TRESemme, Szampon do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond

Szampon TRESemmé Biotin+ Repair 7 z unikalną formułą wzbogaconą biotyną i kompleksem Pro-Bond już od pierwszego użycia widocznie poprawia wygląd włosów zniszczonych działaniem czynników chemicznych, podwyższonej temperatury oraz uszkodzeń mechanicznych, a z każdym myciem jeszcze wyraźniej poprawia ich kondycję.

Dzięki szamponowi TRESemmé Biotin+ Repair 7 możesz cieszyć się odświeżonymi i widocznie zadbanymi włosami. Włosy są miękkie, wygładzone, lekkie i błyszczące. Nie puszą się i nie plączą, rozczesują jak po użyciu odżywki.

Szampon TRESemmé Biotin+ Repair 7 jest bardzo wydajny, dobrze sprawdza się do włosów suchych, niesfornych, elektryzujących się. Ma bardzo przyjemny zapach. Nie obciąża włosów.

Bardzo fajny szampon dla blondynek, które nie lubią jak ich włosy ''żółkną''. Ja używam co kilka dni i mam cały czas fajny kolor blond. Jest bardzo wydajny i przyjemnie pachnie. Polecam :)

Wykorzystała: kilka próbek

nie podzielam zachwytów

szampon ładnie pachnie, dobrze się pieni i jest wydajny. tyle z plusów. mam włosy długie i grube. szampon okropnie plącze włosy podczas mycia i powoduje takie dziwne niemiłe uczucie podczas spłukiwania- włosy są tępe, jakieś takie wyschnięte, szorstkie i ciężko jest je dokładnie wypłukać. bez odżywki nie dałam rady ich rozczesać. masakra. użyłam go 3 razy, ale oddałam koleżance, bo bardzo mi nie przypasował

5/5

Szukałam długo szamponu do moich włosów, które uległy zniszczeniu po nieumiejętnej koloryzacji, wypróbowałam ten i jestem bardzo zadowolona. Włosy szybko uległy poprawie. Po kilku tyg stosowania efekt był taki, że moje włosy były miękkie, lśniące i bardzo gładkie. Do tego bardzo odpowiada mi zapach tego szamponu. Mógłby być nieco wydajniejszy. Ale bardzo polecam.

Fajny szampon

Dobry szampon, chyba, całkiem niezłym składem ale te znawca nie jestem. Tak czy siak nie każdemu służą szampony tylko te "naturalne". Na mnie ten szampon działa dobrze, to znaczy - daje lekkie nawilżenie oraz połysk na włosach. Są odżywione, nie płaczą się. Co do zapachu to jest typowy, nieco balsamiczny, migdałkowy. Mi taki zapach nie odpowiada bo wolę owocowe ale ten szampon sprawdza się w działaniu a sam zapach nie utrzymuje się długo więc jest mi to obojętne. Moje ulubione zamknięcie na klik, najszybsze i najłatwiejsze w otwieraniu. Opakowanie pojemne i to jest dobre!

Jeden z lepszych

Szampon kupiłam na promocji za 15 zł. Mam suche łamiące się włosy, jednak u nasady po dniu już się przetłuszczają. Szampon ładnie pachnie i dobrze się pieni. Regeneruje zniszczone włosy i wygładza. Po umyciu włosy lepiej się rozczesują. Jest bardzo wydajny, dlatego tym bardziej polecam:)

nie do kręconych włosów

Szampon kupiłam z nadzieją, że tak jak obiecuje producent, włosy przestaną się puszyć. Zamiast tego zafundowałam sobie masakrę na głowie, nie dość, że włosy były przyklapnięte przy skalpie zaraz po zakupie, to na długości były całe spuszone! Podejrzewam, że to za sprawą silikonu w składzie, włosy przestały się kręcić i niesamowicie puszyć. Do włosów niskoporowatych może się sprawdzi, ale do wysokoporowatych odradzam!

Najlepsza seria dla zniszczonych włosów

Mam rozjaśniane po całości do platyny włosy. Żaden inny szampon nie wygładza u mnie włosów tak, że po jego zastosowaniu bezproblemowo przeczesuję włosy palcami. Przy dopełnieniu odżywką moje włosy są w mega kondycji - mięciutkie, błyszczące, nie kruszą się. Nawet fryzjerka była w szoku przy kolejnym rozjaśnianiu. Poza tym jest bardzo wydajny i przepięknie pachnie. Zapach potrafię wyczuć nawet w ciągu dnia. Opakowanie z praktyczną zakretką. Minus za cenę, ale ja kupuję zawsze na promocji w Rossmanie, które dosyć często się zdarzają. Przez lata szukałam takiego nawilżenia dla włosów, długo zadowalał mnie Dove, ale to cudo go przebiło. Na razie zostaje moim numerem jeden.

Świetny szampon

Zachęcona opiniami w końcu go kupiłam. I nie żałuje, od pierwszego mycia stał się moim ulubieńcem :-)

Moje włosy są w nienajlepszej kondycji - wypadające po porodzie i dawno nie widziały fryzjera. Z natury przetłuszczają się u nasady, są suche na końcach i jest ich dużo, dodatkowo się puszą. Ten szampon świetnie na nie działa - wygładza, nawilża jednocześnie nie obciążając i dobrze myje. Używam wraz z odżywką i moje włosy go uwielbiają - są po nim długo świeże, miękkie i gładkie. Dodatkowe plusy - piękny, długo utrzymujący się zapach, estetyczna butelka i wygodny dozownik.

Szampon nie jest może najtańszy (20 zł za 400 ml), ale wydajny i przede wszystkim bardzo dobry!

Mocna czwórka

Po szampon sięgnęłam bo moje włosy mają tendencję do puszenia się i chciałam je bardziej okiełznać i uzyskać efekt wygładzenia pasm. I to się udało, za co ogromny plus dla tego szamponu. Włosy po umyciu i nałożeniu maski ładnie się układają, nie plączą się i nie puszą (no chyba, że jest wyjątkowo duża wilgotność). Ładnie, delikatnie pachną. Szkoda, że zapach nie utrzymuje się na nich dłużej. Szampon jest też bardzo wydajny, gęsty, perłowy. Ma solidne opakowanie, choć szkoda że to gruby plastik. Jedyny minus jaki zauważyłam, to przesuszenie skóry głowy, dlatego uważam, że ten szampon raczej nie nadaje się do częstego stosowania, przynajmniej w moim przypadku. Ja go stosuję 2-3 razy w miesiącu dla mocnego oczyszczenia. Przy innych myciach stosuję bardziej naturalne produkty np. szampon w kostce.

dobry szampon

Bardzo dobry szampon. Spelnia swoje funkcje. Dobrze myje, nie obciaza wlosow i nie wysusza. Ladnie pachnie. Opakownie duze, eleganckie, bardzo wydajne. Sklad sredni, ale moje wlosy nie toleruja natury, wiec dla mnie ok. Polecam:)

Najlepszy szampon jaki do tej pory miałam.

Wcześniej za bardzo nie słyszałam o tym szamponie. Na zakup namówiła mnie przyjaciółka, a że akurat szukałam szamponu, który oczyści mi skórę głowy i pomoże z plączącymi się włosami postanowiłam spróbować..i cóż. Pozytywnie się zaskoczyłam. Jest tak jak obiecuje producent - skóra głowy jest fajnie oczyszczona, nie czuję aby moje włosy zaraz po wyschnięciu były obciążone, wręcz są fajnie uniesione u nasady i sypkie. Fajnie się również rozczesują. Ogólnie szampon na ogrooomny plus <3. Zapach jest również uroczy, nie duszący, delikatny.
Opakowanie i zamknięcie również fajne, nie ma opcji, aby po zamknięciu szampon się wylewał.

Polecam!! <3

Dobry szampon

Szampon na pewno się sprawdza, czyści włosy, czyli robi to co powinien, czy robi to co obiecuje producent? Nie byłabym taka pewna czy to że włosy są miękkie nie jest zasługą bardziej maski niż szamponu. Nie odważyłam się na zbrodnie jaką byłoby umycie włosów samym szamponem, bez odżywek czy maski, aby sprawdzić jak działa, gdyż po samym szamponie moje włosy nieziemsko się plączą i są nieprzyjemne w dotyku. Przy tym szamponie naturalnie nie było inaczej. Jednak może wrażenie z jego używania pozostały dobre, więc może do niego wrócę, obecnie jednak przerzuciłam się na bardziej naturalne szampony.