Palmolive, Naturals, Nieodparta Miękkość, Kremowy żel pod prysznic `Czarna orchidea i mleczko nawilżające`

Kremowy żel pod prysznic Palmolive - otuli Cię zapachem egzotycznych kwiatów. Wzbogacony mleczkiem nawilżającym i składnikami w 100% naturalnego pochodzenia: ekstraktem z orchidei i aloesu. Testowany dermatologicznie.

nawilżające
w butelce
w żelu
100 – 250ml

Ulubiony

Uwielbiam niemal wszystkie żele Palmolive, ale ten jest zdecydowanie moim nr 1. Przepieknie pachnie, zapach utrzymuje się jeszcze długo po kąpieli, nawilża i wygładza skórę, cudownie odświeża ciało. Dla mnie poza ceną nie ma wad.

ZALETY:
Zapach!!!
Wydajność
Nadaje miękkość
Wygładza
Odświeża

WADY:
Cena, ale można upolować w dobrej promocji taniej

często go używam

Na zmianę używam tego żelu i oliwkowego, czasem jakiś innych. Ogólnie jest całkiem niezły, nie wysusza mojej skóry, fajnie się pieni, ma intensywny zapach, do którego trzeba się przyzwyczaić. Konsystencja żelu jest w porządku, można go nałożyć na dłonie i na nich zostaje, nie jest zbyt rzadki. Bardzo go lubię

Mój faworyt od lat

Bardzo lubię ten żel do kąpieli. Bardzo często sięgam po różne zapachy żeli Palmolive. Konsystencja płynu jest fajna bo dobrze otula ciało, ale otwór jest bardzo niewygodny bo trzeba uważać żeby nie wylać za dużo produktu przez przypadek. Zapach jest przepiękny, po wyjściu z kąpieli niesie się po całym domu, a i na skórze długo go czuć. Opakowanie bardzo duże i mega wydajne przez co płynu wystarcza na bardzo długo.

Delikatny o pięknym zapachu

Żel pod prysznic o bardzo przyjemnym zapachu i kremowej konsystencji. Dobrze oczyszcza ale także nawilża. Skóra zostaje miękka i gładka. Nie podrażnia i nie wysusza. Bardzo wydajny i dobrej cenie.

Delikatny żel w super cenie i o pięknym zapachu

Żel stosuje teraz, w okresie przedletnim, kiedy moja skóra wciąz jest nieco sucha, ale nie ma tragedii jaka była zimą ;) Od żelu pod prysznic wymagam kremowej, dosc gestej konsystencji, żeby był delikatny, nie wysuszał i nie podrażniał skóry. I żeby ładnie pachniał. I był tani.

Tu znalazłam to wszystko.

#MOJA SKORA
*przesuszajaca się, zwlaszcza zima
*wymagajaca nawilżania
*od czasu do czasu traktowana chlorem basenowym

#ZEL
+ OPAKOWANIE - ja mam maxi wersje z wygodna pompka, w sam raz do uzycia pod prysznicem kiedy masz mokre, śliskie dłonie. Pompka jest solidnie zrobiona, dosc duza - dlonie się z niej nie zeslizguja
+ZAPACH - bardzo lubię zapach orchidei. Naprawde, to jest coś, co mnie koi i wieczorny prysznic z tym zapachem jest naprawdę przyjemny.
+WYDAJNOSC - starcza na baaardzo długo ;)
+ KONSYSTENCJA - kremowa, gesta na tyle, na ile powinien być gesty żel pod rpysznic wiec nic nie ucieka pomiedzy dłońmi
+DZIALANIE - delikatnie myje, nie przesusza skóry, nie podrażnia. Co rpawda zima wymagam od żelu nawilżenia, którego tu nie ma. Ale dla niewiele przesuszonej skóry jets w sam raz
+CENA - butla 750ml z pompką bez promocji jest w cenie ok 15zł. Naprawde stusnek cena/jakosc jest tu super.

Pielęgnuje i myje

Bardzo przyjemny żel pod prysznic, który nie tylko dobrze myje, ale również pielęgnuje skórę, pozostawiając ją nawilżoną i miękką.

Zapach produktu również przypadł mi do gustu. Jest on słodki, kwiatowy.
Opakowanie jest wygodne, a produkt jest wydajny.

Palmolive to jedna z moich ulubionych marek do kąpieli. Pięknie pachnie i zapach długo utrzymuje się na skórze. Lejąca konsystencja. Mocno się pieni, a to lubię bardzo. Skóra po kąpieli jest bardzo delikatna. Polecam

Super

żel pod prysznic jest mega wydajny, pięknie pachnie, Nie podrażnia i nie wysusza, skóra po umyciu jest miękka i gładka w dotyku. Opakowanie nie jest zbyt poręczne, czasem ciężko jest je utrzymać. Cena jest ok

Świetny produkt

Żele pod prysznic są akurat jednymi z tych kosmetyków, które lubię stale zmieniać. Ten jednak sprawdza mi się na tyle dobrze, że czasami do niego wracam. Zapach jest intensywny jednak nie uderzający, bardzo przyjemny. Żel ten świetnie się pieni i posiada gęstą kremową konsystencję, przez co jest bardzo wydajny. Skład może nie należy do najbardziej naturalnych, jednak u mnie żele tej marki nigdy nie powodowały podrażnień ani nadmiernego wysuszania skóry. Wiadomo, po prysznicu balsam do ciała musi być. Na plus niska cena i dostępność w każdym sklepie.

Myje i tyle

Miałam okazję testować ten produkt także w wersji z Niemiec i wtedy mnie zachwycił swoim zapachem, więc postanowiłam kupić go także w Polsce i już nie było takiego WOW. Żel myje, dobrze się pieni, nie uczula, aczkolwiek po dostaniu się do oczu, podrażnia je, a wiele produktów w dzisiejszych czasach już tego nie robi. Jest pod tym względem trochę, jak większość mydeł w kostce. Z tą różnicą, że prawie każde mydło w kostce wysusza moją skórę i podrażnia ją, a ten żel tego nie robi. Po prysznicu ma się uczucie świeżości. Jest dobry, ale nie jest to mój hit. Jest średnio wydajny.

Najpiękniej pachnący żel pod prysznic

Uwielbiam Orchidee, jest to cudowny kwiat i do tego pięknie pachnie. Wszystko co zawiera Orchidee to ja kupuje. Tak samo o było z żelem. Musiałam go wypróbować i tak narodziła się miłość po wsze czasy. Jest ze mną od dawien dawna do dziś.

Ja zazwyczaj kupuje wersję z pompką bo jest wygodniejsza ale opakowanie w formie buteleczki z fioletowa nakrętką zawierająca zamykaną na klik klapkę. Fajna szata graficzna z kwiatem orchidei na czele. Wygląda super i przyciąga uwagę.

Konsystencja kremowa, delikatna, nie lejaca się przez palce. Wystarczy odrobinka by nażelować całe ciało. Doskonale się pieni i rozprowadza.

Zapach nieziemski, po prostu cudowny. Cała łazienka pachnie orchideą podczas kapieli i ja ten zapach czuję jeszcze na swoje skórze później naprawdę długo. Coś przyjemnego.

Moja skóra jest delikatniejsza po kąpieli, pięknie pachnie a ja cieszę się super wydajnością tdgk produktu. Serdecznie go polecam, jest mega

Piękny zapach

Do zakupu żelu skusił mnie jego piękny zapach, od razu mnie urzekł, zakupiłam go w drogerii w buteleczce XXL bardzo długo go miałam gdyż jest gesty i naprawdę bardzo wydajny. Wystarczy niewielka ilość i pięknie się pieni. Zapach dodaje przyjemności pod prysznicem. Jedyne co mnie trochę zniechęciło to ta duża ilość gdyż ja lubię różnorodność i Żel wystarczył mi na bardzo długo a ja jednak lubię zmieniać Zapachy bo bardzo szybko się do nich przyzwyczajam ale jest to znak że zapach odpowiada. Polecam!