Pharmaceris, A, Opti - Sensilium Gel (Duoaktywny żel nawilżający pod oczy)

Pharmaceris, A, Opti - Sensilium Gel (Duoaktywny żel nawilżający pod oczy)

Żel polecany jest do codziennej pielęgnacji skóry wokół oczu, która charakteryzuje się szczególną wrażliwością i skłonnością do alergii.
Żel skutecznie pomaga zmniejszać oznaki starzenia się skóry wokół oczu dzięki wyciągowi z malwy, który posiada doskonałe właściwości wygładzające i nawilżające skórę. Działanie malwy wspomaga Glucam, który przywraca utraconą jędrność i elastyczność skóry. Żel działa łagodząco i kojąco dzięki zawartości alantoiny.

Super nawilżenie

Krem bardzo dobry, zarówno na noc jak i pod makijaż. Szybko się wchłania i jest przyjemny w użyciu. Nawilżenie jest idealne
Niestety szukam działania przeciwzmarszczkowego, dlatego nie sięgnę po niego drugi raz, chyba że tylko jako produkt pod makijaż mając coś mocniejszego na noc.

niestety

Żel ani nie nawilża, ani nie koi (w moim przypadku stał się wyciskaczem łez).
Zamiast nawilżać, zostawia na skórze błyszczącą powłoczkę, która w żaden sposób nie pomaga na cienie pod oczami, opuchliznę, a co dopiero pierwsze oznaki starzenia się skóry. Eh, nie spodziewałam się cudów, ale braku jakichkolwiek efektów też nie :/
2 ** za higieniczne opakowanie oraz wydajność - przez parę miesięcy użytkowania produkt nie chciał się skończyć. Tylko co z tego, skoro nie przyniósł oczekiwanych rezultatów...?

Bardzo przyjemny

Fajny lekki kremik o łagodnym działaniu. Jest dosyc rzadki wiec moze sie wydawac ze za słabo działa gdyz nie oblepia okolic oka,jednak jest to zmyłka. Mimo braku gęstwiny w swej konsystencji bardzo dobrze nawilża i niweluje drobne zmarszczki wokół oka. Na widoczne efekty trzeba jednak poczekac u mnie trwalo to ok 2 m-cy a u mojej mamy(dla ktorej ten krem powinien byc za slaby!) tylko 3 tygodnie.Łagodzi opuchliznę i ładnie napina oko. Nie zauważyłam żeby rozjasniał.
Jest bardzo wydajny!!!
Polecam wszystkim bo to dobra jakosc za dobra cene.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

mniej niż zwykły ;/

Skusiłam się na żel zachęcona pozytywami właśnie na wizażu, mi jednak ten żelik nie podszedł - zdecydowanie lepiej spisywały się żele Ava i Flosleku (mimo iż żele to gęstsza konsystencja i bardziej odżywcze i kojące no i tańsze).

żel ma wodnistą konsystencję i mam wrażenie że niczego nie robi ze skórą wokół oczu - chociaż nie wymagam od tego typu preparatów Bóg wie czego, może jedynie odrobinę nawilża i koi, jednak nie zauważyłam ani poprawy kondycji skóry wokół oczu ani zmniejszenia się cieni czy porannych opuchnięć (pod tym wględem lepiej spisywały się ww. żele).

Po aplikacji żelu wydaje mi się że ten kosmetyk to za mało i dokładam jeszcze na niego inny krem.

Jedyne co mi się w nim podoba to fajne, higieniczne opakowanie.

Cena nieadekwatna do jakości i pojemności, chociaż może dla nastolatek by się sprawdził, po 20 już nie bardzo ;)

niestety

Mnie poprosu uczulił, tak samo jak \"clementine\" poniżej. Czerwone swędzące krostki wokół oczy i na powiekach. Poza tym i tak ani nie nawilżył, ani nie odżywił, powiedzialabym że jest jeszcze gozej. Po nałożeniu produkt wysycha i tworzy taką jakby lepką powłoczke która imituje nawilżenie skóry ale niestety jej nie nawilża. Skóra jest dalej sucha po zmyciu kremu. Zel jest taki gumowy że czasem się wręcz roluje.
Co z tego że opakowanie jest airless i ogólnie całkiem poręczne jeśli sam żel jest do niczego.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy z duzymi przerwami
Ilość zużytych opakowań: część pierwszego

super

Dzięki dziewczyny za podpowiedź ;). Dzięki Wam skusiłam się na ten produkt i wreszcie przestałam wyglądać jak potwór!! Od jakiegoś roku borykałam się ze strasznymi cieniami pod oczami oraz dużymi bruzdami powstałymi na skutek uśmiechania się. Aż nie mogłam na siebie patrzeć. Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam efekty. Sińce znacznie się zmniejszyły i wreszcie przestały mi przeszkadzać. Bruzdy też praktycznie zniknęły. Malutkie zmarszczki pozostały, ale skóra wokół oczu stała się jakby bardziej napięta i w wyglądzie znacznie zdrowsza.

Żel ten doskonale nawilża i mam na to niezbity dowód. Po trzech tygodniach stosowania poszłam na badanie skóry i wyszło, że tylko okolice oczu mam dobrze nawilżone (aż 65% podczas gdy pozostałe części twarzy nawilżone były zaledwie w 25-40 %. Różnica prawda?:).

Na początku stosowałam go 2 razy dziennie. Teraz tylko rano, a wieczorem smaruję na całą twarz krem z wit.C i E. Używam tego produktu od:2,5 mieś.

EDYCJA:
Po roku stosowania poszłam na kolejne badanie cery i okazało się, że jest dla mnie zbyt delikatny i niewystarczająco nawilża. Dlatego też zużyję go do końca i więcej nie kupię. Mimo tego wierzę, że osobom z dużymi problemami pod oczami może bardzo pomóc. Mi naprawdę niezmiernie pomógł w pewnym okresie i jestem mu za to wdzięczna. A teraz czas na coś innego :)

Naprawdę niezły

Jego zaletą jest to, że nawilża delikatną skórę pod oczami bez wywoływania podrażnień, co w moim przypadku jest zawsze zmorą. Ma konsystencję nieco wodnistego, bezzapachowego żelu. Niewielka ilość wystarczy, by rozprowadzić go pod oczami i wklepać delikatnie palcem. Nie zauważyłam jakichś spektakularnych efektów typu spłycenie zmarszczek, ale wydaje mi się, że zmniejsza cienie pod oczami. Plus za higieniczne opakowanie z pompką, szkoda tylko, że nie wiadomo ile zostało w środku. W relacji do ceny jakość jest b. zadowalająca. Wydajny.Przypuszczam, że zakupię ponownie.

Używam tego produktu od:ok. 3 miesięcy

nic specjalnego

Hmm... żel ten używam oj jakiegoś czasu i pomijając fakt, że nawilża w miarę ok nie dostrzegam żadnych innych efektów jego działania. Poza tym czasami przy aplikacji niechcąco dostaje mi się do oczy i niesamowicie wtedy szczypie. Jak na żel do okolic oczu powinien być pod tym względem bardziej bezpieczny :( Plus za fajne opakowanie z dozownikiem. Raczej nie zdecyduje się na ponowny jego zakup.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

po prostu kiepski produkt

Kupiłam ten żelik zachęcona tyloma pozytywnymi recenzjami... no niestety, po raz pierwszy aż tak się rozczarowałam. Konsystencja potwornie wodnista, a jednocześnie kiepsko się wchłaniająca; pozytywnych działań nie zdążyłam zauważyć, ponieważ musiałam po paru dniach żel odstawić - pod oczami wyskoczyły mi paskudne, swędzące krostki. Co najdziwniejsze, moja skóra nie należy do bardzo alergicznych, jeszcze żaden krem pod oczy nie wywołał takiego efektu...
Czy są jakieś plusy? Zdecydowanie opakowanie, bardzo praktyczne. Cena do zniesienia, no i zapewne starcza na długo (niezależnie od tego, jak małą kropelkę nałożyłam na palec, i tak wychodziło za dużo...).

Używam tego produktu od:tygodnia

Całkiem dobry

Dość dobrze nawilża, nie podrażnia, delikatnie koi okolice oczu.

Jak dla mnie jest niewystarczający mimo że mam 24 lata.

Nie redukuje cieni ani worków pod oczami, a także nie wygładza delikatnych zmarszczek. Ale chyba producent nawet o tym nie wspominał. Więc ok.

Fajne opakowanie z wygodną, higieniczna pompką. Zużywa się do ostatniej kropelki!

Ogólnie całkiem w porządku. Cena nie wygórowana. Tylko jak na moje wymagania za słaby.
Pewnie jeszcze do niego wrócę bo nie znalazłam jak na razie lepszego.

Używam tego produktu od:3 miesiące

pozytywne zaskoczenie

Żel kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu i nie zawiodłam się. Bardzo dobrze nawilża, cienie pod oczami zmniejszyły się, skora wygląda lepiej.
Dodatkowy plus za małe poręczne opakowanie z wygodną pompką. No i ta cena :)

Za słaby

Po pierwszym użyciu wydawało mi się że okolica wokół oczu zrobiła się bardziej gładka i napięta. Zauważyłam także lekkie rozjaśnienie. Myślałam że na dłuższą metę da efekt jeszcze lepszego nawilżenia i szybko zniweluje efekt przesuszenia i drobne linie, które pojawiły mi się po lecie dosłownie z dnia na dzień. Niestety. Pomimo wytrwałego stosowania (bodajże 2/3 miesiące) strefa wokół oczu nie poprawiła się na tyle żebym była zadowolona. Żel przedłużył jedynie działanie poprzednich preparatów pod oczy które stosowałam, ale nic więcej. Jego plusem jest wydajność i niska cena. Minusem słabe działanie i wodnista konsystencja za którą nie przepadam. Polecam go młodym dziewczynom, dla których na pewno będzie wystarczający. A jeżeli któraś z was ma taki sam problem jak ja (uporczywe przesuszenie) radziłabym wytoczyć cięższe działa niż ten żel :)