Vinsvin, Atomus, Szampon do włosów z nanosrebrem dla kobiet

Vinsvin, Atomus, Szampon do włosów z nanosrebrem dla kobiet

Polecany do częstego mycia, do każdego rodzaju włosów. Dobrze zmywa pozostałości preparatów do układania włosów. Wygładza strukturę włosów zniszczonych, z suchymi końcówkami, nadając im zdrowy wygląd, puszystość i połysk. Włosy łatwo się rozczesują i dobrze układają. Zapobiega elektryzowaniu się włosów. Bardzo dobrze tolerowany przez skórę głowy. Nie powoduje jej nadmiernego wysuszenia i złuszczania naskórka. Nie wykazuje własności drażniących i uczulających.

Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów wypadających, do włosów z łupieżem
nawilżające, oczyszczające, regenerujące, łagodzące

taki sobie

Szampon kupiłam przypadkiem w osiedlowym sklepiku, ponieważ wyjeżdzając na wakacje zapomniałam zabrać swojego. Nie zachwycił mnie, raczej wydał mi się przeciętny;
+ dobrze czyści; skutecznie oczyszcza włosy oraz skórę głowy;
+ nie podrażnia, nie uczula;
+ wydajny, niska cena;
-/+ średnio nawilża; włosy miałam trochę suche po nim - bez odżywki się nie obejdzie!
-/+ włosy puszą się po nim, chociaż są gładkie oraz błyszczące;
- nieprzyjemny zapach;
- trochę obciąża włosy i je plącze;

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Tani a dobry!

Mam bardzo problematyczna skore glowy. Glownie sklonna do podrazenien. Nie moge uzywac szamponow z marketu. Przetestowalam ich naprawde mase.. fryzjerskie szampony tez mi nie sluza wiec szukam zawsze tych najbardziej naturalnych - te z reguly sa dosyc drogie a efekty tez nie sa powalajace. Az razu pewnego natrafilam na strone z kosmetykami z nanosrebrem. Kupilam caly zestaw poniewaz cena byla baaardzo korzystna a w sklad wchodzilo duzo kosmetykow - wiec zaryzkykowalam. teraz wiem, ze nie wymienie go na zaden inny!

Moje plusy:
- nie placze moicj dlugich, cienkich wlosow. nawet nie musze uzywac odzywki! Co jest naprawde zaskakujace!

- lagodzi podraznienia
- nie ma intensywnego zapachu
- skrome, niedrogie opakowanie
- do codziennego mycia
- nawilza
- tani!

minusy:
- dostepny tylko w internecie lub w specjalistycznych sklepach
- pojemnosc tylko 200 ml

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Kłopotliwy...

Przede wszystkim-strasznie plącze włosy! Fakt, mam długie, ale nie są jakieś strasznie zniszczone, umyte tym szamponem bez odżywki-miałam jeden kołtun. W dodatku puszyły się, elektryzowały...wyglądały jakby były po prostu w złej kondycji, a jakiś czas temu udało mi się doprowadzić je do ładu po eksperymentach z trwałą i byłam z nich względnie zadowolona.
Z odżywką sprawa wyglądała nieco lepiej, ale wiadomo-tu już zasługi należy przypisać odżywce :)

Zgodnie z obietnicą producenta, szampon dobrze zmywa z włosów i skóry głowy wszelkie zanieczyszczenia. Nafty, oleje, nawet oliwka dla dzieci którą wcieram w końcówki-poradził sobie bez problemu. Zauważyłam że zmniejszył przetłuszczanie się włosów-u mnie 2, w porywach do 3 dni, ale niestety odbywa się to kosztem wysuszenia czupryny. Mogę się nawet pokusić o stwierdzenie że "wysysa" całą wilgoć i nawilżenie z włosów, przez co efekt względnie świeżej fryzury utrzymuje się nieco dłużej.

Dostępność... Ja go kupiłam w osiedlowej drogerii, ale myślę że lepiej szukać w dobrze zaopatrzonych aptekach lub jak recenzentka poniżej-w sklepach ze zdrową żywnością.

Zapach generalnie nieprzyjemny, ale można ścierpieć, rzeczywiście nie utrzymuje się długo na włosach. Delikatny dla skóry głowy, nie spowodował podrażnień czy wzmożonego wypadania włosów-chociaż próbując rozczesać kołtun którego się po nim dorobiłam połamał się niejeden kosmyk.

Opakowanie szałowe nie jest, ale ja przykładam wagę do zawartości niż do samego opakowania-choć wiadomo, że chętniej sięgamy po szampon który designem nie odstrasza. Poza tym jest to szampon leczniczy,więc wyglądałoby to dziwnie i niepoważnie gdyby mu dali np.wściekle różową buteleczkę :)
Trudno wydobyć resztki, nawet postawione do góry dnem miałam wrażenie że sporo jeszcze zostaje w środku, chociaż nad tym akurat nie ubolewałam bo ten szampon mi po prostu nie posłużył.

Wydajność jest po prostu skandaliczna! Produkt bardzo słabo się pieni, dlatego kończy się naprawdę szybko. Przy moich włosach za łopatki wystarczył na uwaga-3 użycia. Producent mógł pomyśleć o saszetkach, było by to na pewno wygodniejsze niż akrobacje z butelką żeby wydostać resztki.

Nie kupię ponownie, dla mnie jedynym atutem tego szamponu jest dobre oczyszczanie włosów. Ale to można osiągnąć z bardziej zadowalającym efektem zwykłymi szamponami ziołowymi za 3-4zł. Nie spowodował łupieżu, a mam do tego skłonności gdy zmieniam szampon-za to również plus. Jednak wady tego produktu zdecydowanie przeważają nad zaletami, dlatego nie polecam. Szczególnie odradzam posiadaczkom zniszczonych i przesuszonych włosów.Ten szampon stosowany przez dłuższy okres czasu na czuprynę po przejściach może wysuszyć na siano.

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Bardzo dobry!

Zamówiłam na Allegro, bo nie mogłam go dostać ani w drogerii ani w aptece i między innymi za to ujmuję gwiazdkę.
Szampon jak dla mnie całkiem dobry, zapach może nie należy do rewelacyjnych, ale można wytrzymać bo nie utrzymuje się długo na włosach...
Zmniejszył nieco przetłuszczanie włosów (do 2 dni, a myłam codziennie).
Na korzyść tego szamponu przemawia to, że rzeczywiście dobrze radzi sobie ze zmywaniem wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Używam nafty kosmetycznej, oleju rycynowego i wystarczy niekiedy jedno mycie żeby włosy były czyste :)
Z grzybicą czy świerzbem nie miałam do czynienia, więc tego nie komentuję, ale szampon jest naprawdę dobry i z pewnością kupię go jeszcze wiele razy :)

Ilość zużytych opakowań: 1,5