L`Oreal Paris, Infaillible, More Than Concealer (Korektor)

L`Oreal Paris, Infaillible, More Than Concealer (Korektor)

Infallible More Than Concealer to więcej niż korektor.
Zapewnia naturalne, długotrwałe krycie nawet do 24h. Można go stosować na całą twarz i pod oczy.
Minimalizuje widoczność przebarwień, wyprysków, cieni pod oczami oraz wyrównuje koloryt cery.
Korektor dostępny aż w 10 odcieniach.

kryjące

mocne krycie, na które trzeba uważać

Kupiłam ten korektor z powodu wielkiego boom na YT i zapewnień, że jest to produkt o mocnym kryciu. Co do krycia, to rzeczywiście przyznam, że jest dość mocne. Kupiłam go z myślą o zakrywaniu moich cieni pod oczami. Na początku nakładałam sporą ilość korektora pod oko, w ciągu dnia widziałam skorupę oraz bardzo obciążoną skórę. Później obejrzałam filmik na YT, w którym dziewczyna pokazywała, jak najlepiej nakładać ten korektor. Zrobiłam drugie podejście i rzeczywiście trzeba nauczyć się go nakładać. Wystarczy odrobinka korektora rozprowadzona ku górze gąbeczką i efekt krycia widać od razu, a cienka skóra pod okiem nie jest tak bardzo obciąża ;)
Korektor z Loreal jednak nie jest moim ulubieńcem, wolę korektory z Catrice ;)

Super!

Korektor jest naprawdę świetny pod oczy. Ale trzeba wiedzieć jak używać. Przede wszystkim należy go nakładać na mocno nawilżoną cerę, aby wyglądał najlepiej jak potrafi. Do tego nie nakładamy go w ilości jak standardowo przy innych korektorach, tylko o połowę mniej! Lepiej kilka malutkich warstw, niż jedną wielką. Nie trzeba go też mocno pudrować.
U mnie, na suchej cerze, pod warunkiem że dobrze nawilżę czymś półtłustym, wygląda genialnie! Mega trwały, nie znika i nie zasusza się w ciągu dnia. Dobrze współgra z rozświetlającymi, lekkimi podkładami.
Na suchej nienawilżonej cerze niestety będzie wyglądał bardzo sucho.
Myślę, że jest to ten typ kosmetyku, który się kocha albo nienawidzi.
Ja mam odcień 322, bardzo jasny, żółciutki. Dla mnie minimalnie za jasny, a należę do bladziochów.
Generalnie polecam wypróbować i znaleźć swój sposób na niego :)

Dobry

Kupiłam za poleceniem Yutuberek że mocno kryje i to robi ale nie ważne co bym robiła wygląda źle pod okiem ale jest dobry do tuszowania małych krostek do modelowania

Wymazuje błędy życiowe

Jakos nigdy nie było mi po drodze z korektorami. Wolalam niespodzianki zakrywac dodatkową warstwą podkładu. Wszystkie korektory były albo za jasne albo wgl niczego nie zakrywaly a wrecz podkreślały.
Kupilam go zachecona opiniami na youtubie i trwającą promocją w drogerii. Niestety bfakowało testerow wiec odpowiedni odcien kupilam dopiero za trzecim „strzalem”. Produkt jest bardzo tresciwy. Trzeba troche sie postarac by ladnie rozpracowac go na skorze ale wtedy 100% krycia i zadowolenia.
Korektor trzyma sie niczym beton, nic go nie ruszy. Jesli dobrze nawilzymy skore pod oczami jest tez niewidoczny. Dla mnie nie ma lepszego (no moze po za Boi ing z Benefitu ale dla mnie to te same korektory tylko w innych opakowaniach)

Tylko w małej ilości

No niestety nie zachwycił mnie ten korektor. Posiadam go w kolorze 234 ivory i jest bardzo jasny wręcz myślę, że mogłam wziąć ciemniejszy mimo, że mam jasną karnację.
Korektor jest bardzo gęsty i szybko zastyga , trzeba szybko go rozblendować.
Nie powiedziałabym, że jest zabójczo kryjący. Owszem mocno kryje, ale gdy nałoży się go dużo, natomiast ja nie mogę nakładać go więcej, bo gdy nałożę go w większej ilości to bardzo mocno wchodzi mi w zmarszczki oraz ciastkuje się. Czasem wręcz odkleja się od skóry nieważne czym go rozprowadzam czy gąbką, czy palcami, czy też pędzlem. W większej ilości zawsze wygląda u mnie źle. Często też nie gra z podkładami, dlatego nakładam go na samym końcu w minimalnej ilości, lekko wklepując.
Nie jestem do końca zadowolona, wystarczy, że nałożę więcej niż ziarenko groszku i od razu okropnie się ciastkuje, a skóra wygląda staro. W ciągu dnia lubi się zetrzeć.
Rzadko stosuję go na niedoskonałości, ale dość dobrze je zakrywa. Najlepiej sprawdza się u mnie jako baza pod cienie. Cienie trzymają się na nim cały dzień, chyba, że za wolno go rozbelnduje, to od razu tworzy plamy na powiece i trzeba zmyć.
Czy kupię go ponownie? Nie wiem. Szukam na tą chwilę lepszego korektora.

Jeden z najlepszych drogeryjnych korektorów

Ten korektor to moje odkrycie roku. Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie i nie zawiodłam się!
Po pierwsze - duży plus za pojemność. 11ml to całkiem sporo jak na drogeryjne kosmetyki tego typu.
Po drugie - krycie jest rewelacyjne. Wystarczy dosłownie odrobinka żeby uzyskać efekt bardzo dobrego krycia, a to w połączeniu z pojemnością sprawia, że kosmetyk jest super wydajny.
Co prawda dość łatwo z nim przesadzić i stworzyć pod okiem ciężką warstwę włażącą dodatkowo w zmarszczki, ale przy używaniu małej ilości to prawdziwy ideał.
Korektor jest naprawdę bardzo trwały, po przypudrowaniu trzyma się na twarzy jak beton. Świetnie współpracuje z różnymi podkładami i pudrami, ale radziłabym uważać przy stosowaniu go z bardzo lekkimi i słabo kryjącymi produktami do twarzy - istnieje ryzyko, że podkład z twarzy zniknie, a korektor zostanie na swoim miejscu tworząc odcinającą się jednolitą łatę.
Nie powoduje u mnie uczucia ściągnięcia czy obciążenia skóry, przy cienkiej warstwie trzyma się rewelacyjnie bez mocnego wchodzenia w zmarszczki, ładnie się rozprowadza i świetnie kryje - to wszystko czego wymagam od korektora i tutaj to właśnie znalazłam.

Świetny korektor

Korektor kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami w Internecie. Zakupiony został w drogerii internetowej (ze względu na niższą cenę). Na szczęście trafiłam z kolorem - a jest w czym wybierać! Korektor ma bardzo dobre krycie ! Używam go pod oczami jak również w celu zamaskowania drobnych niedoskonałości. Jest lekki i niewidoczny na skórze. Dobrze łączy się z różnymi podkładami jak również z różnymi pudrami. Najlepiej nakładać go w niewielkiej ilości. Korektor nakłada się za pomocą aplikatora, który jak dla mnie jest za duży i to w sumie jest jedyna jego wada. Podsumowując jest świetny produkt w przystępnej cenie.

Bez wad

Uwielbiam ten korektor! W mojej ocenie przebił nawet słynny korektor z gąbeczką od Maybelline, który do tej pory był moim ulubieńcem. Posiadam odcień 327 Cashmere, który jest odrobinę jaśniejszy od wyżej wspomnianego korektora z Maybelline w odcieniu 01 Light. Myślę, że gama kolorystyczna jest dość bogata i każdy znajdzie coś dla siebie. Korektor sprawdza mi się zarówno na niedoskonałości, jak i pod oczy. Ja właściwie nie mam problemu z cieniami pod oczami, ale miewam sporo uciążliwych niedoskonałości, z którymi ten korektor świetnie sobie radzi! Wbrew pozorom pod oczami nie wygląda ani ciężko, ani zbyt sucho. Nie wchodzi w zmarszczki, przez cały dzień wygląda świetnie. Polecam!

ulubieniec

Korektor jest świetny, ma kremową lekką konsystencję, która wygląda nieskazitelnie pod oczami. Prawidłowo przypudrowany nie wchodzi w zmarszczki. Ponadto często używam go pod podkład jako kamuflaż niedoskonałości, w tej kwestii sprawdza się równie świetnie. Drogie korektory mogą bić mu brawo, niejeden jest słabszy niż ten pochodzący z drogeriii

jeden z ulubionych

Świetny korektor, ma mocne krycie, ale nie obciąża skóry pod oczami, kryje zasinienia, nadaje się także do konturowanie oraz jako baza pod cienie. ma prZYjemną konsystencję. Aplikator jest duzy, ale nie przeszkadza to w aplikacji produktu, wręcz przeciwnie. Produkt jest wydajny . nie wysusza i nie uczula.

nie do zdarcia

mam już któryś raz ten korektor i na prawde jeżeli chodzi o trwałość to jest nie do zdarcia. druga sprawa, że ma wiele kolorów, więc można cobie zawsze coś przypasować przy czym kolor jaki jest na początku taki pozostaje - nie ma problemu, że nagle jak dostanie trochę powietrza to będzie ciemniejszy czy coś w tym stylu. cena nie jest najmniejsza, jeżeli chodzi o to, jednak wydaje mi sie, że przy nakładaniu małej kroki na jedno i drugie oko czy cienie pod oczami będzie starczał na dość długo. niektóre korektory trzeba nawalić a i tak będą widoczne zasinienia. dobrze, ze większość z dostępnych kolorów bazuje na żółtych tonach :)) jedyne co bym w sumie zarzuciła to wchodzenie w zmarszczki przez co widać, je po pewnym czasie jeszcze bardziej, ale wydaje mi się, że jak się nałozy mniej produktu to nie ma aż takiego z nim problemu.

Nowy hit

Ten korektor jest moim nowym hitem! Zacznijmy od tego, że ma świetne kolory, co jest dla mnie ogromną zaletą, ponieważ jest bladziochem i często korektory są dla mnie za ciemne. Drugą sprawą jest krycie- obłędne! Nie dość, że sprawdza się pod oczami (nie waży się, jest długotrwały i nie wysusza skóry) to jeszcze super zakrywa wypryski i nie pogorsza stanu skóry. Świetnie współpracuje ze wszystkimi podkładami, których do tej pory używałam (a już z podkładem z tej samej serii wspólnie dają efekt photoshopa). Aplikator jest również bardzo wygodny, bo jest duży i można nałożyć nim dużo produktu. Pomaga również przy robieniu makijażu (spokojnie odcinam nim sobie cut crease). Generalnie jestem bardzo na tak!