Średnia ocena: 3.55/5

Kategoria
Marka
Cena PLN 5.29

Ultracienkie, 2 mm podpaski z osłonkami bocznymi, niezauważalne nawet przy bardzo dopasowanym stroju. Pokryte są delikatną i miękką włókniną Extra Soft, która doskonale chroni skórę przed ewentualnymi podrażnieniami.
Podpaski są oddychające, co zmniejsza ryzyko infekcji. Dla jeszcze lepszej ochrony bielizny, osłonki boczne zostały powiększone o 30% (w porównaniu do dotychczasowych podpasek Bella Perfecta Ultra), a powierzchnia
podpaski jest nawet do 10 razy bardziej sucha niż dotychczas.

podpaski, wkładki, tampony
ochronne
pakiet
normalna, wrażliwa, sucha

Najlepsze podpaski

Są to jedyne podpaski, które kupuję. Nie posiadają zapachu, co jest dla mnie wielkim atutem. Do tego dobrze chłoną i mają skrzydełka. Rozmiarowo idealne. Nie lubię tych wielkich podpasek, które zaklejają całe majtki.

Bella, Perfecta Ultra Blue, Podpaski higieniczne (nowa wersja)

Kupiłam je przypadkiem gdyż nie bylo takich jakich używa moja córka i powiedziała że już innych nie kupi tylko te.Miękkie,bardzo delikatnie nie odparzają.Córka mówi że pomimo iż są cieniutkie co jest na plus są bardzo chłonne poczucie konfortu wysokie gdż są też długie.Fajne że są zapakowane każda w oddzielną folię.

Dobra jakość

Te podpaski higieniczne cenię od lat, ponieważ są na prawdę dobrej jakości. Podpaski są przede wszystkim z miłego i mięciutkiego materiału, który nie podrażnia. Podpaski są bardzo chłonne i zapewniają uczucie świeżości i komfortu podczas użytkowania. Podpaski posiadają mocny klej, który trzyma je w odpowiednim miejscu na bieliźnie i uniemożliwia przesuwanie się.

Lubię

Ten konkretny rodzaj podpasek poznałam już lata temu i od tamtego czasu zawsze do nich wracam.

Posiadają rozmiar, który na moje dni są wystarczające. Dobrze chłoną a co ważne trzymają się i nie posiadają żadnego zapachu. Kupiłam kiedyś zapachowe i były okropne, nie dla mnie. Podpaski są dostępne w wielu sklepach czy drogeriach i często można kupić na promocji.

Dla okresu, który nie jest obfity sprawdzają się. Nie ściagają się w trakcie dnia czy nocy a jazda podpaska pakowana oddzielnie jest dobrym rozwiązanie z racji, że zużytą można schować kiedy to jesteśmy np. w publicznej toalecie a tam brak papieru :)

Lubię

Można je kupić w mniejszych I większych, ekonomicznych opakowaniach.Kazda podpaska zapakowana jest w oddzielną folijke, dzięki czemu zużytą możemy zapakować w folijke. Są Bezzapachowe, nie podraznią I nie uczulą. Są dość cienkie, dyskretne, przyjemne w użytkowaniu. Co najważniejsze -chłonne. Cena jest również w porządku.

Bardzo dobre podpaski

Perfecta Ultra Blue to bardzo dobre podpaski. Można je kupić w ekonomicznym opakowaniu - 32 sztuki. Każda zapakowana jest pojedynczo. Nie są zbyt grube. Mają dobry klej, duże skrzydełka, więc dobrze trzymają się bielizny. Są chłonne, świetnie spisują się nawet podczas obfitych miesiączek. Ich powłoczka jest naturalna, nie podrażnia sfer intymnych. Podpaski są bezzapachowe. Polecam.

Super jakość!

Nowa wersja niebieskiej wersji Perfecty Ultra to jeszcze lepsza jakość tych podpasek. Nowsza wersja sprawdzonych już przeze mnie podpasek Bella jest tak samo dobra i niezawodna.
Można je kupić w ekonomicznych, dużych opakowaniach prawie wszędzie w super cenie.
Podpaski są bardzo komfortowe, wygodne, nie przeciekają, są chłonne i nie wyczuwalne podczas noszenia.
Nie odklejają się, nie przesuwają, nie zwijają i wata się nie zbija, jak czasem zdarza się w przypadku innych podpasek.
Bardzo je lubię i uważam, że są jedne z lepszych i nie drogich.

Bardzo dobre

Podczas menstruacji korzystam raczej z podpasek. Moje miesiączki są obfite, szczególnie w dwóch, trzech pierwszych dniach. Przez lata byłam wierna marce Always, ale ostatnio często korzystam również z Belli.

Kupiłam dwa większe opakowania, zawierające 32 sztuki. Są też pakowane po 10. Fajnie mieć taką możliwość, ja osobiście mając wybór pomiędzy większym, a mniejszym wybieram zawsze większy. Zwykle (chociaż nie zawsze) pozwala to zaoszczędzić parę groszy. Opakowanie to po prostu dobrej jakości folijka. Grafika jest ładna i schludna. Szybko znajdziemy informację o stopniu chłonności. Folię łatwo rozerwać, bo mamy w wyznaczonym miejscy perforację. Ułatwia to sprawne wyjmowanie podpasek.

Każda sztuka zapakowana jest w osobną torebeczkę. Ma to swoje plusy, gdy jesteśmy w pracy, szkole czy podróży, jednak będąc w domu wolę wybierać takie nie zapakowane. Uznajmy jednak, że jest to oczywiście plus. Same podpaski są przede wszystkim cienkie i dyskretne. Nie oznaczają się na obcisłych ubraniach, można czuć się z nimi komfortowo. To jednak oznacza, że na bardzo obfite krwawienia mogą nie być wystarczające. Ja w pierwsze dwa dni raczej ich unikam, ale tak jak wspominałam, mam dość duże krwawienia. Ich długość jest idealna. Powiedziałabym, że dłuższe od standardowych, ale daleko im do wersji nocnych. Dają bezpieczeństwo, że nie pobrudzimy sobie bielizny. Wykonane są z bardzo miękkiego materiału, nie podrażniają ani nie odparzają. Na pochwałę zasługują również dość duże skrzydełka, idealnie pokryte mocnym klejem. Nic się nie odrywa, nie roluje, nie przesuwa. Dobrze dopasowują się do bielizny, nie są sztywne, a wygodne. Są bezzapachowe. Jestem z nich zadowolona, to bardzo dobry produkt.

niezbędnik w trudne dni

Podpaski Bella są delikatne i przyjazne dla skóry, chłonne. Nie uczulają. Nosząc je nie odczuwam ich i nie czuję związku z tym żadnego dyskomfortu. Polecam je dla każdej kobiety, tej młodej zarówno jak i bardziej dojrzałej.

Bardzo lubię.

Moje ulubione produkty higieniczne. Podpaski dobrze się układają, są chłonne, nosi się je niemal niewyczuwalnie, nie przesuwają się, nie podrażniają też okolic intymnych. Używam produkty tej marki już wiele, wiele lat.

Najlepsze

Zdecydowanie jedne z najlepszych podpasek na rynku, zawsze znajdują się w moim domu.
Nie uczulają, nie ma problemu z noszeniem, trzymają się na miejscu - wszystko w jak najlepszym porządku.
Warte swojej ceny. I oczywiście ogólnodostępne.

moje ulubione

Te podpaski są u mnie zawsze w domu. Stosowałam już różne ale te najbardziej odpowiadają moim potrzebom, Przede wszystkim nie są "waciaste", nie przeszkadzają, są komfortowe w noszeniu. Po nałożeniu na bieliznę trzymają się na swoim miejscu. Nie uczulają, nie powodują dyskomfortu. Co ważne - są ogólnodostępne, dostaniemy je dosłownie wszędzie - czy to drogeria czy supermarket. Przy tym wszystkim są jednymi z bardziej opłacalnych cenowo.