Miss Sporty, 1' To Shine, Lakier do paznokci

Miss Sporty, 1' To Shine, Lakier do paznokci

Nowa kolekcja lakierów do paznokci Miss Sporty 1'To Shine zachwyca bogactwem kolorów i blasku. Kolekcja obejmuje 26 odcieni .

Nie trwa na paznokciach

Ten lakier do paznokci nie tylko nie dwa dni z rzędu, ale także pozostaje bardzo gruby na paznokciu i nie wysycha całkowicie. Zapach jest nieprzyjemny i dla marki lakierów do paznokci, które twierdzą, że lakier będzie trwał na paznokciach, byłem bardzo rozczarowany, widząc, że za dwa dni zaczął szorować paznokcie. Nie polecam tego.

Mocno słaby...

Potrzebowałam na szybko zwykłego lakieru w kolorze nude, więc kupiłam ten lakier w drogerii Rossmann, w kolorze 9310. Pierwsze wrażenie było pozytywne, jednak trwało do momentu gdy zaczęłam malować paznokcie u rąk. Pomalowałam najpierw paznokcie u stóp i poszło całkiem szybko i sprawie przy dwóch warstwach wyglądało w porządku. W momencie malowania paznokci u rąk czar prysnął. Do malowania paznokci u rąk podchodziłam 3 razy, za każdym razem musiałam zmyć paznokcie. Wyglądały naprawdę kiepsko, co prawda nie jestem profesjonalną manikiurzystką, ale pomimo mojego starania paznokcie nadal wyglądały źle. Nie wiem czy on tak szybko zasychał lub z innego powodu, ale nie zdążyłam pomalować całego paznokcia, a już powstawały pręgi jakby zasychał, nie dało się tego odratować, naprawdę starałam się szybko to pomalować. W końcu odpuściłam, co do moich paznokci u stóp moja euforia również nie trwały zbyt długo po 1/3 dniach zauważyłam jakby lakier odrobinę się przesunął, tak jakby nie do końca wysechł powstały jakieś zgrubienia. Dodatkowo po tych kilku maźnięciach widzę że już bardzo malutko zostało lakieru. Być może trafiłam na wadliwy produkt, ale produkt nie jest wart tych kilku złotych kupiłam za niecałe 10 zł, i na pewno już do niego nie wrócę. Nie polecam!

lakier woda

Kupiłam lakier o nr 9212 w Rossmannie pamiętając o moich wcześniejszych doświadczeniach z nimi jako lakiery gęsty, o soczystych kolorach ładnie kryjące płytkę paznokcia. Niestety nie tym razem. Wady przeważyły na tym, iż po pierwszej aplikacji wylądował w koszu.

Fajny

Mam kolor 300 i jestem bardzo zadowolona. Dwie warstwy dają świetne krycie. Kolor jest piękny. nie powiem za bardzo jak z trwałością bo nakładam na niego top coat i wtedy chodzę z lakierem tydzień bez odprysków. Pędzelek jest dosyć szeroki , łatwo maluje się paznokcie. Zapach jest intensywny, może przeszkadzać.Na pewno kupie inne kolory.

Jestem posiadaczką dwóch lakierów o numerach : 050 oraz 240.
Lakiery są tanie, dostępne w każdym Rossmannie. Mają średniej wielkości pędzelek, którym dobrze nakłada się i rozprowadza lakier do paznokci. Produkt szybko schnie, utrzymuje się tak do 3 dni. Jak za taką cenę to i tak dobry produkt.

Przyzwoity lakierek

Lakier 1 to shine od Miss Sporty kupiłam w promocji w Rossmannie za jakieś grosze. Cena regularna również jest bardzo niska Coś ok 7zł. Posiadam kolor 500 mleczną groszkową zieleń. Lakier ładnie kryje, dwie cienkie warstwy lub jedna grubsza, daje w miarę ładny połysk i jak za taką cenę nie mam większych wymagań. Jest trochę rzadki i nie wysycha w jakimś zatrważającym tempie ale ogólnie jestem z niego zadowolona i kupię inne kolory.

średniej jakości

Lakier zakupiłam pod wpływem impulsu. Latem. Spodobał mi się kolor nr 050.
Jednak w użytkowani zaczął mnie irytować. Jest dosyć wodnisty. Szybko spływa z pędzla. Dodatkowo aby uzyskać piękny brzoskwiniowy kolor w moim przypadku musiałam dać 3-4 warstwy. Jeśli użyłam mniej warstw był zbyt przezroczysty. Niezbyt wydajny. Plus za to, że szybko schnie i zapach nie jest zbytnio drażniący.