Artiste, Henna do brwi

Artiste, Henna do brwi

Zobacz oferty

Tradycyjna formuła znanego od lat kosmetyku w sposób łatwy i bezpieczny pozwala podkreślić naturalne piękno oczu i brwi.
- Ekonomiczne opakowanie
- Długotrwały efekt
W opakowaniu:
fiolka z proszkiem koloryzującym, aktywator w saszetce.

henny
koloryzujące

Używa produktu od: próbka

Beznadziejna

Henne na brwiach wykonuje regularnie, próbowałam z różnych marek, jednak nigdy nie zawiodłam się tak jak przy tej. Mimo długiego czasu oczekiwania henna nie ''łapie'' na włoski- nie zmienia się prawie nic ... Konsystencja przyjemna, wygodnie się nakłada, cena super ale efekt, a raczej brak efektu (?)...

Bardzo dobra

Nie mam pojęcia skąd te kiepskie opinie. Henna jest naprawdę dobra- aby otrzymać idealny dla mnie kolor zmieszałam czarną z brązową i wreszcie mam idealny kolor brwi jaki chciałam.
Produkt jest tani jak barszcz, wiec od razu ląduje w koszyku podczas zakupów w Naturze. Jedyne do czego mogę się przyczepić to trwałość - tak tydzień, półtora i znika z mojej twarzy. Ale traktuję ją maskami, tonikami, żelami, szczoteczką soniczną..

Nie jestem do niej przekonana

Hennę kupiłam, zachęcona jej niską ceną oraz z uwagi na to, że była w tym momencie jedyną dostępną w drogerii. Postanowiłam dać jej szansę, ale nie sądzę, żeby był to dobry pomysł.
Jej przygotowanie nie jest trudne - wystarczy połączyć farbkę z tubki z aktywatorem oraz zamieszać. W opakowaniu znajduje się również szablon do brwi, z uwagi na dziwny kształt jest jednak kompletnie nieprzydatny. Łatwo nakłada się ją na brwi. Po zmyciu brwi są podkreślone, efekt utrzymuje się jednak tylko kilka dni.

Henna o bardzo słabym działaniu

Zwykle kupuję hennę firmy Delia. Sprawdza się ona na moich brwiach naprawdę dobrze. Jednak obok Delii na drogeryjnej półce zauważyłam hennę Artiste. Do jej spróbowania przekonała mnie niższa cena. Byłam ciekawa także działania. Gdyby okazało się, że jest podobne, to kupowałabym ją regularnie. Szybko okazało się, że henna Artiste nie jest warta żadnych pieniędzy.
Samo jej przygotowanie nie jest trudne. Trzeba połączyć proszek z plastikowej fiolki z aktywatorem, który mieści się w foliowym opakowaniu. Po połączeniu składników konsystencja jest odpowiednia. Hennę łatwo nakłada się na brwi. Niestety daje ona bardzo delikatny efekt. Zarówno, gdy trzymam ją na brwiach 15 minut jak i wtedy, gdy trzymam ją ... pół godziny. Dałam jej dwie szanse czyli dwa użycia. Drugie wydłużyłam, bo myślałam, że to już powinno dać jakikolwiek efekt. Myliłam się. Niestety działanie jest słabiutkie, niezależnie od czasu barwienia. Wracam do Delii. Z podkulonym ogonem !

bubel

Do tej pory zawsze używałam henny marki Bielenda i mniej lub bardziej byłam zadowolona. W drogerii Natura jednak chwyciłam tę hennę i niestety jestem ogromnie zawiedziona.
Poza tym, że jest tania to niezbyt widzę jej jakiekolwiek zalety. Kupiłam kolor czarny.

-proszek po rozrobieniu jest biało-beżowo-fioletowy
-nie widać dokładnie jak nakładamy produkt na skórę oraz na włoski
-wybarwia się na fioletowo – różowo
-kosmetyk z czasów PRL-u
-tylko do jednorazowego użytku

Bardzo dobra henna

Od czasu do czasu stosuję hennę do podkreślenia brwi. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Ma formę dwóch produktów, które należy ze sobą zmieszać w podanych proporcjach. Konsystencja jest bardzo dobra, łatwa do nałożenia. W opakowaniu załączony patyczek, który umożliwia bardzo precyzyjne nałożenie mazi na brwi. Po zmyciu brwi są pięknie podkreślone, kolor brązowy bardzo ładnie się prezentuje. Kolor utrzymuje się dość długo. Jestem na tak