Nivea, Fresh Revive , 3 in 1 Trockenshampoo (Suchy szampon dla blondynek)

Nivea, Fresh Revive , 3 in 1 Trockenshampoo (Suchy szampon dla blondynek)

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Suchy szampon dla blondynek FRESH REVIVE z formułą 3w1, która delikatnie oczyszcza nie podrażniając skóry głowy, odświeża włosy aż do 24h oraz ożywia odcień włosów nie pozostawiając na nich resztek produktu.

- Ekspresowo odświeża blond włosy
- Zachowuje naturalny kolor włosów dzięki innowacyjnej formule 3w1
- Odświeża na cały dzień i otula włosy przyjemnym zapachem
- Zapewnia pełnię objętości
- Delikatne oczyszcza bez podrażniania skóry głowy

suche szampony
przetłuszczająca się, normalna
Odcienie
jasne
Włosy
kręcone, długie, rozjaśniane, wymagające prostowania

Mój ulubieniec od dłuższego czasu

Suche szampony to ratunek każdej zabieganej kobiety. Ja dodatkowo zmagam się z problemem opadających włosów i brakiem objętości. Na ratunek przychodzi mi suchy szampon, a mój ulubieniec to właśnie ten od Nivea. Mam bardzo jasne blond włosy i ciężko jest o suchy szampon, który będzie na nich niewidczony, tego nie widać w ogóle, a dodatkowo przepięknie pachnie przez kilka godzin po użyciu produktu. Jest bardzo łatwo dostępny, można dostać go w świetnej cenie (około 15zł) w drogerii Rossmann, online. Cena w stosunku do jakości jest bardzo w porządku. Produkty marki Nivea bardzo często bywają na promocjach więc można zakupić go jeszcze taniej. Jego wydajność określam na dobrą plus, przez to, że tak ładnie pachnie nie żałuję go sobie i czasem zbyt szybko się kończy, Jeżeli używałabym go tyle ile trzeba do jednego zużycia na pewno wystarczyłby na długo.
Czas przejść do jego głównej zalety, ale też głównego zadania- oczyszczania. Robi to idealnie. Szamponu jak już wspomniałam nie widać zupełnie na włosach, nawet kiedy przesadzimy, nawet stanowczo :D. Włosy są czyste, lekkie, delikatne, nie sklejają się, nie tworzą supełków, nie puszą się. Są w dobrej kondycji przez cały dzień. Szampon potrafi uratować włosy nawet z największego stanu beznadzei. Ratował mnie nie raz, nie dwa kiedy bardzo szybko potrzebowałam oczyścić włosy, ponad to sprawdził się jako kosmetyk, który świetnie działa na zwiększenie objętości moich włosów.
Polecam go każdej blondynce, która boi się kolejnego zakupu, też się bałam, ale jestem zadowolona i jest to jedyny szampon dedykowany blondynką, który według mnie nie zostawia kompletnie nic na włosach.

W porządku

W mojej opinii jest to dobry suchy szampon. Najbardziej urzekł mnie swoim pięknym i długo utrzymującym się zapachem, typowym dla kosmetyków Nivea. Po za tym szampon bez problemu odświeża włosy, unosi je od nasady. Jestem naturalną blondynką i po popsikaniu włosów nie zauważyłam efektu wybielenia włosów. Co do wydajności trudno mi jednoznacznie stwierdzić ponieważ suche szampony używam sporadycznie.

jest dobry, ale nie najlepszy

Szampon jest ok, mogłabym go używać od czasu do czasu. Jednak daleko mu do ideału. Przede wszystkim jest mało wydajny i mimo magicznej formuły "dla blondynek" (a jestem naturalną, jasną blondynką) nie czuję różnicy między nim, a innymi suchymi szamponami. I tak jest mocna widoczny i trzeba go porządnie wyczesać i tak. Cena i dostępność : znośna.

lepszy od mojego ulubieńca

Zacznijmy od tego że moim ulubieńcem był Batiste. Kiedy testowałam inne marki... - KLAPA. Postanowiłam go kupić bo był w promocji. Cena regularna w ogóle mnie nie zachęca. Wracając do meritum: jestem zachwycona. Nie bieli,a jeśli już to minimalnie. Wystarczy mała ilość by odświeżyć włosy co idzie w parze z wydajnością butelki. Zapach neutralny. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Suchy szampon

Pięknie pachnie, nie zostawia białych śladów, włosy są szybko odświeżone i też przywraca im objętość, efekt długo się utrzymuje, po popsikaniu rano do wieczora włosy wyglądają całkiem nieźle. Nie zauważyłam żeby jakoś wysuszał włosy czy skórę.

Bardzo miłe zaskoczenie

Naprawdę nie spodziewałam się, że suchy szampon może odświeżyć moje włosy aż na cały dzień. Dla mnie to jeden z najlepszych rezultatów, jakie otrzymałam przy użyciu suchych szamponów.. Mogę z pewnością stwierdzić, że nie podrażnia mojej wrażliwej skóry głowy i ma przyjemny nieduszący zapach.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Dla jasnych blondynek sprawdzi się idealnie ;)

Otrzymałam ten szampon do testowania. Niestety jestem ciemną blondynka i kolor szamponu bardzo zabarwia moje włosy. Osoby z jasnym blondem myślę że nie będą narzekać bo ten szampon na ich włosach zniknie. Zdecydowanie kupię go ponownie ale w innym kolorze.

Tak jak obiecuje producent: suchy szampon ekspresowo odświeża nasze włosy. Podnosi ich objętość i przedłuża świeżość włosów o jeden dzień. Ma cudowny zapach, intensywny ale jednocześnie jest to standardowy zapach Nivea wiec albo komuś przypadnie do gustu albo nie. Cena też standardowa, podobna do cen innych suchych szamponów, więc myślę że mogę go polecić.

Dla chłodnych blondów ideał

Szampon ten zaskoczył mnie swą formuła. Tuż po aplikacji włosy stają się odświeżone, łatwiej się rozczesują, wyglądają jakby były tuż po wymyciu. Produkt zostawia zaskakująco biały osad co w większości szamponów dla blondynek występuje żółty osad.

Same pozytywy.

Nie lubię, i nie używam często suchych szamponów. W ciągu 3 ubiegłych lat zużyłam razem z córką i Ciocią łącznie 6 opakowań. Z czego ja użyłam 3 razy czyli średnio raz na rok. Dla mnie ten sposób jest słaby. Wolę jednak tradycyjne mycie głowy. Używam raczej w celu dodania objętości i to na tym mi jedynie zależy. Niektóre robią to lepiej inne gorzej a niektóre wogóle. Tak więc ten świetnie zwiększa objętość. Nie zostawia śladów, a ja nienawidzę szczególnie u brunetek, to wygląda okropnie. Pięknie pachnie, nawet lepiej niż Batiste. Bardzo się z nim polubiłam i napewno go kupię. Polecam bo jest wart każdej złotówki.

"SZYBKI" HIT

Jest to pierwszy produkt tego typu u mnie więc nie mam porównania z innymi. Najbardziej obawiałam się tego, że włosy po nim będą wyglądać nieestetycznie i że po prostu nie spełni swojej funkcji. Miło się zaskoczyłam bo ten szampon fajnie odświeża włosy i unosi je u nasady, nie skleja ich (czego się bałam). Po użyciu go rano czuję się komfortowo cały dzień i zmywam go dopiero wieczorem, a mimo to szampon nie powoduje swędzenia skóry głowy. Nie sypie się i nie zostawia białych śladów. Ma delikatny zapach, który dość długo utrzymuje się na włosach. Z pewnością będę sięgać po niego jeszcze nie raz. Polecam!

Bardzo mile zaskoczenie

Znając swoją wymagającą skórę głowy, do suchych szamponów podchodzę z rezerwą i sceptyzmem. Nie zachwycam się po jednym użyciu, tylko musi upłynąć trochę czasu, abym zauważyła działanie na moją skórę. Ten szampon bardzo mnie zadowolił i mile zaskoczył. Muszę przyznać, że tak długotrwałego suchego szamponu dawno nie miałam, bez ogródek utrzymuje świeżość moich włosów cały dzień, dodatkowo nadając fajnej objętości. Moje włosy z reguły są oklapnięte, proste i ciężko uwydatnić busz włosów na głowie, jednak ten szampon sobie również z tym poradził. Moje włosy odbiły się od skóry i w kilka sekund zyskały podwójną objętość. Jak już wspomniałam, jestem rygorystyczna co do działania na moją skórę, ale nie zauważyłam, aby po nim głowa mnie swędziała czy była podrażniona. Co do koloru samego szamponu również na plus, jest to biała pianka, która nie oblepia włosów i potarta palcami błyskawicznie wtapia się we włosy, nie dodając im koloru ani też nie pozostawiając białego nalotu. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i uważam, że producent nie obiecuje nam gruszek na wierzbie, gorąco Wam polecam ten szampon, u mnie z pewnością zagości na dłużej.

miłość od pierwszego użycia

Super produkt, szybko odświeża włosy, Zapach jest ładny,nie duszący. Jestem z niego bardzo zadowolona,ponieważ po użyciu tego suchego szamponu moje wlosy bardzo ładnie wyglądały, były puszyste i odświeżone przez cały dzień. Idealny produkt. Polecam jak najbardziej