Equilibra, Shampoo Anti - Caduta Fortificanti (Wzmacniający szampon przeciw wypadaniu włosów)

Szampon stworzony do mycia delikatnych, wypadających i łamliwych włosów wymagających szczególnej pielęgnacji. Regeneruję strukturę włosa i wzmacnia go. Najlepsze efekty przynosi stosowanie szamponu w połączeniu z wzmacniającą kuracją przeciw wypadaniu włosów Equilibra.
Witaminy A, E, C, H, B5 i B6: odżywiają włosy i skórę głowy oraz wzmacniają cebulki włosów.
Proteiny sojowe: stymulują wzrost cebulki włosów.
Tauryna: wzmacnia cebulkę włosa.
Zielona herbata i czerwone wino: pobudza mikrokrążenie skóry głowy.
Phytosinergia: kompleks roślinny o działaniu regenerującym w jego skład wchodzi: aloes, olejek arganowy, keratyna.
Nie zawiera sztucznych barwników, detergentów, SLS i SLES.

EFEKT: może wzmocnione włosy, ale i szybko nieświeże

Szampon jest wydajny, wystarczy odrobina i to przy długich włosach do tego lubię jego zapach, fajnie się pieni/ rozprowadza i tyle z zalet bo niestety szybciej przetłuszczają się włosy.
Czy powstrzymuje wypadanie włosów? Może odrobinę, ale wolałabym żeby włosy były również po ich umyciu świeżutkie. Szkoda, bo naprawdę fajnie się go używa.

Wykorzystała: kilka próbek

Może być

Początkowo po umyciu czułam dyskomfort, jakby uczucie ściągnięcia skalpu, które po kilku użyciach zniknęło. Możliwe, że była to odpowiedź na aloes, ponieważ przy innych szamponach Equilibra było podobnie. Specyfik dobrze oczyszcza skórę głowy, włosy pozostają świeże na długo, są sypkie i błyszczące. Podsumowując, mogę powiedzieć, że jest to dobry szampon, ale nie dla każdego. Osoby szukające delikatnego kosmetyku mogą nie być do końca usatysfakcjonowane (ALS w składzie)

nie nie nie

Kupiłam raz - kiedy miałam bardzo suchą skórę głowy i włosy wypadały mi garściami. Jedyne co szampon zrobił, to jeszcze bardziej wysuszył skórę, co spowodowało jeszcze większe wypadanie. Włosy (cienkie) były po nim spuszone i szorstkie. Mojemu mężowi tez nie bardzo przypasował ten produkt i niestety, musieliśmy go wyrzucić.
Zapach jest ładny, opakowanie dosyć duże, więc ilość produktu jest wydajna. Butelka poręczna, ładna, zamykanie na click, więc nie wycika z niego nic nawet, jak się przewróci.
Szkoda, bo szampon był dosyć drogi.

Jak dla mnie ekstra

Na początku byłam dość sceptycznie nastawiona do tego szamponu, firma mało znana.. bynajmniej przez moją osobę, ale dałam szansę. Aktualnie nie żałuję, moje włosy stały się mocniejsze i po dwóch tygodniach stosowania tego szamponu już mi tak nie wypadają . Ja jak najbardziej mogę polecić :)

Taki sobie

Słyszałam o tym szmaponie bardzo wiele dobrego, dlatego sie na niego skusiłam, Niestety zostałam rozczarowana, nie tego sie spodziewaam po wielkim bum w reklamach i mediach społecznościowych.
Zużyłam cały szampon i nie zauważyłam poprawy dotyczacej wypadaniu włosów( używałam całej serii) Włosy szybciej się przetłuszczały i były oklapnięte.
Jedynie co mi się w nim podobało to fakt, że był bardzo wydajny i przyjemnie pachniał, niestety, te zalety nie sprawią, że trafii on do moich ulubieńców.

Chyba nie

To nie to czego się spodziewałam nie polubił się z moimi włosami. Włosy po użyciu tego szamponu szybciej się przetłuszczały, były jakieś takie przyklapnięte i matowe. Bardzo słabo nawilżał albo wcale mimo tego, że jest w nim aloes. Szampon dobrze się pieni i nie uczula

Nie widzę efektu wzmocnienia włosów

Zakochana w podstawowej wersji aloesowej szamponu Equilibra zakupiłam wersję przeznaczoną do wypadających włosów. Jako,że długo zmagam się z tym problemem, testuję wiele kosmetyków.
Szampon pachnie identycznie jak wersja aloesowa, czyli świeżo i delikatnie. Konsystencja również taka sama przezroczysta i lekko gęsta. Delikatnie się pieni i doskonale oczyszcza skórę głowy. Musimy tutaj uważać przy cienkich włosach gdyż nałożony w nadmiarze obciąża włosy przy skórze głowy. Szampon niweluje podrażnienia, nie uczula dzięki czemu nadaje się do codziennego stosowania. Włosy po nim są gładkie i miękkie.
Niestety nie zauważyłam by pomógł w problemie wypadających włosów.

nie..

spodziewałam się czegoś lepszego. Mam przetłuszczające się włosy i myślałam, że szampon pomoże mi w tym problemie. Natomiast po zużyciu 3/4 opakowania zauważyłam, że szybciej się przetłuszczają, są oklapniete i takie... strąkowate. Bleeee

Używa produktu od: próbka

Dobry, bardzo dobry, najlepszy!

Szampon ma gęstą konsystencję, ma bardzo ładny zapach, a do tego świetnie się pieni. Jest bardzo delikatny dla skóry głowy i włosów, ale za to skutecznie je oczyszcza i wzmacnia. Tworzy dużo piany, która szybko się spłukuje. Jest to produkt wart uwagi. Świetnie sprawdza się jako pomoc na suche i zniszczone włosy. Produkt dodatkowo ułatwia rozczesywanie włosów i wielkim plusem jest jego wydajność. Starcza spokojnie na długi czas, bo nie trzeba go użyć wiele, aby umyć włosy. Polecam!

Bez szału

Na samym początku muszę zaznaczyć, że borykam się w dużymi problemami z włosami i zazwyczaj coś co u innych daje spektakularne rezultaty u mnie odbija się minimalnym echem albo w ogóle. Moje włosy są cienkie, suche i lubią wypadać.
Według mnie ten produkt to typowy średniak. Nie zauważyłam jakieś poprawy w kwestii wypadania włosów ani w poziomie ich nawilżenia (jak na aloesowy szampon to wypada marnie w porównaniu z innymi). Średnio dobrze oczyszcza włosy ale ogólnie nie robi im też żadnej krzywdy. Według mnie nie warto ale tak jak wspominałam mam baaardzo wybredne włosy.

Szampon Equilibra

Kupiłam go w aptece, chociaż moim celem był ten podstawowy szampon aloesowy z tej firmy. Aloesu nie było, ale pani powiedziała, że nadaje się do częstego mycia włosów (myję włosy raczej codziennie), więc się skusiłam.

Czy jest delikatny? Nie wiem, bo odkąd go używam (na zmianę z szamponem do chłodzenia blondu) strasznie zaczęły przetłuszczać mi się włosy. Po umyciu jest świetnie, bo włosy są naprawdę miękkie, nawilżone i sypkie. Jednak po upływie kilku godzin moje włosy wyglądają tak, że mogłabym je znów umyć.
Oczywiście przyczyna może leżeć w czymś zupełnie innym, ale kiedy używałam (chyba łągodniejszej) wersji aloesowej, której miałam próbki, to włosy miałam fajne przez cały dzień.

Szampon nadaje się do stosowania bez odżywki. Ja zwykle nakładam lub używam takiej w sprayu, ale kiedy się spieszę wiem, że szampon da radę i nie wyrwę sobie wszystkich włosów przy rozczesywaniu.

Nie zauważyłam poprawy przy wypadaniu włosów, chociaż to nie jest mój największy problem.

Zawsze do niego wracam z podkulonym ogonem

Ponad dwa lata temu, przy wypadaniu włosów, trycholog polecił mi ten szampon.
Włosy są po nim sypkie, błyszczące, nawilżone i po prostu ładne, dociążone, ale nie obciążone. Nie podrażnia skóry głowy, nie sprawia, że swędzi ona i piecze.
Bardzo ładnie pachnie, jest wydajny, nie jest drogi. Łagodzi podrażnienia skalpu oraz ma zdrowy skład dla skóry głowy i włosów. Po kilku miesiącach używania widziałam,że wzmocnił moje włosy, były zdrowsze, bardziej błyszczące, mniej się łamały. Miałam tez wrażenie ,że lekko stymulował porost włosów,jeżeli chodzi stricte o wypadanie, to nie zauważyłam spektakularnego działania, wydaje mi się,że bardziej wzmacnia włos z zewnątrz niż od wewnątrz.
Przy dłuższym okresie stosowania włosy rzeczywiście są zdrowsze,ale z czasem skóra głowy trochę się przyzwyczaja i lekko obciąża włosy.

Nie mniej jednak,jest to b. dobry szampon i zawsze do niego wracam,a gdyby troszkę mocniej działał na wypadanie, to byłby to hit hitów :)