KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Yumi Aloe Vera Soothing Gel, Żel wielofunkcyjny aloesowy 99% (stara wersja)

4,5 na 522 opinie

Lekki żel
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Był taki czas w mojej pielęgnacji, że ześwirowałam na punkcie aloesu w pielęgnacji. Żelu aloesowego używałam zamiast bazy pod makijaż, czasem jako maseczki grubszą werstwą, na włosy, dodawałam do maseczek glinkowych razem z hydrolatem. Jednak nie zauważyłam żeby ten konkretny jakoś wyjątkowo działał na moją skórę. Jedynie dobrze się sprawdzał na włosach- były porządnie nawilżone, sypkie i miłe w dotyku. No i makijaż fajnie się po nim rozprowadzał. Żel zamknięty jest w dużym słoju, co ułatwia wykorzystanie go do końca. Pachnie mocno i świeżo. Konsystencję ma typową. Nie wiem czy jeszcze go kupię, pewnie nie, bo mimo, że nie szkodził nie działał też jakoś super
    Zalety:
    • Wygodny słój
    • Cena
    • Zapach
    • Fajnie nawilża włosy
    • Dobrze się spisuje jako baza pod makijaż
    Wady:
    • Nie nawilża skóry
    Inna drogeria
    23 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 maja 2020 o 16:01
    klasyczny żel aloesowy
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Miałam już wcześniej żele aloesowe np z firmy Holika Holika i wiadomo, nieważne jaka firma - skład będzie taki sam. Żel z aloesu to po prostu żel z aloesu. Ten zakupiłam tylko dlatego, że był w promocji w Lidlu. Od dawna już też interesowała mnie firma Yumi. Może zanim napiszę recenzję warto zaznaczyć, że wszystkie filmiku pod tytułem: "sto zastosowań żelu aloesowego" można wsadzić od razu między bajki. Tak naprawdę zastosowania widzę dwa i tak też go używam. 1. jako humektant do włosów - idealny podkład pod olejowanie 2.jako okład na mocno opaloną skórę -dobra cena -pojemność -ładny, typowy zapach -słodkie opakowanie -skład -nadaje się do jako podkład do olejowania włosów -łagodzi podrażnioną skórę
    Inna drogeria
    13 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 5 marca 2021 o 16:12
    Uwielbiam wszystko co jest związane z aloesem
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Uwielbiam kosmetyki które zawierają Aloes, dlatego też musiałam mieć również ten wielofunkcyjny żel. Głównie stosuje go po depilacji by ukoił moja skórę. Żel zamknięty jest w wygodnym plastikowym, zielonym słoiczku z odkręcaną nakrętką. Są też formy w tubie ale akurat ja mam słoiczek. Bardzo fajnie się go użytkuje jak i wydobywa. Otwór sloiczka jest spory więc bez problemu nabieram tyle żelu ile chce i przy okazji widać ile jeszcze mi go zostało. Konsystencja bezbarwna w postaci nie innej jak żelowej rzecz jasna Zapach bardzo przyjemny nawet orzeźwiający mam nadzieję. Żel idealnie sprawdza się głównie po depilacji. Koi skórę tworząc barierę ochronną przed możliwym powstawaniem podrażnień. W pewnym stopniu nawilża twz skore ale nie jest to jakoś spektakularny efekt. Dla mnie spełnia swoją rolę idealnie.
    Zalety:
    • wygodne w użytkowaniu opakowanie
    • konsystencja
    • zapach
    • koi i lekko nawilża z naciskiem na lekko :)
    Wady:
    • nawilżenie nie jest spektakularne żeby się nie zdziwic
    Drogeria Hebe
    12 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Miaa88
    5 / 5
    8 marca 2021 o 10:50
    Super produkt
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Żel spełnia wszystkie moje wymagania. Nadaje się zarówno do cery jak i włosów, czy skóry. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Skóra po nim jest wyraźnie w lepszej kondycji. Ma działanie kojące i dobry skład.
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Evilson
    5 / 5
    11 lutego 2021 o 18:01
    Yumi to jest to ❤️
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupiłam go w drogerii Hebe. Bardzo fajnie koi skórę po depilacji i redukuje zaczerwienienia ???? Dodatkowo daje poczucie nawilżenia. Ma spoko konsystencję i opakowanie ( ja mam akurat w tubie) na pewno kupię ponownie
    Zalety:
    • nawilżenie
    • koi podrażnienia
    • ładnie pachnie
    • ma dobrą konsystencję
    Wady:
    • nie zauważyłam
    Drogeria Hebe
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną