Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.60/5

Amazon.pl
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Infallible More Than Concealer to więcej niż korektor.
Zapewnia naturalne, długotrwałe krycie nawet do 24h. Można go stosować na całą twarz i pod oczy.
Minimalizuje widoczność przebarwień, wyprysków, cieni pod oczami oraz wyrównuje koloryt cery.
Korektor dostępny aż w 10 odcieniach.

kryjące

To jest korektor camoufage

Jest to naprawdę mocny kaliber jeśli chodzi o zakrycie cieni pod oczami.
Nadaje się nawet do zakrycia niedoskonałości na środku twarzy, choć wolę raczej typowe kamuflaże bardziej plastyczne, to ten również je zastąpi.
Używałam go raczej gdy byłam nie wyspana lub zwyczajnie średnio wyglądałam niż ja bym chciała.
Nie wchodzi w załamania, nie ciastkuje się, a co najważniejsze nie wysusza skóry jak to robi np. Catrice.
Zapach jak na korektor ma całkiem interesujący .
Miałam odcień 323 i był lekko chłodny wchodzący w neutralne tony.
Duży aplikator jest całkiem nietypowy, ale jak najbardziej się sprawdza dla skóry pod oczami.
Bez względu ile kosztuje w jakiej drogerii jest warty swojej ceny, aby mieć taki korektor na wszelki wypadek.
Jest wydajnym produktem.
Nie wiem do końca czy kupię go ponownie, ponieważ przechodzę zmianę kosmetyczną na naturalne składy, choć czasem robię wyjątki i tutaj też bym zrobiła.

dobry korektor, bardzo mocno kryjący

Posiadam odcień 328,330 i 333.
Korektor ma bardzo wygodne opakowanie, wydobywające odpowiednią ilość produktu. Ma bardzo kremową konsystencję. Wystarczy naprawdę mała ilość tego produktu, żeby zakryć nawet te najciemniejsze cienie - co więcej w przypadku tego produktu im mniej tym lepiej ponieważ ze względu na jego krycie i konsystencje można obciążyć cienka skórę pod oczami co przy długotrwałym stosowaniu może spowodować przesuszenie.
Występuje w kilkunastu kolorach - każdy znajdzie dla siebie odcień zarówno osoby z jasną karnacją jak i z ciemną.

Niezły

Uważam, że to jest dobry produkt choć trochę brakuje mu do ideału. Ma mocne krycie, a producent oferuje duży wybór odcieni. Niestety zbiera mi się minimalnie w zmarszczkach pod oczami mimo utrwalenia pudrem (mam młodą skórę, nie mam nawet jeszcze trzydziestki) i delikatnie wysusza mi skórę w tym miejscu. Zdarzało mi się używać ten korektor na całą twarz zamiast podkładu i dobrze sprawdzał mi się w tej roli.

Dobry, ale...

Ogólnie korektor mogę określić jako dobry, ładnie kryje a mam bardzo duże zasinienia wokół oczu, ale niestety jest suchy. Skóra niw wygląda dobrze po aplikacji tego produktu z czasem jest coraz gorzej.

L`Oreal Paris, Infaillible, More Than Concealer (Korektor)

L`Oreal Paris, Infaillible, More Than Concealer (Korektor) jest to produkt o długotrwałej formule, mocno kryjący i przystępny cenowo. Moim zdaniem jest produkt, który powinna mieć każda kobieta w swojej kosmetyczce bo jest w stanie zakryć każdą niedoskonałość.

wysuszający zapychacz podrkeślający każde załamanie

jest on prawie że straszny
wysusza skórę, jednocześnie ją zapychając (na czole pojawiły mi się jakieś podskórne wypustki... straszne
strasznie ciężka formuła (gęsta i ciężka)
jedynym plusem jest krycie ale co mi z tego skoro wszystko inne jest w nim złe
jeżeli polecą łzy z oka, korektor się ściera nawet po przypudrowaniu

Najlepszy drogeryjny i mocno kryjący korektor

Zdecydowanie najlepszy drogeryjny korektor. Świetnie radzi sobie z przebarwieniami i cieniami pod oczami. Posiada mocne krycie, ale nie obciąża okolicy pod oczami, nie ciastkuje się ani nie wchodzi w załamania jeśli się go przypudruje. Pięknie wyrównuje koloryt i nie obciąża skóry. Utrzymuje się cały dzień i jest bardzo wydajny. Za każdym razem do niego wracam, nie zliczę ile już opakowań zużyłam. Regularna cena jest dosyć wysoka ale często można go złapać na promocji.

Tańszy zamiennik Shape Tape

Bardzo dobrze kryjące drogeryjny korektor, który za przyzwoitą cenę robi to, co ST za ponad 100zł.

Dobrze kryje, zastyga, ma dużą pojemność, potrzeba tylko troszkę, by dobrze pokryć mocne zasinienie pod oczami. Podobnie, jak jego droższemu bratu, zdarza mu się wyglądać sucho po kilku godzinach noszenia,

Obecnie są już lepsze korektory, ale swojego czasu był przełomem - pierwszy korektorem o tak mocno kryjących właściwościach, który w internecie możnaa było wyrwać za dwadzieścia kilka złotych.

Geniusz wśród korektorów drogeryjnych

Do tej pory przetestowałam mnóstwo drogeryjnych korektorów różnych marek. Tych tańszych, droższych - znalazłam dwa, które były nr 1 w mojej kosmetyczce. Tak myślałam do momentu ,gdy pierwszy raz użyłam More than concealer. Wiele razy przeglądałam jego recenzję na wizażu, ale byłam zdania,że w większości te korektory się nie sprawdzały w stosunku do moich wymagań. Druga sprawa po co zmieniać coś co jest ok. Mimo wszystko , w trakcie promocji - skusiłam się...i przepadałam! To jest ideał, hybryda jak dla mnie. Gdy dziś sięgam po moich wcześniejszych faworytów widzę ogromną przepaść. Używam koloru Ivory, z delikatnymi żółtymi podtonami, aczkolwiek dla kompletnych bledziochów. Testowałam z wieloma podkładami i pudrami. Ze wszystkimi do tej pory pięknie współpracuje. Nie zamienię już na żaden inny!

Jeden z najlepiej kryjących z drogerii

Hit Hit Hit. Rewelacyjne krycie, nie przesusza, nie wchodzi w zmarszczki. Odpowiednio utrwalony pięknie wygląda cały dzień. Radzi sobie nawet z największymi cieniami pod oczami.... no hit hit hit!!! 10/10
Jego cena w drogeriach powala. Warto kupić online lub czekać na promocje.

Najlepszy <3

No co tu dużo mówić, to jest zdecydowany hit wśród korektorów. Najlepszy jakiś do tej pory miałam, a miałam ich naprawdę mnóstwo. Żaden inny nie ma tak dobrego krycia. I nie mówią tu tylko o kryciu cieni wokół oczu, ale przede wszystkim o kryciu niedoskonałości i przebarwień. Korektor ten sprawdza się w tej roli świetnie. O ile dobrych korektorów do maskowania cieni wokół oczu jest naprawdę sporo, to ciężko znaleźć jest korektor, który ładnie wygląda, długo się trzyma i dobrze kryje niedoskonałości. Takich jest naprawdę bardzo mało. Jest sporo dobrych, ale tak dobrego nigdy nie znalazłam. Ja używam kolor 327 i jest to piękny, jasny, w ciepłych tonach odcień, który bardzo dobrze współgra z podkładami. Używam go, jak już wspomniałam, przede wszystkim do maskowania niedoskonałości i przebarwień, i zakrywa jej niemal w stu procentach. Jest bardzo wydajny, naprawdę minimalna ilość wystarczy, by pokryć czy to cienie czy niedoskonałości. Bardzo ładnie się rozprowadza, długo się utrzymuje na skórze, zastyga, nie wymaga poprawek. Nie wysusza również cery. Stacjonarnie w drogeriach jest dość drogi, ale polecam polować na promocje w drogeriach internetowych, można go dostać naprawdę dużo dużo taniej. Aplikator jest bardzo wygodny, to ten z tych większych aplikatorów, przez co bardzo wygodnie nakłada się go na twarz. Podsumowując korektor jest po prostu hitem, uwielbiam go i nie zamienię na żaden inny.

Najlepszy drogeryjny korektor. Niezwodny i ma świetne krycie

Jeśli miałabym wskazać mojego ulubieńca wśród drogeryjnych korektorów nie zastanawiałabym się ani chwili i podała odpowiedź, że właśnie Infalilible.
Dla mnie to kosmetyk niezwodny! Ma tak świetne krycie, że zakrywa całą dolinę łez. Nałożony na oko ma w dodatku tak lekką konsystencję, że jest praktycznie niewyczuwalny. Dobrze zgrywa się z większością drogeryjnych podkładów.
Nadaje się również do nakładania go na twarz punktowo, świetnie zakrywa wszelkie niedoskonałości. Nie zastyga, nie ciastkuje się.
Nie wchodzi w załamania. Nie uczula i nie podrażnia.
Na skórze wytrzymuje utrwalony pudrem sypkim cały dzień, nie migruje, nie zbiera się w załamaniach skóry. Polecam. To mój ulubieniec.

1959