TRESemmé, Szampon do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond

Szampon TRESemmé Biotin+ Repair 7 z kompleksem Pro-Bond widocznie poprawia wygląd zniszczonych włosów spowodowanych działaniem czynników chemicznych, podwyższonej temperatury oraz uszkodzeń mechanicznych. Szampon z unikalną formułą wzbogaconą Biotyną pomaga przywrócić piękno Twoich włosów już od pierwszego użycia, a z każdym myciem jeszcze wyraźniej poprawia ich kondycję. Dzięki czemu możesz cieszyć się odświeżonymi i widocznie zadbanymi włosami.

Średniak

Jestem zawiedziona. Skusiłam się aby go zakupić po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Szampon ładnie pachnie i jest bardzo wydajny. Używam go razem z odżywką. Niestety mój stan włosów się nie zmienił. Nie robi nic oprócz umycia. Moje włosy dalej się łamią, są suche, cienkie i wypadają. Miałam nadzieję, że chociaż trochę je nawliży. Z odżywką jest podobnie.

dobre nawilżenie

Moje włosy suche, bez życia bardzo wypadały . Po uzyciu szampony stan poprawił się są nawilżone i błyszczące . Jestem zadowolona z szamponu, polecam .

Zwyklak

Opinię mam taką samą jak o odżywce z tej samej serii: przeciętna. Daje radę, ale spodziewałam sie lepszych efektów, szczególnie po tej cenie. Szampon ma przyjemny zapach i niezbyt gęstą, niezbyt rzadką konsystencję. Nie jest zbyt wydajny, ale bez problemu rozprowadza się na włosach i dokładnie je czyści. Nie wysusza ich przy tym, ani nie plącze. Mam wrażenie, że są nawet odrobinkę nawilżone, a na pewno przygotowane do użycia odżywki. Nie jest to zły szampon, ale zdecydowanie zbyt drogi.

Fajny

Moje włosy po nieudanej próbie farbowania przestały żyć. Zrobiły się suche. Kruszyły się i wypadały garściami. . Pomyślałam że muszę coś kupić by wkrótce nie wyłysiec. Oczywiście pierwsze kroki. Wizaż. Tu znajdę szampon który pozwoli mi przywrócić zdrowy wygląd włosów i zatrzyma wypadanie ich.. po przeczytaniu mnóstwa opinii. Które były szczere i konkretne.kupilam ten szampon. I po dwóch tygodniach używania zauważyłam znaczna poprawę w wyglądzie moich włosów .. zrobiły się mnie suche. Lekko się układały. Zaczynały przypominać włosy a nie suche siano. Zmniejszyło się też ich wypadanie i kruszenie tuż u nasady włosów. Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam.Szampon o lekkiej konstrukcji miłym zapachu i bardzo dobrze się pieni takie właśnie lubię. .

Dobre nawilżenie i miękkość włosów

Szamponu z tej serii po raz pierwszy używam u znajomej, która jest wielką fanką wszystkiego co do włosów i bardzo mi się spodobał.
Używam go ostatnio przy każdym myciu głowy i widzę poprawę kondycji moich włosów. Są gładsze, miększe, nie są suche, a miłe w dotyku. Dodam, ze przesuszone włosy to niestety mój odwieczny problem. Szampon działa zdecydowanie na plus. To na pewno nie ostatnie opakowanie, które kupiłam.

Bardzo dobry

Bardzo dobry szampon drogeryjny, który jest łatwo dostępny.
Plusy:
-wygładza włosy, które mają tendencję do puszenia
-nawilża
-nadaje przyjemny zapach
-dobrze oczyszcza
-nie obciąża włosów
-nie działa negatywnie na skórę głowy
-ma wygodne opakowanie
-jest dość wydajny
Minusy:
-szampon nie należy do najtańszych

dobry ale bez rewelacji

Szampon jest niezły, ale nie powoduje spektakularnych efektów. Nie działa cudów mając do naprawy suche i szorstkie włosy. Jak dla mnie zwykły średniak wśród szamponów.

Super, odkrycie

Szampon kupiłam w komplecie razem z odżywką z serii Repair 7 z Biotyną, był to spontaniczny zakup spowodowany promocją w Rossmannie. Jestem mega zadowolona z tego zestawu. Mam długie, dość cienkie rozjaśniane co jakiś czas włosy. Efekt moim zdaniem jest profesjonalny jak po wyjściu od fryzjera i zastosowaniu profesjonalnych pielęgnacji. Włosy są mięciutkie, gładziutkie aż chce się je cały czas dotykać. Nie widać zniszczeń i suchych końców. Nawilża i sprawia że włosy wyglądają ślicznie. Zawsze się obawiam że przy takich produktach które niwelują widoczność zniszczeń będę mieć oklapnięte włosy kosztem błysku, tutaj tak nie jest. Włosy gładkie, zdrowe ale nadal puszyste i nie straciły swego "volume" :) Jestem bardzo zaskoczona jakością tego zestawu i kupię go jeszcze nie raz, nie dwa.

Dobry szampon z SLS.

O tym szamponie zrobiło się dość głośno w blogosferze włosowej i przyznam,że długo myślałam nad jego zakupem. Mam włosy podniszczone, cienkie i wypadające, więc ciągle szukam dla nich najlepszych kosmetyków. Podczas wakacji w Hiszpanii skusiłam się na zakup dużej butli (700ml) za jedyne 5 euro:) Od razu na miejscu przystąpiłam do testów, gdyż włosy niemiłosiernie mi się tam puszyły i chciałam je ujarzmić. Muszę przyznać,że w tej kwestii sprawdza się świetnie!

Szampon opakowany jest w elegancką według mnie butlę z otwarciem typu "klik", które umożliwia wygodną i szybką aplikację. Butla o tej pojemności jest dość ciężka, jednak mi to nie przeszkadza. Konsystencja szamponu jest gęsta, kremowa i wystarczy mała ilość by umyć dokładnie włosy. Dobrze się pieni i pachnie ładnie, ja wyczuwam słodkie nuty,ale jednocześnie odświeżające. Od razu podczas mycia można odczuć jak włosy są gładkie i miękkie. Po wysuszeniu pierwsze co rzuca się w oczy to brak odstających babyhair, które mogą naprawdę uprzykrzyć życie i fryzurę :) W dotyku włosy są niesamowicie miękkie i wygładzone. Zdecydowanie szampon nadaje im lekkości i blasku. Wydaje mi się jednak,że dla cienkich włosów stosowany codziennie może je obciążać i powodować efekt przyklapnięcia. SLS w składzie sprawia,że włosy są naprawdę dobrze oczyszczone i pozbawione wszelkich zanieczyszczeń. Jednocześnie szampon nie wzmaga przetłuszczania. i nie podrażnia wrażliwego skalpu. Nie wiem czy do niego powrócę gdyż mam wrażenie,że na dłuższą metę zabiera objętości cienkim włosom. Nie zauważyłam też by poprawił kondycję włosa-tutaj w cuda szamponu nie wierzę :)

Nie rozumiem zachwytów

Kupiłam szampon z polecenia jednej z blogerek. Nie rozumiem zachwytów nad tym produktem. Bardzo przyspiesza przetłuszczanie się. Włosy myję codziennie, mimo tego przy tym szamponie włosy pod koniec dnia wyglądały już bardzo nieświeżo. Po ok 1,5 miesiąca użytkowania włosy potrafią być tłuste już kolejnego dnia rano, zdecydowanie tak nie powinno być. Nie zauważyłam też poprawy jeśli chodzi o stan włosów, stosowałam razem z odzywką, mimo tego końcówki zrobiły się bardzo suche, zaczęły się plątać i ostatecznie skończyło się na obcięciu włosów.

Bardzo fajny

Kupiłam go na promocji w Rossmann za jakieś 15zł. Był to dobry zakup. Produkt jest szalenie wydajny. Pięknie pachnie, powiedziałabym, że profesjonalnie. :) Włosy po nim są miękkie, odżywione, nie puszą się. Wyglądają po prostu świeżo. Zdecydowanie sięgnę po kolejne opakowanie :)

Kupiony na promocji

Ładnie pachnie, dobrze nawilża. Włosy faktycznie wydają mi się w lepszej kondycji już po kilku myciach. Jeszcze nie zużyłam całego opakowania, ale jestem zadowolona z zakupu. Nie przetłuszcza mi włosów. Nie mam od niego łupieżu. Jest gęsty, dobrze się pieni. Był to mój pierwszy szampon z tej firmy i nie żałuję zakupu.