Nivea, Silk Mousse, Mus do mycia ciała pod prysznic z olejkiem migdałowym

Nivea, Silk Mousse, Mus do mycia ciała pod prysznic z olejkiem migdałowym

Jedwabisty mus do mycia ciała pod prysznic Creme Soft z olejkiem migdałowym. Dzięki idealnemu połączeniu ekstraktu drogocennego jedwabiu z niebiańsko miękkim musem sprawia uczucie gładkiej skóry, niczym otulonej jedwabiem.

Dziwny produkt

Nie przepadam za piankami do mycia ciała ale myślałam że ten pozytywnie mnie zaskoczy. Niestety tak się nie stało
Jedyne co mi się spodobało w tym produkcie to zapach. Typowy dla produktów NIVEA.

Niestety po użyciu tego produktu miałam wrażenie że się nie umyłam . To było bardzo dziwne uczucie.
Skóra była miękka i nawilżona ale nie podobało mi się to jak się czułam po aplikacji.

Bardzo niewydajny

Zapach przepiękny, opakowanie bardzo ciekawe, jednak starcza na bardzo krótko. W moim przypadku produkt wystarczył na dwa tygodnie regularnego stosowania. Za drogi interes, jednak jeśli by stosować go co jakiś czas, to jestem jak najbardziej na tak za taką formą przyjemności ;)
Naprawdę, stosowanie tego produktu, to istna przyjemność. Główną rolę odgrywa tu zapach, który jest dość intensywny, jednak nie dusi. Konsystencja produktu jest bardzo delikatna, jak przystało na piankę. Świetnie rozprowadza się na skórze i pozostawia ją miękką w dotyku. Nie pieni się jak tradycyjne żele pod prysznic, a szkoda, bo frajda byłaby pewnie jeszcze większa :p Z tego też powodu dozuję go bardzo dużo na jedno użycie.
Myślę, że kupię go ponownie, jednak na pewno nie do codziennego używania.

Delikatność

To słowo idealnie opisuję tą piankę. Mus delikatnie myję nasze ciało nie wysuszając przy tym skóry. Piękny zapach, typowy dla marki Nivea, sprawia że aplikacja jest bardzo przyjemna. Lubię ten kosmetyk zabierać ze sobą na siłownię, pozwala mi szybko odświeżyć skórę po treningu, dając przy tym uczucie komfortu. Zapach utrzymuje się na skórze jeszcze przez chwilę. Poręczne opakowanie ułatwia aplikację, a sam kosmetyk nie jest ciężki, dlatego pasuje mi do torby sportowej. Lubię do niego wracać.
W domu jednak wolę tradycyjny żel pod prysznic, ponieważ daje mi większe poczucie czystości.

Używa produktu od: próbka

Nivea

dobry kosmetyk do codziennej pielęgnacji..nie jest aż taki zły jeśli wysusza skórę to proponuje nanieść na skórę balsam mi nie wysusza bo używam po każdej kompieli balsam do ciała

Mój numer jeden!

Delikatność musu oraz przyjemny zapach ukoją zmysły chyba każdego:) Bardzo przyjemny w użyciu. Duży plus za konsystencje, przy pierwszym kontakcie ze skórą nie odczuwam nieprzyjemnego chłodu, który przeważnie towarzyszy innym balsamem czy żelom pod prysznic. Zostanie ze mną na długo:)

Porażka

Kupiłam mus z ciekawości, na szczęście w promocji. Jedyną jego zaletą jest ładny zapach. Odnoszę wrażenie, że nie zmywa brudu i co najważniejsze - koszmarnie wysusza skórę.

Fajna i przyjemna

Bardzo podoba mi się ta wersja aplikowania produktów do mycia ciała. Pianka nadaje fajnej lekkości, pięknie pachnie i przyjemnie się jej używa. Podoba mi się, że przy okazji dobrze się sprawdza przy depilacji.

Jestem mega zadowolona

Natknęłam się przez przypadek w rossmannie i jestem mega zadowolona, mus do mycia ciała pięknie pachnie, bardzo dobrze nawilża i ku mojemu zdziwieniu starcza na długo, cena też jest odpowiednia, bardzo polecam :)

Cudowny mus do ciała

Genialny produkt. Mus a raczej pianka do ciała w której jestem zakochana. Jest idealnie miękka, przy nałożeniu jej na skórę od razu potrafi zrelaksować. Jest mega przyjemna. Ma cudowny zapach. Pozostawia skórę miękką. Można się przyczepić trochę jedynie do wydajności. Poza tym świetna!

Przyjemna chmurka

Cieszę się, że Nivea zapoczątkowała modę na musy i pianki pod prysznic - lubię urozmaicać klasyczne żele właśnie takimi lżejszymi opcjami. Ten produkt kupiłam, gdy dopiero wchodził na sklepowe półki i były dostępne tylko 3 klasyczne warianty. Na pierwszy rzut oka niczym się nie różniły, więc wzięłam ten. Jestem zadowolona, choć pianka ma jedną poważną wadę.

Mieszane uczucia

Czytam opinie i widzę wielki zachwyt tym produktem. Ja osobiście mam mieszane uczucia. Fakt fajnie pachnie,dobrze rozprowadza się na ciele ale ta pianka momentalnie wchłania się w moja skórę i nie mam już co rozprowadza więc skóra nie jest do końca nawilozna. Produkt nie jest też do końca wydajny ,mi zostało jeszcze produktu
na dnie i ciężko było to wycisnac.

Bleee...

#nivea - Pianka pod prysznic
Niestety u mnie totalnie się nie sprawdziła :-/
✅ Zapach ładny, kremowo-migdałowy
✅ Konsystencja gęstej pianki
✔ Mycie przy pomocy myjki/gąbki zupełnie odpada, pozostaje dłoń, a tego nienawidzę
✔ Trzeba jej dużo nabrać na rękę aby wziąć prysznic
✔ Ogromny minus za to, że wysusza... niemiłosiernie wysuszyła mi skórę już po jednym użyciu. Nie chce sobie przypominać tego ściągnięcia i podrażnień ;-(
✔ Moja skóra była wyszorowana aż za nadto, jednak nie czułam odświeżenia... dziwne
✔ Kiepski wachlarz zastosowań, nie nadawała się do niczego więc myłam nią ciało, a pozniej nakładałam na siebie tonę oliwki
✔ Mała wydajność
✅ Cena regularna za wysoka