Yumi, Aloe Vera Soothing Gel, Żel wielofunkcyjny aloesowy 99% (stara wersja)

Yumi, Aloe Vera Soothing Gel, Żel wielofunkcyjny aloesowy 99% (stara wersja)

Żel do stosowania przy codziennej pielęgnacji ciała, twarzy lub włosów. Produkt nawilża i regeneruje. Świetnie sprawdzi się w przypadku cery suchej. Żel z aloesu dzięki szerokiemu zastosowaniu tego składnika wygładza, chroni przed czynnikami zewnętrznymi, koi, działa przeciwzapalnie.
Bez parabenów, bez barwników, bez silikonów, bez SLS.

Kupiony w: Nie podano

Super produkt

Żel spełnia wszystkie moje wymagania. Nadaje się zarówno do cery jak i włosów, czy skóry. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Skóra po nim jest wyraźnie w lepszej kondycji. Ma działanie kojące i dobry skład.

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Opakowanie: 5

Uwielbiam wszystko co jest związane z aloesem

Uwielbiam kosmetyki które zawierają Aloes, dlatego też musiałam mieć również ten wielofunkcyjny żel. Głównie stosuje go po depilacji by ukoił moja skórę.

Żel zamknięty jest w wygodnym plastikowym, zielonym słoiczku z odkręcaną nakrętką. Są też formy w tubie ale akurat ja mam słoiczek. Bardzo fajnie się go użytkuje jak i wydobywa. Otwór sloiczka jest spory więc bez problemu nabieram tyle żelu ile chce i przy okazji widać ile jeszcze mi go zostało.

Konsystencja bezbarwna w postaci nie innej jak żelowej rzecz jasna

Zapach bardzo przyjemny nawet orzeźwiający mam nadzieję.

Żel idealnie sprawdza się głównie po depilacji. Koi skórę tworząc barierę ochronną przed możliwym powstawaniem podrażnień. W pewnym stopniu nawilża twz skore ale nie jest to jakoś spektakularny efekt. Dla mnie spełnia swoją rolę idealnie.

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Lekki żel

Był taki czas w mojej pielęgnacji, że ześwirowałam na punkcie aloesu w pielęgnacji.
Żelu aloesowego używałam zamiast bazy pod makijaż, czasem jako maseczki grubszą werstwą, na włosy, dodawałam do maseczek glinkowych razem z hydrolatem. Jednak nie zauważyłam żeby ten konkretny jakoś wyjątkowo działał na moją skórę. Jedynie dobrze się sprawdzał na włosach- były porządnie nawilżone, sypkie i miłe w dotyku. No i makijaż fajnie się po nim rozprowadzał.
Żel zamknięty jest w dużym słoju, co ułatwia wykorzystanie go do końca. Pachnie mocno i świeżo. Konsystencję ma typową. Nie wiem czy jeszcze go kupię, pewnie nie, bo mimo, że nie szkodził nie działał też jakoś super

Kupiony w: Drogeria Hebe

Yumi to jest to ❤️

Kupiłam go w drogerii Hebe. Bardzo fajnie koi skórę po depilacji i redukuje zaczerwienienia ????
Dodatkowo daje poczucie nawilżenia. Ma spoko konsystencję i opakowanie ( ja mam akurat w tubie) na pewno kupię ponownie

Kupiony w: W hipermarkecie

Super ❤️

Kupiłam go w Lidlu, kosztował on ok. 15 zł, można tam często spotkać produkty z tej firmy. Opakowanie jest wygodne i ma uroczą grafikę. Jest także bardzo wydajny.

Idealnie sprawdza się jako okład na opaloną skórę, ma działanie chłodzące oraz łagodzi i koi podrażnioną skórę. Dodatkowo rewelacyjnie nawilża skórę. Regeneruje i odżywia skórę. Ma ładny, typowy dla aloesu zapach. Stosuję go przeważnie na twarz i ciało. Nie uczulił mnie i szybko się wchłania.

Żel bardzo dobrze spełnia swoją funkcję i jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Mam go jeszcze połowę i na pewno się nie zmarnuje ❤️

Wizażanki najczęściej polecają:

Super!

Znakomity produkt do codziennej pielęgnacji. Stosuję go na całe ciało, po depilacji, po oparzeniach słonecznych, na włosy. W każdym przypadku spełnia swoje zadanie.

• Stosunek jakości do ceny: 3

Dobra dawka nawilżenia

Jego wielofunkcyjność jest zaskakująca ???? za bardzo "opaliłaś" ramiona? Aloesowy żel!
Masz suche włosy i chcesz żeby się trochę "napiły"? Aloesowy żel! Chcesz zrobić w domu żel antybakteryjny? Aloesowy żel! Tak naprawdę tylko nasza wyobraźnia jest ograniczeniem dla jego wielofunkcyjności ????

Super

Żel kupiłam jako ratunek dla mojej wiecznie przesuszonej i popękanej skóry. I był to strzał w 10, bo w końcu znalazłam ukojenie! Już po dwóch tygodniach stan mojej skóry uległ widocznej poprawie, jest widocznie nawilżona, podrażnienia są złagodzone.

Konsystencja produktu jest jak najbardziej na plus - bardzo żelowa, trochę przypomina galaretkę, nie jest zbyt rzadka. Żel błyskawicznie się wchłania, no i skład również zasługuje na pochwałę. Zapach jest przepiękny - bardzo świeży, wręcz orzeźwiający.

Plusy:
-działanie
-cena
-wydajność
-konsystencja

Kupiony w: Nie podano

• Opakowanie: 5

Używam do olejowania włosów

Cudownie działa jako primer do olejowania włosów. Zauważyłam że wtedy włosy chętniej i lepiej "piją" olej, a efekty widziałam juz po praktycznie drugim/trzecim zastosowaniu - włosy stały się bardziej miękkie, sypkie, błyszczące, łatwiej się rozczesują. Zdecydowanie pomogło to moim włosom i tylko do tego uzywam tego żelu, mogę serdecznie polecić! Poza tym opakowanie jest spore a widziałam że teraz w lidlu mozna kupic za 17 zł i wybieram się za jakiś czas zrobić zapasy bo cena kusi. Żel mi starcza na kilka długich miesięcy, więc następne opakowanie pewnie otworzę za pół roku :P

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4

klasyczny żel aloesowy

Miałam już wcześniej żele aloesowe np z firmy Holika Holika i wiadomo, nieważne jaka firma - skład będzie taki sam. Żel z aloesu to po prostu żel z aloesu.
Ten zakupiłam tylko dlatego, że był w promocji w Lidlu. Od dawna już też interesowała mnie firma Yumi.
Może zanim napiszę recenzję warto zaznaczyć, że wszystkie filmiku pod tytułem: "sto zastosowań żelu aloesowego" można wsadzić od razu między bajki.
Tak naprawdę zastosowania widzę dwa i tak też go używam.
1. jako humektant do włosów - idealny podkład pod olejowanie
2.jako okład na mocno opaloną skórę

-dobra cena
-pojemność
-ładny, typowy zapach
-słodkie opakowanie
-skład
-nadaje się do jako podkład do olejowania włosów
-łagodzi podrażnioną skórę

Kupiony w: W hipermarkecie

Bardzo fajny

Produkt jest dostępny w Lidlu, nie mam pojęcia czy trafi na stałe do asortymentu, więc warto zaopatrzyć się w ten produkt na zapas :)
Żel bardzo ładnie pachnie, nawilża, szybko się wchłania, jest wielofunkcyjny - łagodzi podrażnienia po goleniu czy po opalaniu, używam też go jako podkład pod olejowanie włosów.
Produkt jest wydajny, cena też jest niska, około 15 zł.

Must have

Uwielbiam ten kosmetyk a dlaczego?
❤️Ma 99% składników pochodzenia naturalnego(aloesu)
❤️Pachnie cudownie - uwielbiam zapach aloesu
❤️Doskonale nawilża, koi i przynosi ulgę suchej lub podrażnionej skórze
❤️Bardzo szybko się wchłania
❤️Ma lekką konsystencje - delikatnej galaretki
❤️Dzięki temu, że jest w odkręcanym opakowaniu możemy nabrać dokładnie tyle produktu ile potrzebujemy
❤️Nie zawiera silikonów, parabenów ani barwników
❤️Jest naprawdę bardzo wydajny
A jak ja go stosuje? Czasami mam wrażenie że sprawdza się u mnie na wszystko. W ciepłe, wiosenne i letnie dni służy mi jako krem - pod makijaż i na noc. Używam go także jako balsam do całego ciała. A szczególnie dobrze sprawdza się na poparzenia słoneczne czy podrażnienia (np.po depilacji). Przynosi ulgę, koi i daje uczucie przyjemnego chłodzenia