Florena, Handcreme mit Olivenöl (Oliwkowy krem do rąk)

Florena, Handcreme mit Olivenöl (Oliwkowy krem do rąk)

Krem na bazie oliwek z oliwy (z kontrolowanej biologicznej uprawy) do intensywnej pielęgnacji suchych rąk. Szybko się wchłania oraz łagodzi nieprzyjemne uczucie ściągnięcia skory. Gliceryna i prowitamina B5 poprawia nawilżenie.
Krem nie zawiera sztucznych barwników, olei mineralnych, silikonowych, oraz PEG emuglatorów.

krem
nawilżające
w tubce
Struktura
lekkie

Jeden z moich ulubionych kremów do rąk

Jestem fanką kremów do rąk i nie wyobrażam sobie bez nich życia :). Ten zakupiłam z ciekawości i jestem mile zaskoczona. Produkt ma wygodne opakowanie które pozwała wykorzystać krem do samego końca. Ma piękny relaksujący zapach . Bardzo dobrze nawilża dłonie i szybko się wchłania. Dodatkowo jest bardzo wydajny i w świetnej cenie.

Zakochałąm się

Ten krem wrzuciłam do koszyka bez zastanawiania się. Był w promocji a ja potrzebowałam jakiegoś kremu do rąk.
Lecz gdy tylko zaczęłam go używać to się w nim zakochałam. Najpierw w pięknym zapachu, a potem w jego działaniu. Nie zostawia tłustej warstwy na dłoniach i dobrze nawilża.
Gdy miałam okazję kupić go ponownie zrobiłam sobie zapas bo nie jest u nas dostępny.
Jest to świetny tani (ok 1 euro) i dobry krem.

Świetny

Ach, gdy tylko będę miała okazję go kupić, na pewno to zrobię!

Krem ma genialną konsystencję - nie za rzadki, nie za gęsty, świetne działanie i miły zapach.

Jedyną wadą jest to, że jest niedostępny w Polsce.

Jest dobry

Dostałam ten krem od siostry z Niemiec. Uważam, że bardzo dobrze nawilża, ma miły zapach i świetnie się go nakłada. Dla mnie ważne jest, żeby krem do rąk działał długo i szybko, niema natychmiast się wchłaniał i ten zasługuje na pozytywną opinię. Będę go używała - to pewne.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 80 ml.

polubilam, szkoda ze dziala na krotko

Przede wszystkim krem jest bardzo bardzo tani, kosztuje ponizej 1 euro. Mnie do zakupu nie przekonala jednak cena, a ladne zielone i dopracowane w szczegolach opakowanie.
A! No i zapach!

Zaczne od DZIALANIA
Krem jest lekki, latwo sie wsmarowuje, szybko wchlania. Nie zostawia na skorze filmu, nie klei sie.
Nawilzenie raczej chwilowe, przez krotki czas przyzwoicie wygladza i odzywia skore, staje sie miekka i przyjemna w dotyku.
Pozytywnie zaskoczylo mnie, ze nie podraznia popekanej skory, nie szczypie, nadaje sie nie tylko dla rak ale tez do lokci czy kolan, warto jednak wziac pod uwage, ze jest to lekki krem, wiec zadnej partii nie nawilzy na dluzszy czas.

ZAPACH faktycznie oliwkowy, taki...hmmm zielony :D Sliczny.

WYDAJNOSC przecietna, przy uzywaniu codziennie starczy na kilka tygodni.

OPAKOWANIE b. ladne, od razu czuje sie blizej natury :D

SKLAD pozytywny. Nie zawiera silikonow, olei mineralnych, PEGsow ani sztucznych barwnikow. Ma jednak w skladzie parabeny i parfum na ostatnim miejscu.

Generalnie polecam, nie pomoze wyjatkowo suchym dloniom, ale przesuszajacym sie okresowo z pewnoscia przywroci ulge.

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Bardzo dobry

Bardzo dobry krem. Dostałam go w prezencie i to była milość od pierwszego użycia. Bardzo dobrze nawilża, regeneruje dłonie, przyjemny zapach i lekke konsystencja. Mój chłopak ma strasznie przesuszone ręce, żaden krem i żadna maść nie mogła sobie z tym poradzić, po dwóch tygodniach używanie tego kremu ma dłonie jak pupcia niemowlaczka. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

mily krem

Kupilam miniaturke do torebki i jakiez bylo moje zdziwienie jak go pierwszy raz uzylam. Calkiem przyzwoity krem do rak. Robil to czego od niego potrzebowalam i nawet zapach mi sie podobal, chodz oczekiwalam czegos wrodzaju serii oliwkowej Ziaja. Tutaj mamy raczej cos w rodzaju zapachu z rodzaju perfum, ale nie az takich jak zapach kremu z rumienkiem tej samej firmy. Konsytencja gesta, ale dobrze sie rozsmarowujaca i wchlaniajaca w moje suche dlonie. bedac poza domem, krem pomagal moim rekom.
Mily produkt za niska cene.

Używam tego produktu od: kupilam rok temu mianaiturke do torebki i tak ja uzywalam do skoku bedac poza domem
Ilość zużytych opakowań: mianiaturka 15ml

Dobra jakość za dobrą cenę

Zalety:
*Lekka konsystencja
* Szybko się wchłania
* Delikatny przyjemny zapach
* Nie pozostawia tłustej warstwy
* Dobrze nawilża spierzchnięte dłonie
* Niska cena

Wady:
* Mało wydajny
Używam tego produktu od:6 miesięcy