Puwer, Biotyna Multieffect 5mg

Puwer, Biotyna Multieffect 5mg

Biotyna działa wielokierunkowo wykazując korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Przede wszystkim biotyna - witamina B7 pomaga zachować zdrowe włosy i skórę. Wspomaga też utrzymanie prawidłowego stanu błon śluzowych. Składnik ten dodatkowo pomaga utrzymać prawidłowy metabolizm energetyczny oraz sprzyja utrzymaniu prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych. Działa także wspomagająco na utrzymanie właściwych funkcji psychologicznych oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Skuteczność:

Jak na początek są ok...

Szukałam czegoś na moje koszmarnie wypadające włosy. Kupiłam ten produkt zachęcona opinią farmaceutki. Powiedziała, że ma bardzo podobny skład do produktu Biotebal (nie sprawdzałam tego), a jest o wiele tańszy. Nie do końca pilnowałam brania jednej tabletki dziennie i w zasadzie sama też nie widziałam jakichkolwiek efektów stosowania. Summa summarum stosowałam ten produkt przez jakieś 2 miesiące. Po jakimś czasie mój facet zwrócił uwagę na to, że coraz mniej „kłaczę” - i też sama to zauważyłam. Moja szczotka do włosów już przestała zbierać moje wypadające włosy. Nie pojawiły się żadne baby hair. Zauważyłam też, że moje paznokcie są troszkę mocniejsze, nie łamią się tak jak kiedyś. Jeśli chodzi o skórę, nie mam z nią jakiś większych problemów więc na ten temat się nie wypowiem. Nie wiem czy kupię ten produkt ponownie z tego względu, że mam zamiar przetestować też inne produkty, od innych producentów. Ten jak najbardziej mogę polecić.