Revolution Beauty (Makeup Revolution), Reloaded Marvellous Mattes Eyeshadow Palette (Paletka 15 cieni do powiek)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Pojemność 1,1 g

Kolejna paleta cieni do powiek od Makeup Revolution z serii Reloaded. W paletce znajdziemy 15 matowych cieni. Można powiedzieć, że są to kolory tęczy. Produktem możemy stworzyć stonowany lub szalony kolorowy makijaż.

prasowane
paletki cieni
Efekt
matowe

Mega słabo

Uwielbiam kolorowe paletki i ta od razu przykuła moją uwagę w hebe. Korzystałam z wielu paletek z żywymi kolorami wiec pewne wymagania miałam. Niestety mocno się zawiodłam, nie wiem czy to ja miałam wadliwy egzemplarz bo dziwią mnie tak dobrze opinie innych dziewczyn. Czerwień i róż fajnie się nakładają ale reszta to tragedia. Czarny się blenduje jakby za karę, żółty, zielony w ogóle nie maja pigmentacji, wszystko wyglada z nimi bardzo blado chyba ze nałożę potwornie dużo produktu tak ze aż się sypie. Niestety ale nie mogę polecić.

To jest to

Paletkę kupiłam w niemieckim Rossmannie za coś koło 5 euro. Było lato a latem lubię dużo koloru na powiekach. I w sumie jednocześnie kocham ją i nienawidzę. Już piszę dlaczego. Zacznę od tego, że jakoś opakowania jest tragiczna. Cienki plastik, który bardzo szybko pęka. Już w drugim tygodniu użytkowania odpadło mi wieczko. Napis z wieczka starł się mi jeszcze szybciej. Cieni mamy tu 15. Są żółcie, pomarańcz, róże, brązy, zielenie, niebieski, no i standardowe biel i czerń. Wszystkie są matowe. Cienie są dobrze napigmentowane, kolory są głębokie. Ale nie są trwałe i obsypują się. Baza pod cienie jest tu konieczna. Jednak wtedy trzeba się namęczyć przy blendowaniu.W ostatecznym rozrachunku nie polecam.

Piękne!

Używam tej palety od dawna, bardzo wydajna, piękne kolory, może i nie maksymalnie nasycone, ale wychodzą bardzo ładnie, dobrze się blendują, nie osypują. No i są dość trwałe. Polecam

Dobra dla początkujących

Według mnie paletka ma super kolory, ale z ich pigmentacją już nie jest aż tak dobrze. Co prawda nie jest też najgorsza bo czasami kolorowe cienie nie dają prawie żadnych efektów a tu jednak coś widać. Jak za taka cenę (17-25zł) bo za taką można kupić, jest całkiem fajna. Jeśli ktoś zaczyna naukę to z pewnością na początek mogę polecić ale ogólnie dla mnie to tak sobie. Używam z niej jedynie czarnego cienia

Nienajgorzej, ale mogło być lepiej!

Jest to moja jedyna paletka z tej marki, wiele dobrego słyszałam o Makeup Revolution i miałam okazję kupić tę paletkę na fajnej promocji, kolorystyka bardzo ciekawa więc nie wahałam się! Jednak trochę się zawiodłam, a trochę też nie. Mam mieszane uczucia, niektóre z tych cieni są super napigmentowane, a inne ledwo co malują. Nie jestem wybredna jeśli chodzi o jakość cieni do powiek, kupuję zawsze te drogeryjne, ale z tą paletką nie do końca jest dobrze. Osypują się, z pewnymi kolorami trzeba się mocno namęczyć aby uzyskać odpowiednie nasycenie. Problem jest również z mieszaniem więcej niż 2 cieni, gdy nakładam trzeci cień i chcę go ładnie zblendować z dwoma które już siedzą na powiece pojawiają się plamy i naprawdę ciężko jest sprawić aby trzeci cień stał się widoczny, nie mówiąc już o kolejnych! Wszystkie cienie z paletki są dosyć suche, sypią się, różnią się jedynie poziomem napigmentowania i trwałością. No nie do końca mi to odpowiada, lubię gdy wszystkie cienie z danej palety mają podobną jakość i można nimi pracować w taki sam sposób, a w przypadku tej paletki raz jest dobrze a raz źle. Nie zraża mnie to jednak by spróbować innych palet Makeup Revolution, myślę że mogą mieć w swojej ofercie naprawdę fajne cienie, ale Marvellous Mattes drugi raz nie kupię :)

W porządku

Paletę zakupiłam pod koniec tamtego roku i była to dopiero moja trzecia paleta, ponadto byłam wtedy w posiadaniu jedynie palet drogeryjnych, więc była okej. To znaczy dalej jest okej, ale w porównaniu z cieniami Jeffree Stara czy Anastasii Beverly Hills to wiadomo, haha. Generalnie jeśli chodzi o MUR, to zdecydowanie najlepsze są paletki z Revolution Pro, aczkolwiek ta też nie jest najgorsza. Cienie są dość suche, ale mają całkiem dobry pigment i da się je wyblendować. A zielony cień z tej palety to już w ogóle ma mega pigment, aż zaskakujący jak na paletę za 20 zł, haha. :D

Satysfakcjonujące

Cienie o cudownych kolorach. Niestety nie są tak dobrej jakości jak czekoladki z Makeup Revolution, pigmentacja jest również słabsza i osypują się, jednak przy odrobinie nakładu pracy można uzyskać satysfakcjonujący efekt. Cena jest na tyle niska, że fajnie jest mieć w kosmetyczce opcję dodania koloru w swoim makijażu.

Kolorowy zawrót głowy!

To moja pierwsza tak bardzo kolorowa paleta. Przyjemnie się z nią pracuje. Z jej pomocą stworzymy zarówno kolorowe festiwalowe looki oraz makijaż na codzień. Na oku kolory nie są tak intensywne jak w palecie, ale da się zbudować ich intensywność.

11/10

Kolejny zestaw cieni z tej linii który mnie nie zawiódł. Cena niska jak na taki produkt. Niezły pigment i trwałość. Cienie łatwo się blendują. Idealne kolorki na lato.

Faworytka z tej serii!

Zdecydowanie moja ulubiona paletka od Makeup Revolution. Cienie najbardziej zadziwiły mnie pigmentem, bo jeśli o to chodzi, w paletkach tej marki bywało różnie. Cienie naprawdę dobrze się blendują. Pomarańcz i żółcie naprawdę mnie zachwyciły.
Jedyny kolor który mnie rozczarował to czerwony, ma mega słaby pigment i trzeba go nałożyć naprawdę sporo, by był widoczny.
Odcienie różu należą do moich ulubionych i najczęściej na nich pracuję.

Fajne cienie "Revolution" za rozsądną cenę

Używam naprzemiennie dwóch paletek z serii RELOADED: PASSION FOR COLOUR oraz NEWTRALS 2. Są to cienie, z którymi na pewno trzeba trochę dłużej popracować ponieważ w opakowaniu wyglądają na intensywne i mocno napigmentowane, a przy aplikacji trzeba nałożyć cień wielokrotnie, aby uzyskać zadowalającą moc koloru na powiekach. Mimo tego warto spróbować, ponieważ są dość uniwersalne i pasujące do większości kolorów tęczówek, a także łatwe w aplikacji bo rozprowadzają się niczym masełko. Długo szukałam coś odpowiedniego w tym rodzaju paletek i w końcu znalazłam odpowiednie dla siebie kolory oraz łatwość w pracy z tymi cieniami. Minusem jest opakowanie: niezbyt starannie wykonane i bez lusterka, a to już raczej standard w kosmetykach kolorowych, bez względu na cenę.

Piękne kolory !!

Paletke z tej serii kupiłam na Cocolita za ok. 13 zł. Posiadam już 3 paletki z tej serii i są świetne. Ta w tęczowych odcieniach jest idealnie skomponowana. Cienie nie osypują się, są trwałe, bez problemu się blendują i rozcierają, mają fajną pigmentacje. Używam na co dzień do szkoły i super mi się sprawdzają paletki z tej serii. Polecam !