Playboy, Queen of the Game, 24h Parfum Deoodrant Spray (Dezodorant w sprayu dla kobiet)

Dezodorant perfumowany w sprayu Playboy Queen Of The Game jest wspaniałym uzupełnieniem zapachu z tej samej serii. Skutecznie walczy z niepożądanym poceniem, pielęgnuje skórę pod pachami i pozostawia ją pięknie pachnącą i świeżą przez wiele godzin.
Bez soli aluminium.
Przeciw białym śladom.

dezodoranty zapachowe
uzupełnienie perfum, zapachowe
nie pozostawiająca plam, zapachowa
w sprayu
normalna

Trochę zaskoczenie...

Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek używała dezodorantu (tylko raz miałam dezo z biedronki), zawsze kupowałam tylko antyperspiranty.

I tego pewnie też bym nie wypróbowała, gdybym nie dostała go w prezencie. No ok, pomyślałam, zobaczymy co to za gagatek.
Nie spodziewałam się wiele, w zasadzie nic.
Wiedziałam, że od dezodorantu nie mogę wymagać zahamowania pocenia, ale nie mam z tym nadmiernych problemów, więc w sumie ok.

Dezodorant mial przyjemny, słodki, owocowy zapach z jakąś cięższą nutą, dość mocny i lekko duszący przy nadmiernym użyciu. Czasem nawet było go czuć bardziej niż używane perfumy.
Nie mieszał się z zapachem potu, więc swoją rolę spełniał tutaj dobrze. Trwałość to ok. 10 godzin, później przestawał działać. Jego skuteczność malała również przy wysiłku fizycznym.

Nie zostawiał na ubraniach ani białych śladów, ani żadnych innych. Szybko również wysychał na skórze i prawie od razu można było się ubierać. Nie spowodował podrażnień.

Wydajność u mnie to ponad 2 miesiące codziennego użytku. Puszka jaka jest każdy widzi, atomizer działał sprawnie rozpylając równą chmurę.

Byłam z niego zadowolona. Zapach na tyle mi się spodobał, że dokupilam sobie wersję edt :)
Polecam, choć sama do niego raczej nie wrócę. Zostało jeszcze mnóstwo innych dezo do wytestowania ;)