The Bluebeards Revenge, Roll-on Anti-perspirant Deodorant (Antyperspirant roll-on)

Antyperspirant The Bluebeards Revenge Fragrances & Body Sprays doskonale wchłania pot i neutralizuje nieprzyjemny zapach. Zapewni Ci codziennie uczucie świeżości i czystości.

Właściwości:
- skutecznie chroni przed poceniem
- chroni przed nieprzyjemnym zapachem
- nie blokuje naturalnych procesów fizjologicznych.

dezodoranty i antyperspiranty
odświeżające, łagodzące
zapachowa
w kulce
płyn

Unisex

Używam tego roll ona jako kobieta i jak najbardziej moga go używać panie, bo jego zapach co prawda lekko męski, ale na skórze tego nie czuć, napewno nie przebije się nawet przez najlżejsze perfumy. Rzeczywiście ochrona przed nieprzyjemnym zapachem jest dobra, a testowałam zarówno w zimowe spacery, gdzie pod grubą odzieżą wiele deo nie dało rady jak i latem upały. Tak, koszulka może zrobić się mokra, ale nie jest to tak widoczne jak np przy deo Alterry czy Born to Bio. Nie ma tragedii i też nie pojawia się to zawsze, ale jednak rezygnuję z użycia tego produktu kiedy wiem, że mogę się mocniej spocić. Na aktywność sportową raczej też bym nie polecała, ale na normalny dzień bez bieganiny o ile nie mamy tendencji do nadmiernego pocenia już tak. Na moim opakowaniu pisze, że deo jest bez soli aluminium i dlatego też go wybrałam. Myślę, że to dobry produkt w przyjaznej cenie i kupiłabym go ponownie.