L'Oreal Paris, Infaillible, More Than Concealer (Korektor)

L'Oreal Paris, Infaillible, More Than Concealer (Korektor)

Średnia ocena: 3.55/5

Średnia ocena: 4.00/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.88/5

Średnia ocena: 4.63/5

zobacz więcej ofertzwiń
Cena PLN 49.99

Infallible More Than Concealer to więcej niż korektor.
Zapewnia naturalne, długotrwałe krycie nawet do 24h. Można go stosować na całą twarz i pod oczy.
Minimalizuje widoczność przebarwień, wyprysków, cieni pod oczami oraz wyrównuje koloryt cery.
Korektor dostępny aż w 10 odcieniach.

do twarzy, pod oczy
kryjące
w pędzelku / w aplikatorze

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

L`Oreal Paris, Infallible, More Than Concealer (Korektor)

Korektor okazał się strzałem w dziesiątkę. Jest doskonale kryjący o delikatnej, aksamitnej konsystencji, doskonale wygładza i zakrywa przebarwienia i cienie pod oczami, długotrwały i wydajny. Plus za duży aplikator i za delikatny zapach. Przyznam się że jest to najlepszy kolektor jakiego używałam do tej pory. Godny polecenia.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Jeden z lepszych

Bardzo fajny korektor. Doskonale kryje cienie pod oczami i to na długo czego niestety wcześniej nie mogłam oczekiwać od kolrektorów innych marek. Doskonale się aplikuje,fajna, nie gęsta konsystencja, dobrze się rozprowadza. APLIKATOR w miarę wygodny trochę za duży, ale nie obniża to mojej oceny. Polecam

Świetny korektor

Korektor bardzo dobrze kryje delikatne cienie pod oczami. Nie zbiera się w zmarszczkach i nie waży w kontakcie z innymi produktami. Zakrywa również drobne niedoskonałości. Utrzymuje się na twarzy cały dzień, nie ciemnieje.
Ma bardzo fajny aplikator, podobny do korektora z Lovely ;) Świetnie nakład się nim produkt, nie trzeba kilka razy nabierać produktu z opakowania, ponieważ już za jednym wyciągnięciem wydobywa się odpowiednia ilość produktu. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym produktem. Pomimo tego, że odcień który posiadam (301 PORCELAIN) jest dla mnie odrobinę za jasny, śmiało przypudrowuje go troszkę ciemniejszym pudrem i wszystko jest ok :) Z własnego doświadczenia wiem, że niektóre korektory bardzo mocno, że tak powiem "ściągają", ten natomiast nie powoduje uczucia dyskomfortu. Godny polecenia!
Jest odrobinę drogi, jednak warto kupić go na drogeryjnych promocjach :)

Wspaniały

Korektor jest moim hitem. Jest bardzo wydajny, do tego super kryje moje niedoskonałości. Konsystencja średnia (całkowicie odpowiednia dla mnie) , posiada również duży aplikator co dla mnie jest plusem

polecam

To takie małe cudo, które naprawdę potrafi ukryć to czego nie chcemy pokazywać. Korektor doskonale się rozprowadza, idealnie kryje a estetyczne i eleganckie opakowanie dodaje mu szyku.

Fajny

Korektor bardzo fajny,niestety kolor nietrafiony ale to wcale nie wplywa na moja opinie. Opakowanie zgrabne i poreczne. Aplikator duzy i wygodny. Zapachu nie wyczulam zadnego. Konsystencja kremowa. Przy zaaplikowaniu niewielkiej ilosci krycie jest srednie,ale jest mozliwosc budowanie do mocnego krycia. Nie ciemnieje, w zmarszczki rowniez nie wchodzi oraz sie nie ciastkuje ani nie sciera.

Super korektor

Korektor bardzo wydajny przy codziennym stosowaniu. Właściwie stosowałam go solo bez podkładu. Świetnie radził sobie z przebarwieniami i niedużymi cieniami pod oczami. Idealnie rozświetlał mi kącik oka. Odcień okazał się być minimalnie za jasny, lecz nie było to aż tak zauważalne. Przyjemny aplikator. Na pewno do niego wrócę. Polecam!

Korektor idealny

Korektor jest mocno kryjący ma kremowa konsystencje. Dobrze wtapia się w skórę . Nie podkreśla suchych skórek. Dobrze wygląda pod oczami . Można uzywac go jako baze pod cienie. Ma fajne krycie i jest długotrwały. Jest większy od standardowych koretorów jest wydajny. Ma fajny duzy aplikator .Pachnie delikatnie jak dla mnie jeden z lepszych korektorów jakie miałam.

Bardzo wydajny

Opakowanie dajne,duży aplikator który pomaga w fajny sposob nanieść produkt. Niestety wybrałam zbyt jasny odcień. Korektor fajnie kryje sińce pod oczami oraz przebarwienia. Na pewno gdy bedzie na promocji kupie odpowiedni odcień.

Najlepszy korektor!

Jest to najlepszy korektor jaki kiedykolwiek miałam! Jestem pod mega wrażeniem jak on pięknie wygląda pod oczami! Chyba znalazłam swój ideał...

Zacznijmy od początku. Posiadam kolor Ivory - jest to idealny jasny odcień, który nie posiada w sobie różowych tonów. Mega plusem jest to, że korektor w ogóle nie ciemnieje.

Aplikator jest spory i szczerze mówiąc gdy go pierwszy raz zobaczyłam to przeraziłam się, że będę nakładać za dużo korektora na twarz. Jednak podczas pierwszej aplikacji bardzo mocno zdziwiłam się bo wcale ten duży aplikator tego nie powoduje i moje obawy były totalnie bez sensu. Aplikator w sam raz dozuje ilość korektora i nie marnujemy bez sensu produktu :)

Po nałożeniu na twarz idealnie wtapia się w skórę. Bardzo dobrze współpracuje z podkładem i pudrem. Po prostu współgra z nimi IDEALNIE. Nic się nie waży. Nie podkreśla zmarszczek. Wygląda po prostu przepięknie pod oczami. Co jest dla mnie jeszcze ważne - to to, że nie wysusza skóry pod oczami! Utrzymuję się cały dzień. Nie ściera się.

Idealnie zakrywa moje dość spore cienie pod oczami. Świetnie też kryje niedoskonałości.

Korektor idealny?

Korektor testuję od dwóch tygodni. Po tym czasie, przy codziennym używaniu mogę stwierdzić, że korektor jest wydajny. Jak na razie nie widzę, żeby ubyło produktu w opakowaniu. Korektor bardzo fajnie zakrywa cienie pod oczami i drobne niedoskonałości. Świetnie blenduje się z moim podkładem. Opakowanie jest większe od standardowego korektora, aplikator jest również duży.

dobry

Korektor idealnie tuszuje cienie pod oczami, poradził sobie nawet z moimi przebarwieniami, jest trwały. Jednak wybrałam za jasny kolor. Jeżeli zdecyduję się na zakup to kupię ciemniejszy.