L`Oreal Paris, Infaillible, More Than Concealer (Korektor)

L`Oreal Paris, Infaillible, More Than Concealer (Korektor)

Infallible More Than Concealer to więcej niż korektor.
Zapewnia naturalne, długotrwałe krycie nawet do 24h. Można go stosować na całą twarz i pod oczy.
Minimalizuje widoczność przebarwień, wyprysków, cieni pod oczami oraz wyrównuje koloryt cery.
Korektor dostępny aż w 10 odcieniach.

kryjące

dla mnie zaciężki

Korektor jest super jako produkt maskujący niedoskonalosci, jednak nie nadaje sie pod oczy. Jestem tym naprawdę zawiedziona, bo dziewczyny w internecie wychwalaly go pod tym względem :( pod oczami lubi sie grudkowac, odklejac, nie rowno sie rozklada i podkresla wszystkie niedoskonalosci skóry :(

na prawdę more than concealer...

Korektor okazał się wybawieniem dla moich przebarwień na twarzy, REWELACYJNE KRYCIE...przypudrowany jest dodatkowo bardzo trwały..Bardzo ławo rozprowadza się i blenduje....choć nie jestem zwolenniczką dużego aplikatora.
Trzeba również bardzo uważać z ilością, bo jego nadmiar na pewno zemści się...
Nie polecam używania go pod oczy, jest za ciężki, wchodzi w zmarszczki i nadaje nam zmęczonego wyglądu, tutaj o niebo lepiej sprawdza się stary a cudownie lekki TRUE MATCH TOUCHE MAGIQUE...

Świetny

Po pierwsze gama kolorystyczna jest duża, każdy znajdzie swój odcień. Bardzo dobrze kryje oraz doskonale łączy się z pokładem. Jest wydajny, ma wygodny aplikator. Nie ciemnieje, jest trwały. Ma dość wysoką cenę, ale warto zainwestować

Dobrze kryjący korektor

Korektor kupiłam na promocji w Rossmannie, ma bardzo dobre krycie, ma ładne kolory, jest super wydajny, szybko zastyga, niestety ja nie mogę go stosować na całą twarz bo czasami się waży, ale pod oczy i na niedoskonałości sprawdza się świetnie

Zakryje wszystko

Świetny korektor. Jest niesamowicie kryjący, zakryje nawet bardzo duże cienie pod oczami. Trzeba go jednak nakładać w niewielkich ilościach bo nałożony za grubą warstwą może wyglądać ciężko. Jest idealny zarówno pod oczy jak i na niedoskonałości, które po jego nałożeniu po prostu znikają. Jest dużo kolorów do wyboru, więc każdy powinien znaleźć swój idealny. Ja zwykle wybieram najjaśniejsze odcienie, ale tu najjaśniejszy kolor jest praktycznie biały, także należy mieć to na uwadze.
Jedynym minusem jest bardzo duży aplikator, do którego trzeba się przyzwyczaić. Poza tym, ideał.

Ulubiony korektor

Ten korektor kupiłam rok temu. Używam go codziennie i jeszcze mi się nie skończył. Przeznaczam go na kamuflaż niedoskonałości i sprawdza mi się b dobrze. Od razu polubiłam go za krycie, długotrwałość i szeroka game odcieni, dzięki temu każdy będzie mógł go przetestować.

Rozczarowanie

Na plus na pewno gama kolorystyczna - każdy znajdzie coś dla siebie. U mnie jednak zdecydowanie za ciężko wygląda pod oczami, podkreśla każde załamanie. Na twarzy z kolei waży się na podkładzie, nałożony sam wygląda sucho. Mimo mocnego krycia, którego poszukuję, zużycie go będzie dla mnie wyzwaniem

Dobre krycie

Krycia nikt mu nie zabierze, ale należy obchodzić się z nim ostrożnie. Może się ważyć i odkładać w zmarszczkach. Polecam nakładać go w bardzo małych i delikatnych ilościach.
Przy nakładaniu zbyt dużej ilości po całym dniu ma się efekt takiego zmęczonego oka ze zbyt dużą ilością zważonego korektora.
W mniejszych ilościach jest naprawdę ok.

Moje silne zasinienia bardzo dobrze kryje , jest też dość trwały.

Cena promocyjna jest przystępna, regularna niestety już do mnie nie przemawia, jak na ten produkt.

50/50

Z jednej strony jest to najbardziej kryjący korektor, z jakim przyszło mi pracować, z drugiej - producent twierdzi, że nadaje się pod oczy i ma wyglądać wspaniale na całej twarzy.
Testowałam go z różnymi pudrami, na różne sposoby, nakładając różną ilość.
Zawsze pod oczami wygląda straszliwie ciężko i sucho, niezależnie od powyższych czynników.
Jest świetny do zakrywania punktowych przebarwień i niedoskonałości, krycie ma pełne, tego nie można mu odjąć, ale na całą twarz i pod oczy się nie nadaje.

Ideał

Jak dla mnie jeden z niewielu korektorów, który spełnia moje oczekiwania co do krycia i jasnego koloru. Odcień 320 jest super porcelanowy, raczej neutralny w kierunku do różowych tonów. Dosyć mocno kryjący. Minimalnie zbiera się w zmarszczkach pod okiem. Do tej pory mnie nie wysuszył i nie odkrył suchych skórek ani się nie ciastkuje.

Genilalny

Z korektorami mam ogromny problem z racji przesuszającej się skóry pod oczami, nawet korektory które mają nawilżać nie dają rady, z racji tego wybieran bardzo lekkie, a te niestety nie kryją. Nigdy nie pokusiłam się na korektory z wyższej półki właśnie z tego względu. Postanowiłam się skusić na ten korektor mimo iż wielu opiniach widziałam że przesusza. I okazuje się że to jest mój hit, wcale nie presusza i świetnie kryje.

Świetny

Najlepszy korektor do twarzy jaki miałam okazję używać. Dobrze na pigmentowany oraz mocno kryjący. Gama kolorystyczna jest na tyle duża, że każdy znajdzie odpowiedni kolor dla siebie.