Rexona Men, Active Protection+ Invisible, Antyperspirant dla mężczyzn w aerozolu

Antyperspirant Rexona Active Protection + Invisible to:
• Niewidoczna ochrona - przeciw białym śladom i żółtym plamom na ubraniach.
• Długotrwała świeżość zawsze wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujesz – dzięki przełomowej technologii Motionsense™, aktywującej działanie kapsułek zapachowych pod wpływem wilgoci i ruchu.
• Ochrona przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin.
• Długotrwałe uczucie świeżości – aż do 48h po aplikacji antyperspirantu.

Aplikacja: Antyperspirant należy stosować na czystą i suchą skórę. Puszkę należy przed użyciem wstrząsnąć i stosować z odległości min. 15 cm.

zapachowa
w sprayu
ochronne

Najlepszy ze wszystkich dezodorantów Rexona

Ale ten dezodorant pięknie pachnie! Męski zapach, ale zarazem owocowo słodki. Bardzo przyjemny dla nosa. Super odświeża.
Daje ochronę na 24 h. Wchłania pot. Duży plus, że nie zostawia białych śladów.
Mój mężczyzna używa z zadowoleniem. jeszcze go nie podrażnił.
Używa obficie , ale jeszcze się nie zdrzyło żeby go podrażnił.
Własnie zrobiłam zapasy ;)
Bardzo polecam.

Ciekawy produkt

Dobry produkt , który dobrze się wchłania w pachy , nie brudzi ubrań . Nie zostawia białych plam . Jest wydajny , ładnie pachnie . Cenowo też jest fajny. Plus że nie uczula i nie podrażnia . Ma ładny męski zapach ;-)

Genialne

Moja druga połówka używa tylko antyperspirantow firmy Rexona Men w różnych wersjach zapachowych. Jest skuteczny i długotrwale pachnie nawet bez użycia wody perfumowanej.
Polecam wszystkim mężczyznom tym młodym jak i starszym.

Genialny

Świetny antyperspirant pod każdym względem. Jest to idealna ochrona przed potem na upalne dni i w ciągu sterującego dnia w pracy. Bardzo dobrze chroni przed potem przez długi czas, pachnie niesamowicie zmysłowo, męsko i intensywnie ale zarazem świeżo. Zapach ulatnia się stopniowo,a mniej więcej do trzech godzin jest dość mocno wyczuwalny. Nie pozostawia białych śladów na czarnych i kolorowych ubraniach, dzięki czemu można popsikać nim koszulkę w razie potrzeby. Buteleczka utrzymana w minimalistycznej gamie kolorystycznej, elegancki czarny kolor w połączeniu ze srebrnym i białym, prezentuje się stylowo w swej prostocie na tle pozostałych antyperspirantów. Jest to moim zdaniem najlepszy wybór dla osob zmagających się z uciążliwą nadpotliwością. Polecam!

super

Antyperspirant jest megs wydajny, cenowo jest tani, można go kupic na promocji, nie pozostawia białych ani żółtych plam na ubraniach,szybko się wchłania,antyperspirant godny polecenia.

Wykończyłem Rexonę daj mi L'Oréala :D

Oj przyznaję odkąd moi faceci zaczęli używać dezodorantów marki L'Oréal na inne zaczynają kręcić nosem,jakiś czas temu zarządziłam w domu projekt "denko" pokończyć wszystkie antyperspiranty jakie macie pozaczynane i tak nastał dzień gdy usłyszałam-"wykończyłem Rexonę daj mi L'Oréala" :)).

Dezodorant był używany przez syna jednak i ja po niego sięgałam podczas sobotnich czy piątkowych porządków czyli latanie ze ścierką i odkurzaczem a pachy zroszone męskim antyperspirantem :D.

Opakowanie o pojemności 250 ml, design męski czerń ze srebrem,logo marki oraz zamknięcie typu przekręcamy i jest zamknięty nie musimy się martwić że otworzy się nam w torbie podróżnej czy na siłowni,mi nie sprawiało trudności,młodszemu pokoleniu także nie.

Dezodorant ma przyjemny ale ostry intensywny męski zapach jakby był dodany imbir przynajmniej ja mam takie skojarzenia,przy aplikacji nie rozpyla wielkiej białej chmury ani nie sypie mąką,nie zostawia żadnych śladów na ubraniach zarówno czarnych jak i kolorowych, podczas używania faktycznie działa i to co najważniejsze niweluje zapach potu,podsumowując wart zakupu jestem ciekawa wszystkich wariantów zapachowych.

Uniwersalny na co dzień.

Moj mąż uzywa tego antyperspirantu z powodzeniem na co dzień, na zmianę z innymi wersjami Rexona.

Uwagi:
• zapewnia niewidoczna ochronę - nie zostawia białych śladów i żółtych plam
• zapewnia odczucie świeżości, ochrone przed nieprzyjemnym zapachem, chociaz stwierdzenie ze na 48h jest dla mnie przesadzone i wręcz chwytem marketingowym
• ma przyjemny, świeży zapach
• charakterystyczny mechanizm otwierania moze byc dla niektórych mezczyzn problematyczny i tylko dlatego odejmuje 1 gwiazdke
• czesto dostępny w drogeriach i marketach na promkach

Mąż lubi ciemne koszulki a ten dyzodorant pozwala mu się nimi cieszyć dłużej, nie zostawia białych śladów. Zapach jest przyjemny niestety mała łazienka sprawia że przy rozpylaniu jest zbyt duszący. Łatwo dostępny praktycznie w każdym sklepie można go kupić.

Męski Men

Lubię zapachy w całej gamie dezodorantów Rexony dla mężczyzn. I chodź składy nie powalają i są dalekie od dobrych dla skóry to od czasu do czasu kupuje je mojemu mężowi.
Rzeczowo o dezodorancie - na podstawie wyciągniętych od męża spostrzeżeń:
wydajność jest średnia - panowie zdecydowanie więcej "nakładają" produktu na siebie, trwałość zapachu do 5 minut ale też nie zapach jest głównym powodem - wszak później wylewają na siebie ulubiony zapach iten powinien być dominujący, zabezpieczenie przed brzydkim zapachem - duże ale na pewno nie da się aplikować raz na 48h czy 72h - jak to w niektórych jest sugerowane - dezodorant nie daje takiego działania (sprawdziliśmy organoleptycznie - nos nie dał rady ;) ). Łatwy w użyciu. Niestety nie zabezpiecza przed plamami.

„Dusiciel”

Antyperspirant może i dobrze chroni przed poceniem i brzydkimi zapachami, ale zapach produktu spowodował, że nigdy więcej go nigdy nie kupię. Zapach jest duszący (bardzo intensywny taki chemiczny i „trujący”). Gdy psikam nim w małym pomieszczeniu, to nie można tam później wejść przez jakiś czas, bo jest taki „niezdrowy”, duszący zapach, że najlepiej od razu wywietrzyć całą łazienkę.

Mąż chwali

Kupiłam go dla mojego męża na próbę ponieważ zawsze używał antyperspirantów innej firmy,z początku nie był zadowolony jednak wystarczyło,że użył go kilka razy i zmienił zdanie,bardzo dobrze chroni przed powstawaniem potu i przykrego zapachu,nie pozostawia białych ani żółtych plam na ubraniach,szybko się wchłania,antyperspirant godny polecenia.

klasyka

dezodoranty Rexony traktuję już jako klasykę, nie wyobrażam sobie używania innego produkt, najlepszy na rynku nie podraznia skóry chroni przed potem i ładnie męsko pachnie nie jest tez drogi