L'Oreal Paris, Infaillible, More Than Concealer (Korektor)

L'Oreal Paris, Infaillible, More Than Concealer (Korektor)

Średnia ocena: 3.48/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Infallible More Than Concealer to więcej niż korektor.
Zapewnia naturalne, długotrwałe krycie nawet do 24h. Można go stosować na całą twarz i pod oczy.
Minimalizuje widoczność przebarwień, wyprysków, cieni pod oczami oraz wyrównuje koloryt cery.
Korektor dostępny aż w 10 odcieniach.

do twarzy, pod oczy
kryjące
w pędzelku / w aplikatorze

Satysfakcja gwarantowana

Kosmetyk otrzymałam do testu przez Wizaż.Okazał się strzałem w dziesiątkę. Doskonale kryje wszelkie niedoskonałości, krostki, wypryski itp. niechciane i najchętniej ukrywane. Moje cienie pod oczami też bardzo dobrze skrył. Korektor jest nie tylko korektorem można go stosować do konturowania twarzy, ma kremową konsystencję, idealnie stapia się ze skórą. Wygodny i dość duży aplikator zapewnia możliwość dokładnego nałożenia kosmetyku. Trwałość wręcz niewiarygodna.Pojemność i wydajność jest bardzo zadowalająca.Polecam

Niesamowity !

Korektor jest dla mnie petardą! Zakrywa cienie pod oczami, nie zbiera się pod oczami, nie ciemnieje i jest naprawdę wydajny. Jedno wyjęcie wystarczy pod oczy , na pojedyncze wypryski czy tez aby rozświetlić czoło lub nos. Super !

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Cudo!

Otóż tak, bardzo chciałam przetestować ten korektor bo już miałam styczność z ulubieńcami Polek czyli Catrice i Lovely, ten korektor to cudo!
Nie spodziewałam się że ten korektor będzie aż tak świetny! Wspaniale wygląda pod oczami i nie wchodzi w zmarszczki, co jest dla mnie największym plusem bo wyglada to bardzo nieestetycznie, ma bardzo mocne krycie i zakrywa wszystkie przebarwienia i niedoskonałości, nadaje się także jako baza pod cienie! Myślę że wygryzie dwa powyżej wymienione korektory, gdyż Catrice wchodzi w zmarszczki a Lovely ma słabsze krycie, Korekror Loreal Infallible zawładnie rynkiem korektorów!

Ps: nadaje się również na całą twarz bo nie przesusza skóry

Niesamowite krycie

Najlepszy korektor jakiego kiedy kolwiek używałam.Krycie jest 100 procentowe, ukryjecienie, przebarwienia i wypryski. Nie wyobrażam sobie lepszego, konsystencja idealna. Niewielka ilość wystarczy na pokrycie niechcianych wad.Polecam każdej kobiecie.

L`Oreal Paris, Infallible, More Than Concealer- korektor

Korektor otrzymałam w ramach testu od Wizaż.pl.
Stosuję go od ponad 2 tygodni i jestem bardzo zadowolona.
Przy wielu innych korektorach miałam uwidocznione suche skórki i inne niedoskonałości jednak ten produkt od L Oreal zdał egzamin na 5. Niewielka ilosć pozwala na użycie na powierzchni prawie całej buzi.
Bardzo wygodny aplikator, ładne opakowanie

Polecam :)

Korektor dostałam w ramach testu na Wizaż.pl.
Używam go 3 tydzień i jestem bardzo zadowolona. Kosmetyk bardzo dobrze kryje niedoskonałości oraz cienie pod oczami. Niewielka ilość pozwala pokryć dość dużą powierzchnię twarzy. Używam go również do delikatnego konturowania. Dużym plusem jest aplikator, pozwala precyzyjnie aplikować korektor. Jest bardzo trwały, każda kobieta znajdzie odcień idealny dla siebie. Polecam !

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Bez zarzutu

Korektorow używam na codzień, zwłaszcza pod oczy. Ten produkt jest wyjątkowy ponieważ pomaga w zamaskawaniu cieni po oczami, ale równie dobrze nadaje się do zakrycia innych niedoskonałości. Jest lekki a zarazem dobrze kryjacy. Swietnie rozswietla. Ma fajny aplikator. Wytrzymuje na twarzy bardzo długo, nie zbija się w grudki i nie podkreśla zmarszczek. Idealny produkt zarowno na codzień jak i na większe wyjście. Naprawdę robi robotę:)

Super krycie

Czyżby L'Oreal stworzył korektor idealny? Najnowszy "Infallible, More Than Concealer" ukryje wszelkie zaczerwienienia, zasinienia i niedoskonałości (ale bez efektu maski!). Producent obiecuje trwałość nawet do 24 godz. W Polsce dostępny jest w 10 odcieniach o kremowej konsystencji. -
I całkowicie się z tym zgadzam.Ten korektor to wielofunkcyjny produkt,można go stosować pod oczy lub na całą twarz.Jego zaletą jest opcja stopniowania krycia wedle własnych potrzeb, dzięki czemu możliwe jest zarówno stworzenie lekkiego makijażu na dzień lub bardziej kryjącego na wieczór. Bardzo dobrze kryje cienie pod oczami i wszelkie przebarwienia.Ma kremową konsystencję,która bardzo fajnie się rozprowadza.Jeszcze jednym plusem jest bardzo ładny zapach,który umili nam czas podczas makijażu.

Idealniy

Bardzo fajny korektor, lekki ale dobrze kryjący nie warzy się przy maskowaniu podkówek pod oczami, ładnie rozpromienia spojrzenie, dobrze maskuje również niedoskonałości i zaczerwienienia na twarzy i dekolcie, dobry do poprawek makijażu w ciągu dnia, adekwatny stosunek jakości do ceny, wygodny i precyzyjny aplikator, polecam ????

polecam

Korektor świetnie kryje moje sińce pod oczami. Żaden inny kosmetyk tego typu nie radził sobie z nimi tak dobrze jak ten kosmetyk. Ma lekką konsystencję i nie obciąża delikatnej skóry wokół oczu. Szczerze polecam.

Petarda!

Korektor pełen szacun! Dostałam go do testu, i to jeden z lepszych kosmetyków jakich testowałam. Korektor kryje świetnie, i totalnie wszystko, czy cienie pod oczami, czy przebarwienia czy pryszcze. Nie ma efektu maski wręcz efekt jest naturalny. Trwałość też na plus. Opakowanie ładne, estetyczne, zachęcające do zakupu.

Więcej niż korektor...

Ten korektor to wielofunkcyjny produkt - ukrywa niedoskonałości, a przy zabawie odcieniami może posłużyć do konturowania i rozświetlania twarzy. Duży wybór odcieni, więc każda z nas znajdzie coś dla siebie. Pięknie stapia się z cerą. Kosmetyk bardzo wydajny o idealnej konsystencji. Świetne krycie i trwałość. Fajne opakowanie i wyjątkowo duży, wygodny aplikator. Nie podrażnia, żadna niespodzianka mi po nim nie wyskoczyła. Szczerze polecam, bo obietnice producenta w istocie zostały spełnione! Zostaje ze mną na dłużej :)