Mydło pod prysznic:
- delikatnie natłuszcza oraz wyraźnie zmiękcza skórę,
- wykazuje skuteczne działanie ochronne na naskórek,
- intensywnie nawilża i zapobiega nadmiernej utracie wody,
- zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego,
- działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień,
- nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka.
Masło pomarańczowe - otrzymywane ze skórki pomarańczy, ma naturalny pomarańczowy kolor i zapach. Charakteryzuje się wysoką zawartością bioflawonoidów. Wykazuje działanie antycellulitowe i ujędrniające. Łagodzi podrażnienia, doskonale odżywia oraz skutecznie zapobiega wysuszaniu naskórka.
Coco-glucozydy - substancja kondycjonująca skórę pochodzenia naturalnego. Obniża odtłuszczający wpływ środków myjących. Skutecznie nawilża i zapobiega wysuszaniu naskórka. Wyjątkowo łagodny.
D-panthenol trwale nawilża skórę oraz skutecznie łagodzi podrażnienia.

Ziaja, Masło Pomarańczowe Energia Pomarańczy, Kremowe mydło pod prysznic

Sugestywna butelka żelu rzeczywiście pachnie świeżymi mandarynkami i ta woń jest bardzo przyjemna. Przy mojej suchej skórze wyczuwalna zawartość olejków delikatnie natłuszczają skórę. Jeżeli chodzi o nawilżenie bez balsamu wspomagającego na pewno prawidłowego nawilżenia skóry bym nie osiągnęła.

Czasem lubię

Mydło od ziaji jest w sporej butelce. Aplikacja nie jest trudna choć otwór mógłby być odrobinę większy.

Mydło charakteryzuje się dość przyjemnym zapachem. Konsystencja kremowa, dobrze rozprowadza się podczas kąpieli, w miarę dobrze się pieniąc. Nie przesusza skóry oraz nie ściąga. Raczej działania producenta nie zapewnia ale nie liczyłam na takie efekty.

Produkt jest wydajny i cena regularna nie jest wysoka a często można upolować promocje.

Ciekawy

Mydło o świetnym zapachu pomarańczy, które sprawia że zapach unosi się po całej łazience. Szkoda tylko, że na skórze czuć go krótko ale i tak jestem z niego zadowolona. Jest tani i dość wydajny.
Nawlża, odżywia i pielęgnuje.

Rozkosz dla ciała

To mydełko używałam jakiś czas temu. I w sumie nie wiem czemu przestałam może zapomniałam. No nie wiem.
A więc mydełko jest obłędne. Pachnie przepięknie. Dobrze się pieni nawet nie wielka ilość. Używałam go do mycia gąbką ale i też do rąk. Ładnie oczyszcza skórę. Lekko nawilża i odżywia. Pozostawia uczucie świeżości. Idealne dla skóry skłonnej do alergii. Fajnia pomaga się odprężyć. Chyba czas do niego wrócić.

Pachnidło!

Używałam go mieszkając w akademiku, najgoręcej pamiętam jego cudowny zapach pomarańczy i to jak uwielbiałam się tym myć!
Konsystencję ma kremową idealnie nadającą się na myjkę.
Jest wydajny (buteleczka starczyła mi na naprawdę długi okres czasu), nawilża lekko skórę i pozostawia uczucie odświeżenia po ciężkim dniu pracy. Skóra zostawała miękka i przyjemna w dotyku.

Bardzo dobry kosmetyk

Żele z tej serii pod prysznic swego czasu kupowałam namiętnie, gdyż jako posiadaczka wrażliwej skóry ze skłonnością do alergii te żele pomimo SLSów w składzie nie robiły mi żadnej krzywdy. Zarówno zapach - naturalnej pomarańczy, energetyzujący, pobudzający jak i właściwości kosmetyku były bardzo dla mnie zadowalające! Żel przyjemnie koił skórę pozostawiając ją miło nawilżoną, delikatnie pachnącą i poprawiając jej koloryt. Stosowałam bardzo długo naprzemiennie z innymi żelami z tej serii. Akurat pomarańcza i kokos to ulubieńcy męża - az zakupię przy najbliższych zakupach :) Bo wszystko jest ok z tymi żelami, łatwo dostępne, proste i przyjemne opakowania, cena, nie powoduje podrażnień ani alergii. Polecam! Jak ktoś lubi świeże owocowe zapachy to będzie wniebowzięty!

sweet oranges

Uwielbiam to mydło. Super się pieni i dokładnie oczyszcza skórę, a przy tym obłędnie pachnie. Po kąpieli aromat pomarańczy unosi się w całej łazience. Lubię kapać się w tym mydle zimą.

Lubię głównie za zapach

Lubię produkty Ziaja do mycia, ten jest jednym z ulubionych. Pachnie pięknie pomarańczami, kolor płynu również jest pomarańczowy. Dobrze się pieni. Butelka wygodna, na klik, łatwo jej użyć pod prysznicem. Nie zauważyłam wysuszenia skóry po jego użyciu. Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy użyć odrobinę.

Fantastyczny orzeźwiający zapach

Opakowanie; plastikowa okrągła butelka, o pojemności 500 ml. Niezbyt wygodna pod prysznic ze względu na wagę, wyślizguje się z mokrej dłoni.
Konsystencja; kremowa w kolorze pomarańczowym o intensywnym zapachu pomarańczy, jest fantastycznie egzotyczny i taki orzeźwiający, w sam raz na lato.
Dzięki swojej konsystencji przyjemnie rozprowadza się po ciele. Dobrze się pieni, świetnie oczyszcza i relaksuje.
Jest dość wydajny a niska cena zachęca do zakupu.

zapach

Ten zapach to jest jakaś magia! Rano bardzo fajnie pobudza cytrusowym aromatem aż chce się żyć. 500 ml za taką cenę to jest coś. Chyba nie widziałam aż tak dobrych produktów za tak niską cenę.

Poprawne.

Mydło na czwórkę.
Ładnie myje i dobrze się rozprowadza na skórze.
Ma bardzo intensywny zapach, jak dla mnie zbyt intensywny i zbyt sztuczny. Energetyzuje i nawilża skórę.
Zdecydowanie bardziej pasuje na lato niż na zimę.
Jest wydajne i ma korzystną cenę.
Nie uczula.

Dobre

Wydajne, tanie, pięknie pachnące mydło pod prysznic. Dzięki plastikowej butelce widzimy, ile produktu pozostaje. Dobrze myje, spełnia swoją główną funkcję. Nie wysusza skóry. Używanie go ze względu na zapach to czysta przyjemność .