Mizon, Enjoy Vital-up time, Lift Up Mask with Collagen (Maska liftingująca z kolagenem w płachcie)

Liftingująca maska do twarzy z kolagenem, w bawełnianym płacie, idealna dla skóry dojrzałej, skłonnej do zmarszczek. Zawiera kolagen, alantoinę i kwas hialuronowy. Doskonale napina skórę, wspomaga walkę ze zmarszczkami i uelastycznia. Skóra jest jędrna, odżywiona i nawilżona, wygląda zdrowo i promiennie.

materiałowe/w płatach
dojrzała, mieszana
wygładzające, ujędrniające, nawilżające, liftingujące
w saszetce
materiałowa / w płatach

Dobry nawilżacz

Bardzo lubię maseczki z Mizona. Mam z nimi jednak mały problem, mianowicie nie widzę między nimi zbyt dużej różnicy. Za każdym razem jestem zachwycona jak dobrze nawilżona i odżywiona jest moja skóra. Maska zdejmuje całe ściągnięcie i przesuszenie. Widać od razu, że twarz napiła się i jest aż rozpulchniona. Jest bardzo promienna i wygląda zdrowiej. Jednak zazwyczaj każda z tych masek ma jeszcze dodatkowe działanie. W tym wypadku producent obiecuje ujędrnienie. I ja tego kompletnie nie widzę. Ta maska jest po prostu świetnym nawilżaczem. Płachta jest świetnie skrojona i mocno nasączona. W opakowaniu zostaje jeszcze sporo esencji, którą wsmarowałam w szyję, dekolt i ręce. I one również podziękowały mi za tą dużą porcję nawilżenia. Troszkę przeszkadzał mi zapach tej maski, był taki bardzo babciowy.