Long4Lashes, Nails, Hard Extreme Hardening Nail Base (Baza-utwardzacz do paznokci)

Profesjonalna formuła dla osłabionych, łamliwych i rozdwajających się paznokci z naturalnym ekstraktem z żywicy z drzewa Pistacia lentiscus stymuluje syntezę keratyny, która nadbudowując płytkę paznokcia wypełnia ubytki i nierówności. W efekcie paznokcie stają się grubsze i mocniejsze, a jednocześnie – zabezpieczone przed uszkodzeniami i łamaniem. Innowacyjny system Re-Light zapobiega przebarwieniom i rozjaśnia płytkę, dzięki czemu zyskuje ona zdrowy wygląd i naturalny połysk. Odżywka nadaje paznokciom delikatnie mleczny odcień.

odżywki do paznokci
regenerujące, utwardzające, wzmacniające, wybielające / rozjaśniające
w buteleczce

Regeneruje :) wzmacnia paznokcie po zdjęciu hybrydy :D

Czasem przychodzi taki czas, że trzeba na jakiś okres zrezygnować z noszenia hybrydy na pazurkach. Trzeba im dać czas na regenerację i odpoczynek. Wtedy sięgam właśnie po ten produkt. Long4Lashes jest znaną firmą, ponieważ mają w swoim asortymencie sporo takich produktów.

Baza-utwardzacz występuje w postaci lakieru do paznokci o silnych właściwościach regenerujących. Ma śliczny mleczny kolor, który przy dwóch warstwach ładnie prezentuje się na paznokciach. Dzięki temu produktowi wrażliwe paznokcie po zdjęciu hybrydy od razu zyskują zabezpieczenie przed nadmierną tkliwością. Zrobiłam sobie około 2 miesięczną przerwę od pazurków. Po tym czasie moje paznokcie zyskały piękny i zdrowy wygląd. Zniknęły drobne ubytki w płytce, a przebarwienia uległy rozjaśnieniu. Paznokcie ładnie się zregenerowały, ich kondycja stała się o wiele lepsza. Płytka paznokcia stała się mocniejsza, dzięki czemu paznokcie przestały się łamać.
Produkt bardzo szybko schnie, dzięki czemu już po chwili można nałożyć kolejną warstwę. Paznokcie po pomalowaniu wyglądają jakby były pociągnięte tradycyjnym lakierem. Bardzo ładnie się błyszczały. Jedyne co przeszkadza mi w tym produkcie to jego zapach. Produkt śmierdzi jak lakier do paznokci. Na szczęście szybko się ulatnia. Producent zaleca powtarzać czynność co drugi dzień, jednak ja czasem o tym zapominałam. Trwałość produktu na płytce jest zadowalająca. Nic nie odpryskuje. Nie powoduje podrażnień i uczulenia.
Opakowanie w formie klasycznej buteleczki z zakrętką w kolorze złotym. Pędzelek dobrze rozprowadza lakier. Jest dobrze wyprofilowany.
Produkt jest bardzo wydajny. Przy częstym nakładaniu na paznokcie u rąk jak i u stóp, jedna buteleczka wystarczyła mi na cały miesiąc. W sumie moja kuracja pochłonęła dwie i pół buteleczki. Polecam :)

To prawdziwy utwardzacz

Plusy:
- szybko wysycha - jedna warstwa po minutce
- lakier bardzo dobrze się utrzymuje - po tygodniu nadal świetnie się prezentował
- zapobiega odbarwieniom płytki przez lakier
- efekt utwardzenia od pierwszego użycia - moje zapuszczone pazurki od razu stały się mniej łamliwe, płytka mniej się wygina (o czym świadczy mniej białych pasków na paznokciach)
- mleczny kolor odżywki na moich paznokciach ładnie się prezentuje
- solidnie nabłyszcza
- jest wydajny.
Minusy:
- przy nałożeniu zbyt dużej ilości paznokcie przez kolor moim zdaniem przestają wyglądać estetycznie.

Ta odżywka naprawdę zrobiła mi dobrą robotę! Polecam wypróbować. :)

Super produkt

Jak dla mnie ta baza to strzał w dziesiątkę. Dobrze się nakłada paznokcie są piękniejsze, mocniejsze. Mają piękny połysk i są zdrowsze. Baza bardzo dobrze się nakłada i szybko schnie i wielki plus za tem. Śmiało mogę polecić ją bo naprawdę działa i wzmacnia paznokcie.

Najlepszy z najlepszych

Nie musze opisywac chyba firmy Long4Lashes, prawda? Jest swietna i u kazdej z nas sie sprawdzila, sadzac po recenzjach. Jezeli chodzi o te odzywke, jestem jak najbardziej na TAK! Dostałam ją w paczce od Long4Lashes do przetestowania i jestem mega zadowolona.
Jest to baza-utwardzacz do paznokci, która ma w składzie ekstrakt z naturalnej żywicy drzewa. Jest idealna dla paznokci rozdwajających się, kruchych i osłabionych. Po jej zastosowaniu paznokcie odbudowywują się, stają się mocniejsze i mają piękny, naturalny wygląd.
Można ją stosować od razu po zdjęciu hybrydy. Nie uczula i nie podrażnia, jest w 100% bezpieczna. Bardzo spodobało mi się w niej to, że nadaje paznokciom mleczny kolor, który wygląda naprawdę extra.
U mnie się sprawdziła i polecam ją każdej z Was!
Jedyny mankament, to zapach. Jak dla mnie jest okropny i bardzo intensywny.

Dobry produkt, koniecznie sprawdźcie

Kochani otrzymałam do testowania z firmy Long 4 Lashes bazę-utwardzacz do paznokci. Moje osłabione paznokcie po 2-3 tygodniach stały się dłuższe, mocniejsze i nabrały ładnego zdrowego wyglądu. Odżywka nadaje im ładny mleczny odcień przez co wyglądają na zdrowe i zadbane. Nadal używam jej jako odżywkę i muszę przyznać, że jest bardzo wydajna. Moje paznokcie są jednakowej długości. Jak macie zniszczone paznokcie lub macie problem z ich zapuszczeniem to szczerze polecam. Świetnie spisuje się również jako baza pod lakier.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Utwardza i poprawia stan paznokci

Baza faktycznie działa na paznokcie. Do tej pory ciężko mi było je zapuścić, bo zawsze któryś zaczynał się rozdwajać lub powstawały zadziory. Ale ta baza faktycznie sprawia, że paznokcie są mocniejsze i to już po pierwszych użyciach. Baza bardzo dobrze się nakłada na paznokcie i szyko zastyga. Jest bardzo wydajna, wystarczy odrobina i jedna warstewka na paznokciach. Do tego na bazie znacznie dłużej utrzymuje się lakier kolorowy i łatwiej jest go nałożyć. Teraz moje paznokcie są naprawdę długie i nic się z nimi nie dzieje. Na pewno będą ją stosowała przez długo czas. Na samo baza również poprawia wygląd naturalny paznokci, paznokcie z bazą lekko się błyszczą, a baza bardzo długo samodzielnie utrzymuje się na paznokciach bez ścierania.

Skradla moje serce

Zacznę od tego , że w przeszłości rzadko sięgałam po tego typu produkty. Dostępne na rynku produkty prócz dobrej reklamy nie ofertowy nic, a moje zniszczone paznokcie pozostawały w tym samym stanie. Nierówne osłabione manicure hybrydowym wyglądały brzytko i nadmiernie się łamały .

Spotkanie z Bazą-utwardzaczem od Long4Lashes to trzecie podejście do odzywek i okazało się strzałem w dziesiątkę.

W ładnej szklanej buteleczce ze złotą zakrętką znajdziemy mlecznobiały lakier . Już po pierwszym nałożeniu zauważyć można , że wypełnia on wszelkie zagłębienia a paznokcie stają się idealnie gładkie. Możemy stosować go na dwa sposoby . Po pierwsze jako jedyny lakier wtedy nakładany dwie warstwy - paznokcie zyskują ładny mleczny kolor . Po drugie nakładając jedna warstwę idealnie sprawdzi się jako baza pod inny lakier przedłużając jego trwałość.

Ale to co najważniejsze po regularnym stosowaniu przez trzy tygodnia zauważyłam znaczna poprawę kondycji moich paznokci. Rosną szybciej i są gładkie . A to co najważniejsze są twarde i stały się zdrowsze.

Nigdy nie myślałam , że jakaś odżywka-baza skradnie moje serce, ale tak się właśnie stało .

Kupiłam go z myślą o uratowaniu moich paznokci po źle ściągniętym manicure hybrydowym. Manicure był zbyt mocno ściągnięty frezarką. Paznokcie miały widoczne rysy i bardzo były łamliwe. Lakier pomógł wrócić moim paznokciom do formy. Dobrze się go rozprowadza dzięki precyzyjnemu pędzelkowi. Maluje się dwie warstwy co dwa dni. Warstwę wcześniej nałożoną przy kolejnej aplikacji się zmywa. Paznokcie ładnie się błyszczą. Można stosować jako bazę pod lakier. Zauważyłam poprawę już po kilku użyciach. Paznokcie wyglądają na zdrowe i są bardziej odporne na uszkodzenia. Baza nie odpryskuje i się nie ściera. Dodatkowo koloryt płytki się wyrównał. Jedyne co mi przeszkadza to zapach.

Lakier o mega działaniu.

Od czasu kiedy skrupulatnie zmagam się z anemią , włosy jak i paznokcie nie są w najlepszej kondycji , cały czas łamiące się to zmora chyba każdej z nas , podczas zakupów w Rossmannie natknęłam się na bazę marki Long4Lashes , na opakowaniu widnieje napis intensywnie wzmacniające serum do paznokci zniszczonych zabiegami manicure hybrydowego , z manicure hybrydowego korzystałam kilka razy w życiu , bardziej szukałam produktu który te paznokcie wzmocni. Bazę zakupiłam w cenie 22.99 za 10 ml. Po pierwszym nałożeniu zauważyłam już pierwsze jej zalety , bazę wprost idealnie rozprowadza się na płytce paznokcia , paznokcie dostają prześliczny połysk dzięki czemu prezentują się zdrowo. Po częstym zmywaniu naczyń nie zauważyłam żeby baza odpryskiwała bądź się ścierała. Producent piszę na opakowaniu że najlepszy efekt jeżeli bazę nałożymy dwukrotnie , więc w kolejnym dniu nałożyłam warstwę kolejną. Po trzech tygodniach stosowania , zauważyłam że moje paznokcie znacząco nabrały wzmocnienia , płytka paznokcia stała się wiele twardsza , nie występowało ich łamanie , Jestem pozytywnie zaskoczona efektem serum. Polecam każdej dziewczynie która korzysta z hybrydy bądź ma taki sam problem z łamliwością.