Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Płatki kosmetyczne

Soft Moon Wielorazowe płatk/ waciki kosmetyczne 

4,7 na 53 opinie
flame1 hit!
67% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,7 na 5
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Trwałość / wykonanie:
Design produktu:
Kupi ponownie: 67% osób
  • 3 marca 2021 o 10:52
    Wygodne i długotrwałe
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Używam tych wacików już od ponad roku, tak samo moja mama. Płatki mają wielkość mniej więcej standardowych drogeryjnych płatków bawełnianych, więc łatwo się do nich przyzwyczaić. Fajne jest to, że po obu stronach mają różną powerzchnię. Tej gładszej, bawełnianej strony używam do demakijażu oczu, a bardziej szortskiej froty do reszty twarzy. Po ponad roku regularnego stosowania postrzępiły się trochę na brzegach, ale nie wpływa to w żaden sposób na ich używanie. Nie są już tak miękkie jak na początku. Mojej mało wymagającej skórze twarzy to nie przeszkadza, ale wrażliwcy mogą inaczej zareagować. Największy problem to ich dopranie. Ja po użyciu przepieram na szybko płatek wodą z mydłem, zostawiam do wyschnięcia na drugi dzień i dopiero po 2-3 użyciach wrzucam do pralki. Piorę je zazwyczaj w 60 stopniach, w dołączonym woreczku albo innej siatce ochronnej. O ile strona frotkowa dopiera się ładnie, to bawełniana jest wiecznie szara. Zależy to też oczywiście od kosmetyków, których używamy. Moja mama używa mocniejszej kolorówki niż ja i jej płatki są w gorszym stanie jeśli chodzi o utratę swojej pierwotnej białości ;) W dodatku co jakiś czas musi je dłużej namoczyć przed praniem, czego ja nie robię. Jest to więc produkt, który wymaga trochę poświęcenia i dbałości. Z tego powodu pewnie nie wszycy się z nim polubia. Ja daję tak czy siak 5/5, bo wygodnie mi się ich używa, wystarczaja na długo, są eko, w dodatku te dwa różne wykończenia sa bardzo pomysłowe i przydatne.
    Zalety:
    • komplet wystarcza na długo
    • 1 płatek ma 2 rożne powierzchnie
    • są wygodne w użytkowaniu
    Wady:
    • trudno je doprać
    • być może za mocne do wrażliwej cery?
    Szczegóły:
    • Trwałość / wykonanie
    • Zgodność z opisem producenta
    • Stosunek jakości do ceny
    • Design produktu
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 23 czerwca 2020 o 13:40
    Są fajne ale..
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    W woreczku otrzymujemy pięć sztuk wielorazowych wacików. Po obu stronach płatka znajdziemy różne materiały i uważam, że jest to fajna opcja, bo w zależności od potrzeb skóry możemy zdecydować się na korzystanie z miękkiej froty bambusowej, bądź delikatniejszej bawełny organicznej. Samo używanie wacików jest komfortowe. Wiadomo, że trzeba przyzwyczaić się do ich stosowania, chociażby ze względu na konieczność prania po każdym użyciu. Jednak właśnie to czyszczenie jest dla mnie dość problematyczne, ponieważ np. po tuszu do rzęs zostają plamy, które baaardzo opornie schodzą. Próbuję myć je na różne sposoby ale chyba jeszcze nie znalazłam idealnego, więc jak macie jakieś pomysły to dajcie znać :)
    Zalety:
    • ekologiczne
    • szyte w Polsce
    • zero waste
    • woreczek do prania i przechowywania wacików
    • dwie różne powierzchnie
    Wady:
    • ciężko jest je dobrze wyprać, tak aby zniknęły plamy po makijażu
    • po jakimś czasie zauważam delikatne "wychodzenie" nitek, siepanie się
    Szczegóły:
    • Trwałość / wykonanie
    • Zgodność z opisem producenta
    • Stosunek jakości do ceny
    • Design produktu
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 11 listopada 2019 o 10:57
    Świetne rozwiązanie
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Wielorazowe platki kosmetyczne to super rozwiązanie dla osób, które stawiają na naturalną pielęgnację. Dbamy o siebie i o środowisko. Podoba mi się, że platki dodatkowo peelingują skórę, co mnie się bardzo podoba bo posiadam suche skórki na skrzydelkach nosa I zawsze się ich pozbywam.
    Zalety:
    • Świetnie peelingują
    • Zmywają makijaż bardzo dobrze
    • Nie widzę żadnych uszkodzeń mechanicznych
    Szczegóły:
    • Trwałość / wykonanie
    • Zgodność z opisem producenta
    • Stosunek jakości do ceny
    • Design produktu
    Produkt kupił/a w
    U konsultantki
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.