Bella, Perfecta Ultra Blue, Podpaski higieniczne (nowa wersja)

Bella, Perfecta Ultra Blue, Podpaski higieniczne (nowa wersja)

Średnia ocena: 3.55/5

Kategoria
Marka
Cena PLN 5.29

Ultracienkie, 2 mm podpaski z osłonkami bocznymi, niezauważalne nawet przy bardzo dopasowanym stroju. Pokryte są delikatną i miękką włókniną Extra Soft, która doskonale chroni skórę przed ewentualnymi podrażnieniami.
Podpaski są oddychające, co zmniejsza ryzyko infekcji. Dla jeszcze lepszej ochrony bielizny, osłonki boczne zostały powiększone o 30% (w porównaniu do dotychczasowych podpasek Bella Perfecta Ultra), a powierzchnia
podpaski jest nawet do 10 razy bardziej sucha niż dotychczas.

normalna, wrażliwa, sucha
podpaski, wkładki, tampony
ochronne
pakiet

Delikatne podpaski na te dni

Otrzymałam podpaski Bella maxi ultra blues w ramach klubu recenzentki. Po otwarciu zobaczyłam że każda podpaska jest zapakowana w higieniczne opakowanie.
Podczas tych dni podpaska sprawdziła się w 100%. Nie czułam ich zapachu. Nie podrażniają. Powłoczki się nie oddziela od powierzchni.

Rewelacja

Bardzo mi odpowiadają produkty Bella. Mają delikatny zapach i mają ładne opakowania. Można spokojnie schować do torebki. Idealnie sprawdziły się w "te" dni. Serdecznie Wam polecam. Na pewno będę po nie często sięgać.

dobry produkt

Produkty marki Bella używam od dość dawna, ponieważ uważam, że oferują dobrą jakość za niewysoką cenę. Tym razem mój wybór padł na ten produkt.

Plusy:
- cena
-chłonność
-dostępność
-dopasowanie do bielizny
-nie są za grube

Najistotniejsza w przypadku tego produktu jest dla mnie chłonność. Nie ma problemu z przeciekaniem, podpaski się nie przesuwają, więc szansa pobrudzenia bielizny jest niewielka. Myślę, że sięgnę po produkt ponownie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Podpaski dostałam w ramach testowania i sprawdziły się u mnie bardzo dobrze. Sama wcześniej nigdy nie używałam tej firmy. Jestem bardzo zadowolona. Są bardzo cienkie przez co praktycznie niewidoczne pod ubraniem. Bardzo dobrze chłoną i się kleją dzięki czemu nic się nie odkleja. Dodatkowo nie zawierają żadnego zapachu więc sprawdzą się i dla osób bardzo delikatnych i wrażliwych i nie powinny podrażniać.

Niezawodne!

Od zawsze jestem oddana tej marce. Cena produktów i ich prostota to jest to, co lubię. Są niezawodne. Miękkie, dobrze chłoną. Nie odklejają się. Nowsza wersja jest jeszcze lepsza. Materiał jest jeszcze delikatniejszy, klej mocniejszy. Wszystko to podnosi nasz komfort użytkowania. Nic się nie przesuwa, nie uwiera. Brakuje mi tylko przy tej folii naklejki, dzięki której można zużytą podpaskę nią owinąć i zakleić.

Marka Bella zdobyła moje zaufanie

Nie wiem, czemu do tej pory omijałam produkty tej marki. Chyba kojarzyły mi się z tanioszką i gorszą jakością, jako że ich cena jest niższa od tych podpasek, które stosuję. Zmieniłam zdanie po przetestowaniu.

Są one dobrze chłonące i jednocześnie bardzo mięciutkie i milutkie w dotyku. Płyn wsiąka, a nie pływa po powierzchni, jak to czasami jeszcze niestety bywa w niektórych modelach.
Może nie są aż taak cienkie i plastyczne, ale to przez to, że jednak są w dużej mierze wykonane z naturalnej tkaniny, a nie z plastiku ;) to jest duży plus, bo latem przepocona skóra + plastikowa podpaska = odparzenia murowane. Taka cienkość na około 5 mm w zupełności mi odpowiada.

Podpaski za zawinięte w nieprzezroczysty pokrowiec, który pozwala zachować dyskrecję w torebce i jednocześnie można owinąć tym pokrowcem zużyty produkt, przy zmianie "opatrunku".
Wkładki posiadają skrzydełka i dość dobrze się kleją do bielizny.

Dobry stosunek jakości do ceny. Będę kupować.

Dla wymagających.

Podpaski poznałam dzięki akcji testowania na wizaż. Zgłosiłam się do testu ponieważ lubię markę Bella a tej wersji Perfecta Ultra blue nie miałam okazji jeszcze poznać. Podpaski te przypadły mi do gustu. Są bardzo cienkie, idealnie dopasowują się do bielizny. Co najważniejsze nie podrażniają i nie uczulają. Polecam, nigdy mnie nie zawiodły. Dzięki miękkiej powłoczce komfort noszenia jest bardzo wysoki. Są pięknie zapakowane, każda pojedynczo co uważam za duży plus. W paczce jest 10 sztuk.

Niezawodny klasyk

Jak dla mnie nadal bez zarzutu. Nowsza wersja sprawdzonych już przeze mnie podpasek jest zwyczajnie bez zarzutu. Są komfortowe, nie przeciekają oraz zwyczajnie są komfortowe w noszeniu. Nigdy nie miałam sytuacji przy używaniu ich by mi się przesuwały, odklejały czy uszkadzały w starszej wersji ale i w tej nowszej zdążyłam już przetestować by stwierdzić, że nadal nie można im nic zarzucić!