Benton, Snail Bee, Ultimate Hydrogel Eye Patch (Płatki pod oczy)

Benton, Snail Bee, Ultimate Hydrogel Eye Patch (Płatki pod oczy)

Pojemność 60 szt

Snail Bee Ultimate Hydrogel Eye Patch to hydrożelowe płatki pod oczy z fermentowanym filtratem ze śluzu ślimaka, zawierają także bogate substancje odżywcze takie jaki złoto, jad pszczeli oraz ekstrakty z wodorostów które otulają oraz pielęgnują naszą delikatną skórę wokoł oczu dzięki czemu Twoje spojrzenie nabierze blasku i świeżości. Filtrat ze śluzu ślimaka intensywnie nawilży, świetnie odżywi i wygładzi skórę pod oczami, a zawarte w płatkach złoto poprawi jej koloryt, delikatnie rozświetlając oraz pomoże utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia naskórka. Jad pszczeli stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu płatki hydrożelowe działają przeciwzmarszczkowo oraz widoczny jest natychmiastowy efekt liftingu, ujędrnienia i odżywienia skóry. Liście wodorostów bogate są w witaminy, przeciwutleniacze i minerały, działają drenująco i przeciwobrzękowo zmniejszając worki pod oczami, a także stymuluje krążenie redukując cienie i obrzęki.

Bardzo przyjemne nawilżenie

Płatki otrzymałam w prezencie i od pierwszego użycia zrobiły na mnie dobre wrażenie. Esencja ma bardzo przyjemny zapach. Do opakowania dołączona się wygodna szpatułka, która pozwala na wyjęcie płatków w higieniczny sposób.
Po użyciu widać wyraźnie nawilżenie i wygladzenie drobnych zmarszczek. Cienie również są wyraźnie jaśniejsze. Jeśli przechowujemy je w lodówce można uzyskać również przyjemny efekt chłodzenia.
Na pewno do nich wrócę.

Mocne nawilżenie pod oczy

Płatki kupiłam w Hebe po bardzo dobrych opiniach na YouTube. Nie są tanie ale warto polować na promocje. Płatki są zapakowne w plastikowe pudełeczko z szpatułką która ułatwia wyciągnięcie, rozdzielenie i zaaplikowanie płatków. Płatki są cieniutko żelowe i bardzo dobrze przylegają do okolicy pod oczami. Nałożone na suchą skórę nie ześlizgują się z twarzy. Pozostawiam je na twarzy ok 20min. Pozostałość serum możemy wklepać i pozostawić do całkowitego wsiąknięcia lub tak jak ja delikatnie usunąć resztki płatkiem kosmetycznym zanim zacznę aplikacje makijażu. Skóra pod okiem jest bardzo nawilżona a płytkie zmarszczki wypełnione. Cienie pod oczami są mniej widoczne. Wyglądamy na bardziej wypoczętych. Można używać je codziennie lub w razie potrzeby. W zimie używam ich co drugi dzień aby nawilżyć skórę pod oczami która u mnie często jest w tym okresie przesuszona. Polecam serdecznie i napewno kupię ten produkt ponownie.

Dobre, ale oczekiwalam wiecej

Płatków pod oczy próbowałam sporo, jedne działały lepiej, inne w ogóle. Te są z nich wszystkich zdecydowanie najlepsze.
Maja cudowny skład: fermentowany śluz ślimaka, jad pszczeli, kwas hialuronowy, niacynamid, adenozyna. Wszystko to bardzo nawilża skórę, rozjaśnia, poprawia sprężystość - ale nie są to efekty długotrwałe.
Warto wspomnieć, że są w pełni eko, bo z wodorostow.
Płatki są baaaaaardzo nasączone w substancji. Czasem cieknie mi z nich po twarzy. Ale stosunkowo łatwo się wchłania. Czasem się ładnie trzymaja, a czasem muszę je poprawiać - naprawdę zależy od dnia.
Pudełko jest ładne, zawiera dodatkowe zabezpieczenie i szpatulke, która pomaga wyjąć płatki (one są naprawdę mocno zanurzone w esencji, bez tego mogłoby być trudno). Trzymane w lodówce, przyjemnie chlodza skórę.
Czas na ich wykorzystanie to aż 6 miesiecy
Czy są idealne? Nie. Jak już pisałam, slizgaja się i zdecydowanie dają efekt bardziej tymczasowy niż długotrwały. Stosuje je raz na dwa dni, ale chyba zacznę rzadziej, bo i tak nie widze długotrwałych efektów.
Sa fajnym uzupełnieniem kremu pod oczy z tej samej serii i tak je traktuje.
Kupilam je na promocji za 70 zł i w tej cenie jestem z nich zadowolona. Gdybym wydała 140 zł, pewnie bym oczekiwała więcej. Być może ja w ogóle za dużo oczekuje po takim produkcie, który w ten sposób nie działa.
Ale jeśli chcecie efektu wow, to nie z tym. Działanie jest widoczne, ale cieni pod oczami nie usunie. Na pewno zajmie się opuchlizna, nawilzy skórę i sprawi, że bedzie bardziej nawilżona.
Dobrze jest je stosować z kremem, ale gdybym miała wybrac czy kupić tylko płatki albo tylko ten krem, to zdecydowanie wzięłabym krem. On akurat robi efekt wow.