Balea, Sweet like a Peach Duschgel & Bodylotion (Zestaw prezentowy z żelem pod prysznic i balsamem do ciała)

Limitowany zestaw prezentowy. Produkty dostępne są tylko w tym zestawie. Słodki jak brzoskwinia - z nowym żelem pod prysznic Balea. Otul się świeżym zapachem brzoskwini i otrząśnij skórę owocowym zapachem. Żel pod prysznic otula ciało i duszę świeżym zapachem świeżości i ożywia zmysły. Balsam do ciała nadaje skórze jedwabistą delikatność. Lekka formuła z ekstraktem z brzoskwini i delikatnym połyskiem szybko się wchłania. W zestawie znajduje się ozdobna bransoletka.

relaksujące / aromaterapeutyczne, oczyszczające
w tubie
w żelu
100 – 250ml, 50 - 100ml
sucha, tłusta, normalna
żele pod prysznic

Mega poniżej przeciętnie

Zestaw ten pod względem zapachu - fajny, może wielkie wow to, to nie jest, ale jest całkiem całkiem ok.

Recenzja zdenkowanego żelu pod prysznic:
Żel jest ten w małej pojemności, dodatkowo trzeba go dużo zużyć, aby była jakaś piana, więc zbyt wydajny to on nie jest. Radziłabym go zabrać ze sobą na jakąś podróż. Rzeczywiście ładnie pachnie, ale na ciele się nie utrzymuje. Konsystencja typowo żelowa z drobinkami brokatu, które jednak i tak nie zostają na skórze po zmyciu, na szczęście. Oprócz naprawdę średniego oczyszczania to nie ma żadnych właściwości. Dla mnie produkt do zapomnienia, oprócz zapachowych wrażeń nic nie zapewnił pozytywnego. Na szczęście też nie spowodował nic złego z moją skórą.
Zalety:
- ładny zapach
Wady:
- słabo się pieni
- słabe oczyszczenie
- mało wydajny
- zapach się nie utrzymuje
- brak tak naprawdę jakichkolwiek właściwości
Ocena produktu: 1,5/5

Recenzja zdenkowanego balsamu do ciała:
Produkt tak samo jak żel ma ładny zapach. Konsystencja jest kremowa, ale nie jakaś mega ciężka, z brokatem. Niestety tu już brokat zostaje na ciele, jest on bardzo duży i dla mnie osobiście jest to mega słabe, bo nigdy nie wybieram balsamów do ciała, które mają zapewnić efekt rozświetlenia, bo ich nie lubię. Co prawda wraz z noszeniem ubrań balsam się usuwa z ciała, ale i tak dla mnie osobiście jest to mega drażniące. Przez lżejszą konsystencje produkt dosyć szybko się wchłania, ale chwilę trzeba go rozsmarowywać, bo zostawia białe mazy przez złe rozsmarowanie. Nie ma po nim większego wow. Nie wpływa jakoś super na ciało, odżywienie i nawilżenie dla mnie nie występuje.
Zalety:
- ładny zapach
- szybko się wchłania
Wady:
- pozostawia mazy, które trzeba porządnie rozsmarować
- ma w sobie brokat (duże kawałki)
- nie robi tak naprawdę nic
Ocena produktu: 1,5/5