L'Oreal Paris, Infaillible, More Than Concealer (Korektor)

L'Oreal Paris, Infaillible, More Than Concealer (Korektor)

Średnia ocena: 3.60/5

Średnia ocena: 4.00/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.88/5

Średnia ocena: 4.63/5

zobacz więcej ofertzwiń
Cena PLN 49.99

Infallible More Than Concealer to więcej niż korektor.
Zapewnia naturalne, długotrwałe krycie nawet do 24h. Można go stosować na całą twarz i pod oczy.
Minimalizuje widoczność przebarwień, wyprysków, cieni pod oczami oraz wyrównuje koloryt cery.
Korektor dostępny aż w 10 odcieniach.

do twarzy, pod oczy
kryjące
w pędzelku / w aplikatorze

Korektor, który spełnia więcej niż obietnice!

to wysokiej jakości korektor oferujący doskonałe krycie i trwałość. Jego wszechstronność i szeroka gama odcieni czynią go produktem godnym polecenia, choć osoby z suchą skórą powinny pamiętać o odpowiednim nawilżeniu przed jego użyciem. Jeśli szukasz korektora, który poradzi sobie z różnymi niedoskonałościami i utrzyma się na skórze przez cały dzień, warto rozważyć ten produkt.

Jest w stanie skutecznie zakryć cienie pod oczami, przebarwienia oraz inne niedoskonałości skóry. Jego formuła jest gęsta, co pozwala na budowanie krycia od średniego do pełnego bez efektu maski. Jest odporny na ścieranie i pot, co sprawia, że jest idealny na długie, intensywne dni.

Aplikator w formie dużej gąbeczki jest wygodny w użyciu i pozwala na precyzyjne nałożenie produktu. Można go łatwo aplikować bezpośrednio na skórę, a następnie delikatnie wklepać palcami lub pędzlem/gąbeczką.

Ze względu na gęstą konsystencję, korektor może być odczuwalny na skórze, zwłaszcza jeśli nałożymy go w dużej ilości. Osoby z suchą skórą mogą również zauważyć, że korektor podkreśla suche miejsca i zmarszczki.

Sztosik

Przetestowałam go kilka razy i zawsze ten sam skutek- mega krycie. Zakryje nawet mega sińce pod oczami. Nie zauważyłam u siebie, by miał skłonności do zapychania bądź wysuszenia. Jest to bardzo dobry drogeryjny korektor pod oczy. Razem z podkładem z tej serii mamy niezły duet, który wytrzyma całą imprezę, bez poprawek, w dodatku jest bardzo dużo odcieni.

kryjący, ale bardzo ciężki

Korektor rzeczywiście bardzo dobrze kryje, ale jednocześnie jest niesamowicie ciężki, suchy i ma tępą konsystencję. Pod moimi oczami wyglądał fatalnie - sucho, odznaczał się, wszystkie zmarszczki były podkreślone. Ciężko go porządnie rozklepać, a zadania nie ułatwia olbrzymi aplikator. Doceniam duży wybór kolorów i krycie, ale u mnie się w ogóle nie sprawdził.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Mój ulubiony korektor!

Uwielbiam ten produkt.
Pięknie przykrywa cienie pod oczami, a mam z nimi bardzo duży problem. Jest bardzo trwały, utrzymuje się cały dzień bez poprawek.
Jedyny minus jest taki, że jeśli ktoś ma bardzo sucha skórę pod oczami to może się nie sprawdzić (ewentualnie polecam pomieszać go z lżejszym korektorem)

Świetny ! Ale nie dla każdego !

Korektor ma świetne krycie , porównałabym do kultowego Tarte Shape Tape! Za to kocham, budżetowy zamiennik. Natomiast nie dla każdej cery , przy dość suchych wygląda mega ciężko , obciąża mocno skórę. Poleciłabym w minimalnej ilości wymieszać z czymś lżejszym i naprawdę delikatnie przypudrować. Wtedy jest naprawdę fajnie. Zużyłam kilka opakowań, z pewnością użyję jeszcze przy okazji.

Jeden z ulubionych

Ten korektor jest nieziemski.
Zaczynając od szerokiej gamy kolorystycznej, co nie często ma miejsce przy korektorach.
Sprawia on, że wszelkie cienie i przebarwienia znikają w oka mgnieniu.
Idealnie kryje i nie ściera się w ciągu dnia.

Krycie na 100%!!!

L'Oreal Paris Infaillible More Than Concealer to produkt, który zdecydowanie zasługuje na uwagę. Korektor ten zapewnił mi doskonałe krycie, skutecznie maskując cienie pod oczami z którymi zmagam się na codzień, przebarwienia oraz inne niedoskonałości skóry. Jedno nałożenie wystarczy, by uzyskać efekt nieskazitelnej cery.
Jestem pod wrażeniem jego trwałości. Bez problemu utrzymuje się przez cały dzień, nie zbierając się w załamaniach skóry ani nie blaknąc. Nawet pod koniec dnia moja skóra wygląda świeżo.
Formuła korektora jest niezwykle kremowa i łatwo się rozprowadza. Nie obciąża skóry i pozostawia naturalne wykończenie, co jest dużym plusem.
L'Oreal Infaillible More Than Concealer sprawdza się nie tylko jako korektor, ale również jako podkład. Wystarczy trochę więcej produktu, by uzyskać pełne krycie na całej twarzy.
Podsumowując, L'Oreal Paris Infaillible More Than Concealer to świetny wybór dla osób poszukujących trwałego i dobrze kryjącego korektora.

Wykorzystała: kilka próbek

Trwały korektor

Korektor udało mi się dorwać na promocji, jest on dla mnie niezawodny w momencie każdego wysypu, jest bardzo kryjący i wydajny a co ważne i bardzo trwały. Na mojej skórze pozostawia naturalno-matowy efekt, jaki żaden produkt nie był w stanie mi dać. W opakowaniu jest go dość sporo.

Mocno kryje

Oceniam kolor 322, jest to jasny odcien wpadający w neutralne - żółte odcienie.

Osobiście preferuję bardziej wodniste korektory, ten ma dość gęstą konsystencję, ale wplywa to na jego mocniejsze krycie.
Ładnie zakrywa cienie i pojedyncze niedoskonałości.
Przy użyciu tego produktu trzeba pamiętać o dobrym nawilżeniu skóry, jeśli nałożymy na przesuszoną cerę to podkreśli to jeszcze bardziej.

Pewnie kupię ponownie jeśli będzie na promocji.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Dla mnie jak beton albo cement, toporny i zbyt gęsty żeby wyglądać świeżo i naturalnie

Ponoć hit, ponoć tak dobry, że zakryje wszystko... Owszem, zgadzam się, że krycie ma na bardzo, ale to bardzo wysokim poziomie, ale kosztem czego?
Zbiera się, jest tak gęsty, że ciężko jest go ładnie rozklepać. NAwet mała ilość mam wrażenie, że mi "zalega".
On niemal leży sobie (jak na plaży) tak bezkarnie, tłuste panisko ! Rozwalony pod moimi ślepiami i co na niego zerkam to patrzy się na mnie jak jakiś bandzior i pyta: "czego chciała?".
No nie!
Dla mnie zbyt ordynarny i za ciężki. Już maleńka ilość wydaje mi się kiepskim rozwiązaniem. Już kładłam niżej żeby nie w tych najgorszych zmarszczkach, na dolnej powiece. Też nie. Nadal widzę jego "tępe" spojrzenie.

Jest faktycznie kilerem jeśli chodzi o to jak radzi sobie z pryszczem czy innym dziwacznym czymś na twarzy, ale pod oczami zdecydowanie za suchy. Mi przypomina zastygający beton, którego już się nie da ruszyć, ale nadal jest jakiś ciastolinowy.

Wiem, że ta opinia jest nietypowa, ale po prostu nie wiem nad czym się zachwycać. Nawet aplikator wydaje się za duży, dołożyć nie trzeba (bo to już by była obelga), a pod oczami wygląda sucho.
Ale jest wydajny i trwały (tylko, że wieczorem brzydko wygląda) ;)

Do zadań specjalnych, nie pod oczy! , piękne kolory

Ten korektor to chyba jeden z częściej recenzowanych i ja również dorzucę swój kamyk.

Korektor używam głównie pod oczy i ten kupiłam również w tym celu i moja recenzja będzie nakierunkowana na tę strefę.

I tak potwierdzam, jest to bardzo kryjący korektor, o płaskim i suchym wykończeniu i jak dla mnie to już w tym miejscu dyskwalifikuje go jako korektor pod oczy.
Korektora pod oczy używam codziennie i niestety używanie tego kończy się przesuszaniem skóry w tym miejscu, nie wyobrażam sobie mieć tylko ten korekt i go stosować codziennie.

Jest to bardzo dobry korektor do zakrywania niedoskonałości, ma piękną kolorystykę kolor ivory cudowny, pięknie się go aplikuje bo tworzy cienką warstwę ale faktycznie kryje, natomiast w tak dużym opakowaniu marnuje się, gdyż na niedoskonałości używa się go tylko troszkę.

Producent deklaruje olejki, które mają zniwelować przesuszanie skóry, pod oczami to nie wystarcza. Loreal ma inny zdecydowanie lepszy korekt pod oczy i wracam do niego.

Może jeszcze dam mu szansę

Korektor był wiele razy polecany i uważany za hit, nawet widziałam porównania do słynnego Tart. Niestety mam duże sińce pod oczami, których nie jest w stanie zakryć (natomiast tart zakrywa). Jednakże, sprawdza się fajnie na inne partie twarzy.