakości i funkcji suszarek. Aż do dziś wystarczyła mi najzwyklejsza w świecie suszarka. Aż do momentu kiedy w posiadanie dostała najnowszą suszarkę SenselQ od Philips .

Suszenie włosów stało się przyjemnością , a nie przymusem. Czynność ta zwłaszcza tuż przed wyjściem do pracy jest dość stresująca ale nie z tą suszarką. Dzięki niej zyskuję 1/3 czasu poświęcanego na suszenie zwykłą suszarką.

Nowość od Philips cały czas monitoruje stopień nagrzania i reaguje gdy temperatura przekroczy górną granice. Dzięki tej funkcji włosy zachowują swoje nawilżenie , a dzięki jonizacji są błyszczące i gładkie.

Dodatkowy plus za inteligentny i łatwy w obsłudze interface. Suszarka jest łatwa w obsłudze i możemy ją kontrolować kciukiem. Wygląd zewnętrzny też cieszy oko. Klasyczna biel z połyskującym różem.

Suszarka naprawdę jest godna polecenia i warta swojej ceny .

Piękna, funkcjonalna i prosta w użyciu

Suszarka bardzo mnie zaskoczyła - oczywiście pozytywnie ponieważ nie sądziłam że technika poszła aż tak do przodu. Mam również inną suszarkę tej marki i bardzo dobrze mi się jej używa dlatego z tą nie mogło być inaczej.
Wygląd zewnętrzny, solidność wykonania, kolor, dodatki i elementy to coś na co kobieta zwraca uwagę w pierwszej kolejności. Perłowa matowa kolorystyka z dodatkiem elementów różowego złota powala. Dodatki – czyli 3 nakładki -dyfuzor, pielęgnacja jonowa do modelowania oraz nakładka masująca zapewniają użytkowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb.
Najbardziej zaskakująca jest dla mnie nakładka masująca i za to ta suszarka jest dla mnie The Best!
Poręczna, nie za duża i nie za mała, idealnie wpasowuje się w dłoń.
Technologia SenseIQ zapewnia suszenie dostosowane do indywidualnych potrzeb moich włosów. Cyfrowy czujnik podczerwieni suszarki nieustannie odczytuje temperaturę włosów, aby zapewnić odpowiednią ochronę.
Zaawansowane programy cyfrowe i prosty w obsłudze interfejs to coś czego potrzebowałam, nie zawsze korzystam z tych samych programów, dzięki kilku opcjom dobieram odpowiedni do swojej potrzeby.
Wg. producenta naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i skóry głowy oraz wygładzają łuski włosowe, nadając fryzurze gładkość i połysk co potwierdzam już po pierwszym użyciu. Włosy po wysuszeniu były z salonu fryzjerskiego, fajnie się układały i nie miałam z nimi żadnego problemu.

Podsumowując to najlepsza suszarka jaka miałam.
Wygląd, estetyka wykonania, jakość oraz funkcjonalność to coś co ją wyróżnia.

Suszarka ta nie jest jednak tania, ale uważam że warta swojej ceny.

Suszenie włosów na wyższym poziomie

Suszarka Philips SenseIQ jest świetna w użyciu. Ja najpierw podsuszam włosy bez żadnej nakładki, a następnie zakładam nakładkę od stylizacji, biorę szczotkę i tak dosuszam włosy. Na żywo wygląda na dość ciężki sprzęt, jednak bez problemu mogę suszyć włosy jedną ręką.
Uwielbiam SenseIQ, bo nie muszę sama dobierać temperatury, tylko suszarka zrobi to za mnie, dzięki temu, że czujnik stale sprawdza temperaturę włosów. Tak o to nawiew zmienia się przez gorący, ciepły i letni (są 3 stopnie temperatury), a ja nie muszę się martwić, że moje włosy zostaną spalone i zniszczone.
SenseIQ polega na tym, że czujnik podczerwieni stale sprawdza temperaturę włosów. Mikroprocesor dobiera cały czas optymalne parametry suszenia do unikalnych potrzeb włosów, więc są chronione przed przegrzaniem - dzięki temu włosy zachowują do 95% naturalnego nawilżenia. Jest ono dostępne w trybie szybkim, delikatnym, stylizacji oraz do loków. W trybie manualnym i do masażu skóry głowy jest wyłączony. W trybie manualnym same możemy ustawić temperaturę, szybkość oraz możemy włączyć lub wyłączyć zimny nawiew (jest dostępny w każdym trybie), a przycisku od zimnego nawiewu nie trzeba trzymać (tak powinna mieć każda suszarka!).
Weszliśmy w erę mądrego suszenia włosów, gdzie suszarka lepiej wie jaka temperatura będzie odpowiednia i szczerze powiem, że jest to ogromne ułatwienie. My tylko dobieramy tryb, który będzie dla nas odpowiedni - bez nakładki preferuję tryb delikatny, mam tyle czasu, że nie muszę używać trybu szybkiego, który po prostu, jak wskazuje nazwa - ma szybszy nawiew.
Czy zamieniłabym Philips SenseIQ na moją poprzednią suszarkę? Nie ma szans. Weszłam na wyższy level suszenia włosów i na nim pozostaje. Suszenie jest nią tak banalnie proste i po prostu fajne, że po jej użyciu nie da się wrócić do wcześniejszego urządzenia.
Dodatkiem do jej wspaniałego działania jest wygląd. Połączenie bieli z rose gold, jest strzałem w dziesiątkę.

Najlepsza pod słońcem

Suszarka Philips SenselQ zauroczyła mnie swoim designem od pierwszego wejrzenia.Dotarła do mnie w eleganckim kartonowym pudełku (o ile kartonowe pudło można nazwać eleganckim) . Przy otwieraniu od razu zaskoczył mnie nowoczesny i bardzo ładny wygląd sprzętu. Połączenie bieli i pięknego koloru różowego złota jest strzałem w dziesiątkę, biorąc pod uwagę dzisiejsze trendy.Widać, że to sprzęt wysokiej klasy.W środku znajdziemy oczywiście suszarkę, a także dodatki. Koncentrator do stylizacji włosów , nasadkę do masażu skóry głowy i dyfuzor do układania kręconych włosów . Muszę przyznać jednak, że jest ona cięższa niż moje poprzednie sprzęty i faktycznie poczułam tę wagę w dłoni .Plus jednak jest taki, że moc wydaje się również większa i dzięki temu suszenie faktycznie zajmowało mi mniej czasu niż zwykle. Suszarka ma wiele funkcji np;
+Cyfrowy czujnik podczerwieni suszarki nieustannie odczytuje temperaturę włosów,aby zapobiec przegrzaniu włosów.
+Mocny nadmuch powietrza ,dzięki czemu czas suszenia jest krótszy .
+Zaawansowane programy cyfrowe które pozwalają dostosować funkcje suszenia do indywidualnych potrzeb poprzez automatyczny wybór odpowiedniej temperatury i mocy strumienia powietrza.
+Pielęgnacja jonowa-Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i skóry głowy oraz wygładzają łuski włosowe, nadając fryzurze gładkość i połysk.
Włosy po użyciu suszarki prezentują się jak po wyjściu od fryzjera, są nabłyszczone i wygładzone. Nie elektryzują się i można je łatwo rozczesać.
To pierwsza suszarka, która wygładziła krótkie, pourywane włoski, dzięki czemu nie mam na głowie odstających "antenek" i zdecydowanie najlepsza jakiej dotychczas używałam. Ja otrzymałam ją do testów, ale wiem, że w sklepach kosztuje około 1300 zł... Jest to bardzo wielka cena .Dla takich efektów nawilżenia włosów myślę, że warto zrobić taką inwestycję! Ja uważam że nie ma co oszczędzać na takich produktach, w końcu to są nasze włosy, a każdy chce mieć je piękne, błyszczące, zdrowe i zadbane, pierwszymi lepszymi produktami tego nie osiągniemy. Na dodatek suszarka to inwestycja na lata :) Nigdy nie miałam problemów z produktami Philipsa.

Gadżet dla każdej włosomaniaczki

Od dłuższego czasu staram się dbać i pielęgnować swoje długie i gęste włosy. Przyjmuję witaminy, robię wcierki, maski, zwracam uwagę na składy kosmetyków i nie stosuję prostownicy. Od kiedy to robię są w lepszym stanie. Nie sądziłam jednak, że suszarka ma tak duże znaczenie. Używałam wiele różnych, pilnowałam temperatury powietrza jednak gdy zaczęłam używać Philips Prestige SenseIQ, o mały włos nie rzuciłam z przerażenia starym urządzeniem o ścianę.
Po pierwszym użyciu zauważyłam różnicę. Włosy były idealnie gładkie, suszenie zdecydowanie zajęło mniej czasu. Zawsze miałam problem z dokładnym wysuszeniem środkowej części włosów oraz tych przy skórze głowy. Mimo że nie moje włosy nie są kręcone, pomagałam sobie dyfuzorem. Ten, ma bardzo fajny kształt i delikatne końcówki. W trybie Curl (czyli właśnie z założonym dyfuzorem) nie muszę się martwić o temperaturę powietrza, ponieważ suszarka dostosowuje ją automatycznie, dzięki czujnikowi SenseIQ, który MIERZY TEMPERATURĘ WŁOSÓW!
W zestawie jest również koncentrator o szerokości 7mm, po którego podłączeniu włącza się tryb Stylizacji. Świetna opcja dla osób, które układają swoją fryzurę właśnie za pomocą suszarki i szczotki. U mnie dobrze się sprawdziła ta funkcja, gdy chciałam wyprostować i wygładzić włosy.
I nadszedł czas na mój największy hit NASADKA Z FUNKCJĄ MASAŻU SKÓRY GŁOWY! Zakochałam się, mogę siedzieć i miziać się nią po głowie 24/7. Relaks i odprężenie gwarantowane. Miękkie, wibrujące ząbki oraz delikatne nagrzewanie stymulują krążenie krwi, które dostarcza skórze tlen i składniki odżywcze przyczyniające się do poprawy zdrowia włosów. Używam jej na sam koniec suszenia, z wielką nadzieją, że wspomoże wszystkie inne moje działania w kierunku pięknej fryzury.
Na samym początku, gdy zobaczyłam ilość funkcji trochę się przeraziłam, że będzie to wszystko zbyt skomplikowane. Instrukcję czytałam kilka razy, okazało się, że niepotrzebnie. Jest bardzo intuicyjna. Podoba mi cię unikalny cyfrowy interfejs, wyposażony we wskaźnik LED oraz bardzo kobiecy design.
Jestem w 100% pewna, że już nigdy nie zamienię jej na żadną inną suszarkę.
Suszy, prostuje, stylizuje, relaksuje, tylko tostów nie robi

Sprzęt godny polecenia

Suszarka posiada wiele fantastycznych funkcji, między innymi są to spersonalizowane funkcje suszenie, odczytywanie temperatury włosów oraz dostosowywanie wydajności suszenia.
Cyfrowy czujnik podczerwieni nieustannie odczytuje temperaturę włosów. Inteligentny procesor analizuje dane zarejestrowane przez czujnik i dostosowuje temperaturę ponad 12 tyś. razy w ciągu jednego suszenia, aby zapobiec przegrzaniu włosów. Chroni włosy podczas suszenia, zachowując nawet 95% naturalnego nawilżenia włosów.

Jej zaletami są również:
- mocny podmuch
- zaawansowane programy cyfrowe ( tryb szybki, delikatny, ręczny, stylizacja, masaż głowy i loki)
- prosty w obsłudze interfejs cyfrowy
- koncentrator- skupia strumień powietrza w otworze 7 mm, umożliwiając precyzyjne modelowanie
- odprężająca funkcja masażu skóry głowy
- dyfuzor zwiększający objętość włosów
- pielęgnacja jonowa- uwalnia 2 razy więcej jonów, dzięki czemu włosy są gładkie i lśniące, nie elektryzują się.

Odnosząc się do powyższych informacji, mogę śmiało stwierdzić, że suszarka spełnia wszystkie te funkcje znakomicie. Nie mogę jedynie odnieść się do funkcji loki, ponieważ ich nie posiadam. Suszarka bardzo szybko suszy włosy nie niszcząc ich. Idealnie dopasowuje temperaturę i podmuch. Moje włosy są mięciutkie, błyszczące i nie puszą się. Pierwszy raz w życiu nie muszę używać prostownicy po suszeniu, aby je ujarzmić. Miło się z tym sprzętem pracuje, jest dosyć intuicyjny, więc jego używanie nie powinno sprawiać nikomu problemu. Wygląda bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z tej suszarki i używam jej codziennie. Moje włosy wyglądają zdrowo i ładnie jak po wyjściu od fryzjera. Funkcja masażu skóry głowy jest naprawdę bardzo relaksująca, a dzięki dyfuzorowi fryzura zwiększa swoją objętość. Polubiłyśmy się bardzo i wszystkie inne sprzęty do suszenia włosów poszły w odstawkę.

Kocham!

To jest moja nowa miłość!
Moje włosy nie są zwolennikami suszarek, długo się suszeniu opierają, a kiedy już wyschną wyglądają jak kupa siana :D

Z tą suszarką moje włosowe życie wywróciło się do góry nogami!
Suszy się duuuuużo szybciej, mam wrażenie że w mgnieniu oka!
Suszarka ma sporo trybów - do włosów kręconych, do szybkiego suszenia, można suszyć zimnym nawiewem, opcji jest mnóstwo!
Jednocześnie obsługa urządzenia jest banalnie prosta, wybrany tryb jest podświetlony, można go łatwo zmienić. Na przykład po nałożeniu nakładki do kręconych włosów tryb automatycznie przeskakuje na "curl"
Możemy też sterować temperaturą.
Czujniki podczerwieni badające temperaturę głowy to jest hit - nie ma opcji, żeby głowa była przegrzana, tym cackiem się nie poparzymy!
Dodatkowo dzięki jonizacji, włosy się nie puszą, są gładkie i lśniące.
A ta objętość jest szalona!
Mam włosy jak z salonu <3
Kolejna rzecz to nakładki - do kręconych włosów (ja kręconych niestety nie mam, ale z tą nakładką mogę uzyskać efekt takich fajnych pogniecionych włosów, lekkich fal), dyfuzor oraz nakładkę masującą <3 taki masaż po ciężkim dniu to spełnienie marzeń <3
Oprócz relaksu otrzymujemy dotlenienie naszej skóry głowy i składniki odżywcze, które poprawiają kondycję włosów!
Mówi się, że suszarka szkodzi włosom.
Od dzisiaj drogie Panie to bujda. Ta suszarka nie dość, że im nie szkodzi, to jeszcze im pomaga.

Porządna suszarka

Jako świeżo upieczona mamusia jestem bardzo szczęśliwa z tego nabytku!

To magiczne urządzenie sprawia, że suszenie włosów prócz tego, że czyni tą przyjemność mega przyjemną i zdrową dla naszych włosów, to dodatkowo skraca czas naszego suszenia o 30%
Super sprawa, tym bardziej kiedy jesteśmy cały czas w biegu a każda minuta naszego czasu jest na wagę złota!
Prócz tego, że posiada funkcję podwójnej jonizacji pozwala nam w prosty sposób manipulować trybami suszenia i dostosowywać moc i temperaturę pracy urządzenia do tego co chcemy osiągnąć na głowie ...
Wszystko widoczne jest na bardzo czytelnym ledowym panelu, nikt nie powinien mieć problemu z przełączaniem trybów, które są bardzo intuicyjne.

Do tego suszarka posiada czujnik podczerwieni, wbudowany z przodu, który podczas suszenia na bieżąco bada temperaturę naszych włosów - pierwszy raz spotkałam sie z takim cackiem:)

Do tego ten masażer głowy !!!
Super sprawa jeśli chcemy na chwilę oderwać się od rzeczywistości !

O pięknym designie nie muszę pisać ...
Suszarka pomimo naładowania tyloma funkcjami jest prócz tego, że piękna to i zgrabna. Nie za duża i nie za mała. Bardzo wygodnie się nią operuje!
Ja jestem zachwycona !!!

Moja miłość!

Zawsze obwiniałam moje biedne włosy o puszenie się i totalny brak dyscypliny. Nigdy nie sądziłam, że cierpiały one przez suszarkę! Używałam ponad 4 letniej suszarki, oczywiście na najwyższej temperaturze, żeby wyjść po 10min z na wpół mokrymi włosami...

Dzięki temu cudeńku moje włosy są zdrowe i lejące, jak z reklamy! Odżywki, na które wydawałam setki złotych działają. Dzięki SenselQ włosy nie palą się, czyli nie są zniszczone i napuszone, bo temperatura powietrza stale dopasowuje się do temperatury włosów. Jonizator działa cuda. Dziś użyłam cudzej, zwykłej suszarki i aż pożałowałam. Nie rozstanę się ze swoją już chyba nigdy. Włosy są jak po wyjściu z drogiego salonu.

Trzy końcówki, dołączone do tego cacka, są mega przydatne. Jedna z nich podkręca włosy, druga masuje skalp (pobudza to krążenie krwi!), a trzecia ułatwia stylizację. Suszarka sama wie, która z końcówek jest podłączona i dobiera odpowiedni tryb.

Ile trwa 'poranna zabawa' z suszarką? 4,5 minuty! W 4,5 minuty moje liczne, cienkie i sięgające za łopatki włosy są całkowicie suche i błyszczące. Znajomi zauważyli różnicę. Ba, pytają jakie zabiegi na włosy robiłam!

Nie popełniajcie błędu i nie kupujcie najtańszych suszarek. Odkąd mam tą z SenselQ wiem, że będę jej wierna tak jak swojemu ukochanemu :D

Polecam z całego serducha! Moje włosy też.

Cacuszko <3

Pomimo posiadania dość długich i gęstych włosów nigdy nie byłam fanką ich suszenia - wydawały mi się suche na wiór, sianowate i bez życia.
Z tych względów suszarka gościła w moich rękach naprawdę od wielkiego dzwonu...

Aktualnie ten stan rzeczy uległ diametralnej zmianie, a to za sprawą tego urządzonka przecudnej urody.

Po KAŻDYM myciu włosów używam suszarki SenseIQ a oto co zaobserwowałam:

+ włosy są błyskawicznie wysuszone, wystarczy 5 do max 7 minut (a mam je do pasa),

+ pomimo użycia suszarki nie mam uczucia przesuszenia, wiórowatych włosów ani gorącego skalpu (a to zdarzało się nagminnie)

+ włosy utrzymują to nawilżenie, jakie im zaaplikowałam pielęgnacją

+ suszarka ma świetnie dobrane nasadki - standardowa do suszenia na szczotce, do masażu skalpu (genialna!) oraz największa dzięki której moje włosy schną w mgnieniu oka... WOW

Dodam jeszcze tylko w bonusie - sprzęt jest starannie wykonany, z dbałością o wszelkie detale, utrzymany w przepięknej kolorystyce kremowo - rose goldowej, solidny i porządny. Po prostu czuć tu piniondz.

Jestem przekonana i widzę to po stanie moich włosów, że jest to sprzęt który nie tylko nie niszczy ich, czego się bardzo obawiałam, ale jeszcze poprawia kondycję!!! Włosy są miękkie, nawilżone, zdrowo lśniące i przesypuja się przez palce. Jestem totalnie zakochana w efekcie.