Love Recipe, Sally's Box, Lemon Mask (Celulozowa maska w płacie `Cytryna`)

Love Recipe, Sally's Box, Lemon Mask (Celulozowa maska w płacie `Cytryna`)

Rozjaśnia, nawilża, wyrównuje koloryt skóry.
Maseczki Love Recipe zostały wzbogacone o kwas hialuronowy, który ma zdolność związać 1000 razy więcej wody niż sam waży. Zapewnia naszej skórze odpowiedni poziom nawilżenia i zapobiega jej odwodnieniu.
Sallys Box Loverecipe Lemon Mask to celulozowa maseczka w płachcie stworzona na bazie ekstraktu z cytryny, która jest bogatym źródłem witaminy C. Maska skutecznie rozjaśnia, nawilża oraz wyrównuje koloryt skóry.
W szczególności polecana jest do pielęgnacji skóry szorstkiej, suchej, z przebarwieniami.
Płachta została wykonana z naturalnej celulozy, dzięki czemu maseczka delikatnie przywiera do skóry, dostarczając jej niezbędnych składników odżywczych.

as.

Ta maska to jest jakieś mistrzostwo świata! Śmiało mogę powiedzieć, że to jest najlepsza maska w płacie, jaką do tej pory miałam możliwość testować.

Płachta jest dobrze wymierzona i odpowiednio nasączona płynem o lekko cytrusowym zapachu.
Po jej ściągnięciu skóra przechodzi istną metamorfozę. Jest mocno nawilżona, odżywiona i niesamowicie promienna. Rozjaśnia i naprawdę w widoczny sposób niweluje delikatne okresowe przebarwienia. Po ściągnięciu płachty, na skórze pozostaje lekko oleisty film. Nie polecam więc nakładać jej tuż przed jakimś ważniejszym wyjściem, bo makijaż może mieć próbę przetrwania. Najlepiej zastosować na wieczór, pozwolić całkowicie się wchłonąć, a rano cieszyć się zdrową i zadbaną cerą.

Na pewno kupię ponownie, bo efekt jest tego warty. Jedyną wadą jest to, że tak późno wpadła w moje ręce! POLECAM!